PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכתבו של דוד צור יו"ר ההתאחדות

asafk
28-06-16, 21:00
28 ביוני, 2016
לספורטאים שלום,
במהלך השנה האחרונה, מאז ניכנסתי לתפקידי עברנו ממצב של קיפאון שבו היה שרוי תחום ה 4 גלגלים לתנופת עשיה.
עבדנו יחד עם הרשות לנהיגה ספורטיבית והחשב המלווה להפשרת תקציבי התמיכה, עקב התנהלות לא תקינה של המועדונים/ והעמותות בעבר.
תודות לכך, את שנת 2015 סיימנו עם 10 מרוצים שהתקיימו לענפים השונים ומאז תחילת 2016 יצאנו לדרך עם ליגות מסודרות לענפי הראלי\ראלי ספרינט והקארטינג שאתם כספורטאים הייתם חלק פעיל בהם.
תוך שיתוף פעולה עם מועצה אזורית בקעת הירדן, הוקם מסלול ראליקרוס ובימים אלה אנו שוקדים על הדרכים והאמצעים לסלילתו ופיתוחו, לצד קידום ופיתוח ענף הדראג והדריפט ומציאת פתרונות למסלולי אספלט אשר יוכלו לשמש את הענפים השונים.
בבית שאן מתקיימת ליגת קארטינג רציפה במסלול החדש בתקצוב ההתאחדות.
נעשו מגוון פעולות מול הרשויות ונותני חסות פוטנציאלים על מנת להגדיל את תקציב ההתאחדות דבר שיאפשר את פיתוח הספורט המוטורי והצעדתו קדימה. במקביל נעשו ונעשות פעולות להסדרת ופתיחת כל החסמים הבירוקרטיים ולהביא להקצאת משאבים רחבים לבניית מסלולים בסיוע הטוטו.
הסדרת ההתנהלות אל מול הרשויות במיוחד משטרת ישראל על מנת לאפשר את קיום התחרויות אל מול ענפי העפר והשטח.
למרות כל זאת, בחרו נציגי תחום העפר ותחום השטח בהתאחדות )שלא על דעת נציגי תחום האספלט והקארטינג(, במהלכים, החותרים תחת ההתאחדות ומתנהלים בדרך אשר מונעת כל אפשרות להתקדם, דבר אשר הקצין בתחילת השבוע והביא לנקודת משבר, עם טענות שונות ומשונות שהופנו לרשות ולמוסדות.
לצערי, אתמול הודעתי לרשות כי אין ביכולתי להמשיך ולעבוד מול חברי הועד / הנציגים של תחום העפר והשטח אשר כך בחרו לפעול ובמקום לסייע בקידום הספורט למעשה מחבלים בו .
לפיכך, הגעתי להחלטה עם כל הצער על הקפאת כל פעילות ואישור לפעילות של תחום העפר ותחום השטח.
אני מודע כי לצעד זה ישנן השלכות כבדות, בעיקר עליכם הספורטאים.
ככל שהדברים יהיו תלויים בי אמשיך לקדם את ענפי האספלט.
בכבוד רב
דוד צור יו"ר

הנה.. נושא לדיון.

בבקשה. הבמה שלכם, אבל בלי התלהמות ובלי ירידה לפסים אישיים.

אסף.

Bernard
28-06-16, 21:47
זה צור מהימ"מ/משטרה?
דווקא בחור פוזיטיבי ומקדם עניינים... כל זמן שהולכים בדרך שלו (נדמה לי שפעם הזכרתי את הנסיון שלו לקדם מדיניות "החלונות השבורים" במחוז ת"א... רק בלי ממש לשתף אחרים).
אני לא יודע על מה הוא מדבר שם, בפסקאות האחרונות - מישהו יכול להסביר/לגלות?

talw
28-06-16, 21:56
אני חדש בתחום הזה שנקרא מרוצים,ויכול מאוד להיות שאני תמים,אני לא מכיר לעומק את הנפשות הפועלות,אבל אידיוט אני לא,זה נראה כמו מכתב שמנסה להדליק את הספורטאים .החיים לימדו אותי שלכל מטבע יש שני צדדים. מה שבטוח והוא עובדה ,עד היום ,שנת 2016,לא היה מרוץ אחד בענף הראלי רייד,ובקצב הזה,כנראה שגם לא יהיה ,אם מישהו מצפה שאני בתור ספורטאי אפעיל לחץ על מישהו בכדי שלא יפעיל לחץ על מישהו ....שישכח מזה ,מפוליטיקה של כסף ויהודים אני מתרחק כמו מאש.

דור אריאל
28-06-16, 22:04
הלוואי שבצבא היו שומרים על סודות כמו שהנהגים שיודעים מה קרה שם שומרים על הפה שלהם..

בשיחות שעשיתי היום עם כמה שכן אמורים לדעת מה קורה אף אחד לא מדבר..

talw
28-06-16, 22:09
אני לא יודע מה קרה, קורה או יקרה שם,זה לא מעניין אותי,כי ברור שיאכילו אותי שקרים מפה ומפה.
אני פה בכדי להנות ,זה לא קורה.

yaron
28-06-16, 22:16
ברור כשמש , כנראה שגם האדון צור הבין שאין לא הרבה השפעה ויכולת לשנות את מה שכבר כולם יודעים!
יהיו אך רק מירוצים במתחם סגור וכולם יתרגשו מ 1200 מטר מעגלי של קישקוש בלבוש!!
אני בטוח שהנציגים מעמותת הראלי רייד ( לא מבין מה זה נציגי עפר או שטח) רוצים את טובת הענף ומבקשים
תקציבים ראויים שיופנו לתחום. זה בודאי לא מסתדר עם תוכניותיו של מר צור ולכן הוא יעסוק רק באספלט!!
נו שויין, לא חשבתי שהוא יחולל לנו ניסים ונפלאות ולצערי (או לשמחתי ) נמשיך לעשות על האש בצאלים :-)

talw
28-06-16, 22:27
ירון,מה שמוזר הוא שקיבלנו את המכתב הזה במייל מהדס לבבי, היא לא שייכת במקרה לקרוס קאונטרי (אלה מהעיגולים של הקילומטר)? או שיש לה אולי גם כובע אחר ?
מוזר

דור אריאל
29-06-16, 15:05
תגובה של ניר לביא , אני לא חושב שניר לביא חף מאינטרסים אישיים אבל זה רק מראה כמה עמוק בבוץ שקוע הספורט המוטורי בארץ..

