PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי צמיגים לאופניים (הכל וזה..)

asypeer
24-06-16, 08:22
במסגרת החזרה לכושר אני מעוניין לסדר את האופניים שלי (קנונדייל הכי בסיסיות, זנב קשיח)
האופניים בנות 8 שנים בערך, עם הצמיגים המקוריים. המידה שרשומה על הצמיג היא 26x2.00
בארץ צמיג במידה הזו עולה סביב 150₪, ברשת מצאתי צמיג של קנדה במידה 26x1.95 ב20 דולר, האם יתאים?
אשמח גם להמלצה על מישהו באיזור נתניה (מכונאי אופניים, זה המינוח?) שיעיף עליהן מבט ויתקן אם צריך. כשרכבתי זה היה בעיקר על חוף הים על כל המשתמע מכך..
תודה, אסף

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב ש.
24-06-16, 08:29
יש בארץ צמיגים זולים גם, עולים סביבות ה 60 ₪ עד 130 ₪ ויש מה שרשמת ומעלה שזה כבר צמיג "מתקפל" ברמה יותר גבוהה.
1.95 יתאים, רק הוא יהיה אולי יותר צר, שים לב לרוחב המוצהר, באופניים זה משמעותי ומורגש.
לפני שאתה רוכב על האופניים מומלץ מאוד לגרז את כל הצירים והמיסבים אם לא עשית זאת בכלל, בכלל בדיקה כללית לבלמים, כיוון הילוכים ובדיקה של הכבלים שלהם.

נ.ב
אם אתה בת"א אוכל להפנות אותך לחנות היבואן בחשמונאים, אחי הקטן מנהל החנויות של החברה אולי יסדר לך הנחה גם.

ofekharel2000
24-06-16, 17:58
שים לב שמחול המשלוח יעלה הרבה

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

amotzg
30-06-16, 09:34
בנתניה יש את חנות היבואן של ג'יאנט http://giant.co.il/contact/%d7%a6%d7%95%d7%a8-%d7%a7%d7%a9%d7%a8/
אני לא מכיר אותם, אבל חבר של הסניף ברקפת (גילוי נאות וזה) עליהם יש לי רק דברים טובים להגיד.

כמו שכתבו, יש צמיגים זולים יותר להתחלה גם בארץ. המידה כנראה תתאים, זה בתחום הנפוץ, אבל תמיד כדאי לברר ספציפית לפי סוג/דגם החישוק.
דווקא לרכיבה על החוף יש יתרון לצמיגים רחבים.

dice2
30-06-16, 14:44
רוחב אופי הפרופיל וסוג של צמיגי אופניים זה נגזרת של אופי השימוש
אם אתה לא בעל אופי טכני ומכיר אופניים ובעיקר בלמים תן לבעל מקצוע
אני רחוק ממך ולכן לצערי אין לי מישהו להמליץ לך

בועז

-->