מי שעוד לא יודע, אז יש כרגע מלחמת עולם בתוך ההתאחדות החדשה. צעקות על ניגודי עניינים. העברת כספים למקורבים. חרמות. מכתבי נאצה. תלונות הדדיות ברשות ופעולות הדדיות להשבתת ענפים מתחרים. כמה מפתיע.
"נציגי השטח" מתלוננים על היעדר שקיפות; מנהל לא תקין; ניגודי עניינים.
חיים רווה אפילו שלח מכתב לספורטאי השטח..., חבל להכביר במילים - אשתף אתכם בו בהמשך היום.
אז אני רק רוצה לומר מילה לחיים רווה, למישל גדז' לניר בן ארי ולנדב ירון המצב אליו הגענו הוא רק באשמתכם. אל תבואו בטענות לאף אחד. לקחתם אותנו עשר שנים לאחור.
ב-2014 אלון חלווה ואני ישבנו בישיבות האיחוד מטעם אירדה. התננו את האיחוד בהגדרת תקנון מוסכם ואישורו מראש אצל רשם העמותות. תקנון שמחייב מכרזים. הסרת ניגודי עניינים. בחירות חופשיות. שקיפות מלאה. שוויון בין הענפים כולל ספורט עממי ובעיקר ניהול תקין. כל האנשים שישבו מול אירדה (למעט העבירות) התנגדו לכך. בשולחן ישבו מיכה אלוני נציג הדראג. ניב סדובסקי נציג האספלט. יובל מלמד מיקי יוחאי וגבי סרוגו נציגי התאחדות הראלי. אלי שחר וניצן שקל נציגי הראלי רייד דודי בר מואב נציג העבירות וגיל גולדבוים נציג הקארטינג (ששכר את שירותיו של מיקי יוחאי לייעץ לו).
למעט העבירות כולם התנגדו. לא הבינו למה אירדה מעכבת ומתעכבת לגבי כל מילה וכל סעיף.
אירדה לא היתה מוכנה לזוז מילימטר מאחר והיא הבינה שזו ההזדמנות היחידה לנקות את הספורט המוטורי בישראל מכל התחלואים שלו. נציגי העבירות אז, בראשות דודי בר מואב הסכימו עם אירדה.
אז מה עשו כל היתר. הלכו לספורטאי העבירות ועשו פוטש. הדיחו את הועד והחליטו להצטרף ללא תנאי להתאחדות שתקום. הלכו לניר בן ארי ולמישל גדז' ושכנעו אותם לפרק את אירדה.
ואומנם, מישל גדז' ניר בן ארי ונדב ירון כינסו את משפחותיהם שותפיהם העסקיים וחבריהם ועשו הכל לפרק את אירדה. מינו את עצמם ואת חיים רווה כנציגי הספורטאים. ניר בן ארי קרא בראש חוצות - "קודם נעשה מרוצים ואח"כ ננקה את האורוות".
שמו את חיים רווה כנציג בהתאחדות המאוחדת, ללא תקנון (למרות שהאסיפה של המועדון המוטורי הישראלי מינתה אותו כנציג הספורטאים בכפוף לאישור של רשם העמותות לתקנון להתאחדות החדשה - מה שלא קרה ולכן מעולם לא נראה בחיים רווה כנציגינו). מינו כל מיני מקורבים לתפקידים. והנה אנחנו היום. שנתיים מאוחר יותר אבל עשר שנים לאחור.
ואיפה דוד צור? הוא לא מבין מה הבעיה שהמזכירה של מיקי יוחאי תהיה המזכירה של ההתאחדות. בשכר (מופרז). הוא לא מבין מה הבעיה לשלם לאירוע הפרטי של מיקי יוחאי עשרות אלפי שקלים מכספי מדינה (שאני רק יכול להניח שמתוכם גם משולם שכרם של מנהל המרוץ ומנהל האירוע - יובל מלמד וגבי סרוגו). הוא לא מבין מה הבעיה לא לפרסם את העסקאות המפוקפקות של ההתאחדות המאוחדת בפומבי. הוא לא מבין מה הבעיה שאותם אנשים הורסים את הספורט המוטורי כבר למעלה מעשר שנים.
אז לחיים רווה. מישל גדז'. ניר בן ארי. נדב ירון משפחותיהם וחבריהם. תודה. תודה שהבהרתם לנו שבארץ ספורט מוטורי לא יהיה.

boaz avrahami
29-06-16, 15:34
חברים, לדעתי חבורת זקני הראלי קרוס עושים כנראה בדיוק אותו הדבר שהם עשו באשקלון ובעפולה.
קוברים את הספורט המוטורי בפעם השניה בתולדותיהם ואני מנחש שבגלל עודף אגו כרגיל

לדעתי צריך להוציא את החברה האלה מכל התעסקות בספורט מוטורי כי היכן שהם נוגעים לא צומח דשא

asafk
29-06-16, 15:42
אז ביקשתי בלי ירידה לפסים אישיים. והנה שתי תגובות שכל כולן התנגחות אישית בלי אף פרט ענייני.
אין לי כוונה להיות סובלני למי שיביא לכאן את המלחמה ההסטורית של הכל בכל של אנשי הראלי. זה מגעיל ומסריח ולא כאן המקום.

ולעניין.
ירון - אני מבין בין השורות שיש בעיה עם תקצוב אירועי הרייד בתוך ההתאחדות. אפשר לפרט בבקשה?

אסף.

boaz avrahami
29-06-16, 15:46
צודק אסף אבל הצעירים לא מכירים את ההיסטוריה של הספורט המוטורי.
אם היו יודעים אז אולי היו לומדים משהו לעתיד.
אם אתה חושב שאפשר לדון בזה סטרילית תבורך

ניר_1985
29-06-16, 15:56
חברים כתבה מאוולה רכב ספורט מוטורי שמה ואני יצט " מספר חודשים, והיא כוללת ארבעה תחומים: ראלי וראלי-ספרינט, ראלי רייד, קרטינג, ודראג-דריפט. " מה אם גימקנה למה או לא מוזקר כאן חברים ? ????? ספורט מוטורי ישראלי: ובכל זאת, נוע ינוע

צוות "פנגו" הוביל את קטגוריית SBS במרוץ הראשון של אליפות ישראל בראלי-ספרינט. אנו מקווים שזה הפתיח לעונת מרוצים מסודרת, שתכלול שמונה אירועים תחרותיים http://cars.walla.co.il/item/2947358 נ.ב אין לי בעיה אם כול המרוצים אחרים

asafk
29-06-16, 15:57
מדובר בגוף ציבורי אבל אף אחד לא מוכן לספר מה הבעיה, מה הטענות, ומדוע יצא מכתב כזה.
אני נותן את הבמה למי שיודע את העובדות ומוכן לשתף ולא כדי לזרוק בוץ לכל הכיוונים, כי אם התחרויות היו בזריקת בוץ היה קשה מאוד לקבוע מי המנצח. הרבה יותר קל לראות שכולם מפסידים.

אסף.

ניר_1985
29-06-16, 16:44
למה אני צריך ליסבול! למה אוצתי רישיון ניגה ספורטביט אם ואין גימיקנה !!!!!
למה אני צריך ליסבול! למה אוצתי רישיון ניגה ספורטביט אם ואין גימיקנה !!!!!

Bernard
29-06-16, 17:05
יו.. איזה קישקוש.
הכותבים "על כדורים" או משהו?
מישהו מבין משהו מכל המלל הזה?
ואלה אמורים לייצג מישהו ולהגיע להסכמות לגבי משהו?
איזה "סיפור" מצחיק/עצוב..

דרור ברלי
29-06-16, 17:40
סליחה מראש מכל אלה שבאמת הופכים את העולם ומזיעים דם כדי שיהיה כאן ספורט מוטורי.

היום לפני הצהרים, במסיבת העיתונאים לרגל יציאת צוות פוינטר לראלי דרך המשי ביולי הקרוב, הלל סגל, מבכירי הספורטאים המוטוריים שלנו אם לא ה-, לא יכל להתאפק עוד וקרא בלי להתבייש לפנות ל...רשות הפלסטינית (!!!) ולבקש ממנה לארח את הספורט המוטורי הישראלי בשטחי הרשות, בשיתופה ותחת חסותה.
כי כמו שמתנהל אצלנו הספורט הזה, נראה שאין ברירה אחרת.

וזה ממש לא פוליטי.
אבל, על הדרך, כבונוס, אולי גם ייצא מזה איזה שלום קטן?....:rolleyes:
הסיכוי לשלום כזה, בכל אופן, גדול יותר מאשר הסיכוי שיהודים יוכלו לקיים ולנהל בעצמם ספורט מוטורי כהלכתו.

Bernard
29-06-16, 18:10
תגידו.
מישל גדז' זה לא ההוא עם הסיטרואן שניצח את כל הגיבורים באשקלון, לפני מליון שנה?
הוא עודיין בוחש?

ואפשר הסבר למאותגרים?

boaz avrahami
29-06-16, 18:19
אכן הוא ולא אחר

דרור ברלי
29-06-16, 18:19
כן, זה הוא.
ואין שום קשר בין יכולות הנהיגה של כל גיבורי נעורינו הללו מאשקלון ועפולה, לבין מאבקי האגו שהורסים כל חלקה טובה.

asafk
29-06-16, 19:24
זה מעצבן אותי. ממש.
כי כל המערבבים והבוחשים מקבלים תקציב מהמסים שאני משלם. אז אין לי בעיה שיחלקו את הכסף לחברים אבל שני דברים חייבים לקרות.
אחד - שנדע מה קורה שם. שקיפות או משהו כזה.
שני - שיהיו מרוצים.
בינתיים אין מרוצים שמעניינים אותי, אלא רק ראלי לסוגיו, גם ג׳ימיקנה אין כמו שניר כתב... אבל כשאני מנסה לדוג מידע - המתכון של קוקה קולה פחות חסוי ממה שהולך בעמותה, שהיא ארגון ציבורי. ואני הציבור.
אז פתחתי את הדיון הזה כי אני באמת מצפה לקבל תשובות ממי שיודע מה קורה.
ועוד משהו. לפני כמה חודשים הבטיחו לי אישית בשיחה ב8 עיניים עם נמרוד, גם דוד צור וגם הזהו, ראש הרשות, שב2016 יהיו מירוצים. תנו לנו צ׳אנס. בפעם המח יודע כמה.
עכשיו הוא מודיע רשמית שמבחינתו לא יהיו מירוצים. אז הבנתי שדוד צור הוא עוד אחד שאי אפשר לסמוך על המילה שלו.
ובניגוד לכמה מחברי שמארגנים תחרויות לא חוקיות, אני מתכוון עול בדרכים חוקיות כדי שכספי המסים שלי ישמשו למה שיו״ר ההתאחדות הבטיח לי אישית שהם ישמשו.

אסף.

boaz avrahami
29-06-16, 19:51
איזה נאיבי אתה...

דרור ברלי
29-06-16, 20:20
איזה נאיבי אתה...

+1

כולנו רואים ויודעים איך השלטון רקוב הזה משתמש בכספי המיסים שלנו.
רק מהיום האחרון בחדשות - קק"ל, רשות השידור....

כשאמרו לכם שאסור, פשוט אסור, להכניס את הספורט המוטורי אל מתחת לידיים המזוהמות הללו, לא הקשבתם.
כשהזהירו אתכם שזו תהיה בכייה לדורות, נזק בלתי הפיך לאלתר - גיחכתם.
אחר כך האמנתם, בפעם המי יודע כמה להבטחות של המנוולים מטעם המדינה. הם הבטיחו לכם ש"ב-2015 יהיו מירוצים", ואחר כך נשבעו לכם בחיי ספר התורה ש"ב-2016 יהיו מירוצים".... כן בטח.
ובינתים מבטלים את האישור לג'ימקנה כי הממ"ד במסלול לא תקין (כן, זה אמיתי)....

במדינה הזאת תמיד ימצאו סיבה מהתחת להכניס מקלות בגלגלי הספורט הזה. דברים הזויים שלעולם לא יקרו בשום ספורט אחר פשוט כי המדינה הזאת לא רוצה שיהיה בה ספורט מוטורי. תכניסו לראש שלכם פעם אחת ולתמיד - לא יהיה כאן ספורט מוטורי כי השלטון לא מעוניין בזה. מבחינתו מה שלא כולל כדור ו-22 ערסים שרצים אחריו, לא נחשב לספורט.

בינתים מי שרוצה להתחרות צריך לעשות את זה בחו"ל.
יש כאלה שנוסעים רק להתחרות שם, ויש כאלה שפשוט עזבו את הארץ לאלתר, כדי לחיות במקומות שבהם מותר לעסוק בתחביבים מוטוריים שהם דרך חיים - מדריפט ועד מאסל-קארס. הם אגב לא מעטים בכלל.

asafk
29-06-16, 20:39
כשאתה פונה בגוף שני רבים למישהו, זה למי בדיוק? אה, זה אישי למישהו... כלומר - לא תורם לדיון הזה כלום.
ושתהיה בעניינים, כיוון שזו לא פעם ראשונה שאתה כותב "אתם" ומתכוון אלי - אני לא הגשתי את הבג"ץ ולא הייתי בהרכב השופטים. סה"כ ניסיתי לזמן מסויים לתת רוח גבית למי שניסה לקיים את ההחלטה הגרועה שהתקבלה כחוק. כי זה מה יש ועם זה צריך לנצח.

עכשיו בואו נהיה מעשיים. אתם (דרור, בועז ועוד כמה) יודעים משהו? עובדות? נתונים? או שתמשיכו ללהג? צריך לפתוח לכם דיון מקביל בסגנון פחית טונה שתוכלו לזיין את השכל אחד לשני?
אז למי יש לתרום משהו מועיל לדיון? כמו זה שהוקצבו לראלי רייד 420 אלף ש"ח בלבד לעונת 2016 ? והאם זה היסוד לבלאגן הנוכחי?

אסף.

- - - Updated - - -

איזה נאיבי אתה...

יכול להיות. יודע מה? נגיד שממש כן.
בכל זאת אני רוצה לדעת מה קורה ולא מעניינת אותי דעתכם על תכונות האופי המחורבנות שלי.

אסף.

lizard
29-06-16, 20:48
למה אתה/אתם לא פונים למבקר המדינה ודורשים לדעת מה קורה ? כל שנה הרשות מתוקצבת במליוני שקלים, אם אין מרוצים אז לאן הכסף הזה הולך? אתם חושבים שיש שחיתות בעמותה? תפנו לרשם העמותות ותדרשו לחקור. אולי למשטרה. אל תתחילו להתבכיין בפורום באינטרנט כי תועלת זה לא יביא. גם מי שיש לו מידע די בטוח לא יכתוב אותו פה.

דור אריאל
29-06-16, 20:50
כל עוד יוסי ניסני יושב בראש הרשות לא יהיה ספורט מוטורי בישראל כי הוא פשוט לא מעוניין שיהיה,
זה רק עושה לו עבודה וכאב ראש, למה לו את זה שהוא יכול לבוא למשרד ולא לעשות כלום..

asafk
29-06-16, 21:03
מיכה, זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות, אבל קודם מנסה לוודא שאני בכלל יודע מה קורה וזו מטרת השרשור.

אסף.

Bernard
29-06-16, 21:06
כמו שאמרתי...
אני לא מכיר את הנושא (ומסתבר שמי שמכיר, לא מעוניין להסביר/שיכירו..) - אני כן מכיר את דוד צור (אם זה אכן אותו אחד, ששאלתי לגביו).
הוא לא אידיוט ולא מושחת ולא אחד שיכולים למרוח אותו...
הוא כן שונא טיפשים וזיבולי מוח ופוליטיקה קטנה ומה שמצטייר ככזו ואין לו סבלנות לדברים כאלה.
הוא גם אחד ש"חותך עיניינים" (ודי יהיר אבל לא בסגנון אני ואפסי עוד..).
אם כתב מה שכתב, כנראה שמשהו "עקץ" אותו ככה טוב או שעלה לו על הסעיף או ששמע מספיק ז*&#י שכל.
אז מה היה שם "מאחורי המסך", שכל מי ש"יודע משהו" לא מעוניין לחשוף/לשתף?

boaz avrahami
29-06-16, 21:08
בזמנו אני הוא זה שחשב שרק בהסדרה חוקית יכול לבוא פתרון לתקיעה המשפטית שהיינו בה.
מאחר ולא הייתה לי כוונה להתעסק עם זה בעצמי כינסנו ברוך שליט ואני בזמנו את כל הספורטאים הפעילים ובחרנו נציגות שתמשיך את הקו הזה.
אני לא זוכר את כל מי שנבחר אבל למיטב זכרוני זה היה דני לוי ואביב קדשאי והיה גם את דני אורן ז״ל - מנכל ממסי דאז.

הקו נבחר בהתאם לחוות דעת משפטיות עם כיוון ברור לאן צריך ללכת.
המהלך הזה הוביל לבגצ בסופו של דבר.
שיהיה ברור שהספורט במתכונת חוקית היה במבוי סתום וההימור היה בין שום דבר לסיכוי למשהו.
שווה לדעתי.

ובעניין השני, אסף, כתבתי בכאב גדול שאתה נאיבי.
הייתי שם פעם נאיבי לא פחות והתיאשתי אחרי ששרפתי שם כסף ושנים.
אני משוכנע שהצדק לחלוטין איתך והלוואי ותצליח.
התעסקות עם מנגנון מושחת ואנשים מלאי אגו לא מתאימה לכל אחד.

פעם, כשהיה לי פחות נסיון חיים הייתי מסתער על נושא כזה עם דם בעיניים

דבר קטן נוסף-
רשם העמותות ומבקר המדינה אלו גופים עם שיני חלב במקרה הטוב

asafk
29-06-16, 21:39
אם זה אכן אותו אחד, ששאלתי לגביו

כן זה אותו אחד.

אבל נראה לי שעם כל הכבוד שיש לי כלפיו (וכלפיו, בניגוד ליוסי ניסן יש לי כבוד) - נראה לי שזו עוד חלטורה עבורו. הוא קצת סוחר נשק, וקצת יועץ נגד טרור וקצת עוד כמה דברים, וקצת יו"ר ההתאחדות. שזה דווקא דבר שלהתרשמותי הוא בא לעשות עם כוונות טובות ונחישות... אבל שורה תחתונה היא מה שקובע מבחינתי, לפחות הפעם. והפעם הוא כותב במפורש שאת הספורט היחיד שמעניין אותי הוא מתכוון לבטל - אז נמאס לי לתת גיבוי. באמת. ויכול להיות שהבעיה היא לא היו"ר אלא הספורטאים. אבל אני לא מצליח להבין מה העניין. באמת לא. אז תעזרו לי להבין.

אסף.

Bernard
29-06-16, 22:50
כן זה אותו אחד.

... והפעם הוא כותב במפורש שאת הספורט היחיד שמעניין אותי הוא מתכוון לבטל - אז נמאס לי לתת גיבוי. באמת. ויכול להיות שהבעיה היא לא היו"ר אלא הספורטאים. אבל אני לא מצליח להבין מה העניין. באמת לא. אז תעזרו לי להבין.

אסף.

נכון. ראיתי. השאלה למה..
ואף אחד לא "שופך אור"... כנראה שיש לו סיבה טובה, אחרת כבר כולם היו מתנפלים על ה"החלטה השרירותית" והלא סבירה וכו'..

lizard
30-06-16, 05:23
דבר קטן נוסף-
רשם העמותות ומבקר המדינה אלו גופים עם שיני חלב במקרה הטוב

תאמין לי שדרישת פרטים/בירור של מבקר המדינה יעשה עבודה. אולי לא יפתור את כל הרעות החולות אבל אני מאמין שיזעזע את המערכת

Bernard
30-06-16, 07:20
תאמין לי שדרישת פרטים/בירור של מבקר המדינה יעשה עבודה. אולי לא יפתור את כל הרעות החולות אבל אני מאמין שיזעזע את המערכת
הנה... גם אני יכול להסכים לפעמים[emoji4].
הוא לא צריך לעשות הרבה, רק לבדוק... כשגופים/בעלי תפקיד נדרשים לתת דין וחשבון, לגורם חיצוני, זה "משחק אחר" לגמרי.

אממה.
זו יכולה להיות חרב פיפיות, הפנייה לגורם חיצוני.
אם הוא, אותו גורם חיצוני, לא רואה/יראה את הדברים "עין בעין" כמו שאתם/אנחנו רואים(ובגלל שאני, ונראה לי שגם אחרים, לא מכיר את הפרטים ואף אחד לא טורח לחשוף... אני לא יודע אם אני שייך ל"אנחנו") הוא עלול/עשוי לקבוע שהכל תקין ו.. לסתום את הגולל על כל התקוות/טענות.

פנייה לגורם חיצוני והתערבות שלו, זה לא דבר של מה בכך...

Sent from my GT-N5110 using Tapatalk

דור אריאל
30-06-16, 11:11
כמו כל דבר בארץ רק להגיע לשרה דרך מכרים / מאכרים ולנסות להסביר לה שהספורט המוטורי מושבת בגלל X Y Z

דרור ברלי
30-06-16, 12:54
אוי דור.... אל תהיה תמים.
את כבוד השרה זה פשוט לא מעניין.

היא לא אישה רעה ובטח לא טיפשה והיא פוליטיקאית מוכשרת. היא יודעת טוב מאוד את נפש בוחריה.
לכן היא מתעסקת בדברים שחשובים יותר לקהל הבוחרים שלה במרכז הליכוד כמו מוסיקה מזרחית ומלחמה נמרצת באליטות התרבותיות הישנות.
ספורט מוטורי? מה זה? את מי זה מעניין?.... לא נעים, אבל בוא ונודה על האמת - באופן יחסי, מספרם של חובבי הספורט המוטורי בישראל הוא איזוטרי. היא יודעת את זה טוב מאוד. מבחינתה, זה לא מה שיביא לה קולות בקלפי. היא צריכה את הבאסטונרים, לא את חובבי המירוצים.

וכל היתר פחות או יותר - לא בידיה אלא בידי האנשים החזקים באמת בממסד - הפקידים או כמו שאני אוהב לקרוא להם - הפקידונים, כי אני סבור שהם אנשים קטנים, רעים ומסונוורי כוח. אבל זו רק דעתי.
שלא יספרו לי שביטול ג'ימקאנה בגלל פגם טכני כלשהו בממ"ד שבקצה המסלול(!!!??.....), זה לא משהו מופלץ ומונפץ שכל תכליתו היא לגרום לביטול האירוע בכל מחיר. אני מרשה לעצמי לנחש שבדקו שם עם זכוכית מגדלת בחיפוש אחרי רג'קט כלשהו שיצדיק את ביטול האירוע. ואם אותו ממ"ד הזוי היה תקין, הם היו מודדים את אחוז החנקן באוויר ואם היו מוצאים סטייה של רבע אחוז מהנורמה - גם זו היתה יכולה להיות עילה בפני עצמה לביטול האירוע. תבין, מישהו במערכת השלטון בישראל פשוט לא רוצה שיהיה כאן ספורט מוטורי. פשוט לא. הם מפחדים מזה פחד מוות. כסת"ח? אולי. לא יודע.

מצטער אם מישהו נפגע ממה שכתבתי. אבל זו המציאות וככה זה נראה. גם אי-סדרים כספיים לא מפתיעים אותי בכלל. כי זה היה ברור שכך יהיה, מהרגע שזה בידי המדינה ומעורבים בזה ג'ובים ותקציבים. ישר יתחילו מלחמות היהודים וקטטות על אגו ועל כסף. כאלה אנחנו. יודע מה? זה בדיוק מה שמגיע לנו.

באופן אישי? הייתי מוותר על כל התקציב. לא רוצה מהנבלות האלה אפילו אגורה - ובתמורה שיתנו משהו אחר: שיבטלו את החוק המיותר הזה ויעזבו אותנו באמא'שלהם. שנוכל לחזור להתחרות כמו לפני 15-16 שנה ושהם יעלימו עין.

מאיר רוטברג
30-06-16, 16:24
קראתי את כל התגובות בואו לא נרד לפסים אישיים ולא נביע דעה כזו או אחרת על מאן דהוא כי זה לא יעזור,
הדבר מזכיר לי בדיוק את מכבי תל אביב כדורסל,
הזקנים עם המדליות חושבים שמה שעבד פעם עובד גם היום ,
מה ההבדל ??

Bernard
30-06-16, 16:41
קראתי את כל התגובות בואו לא נרד לפסים אישיים ולא נביע דעה כזו או אחרת על מאן דהוא כי זה לא יעזור,
הדבר מזכיר לי בדיוק את מכבי תל אביב כדורסל,
הזקנים עם המדליות חושבים שמה שעבד פעם עובד גם היום ,
מה ההבדל ??

אני OLD SCHOOL.
למדתי שלפעמים כדאי להקשיב לזקנים.. במיוחד לאלה עם המדליות - תראה את "היו היה"...

נמרוד
24-07-16, 15:09
המשך... מכתב מעמותת הראלי רייד לכל חבריה (מובא כפי שהתקבל במייל):

עמותת הראלי רייד ע.ר 580470334
עדכון מצב שערורייתי
חברי עמותת הראלי רייד,
נתחיל מהסוף ,לאחרונה הגיע אליכם מכתב הזוי מיו"ר ההתאחדות דוד צור ובו הוא מרחיק את ענף הראלי והראלי רייד מההתאחדות.
ענף הראלי רייד מביא יותר גביעים למדינת ישראל מאשר כל ענף אחר במשרד הספורט ואותו דוד צור רוצה לסלק אותו מההתאחדות שהוקמה במטרה לשרת את הספורטאים .
רק שתבינו –הוא איש שנבחר ע"י הרשות לנהיגה ספורטיבית כיו"ר של ההתאחדות אשר מורכבת מ 4 ענפים ובמקום לנהל אותה ולענות על שאלות מצד הוועד המנהל ,הוא עוסק בביצור שלטונו היחיד בהתאחדות וזאת על ידי ניסיון לסלק את נציגי העפר והשטח מההתאחדות .
זה האיש שבגללו אין לענף הראלי רייד תחרויות – דוד צור חייב ללכת הביתה !
אבל הסיפור עוד ממשיך להיות הזוי יותר שאנחנו בוחנים את התנהגותו לאורך תקופת כהונתו. לדוגמא:
· מזכירת ההתאחדות המקבלת שכר של כ 17,500 ₪ בחודש !!!
הסכם ההעסקה והשכר שלה לא הובאו לאישור הוועד המנהל, ולא הוצגו גם לאחר מכן גם לאחר דרישות חוזרות ונשנות.( וזאת כאשר ההתאחדות נשענת על כספי תמיכה כדי להתקיים).
למה ? כי ככה דוד צור החליט !!
כאשר ביקשו נציגי הוועד המנהל להביא מנכ"ל נאמר להם שאין כסף .
· הוצאת כספים שלא הובאו לאישור בישיבות הוועד המנהל ובמקרה אף אחת מהם לא הייתה לטובת הראלי/ראלי רייד (לדוגמא,הוצאה של 150,000 ₪ עבור מערכת מדידת זמנים לטובת ענף הדראג !!! או תשלום נוסף שלא אושר למפיק מיקי יוחאי של 80,000 ₪ )
· קבלת החלטות בלעדיות אשר לא שותפו עם הוועד המנהל (ציטוט:"כך אני מנהל ")
· עיכוב (למעלה מ7 חודשים) במשלוח הבקשה לאישור תקנון לרשם העמותות,אשר היה מסוכם על ידי הוועד המנהל והרשות לנהיגה ספורטיבית (כך שהמצב הוא שבתקנון שלא שונה ,אין ייצוג לענפי הספורט כולל הראלי רייד)
· היועץ המשפטי של ההתאחדות התפטר בגלל מגוון רחב של סיבות הקשורות לדרך ניהולו של דוד צור.
כמו כן מנסה דוד צור לקבוע סדר יום משלו ולהשתלט על ההתאחדות ולהתעלם מכם הספורטאים לידיעתכם, ביום שלישי הקרוב מתקיימת אסיפה כללית של ההתאחדות.
לאסיפה הוזמנו רק כ30 איש מענף הקארטינג.
אתם ,לפי דוד צור לא נחשבים לחברי ההתאחדות ולכן לא הוזמנתם .
כך יוכל דוד צור לפעול רק עם ענפים שמתאימים לו ,לא מפריעים לו ,לקבל החלטות שנוחות לו ולהשתמש בתקציב הממשלתי שמיועד עבורכם לקיום תחרויות !
אנו קוראים לכולכם להגיע לאסיפה הכללית שתתקיים ביום שלישי 26.7 בשעה 19:00 באשכול פיס אוהל שם רוקח 118 רמת גן כדי לסכל את התוכנית ההזויה של דוד צור

זה האיש שבגללו אין לענף הראלי רייד תחרויות –דוד צור חייב ללכת הביתה !

אני יודע רק שאם הגענו ליום שניצן שקל, המתון והרגוע בדרך כלל, מרשה לעצמו להתבטא כך, בכתב, המצב חמור.

דרור ברלי
24-07-16, 17:32
עצוב

דור אריאל
24-07-16, 18:02
מי שמגיע לשם תשדרו את זה ב facebook live שגם מי שלא בא ייהנה מהקרקס..

talw
24-07-16, 18:03
עצוב ? מה עצוב מה ?
עצוב זה שקורה אסון בלי יד מכוונת,לא ?
יש פה ספורטאים שהשקיעו עשרות ומאות אלפים בשם החוק ספורט מוטורי הישראלי המזו&@ן הזה.
מישהו צריך לשלם על ״העצוב״ הזה,אם זה בתביעה ייצוגית או אישית,יו ניים איט.

דרור ברלי
24-07-16, 18:09
עצוב להיות צודק כל הזמן.

קדימה - תתבעו. ויפה שנה אחת קודם.

asafk
24-07-16, 18:38
להזכירכם כל הקרקס הזה התחיל בבית המשפט.
אם הייתי ספורטאי ראלי רייד אולי הייתי מגיע לאסיפה, לא מדבר יותר מדי, שואל שאלה הצהרתית או שתיים ובעיקר כותב מקליט ואוסף חומר.

אגב.. לא אכפת לי שמוציאים כסף בלי להתייעץ כל עוד יוציאו אותו לכל הענפים. שיהנו כולם ויתפרנסו מי שירצו. שירכשו ציוד לדראג, שישלמו משכורות, אבל שיממשו את המנדט וידאגו גם לענפים האחרים.

בד״כ הזועקים ״מבפנים״ על שחיתות, עושים זאת כי הם ציפו להנות מפירותיה. אבל מהיכרותי עם האנשים זה ממש לא המקרה, גם לא צרות עין. פשוט רוצים להתחרות ואי אפשר.

אסף.

boaz avrahami
24-07-16, 18:42
היום בגלי צהל ביומן סיקרו את זכיית הבנות מהאתלטיקה קלה בבאקו ומיד אחרי את הזכיה הכפולה של ניסני בפורמולה ( הכול מהיום) ובסיום עידן קוולר ספק אמר ספק שאל-

אולי צריך להפנות את התקציבים מהכדורגל אל ענפי הספורט שמביאים לנו תוצאות....

דור אריאל
24-07-16, 18:48
דיברתי עכשיו עם אחד מאלה שרשומים ברשימה ( נהג קרטינג )
גם הם ( הנהגים ) לא אוהבים את מה שקורה וגם הם מבינים שמשהו מהעסקנים הלך רחוק מדי ובסוף או שתוגש תביעה לבית משפט או לרשם העמותות
וגם להם יופסקו התקציבים עד שיתברר מה בכלל קורה שם

דרור ברלי
24-07-16, 20:11
אולי צריך להפנות את התקציבים מהכדורגל אל ענפי הספורט שמביאים לנו תוצאות....

ויפות שנים רבות קודם.

lizard
25-07-16, 05:07
נראה לכם? הדרך היחידה להציל את הספורט הזה היא אם המדינה תפסיק לתת אפילו שקל סבסוד. אפילו לא אגורה.
שת"סבסד" בדרכים אחרות כמו הקלה בקיום אירועים והחכרת שטחים לאירועים.
ברגע שלא יהיה שקל מהמדינה, 99% מכל העסקנים ילכו.

Bernard
25-07-16, 15:38
המשך... מכתב מעמותת הראלי רייד לכל חבריה (מובא כפי שהתקבל במייל):

אני יודע רק שאם הגענו ליום שניצן שקל, המתון והרגוע בדרך כלל, מרשה לעצמו להתבטא כך, בכתב, המצב חמור.

המכתב לא נכנס לציטוט אבל ההתייחסות שלי היא אליו, ולא לתגובה של נמרוד..

אותי דווקא מעניין מדוע צור החליט לצאת דווקא נגד הראל/עפר או איך שקוראים ל-4X4.
מדוע האג'נדה שלו היא דווקא נגד ה"שטח"...
איך זה שהדראג מועדף עליו וה-4X4 "זכה" למכתב כל כך מבטל מצידו..

או, במילים אחרות (בנוסף לשורה האחרונה של נמרוד) - מה לא מספרים לנו, על ההתנהלות שהביאה לכל "המצב החמור", כמו שנמרוד הגדיר?

- - - Updated - - -

ומשום מה, נראה לי ש"אנטישמיות", לא תהיה תשובה רלוונטית פה..

talw
25-07-16, 15:56
זה מייל שקיבלנו לפני כמה שעות....-חדל אש,חזרה לשיגרה...גם כן שיגרה...

חברים יקרים,

אנו שמחים לבשר שהאסיפה הכללית של ההתאחדות שתוכננה למחר נדחתה עד להודעה חדשה.
אנחנו עוד יותר שמחים לבשר שדוד צור מכריז שהמרוצים שתוכננו על סמך תקציב 2016 שאושר יתקיימו כסדרם.

ציטוט ממכתב שנשלח אתמול ע"י דוד צור :
"...אני דוחה את האסיפה הכללית שתוכננה ל26.07 על מועד חדש נוציא הודעה...."
"...למען הסר ספק, פעילות המרוצים המתוכננת תמשך, על פי התקציב שאושר ל2016..."

אנו נושאים תפילה שההצהרות הנ"ל גם יתגשמו ושנחזור לקיים את סדרת המירוצים שכבר הוכנה במהרה בימינו אמן.

נמשיך לעדכן במייל, באתר העמותה כאן ובעמוד הפייסבוק של העמותה כאן

בתודה,

הועד.

דור אריאל
25-07-16, 16:22
אפשר לקבל פה את המכתב המלא ?

יכול להיות שהוא נבהל מהאיום לפנות לרשם העמותות ?

Bernard
25-07-16, 16:45
אפשר לקבל פה את המכתב המלא ?

יכול להיות שהוא נבהל מהאיום לפנות לרשם העמותות ?

יכול להיות?
הכל יכול להיות.. גם יכול להיות שמישהו "מערבב" אותנו איך שהוא רוצה..
מזכיר לי מערכון של הגשש..."מי בועד?"

shachar
27-07-16, 07:15
גלובס מאתמול בערב.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160727/76365be247e408d35ca90540d70259ce.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Bernard
27-07-16, 15:55
נו... עכשיו בטוח הוא יבהל והנושא יפתר טיקטק...
ואלה הנציגים של ענף הראלי רייד - ועכשיו יבוא מישהו ויגיד ש"אם הם הקשו לעצמם להתבטא כך, בטח המצב ממש חמור.." וואללה.
לי נראה שאם הנציגים מגיעים למצב כזה, כל כך מהר... אולי צריך להחליף נציגים.. לכאלה שיהיו רגועים יותר, בכל מצב.

השילוב האידאלי.
מנהל כוחני ויהיר ועקשן ונציגים חמי מזג וכוחניים... בטוח יסתדרו ויעבדו ביחד לטובת כולם.
גאוני.

- - - Updated - - -

אני לא יודע אם צור החליף את הניסני הזה אבל נדמה לי שכבר הזכרתי את המשפט ההוא "אל תשמח "המלך מת" - אתה לא יודע מי המלך החדש".
זה לכל אלה שמוצאים פתרון ב"עריפת ראש" כזה או אחר ולא בודקים מה החלק שלהם בבעייה/פתרון.

דור אריאל
27-07-16, 17:13
ניסני לא הלך לשום מקום..הוא עוד יושב שם המשרד ולא עושה כלום..

דור אריאל
27-07-16, 21:45
הסתכלתי בתגובות בדף שהם פתחו , לא נראה שיהיו מרוצי ראלי בזמן הקרוב שהספורטאים רבים אחד עם השני כמו ילדים קטנים..
אני בטוח שיוסי ניסני נהנה לראות את זה ולדעת שהוא יכול להישאר בתפקיד שלו גם עוד 7 שנים בלי לעשות כלום..

https://www.facebook.com/DavidGoHome/?notif_t=fbpage_fan_invite&notif_id=1469643523377471

Bernard
28-07-16, 00:41
ניסני לא הלך לשום מקום..הוא עוד יושב שם המשרד ולא עושה כלום..

רגע...
אז עכשיו לא הוא אשם?
אז איך זה מסתדר עם כל הטענות והאשמות שהוא ורק הוא זה שחוסם הכל?
אז עכשיו כבר יש שניים שלא מבינים כלום ורק רוצים לעשות רע ובגללם ורק בגללם אין מרוצים?
ככה, פתאום, משום מקום ובלי שהראה סימנים מקדימים.. נולד עוד אוייב.. בלי שום סיבה?

לא יודע..
משהו נראה לי... רקוב/חשוד.
אבל מה אני מבין - לא מספרים לי כלום.. אלה שיודעים ומבינים.. רק, מידי פעם, מפרסמים מכתב שקיבלו, בלי שום רקע...
מסתורי כזה.. הכל.

דרור ברלי
28-07-16, 08:58
יעקב, שום דבר לא מסתורי.
הכתובת היתה על הקיר.

Bernard
28-07-16, 17:08
איך אמרו בגשש - אם כולם אומרים, כנראה שזה נכון...

אם כולם נגד הראלי (ואף אחד לא מצליח למצוא סיבה אמיתית/עניינית), בנוסף לטימטום המיוחס למחליטים (קודם היה אחד, ניסני. עכשיו יש שניים, ניסני+צור), כנראה שמשהו לא בסדר בהסברה/מסבירים..
מה אנשי ה"דראג" עושים נכון, שאנשי ה"עפר" לא עושים?
איזה אינטרס יש למישהו, להעדיף את "הכביש" על ה"שטח"?
מה בכלל קורה שם?
למה לא מספרים, אלה שיודעים?
זה מסתורי.

talw
28-07-16, 18:27
ברנרד,את מי אתה מנסה להשמיע ?
הכל שמועות וקריאה של בין השורות ....כל אמירה פומבית של מישהו תהיה הוצאת דיבה , אמת או שקר.אם מתוך תמימות או כוונה תחילה.
שורה תחתונה,השחיתות עברה שוב את גבול הטעם הנסבל...

Bernard
28-07-16, 19:49
יאללה. שיהיה - שחיתות.
אבל תסביר לי למה השחיתות פוגעת דווקא ב"עפר" ולא ב"דראג", למשל.

ומספיק עם הקישקושים האלה של "הוצאת דיבה".
המרחק בין הבעת דעה באינטרנט, לבין הוצאת דיבה או אפילו לאיום בתביעה, הוא גדול מאוד. יש הרבה "באמצע", שמי שרוצה, יכול לספר מה קורה שם.
ואני לא מתכוון להתחיל לפרוט את כל השחיתויות... זה עניין אחר לגמרי.
אני לא מבין מדוע ה"עפר" מופלה לרעה.. מדוע דווקא ה"עפר"?
למה השחיתות/"השחיתות" לא פוגעת בענפים האחרים?
מה יש ב"עפר" שמושך את אש המושחתים נגדו?
מדוע אי אפשר "לשחד" את המושחתים, שיעדיפו את ה"עפר", באותה מידה שהם מעדיפים את ה"דראג"?
אולי משהו לא בסדר בהתנהלות של ה"עפר"?
אולי משהו לא בסדר בנציגים של ה"עפר"?
לא יודע - פשוט הכל תחת ערפל של עמימות.. גם ובמיוחד מצד מי ש"בצד שלנו" אבל לא מדבר/מגלה.
וכל המשפטים האלה בסיגנון "יש דברים שאי אפשר לספר" או "אם הייתי יכול, הייתי מגלה" או "שחיתות!!!", לא מסבירים כלום ובטח לא את האפלייה הנטענת.

וגם..
מה המטרה של המודעות האלה (האישיות נגד צור)?
רוצים "לתקן את העולם" או רוצים שיהיו מרוצי ראלי?
אם הם מושחתים, תשחדו אותם (תמצאו מעכרים, כמו שבועז מציע לפתור את הטימטום והשחיתות בטסטים) ואחרי שתקבלו/נקבל מה שרוצים, אפשר להתלונן במשטרה/מבקר המדינה/שר התחבורה וכו' ואז למגר את השחיתות...

בקיצור.
כשצועקים יותר מידי "דופקים אותי".. אני מתחיל לתהות - למה דווקא אותי...

talw
28-07-16, 20:12
כי כאשר אנשי ״העפר״ צועקים גוועלד,אם בנקיון כפיים או לא,מנדים אותם מפעילות ותקציבים,ורגע אחד לאחר מכן היועץ המשפטי של הגוף הממסדי מתפטר עצמונית מתפקידו ,מה זה אומר ? אני לא מבין כמוך בגופים ממסדיים,אבל אני חושב שזה די ברור.

Pageup
28-07-16, 20:42
אולי יש אינטרס למנוע מתחרויות ב"עפר" כי זה יותר מסובך מאשר
לסגור מסלול ולשים טריבונה?
ב"עפר" הלוגיסטיקה יותר מסובכת, סגירת שטחים, תאומים, יש סיכון
גדול לפגיעה בצופים (ומי רוצה שעל הראש שלו יהרג צופה?)
סתם זורק ספקולציה, אין לי שמץ של מושג מי האנשים, מה הם עושים
ואני לא חבר בשום עמותה. אבל אני חי במדינת ישראל.

Bernard
28-07-16, 22:34
כי כאשר אנשי ״העפר״ צועקים גוועלד,אם בנקיון כפיים או לא,מנדים אותם מפעילות ותקציבים,ורגע אחד לאחר מכן היועץ המשפטי של הגוף הממסדי מתפטר עצמונית מתפקידו ,מה זה אומר ? אני לא מבין כמוך בגופים ממסדיים,אבל אני חושב שזה די ברור.
לא יודע מה ברור.
לא יודע מה ברור לך ומה "להם".

אני שואל, למה דווקא אנשי ה"עפר" צריכים לצעוק גוואלד והיתר מקבלים מה שרוצים/לא צריכים לצעוק...

ושוב.
תפריד.
מישהו מתפטר בגלל שחיתות - מה זה מעניין אות ה"עפר".
הם נציגים של "שלום עכשיו"/עמותת בעלי החיים/בצלם/עמותת איתמר/על ירוק/כל גוף דפוק אחר או שהם נציגים של מרוצי ראלי/עפר?
באו לתקן את העולם או לסדר מרוצים/ספורט?
מה העסק שלהם (באופן זמני) כמה ולהמ מקבלת המזכירה?
למה אנשי ה"דראג" מצליחים לסדר מירוצים ותקציבים וגישה חיובית "לעניין שלהם", למרות השחיתות?

טפלו קודם ב"ספורט". אח"כ תעברו לערוף ראשים מושחתים.

ושוב.
עם הכל כל כך ברור והכל כל כך נקי כפיים - מה הבעייה לספר (גם פה) מה.. הבעייה?
לא מה התוצאה - זה כולם יודעים.
מה הבעייה, שבגללה, בסופו של דבר, יש תוצאה של "שוברים את הכלים"... כשלנו יש רק מה להפסיד מגישה כזו...

אז צור יעוף.. הוא מושחת.
אהמזכירה תעבור למשרה חלקית עם 2000 ש"ח בחודש, כמו שמגיע לה.
מה אז?
מי יבוא במקום צור (עוד מושחת "מוכוון מטרה נגד ה"עפר"?)?
למה צור הפך כל כך אנטי?
מה עשו לפני ועד שהוא הפך אנטי?
מה עשו ה"דראג" (נכון) שהצליח להם?
מה אפשר ללמוד מזה ואיך לשנות את הגישה, על מנת להצליח?

מישהו בכלל יודע לענות על השאלות האלה?

ושלא אובן לא נכון.
אני לא יודע כלום, מלבד מה שהובא בג'יפולוג.
אני לא טוען שמישהו מהנציגים לא בסדר.
אני רק מעלה שאלות, שאין עליהן תשובות פה וגם שואל..למה אין תשובות (ולא פרטים)..

Bernard
28-07-16, 22:39
אולי יש אינטרס למנוע מתחרויות ב"עפר" כי זה יותר מסובך מאשר
לסגור מסלול ולשים טריבונה?
ב"עפר" הלוגיסטיקה יותר מסובכת, סגירת שטחים, תאומים, יש סיכון
גדול לפגיעה בצופים (ומי רוצה שעל הראש שלו יהרג צופה?)
סתם זורק ספקולציה, אין לי שמץ של מושג מי האנשים, מה הם עושים
ואני לא חבר בשום עמותה. אבל אני חי במדינת ישראל.

OK. אני אזרום איתך.
אם זה המצב - אין לזה שום קשר לשחיתות.
יש פה סדר עדיפויות וניהול סיכונים אובייקטיבי, שפועל לרעתינו.
לכל אחד מהטיעונים האלה, ניתן למצוא פתרון ולהציע ולנסות לשכנע וגם אם לא יתקבל, מה הקשר לשחיתות?
ברגע שאתה מאשים מישהו בשחיתות (ואפילו אם אתה צודק) - נעלת אותו.. ובצדק. מה יש לו להפסיד?

אבל העניין הוא שאף אחד לא אומר כלום, מלבד "אם כך, אז ברור ש.." ו" אם בחור Y מתבטא כך, כנראה שכבר..."..

זה לא רציני ובטח לא יוביל לשום התקדמות בכיוון הרצוי.
אם הם לא מסוגלים להתגבר על תיסכול ואכזבה וכו', שיקחו מישהו מקצועי שייצג אותם מול ה"מושחתים".. בצורה עניינית ובלי "לשרוף את המועדון..שלנו".

Pageup
29-07-16, 00:07
עזוב שחיתות, סתם עצלנות וכסתחנות של פקידון.
אני לא אתפלא אם זה באמת המצב.
הרי אותו פקידון (שקיבל את התפקיד בגלל שליקק למישהו
או מישהו היה חייב לו, רצה בטובתו או סתם רוצה לגבות קופון
בעתיד) שרוצה להתקדם, מה הוא צריך ועדת חקירה על
הראש, ולמה הוא אישר את הארוע, מימן אותו (מכספנו) ודאג
שאנשים יבואו.
שחיתות, יאללה נגיד שאין, מילוי תפקידו? בטוח שלא.
אז זה גם סוג של שחיתות, אם אתה לא עושה את תפקידך
שבשבילו מונית, לך הביתה.

Bernard
29-07-16, 00:50
אני מצטט, רק במקרה שתכנס תגובה (כמו שקרה כמה פעמים והייתי צריך לערוך), ושההקשר של דברי ישמר..
עזוב שחיתות, סתם עצלנות וכסתחנות של פקידון.
אני לא אתפלא אם זה באמת המצב.
הרי אותו פקידון (שקיבל את התפקיד בגלל שליקק למישהו
או מישהו היה חייב לו, רצה בטובתו או סתם רוצה לגבות קופון
בעתיד) שרוצה להתקדם, מה הוא צריך ועדת חקירה על
הראש, ולמה הוא אישר את הארוע, מימן אותו (מכספנו) ודאג
שאנשים יבואו.
שחיתות, יאללה נגיד שאין, מילוי תפקידו? בטוח שלא.
אז זה גם סוג של שחיתות, אם אתה לא עושה את תפקידך
שבשבילו מונית, לך הביתה.

במדינה שלנו, שתרבות עריפת הראשים והזילזול בעובדי הציבור הם נותני הטון, מה רע בכיסוי תחת?
הרי זה התחת שלו.
קל מאוד להגיד "הוא כולה רוצה לכסות את ישבנו, הנמושה הזה".. כשזה לא התחת שלך.. או הראש שלך (ביחד או בנפרד..), שיובלו לגרדום אם חו"ח יקרה משהו..

אז..
גם אם זו הנקודה - פקידון עלוב ומלקק וחושב רק על הקידום ולא מוכן לקחת סיכונים (ועם כל הביקורת שלי על צורי, אני יודע שהוא אף אחד מאלה..)...
גם אם זו הנקודה, מו"מ חכם יהיה לאפשר לו לכסות את התחת.
לנסות למצוא דרך שהוא ירגיש "בטוח" ועדיין להשיג את המטרה.
אני לא יודע אם זו הנקודה ולא יודע מה נעשה על מנת לקדם את הנושא (שהרי הכל..."שושו") אבל מה שכן ידוע שהדברים התדרדרו להשמצות אישיות - וכך לא מקדמים דברים.
או יותר נכון "וכך לא מקדמים דברים!!!".

כל זאת, אם אכן המצב דומה למה שהצעת, שקורה..

אבל, לך תדע מה קורה, כשלכולם, כך נראה/מסתבר יש אינטרס כזה או אחר.. להסתיר.

boaz avrahami
29-07-16, 02:53
יותר מדי אגו במקום קטן.
חלק מהבחשנים מקרב הספורטאים זה אותם הבחשנים מלפנים 20-40 שנה שחירבו גם אז את הספורט המוטורי... בלי שהיה שם פקידי ממשלה.
תוסיף לזה פקיד מקשה עם פחד לחטוף ארוע רב נפגעים ועוד קצת שררה והרי לך מתקון לפצצה אטומית.

אבל האמת שאין לי מושג מה קורה שם היום. רק ניחוש מושכל מתוך הכרות מקצת הנפשות הבוחשות [emoji48]

lizard
29-07-16, 03:41
הצור הזה הוא לא פקידון. הוא יו"ר ההתאחדות כמו שמונה על ידי הספורטאים לייצג אותם.
הכוונה שלי היא שהוא אמור להיות "אחד משלנו" אז באמת לא ברור מה קורה שם אבל מזכירה שמקבלת 17500 בחודש נראה לי הזוי לחלוטין. אני לא רוצה לחשוב כמה ה"מנהלים" שם גובים.

דור אריאל
29-07-16, 20:39
דוד צור צריך ללכת כי הוא נכשל ..
הוא הובא בעיקר לבצע 2 משימות:
1. איחוד כל ענפי ה 4 גלגלי להתאחדות אחת
2. ניקוי אורוות מאינטרסנטים

לפי הבנתי הוא נכשל ב 2 המשימות אז שילך

יכול להיות שהוא המוכשר והישר ביותר ואינטרסנטים הכשילו אותו , אבל השורה התחתונה שהוא נכשל

לגבי השעון ב 150 אלף ₪ , תקציב ה 4 גלגלי צריך להיות מחולק לכל נהג ואז שיספרו כמה נהגים יש לכל ענף וזה יהיה התקציב שלו
אם הדריפט רוצים לבזבז את התקציב על שעון במקום על תחרות שיעשו את זה

Bernard
29-07-16, 21:07

יכול להיות שהוא המוכשר והישר ביותר ואינטרסנטים הכשילו אותו , אבל השורה התחתונה שהוא נכשל

לגבי השעון ב 150 אלף ₪ , תקציב ה 4 גלגלי צריך להיות מחולק לכל נהג ואז שיספרו כמה נהגים יש לכל ענף וזה יהיה התקציב שלו
אם הדריפט רוצים לבזבז את התקציב על שעון במקום על תחרות שיעשו את זה

אל תעלב, דור.
אני משתמש בניסוח שלך, להראות נקודה.. שנוח להתעלם ממנה..

הנה..
גאון..
באמת ניתוח אלופי. במיוחד ההסתייגות "לפי הבנתי", לגבי ה"כי הוא נכשל..".

אז לפי הבנתי שלי הוא מצליח בגדול..
למה? אני אספר לך..
לפני כמה שבועותי חבר שלח לי, בוואטס-אפ, בקשה לחפש איזה רכב (מוסטנג בשנה מסויימת, מדגם מסויים), על מנת לבנות פה (במוסך לידי, זה שהכין את הקורבט והקרמן ששלחתי לחברים בארץ) רכב דראג.. ולשלוח לארץ.
מיד התקשרתי אליו ושאלתי מה הסיפור.
הוא ענה שעומד להיפתח, לא רחוק ממנו, מסלול דראג רשמי ומקצועי והוא צריך רכב.. לנצח במרוצים שאוטוטו יתקיימו.
חשבתי שעובדים עלי/עליו אבל הוא הסביר לי בדיוק במה מדובר..
"נפלתי מהריצפה לכיסא" - בארץ?!?!?! מרוצי דראג?!?!?! רשמי?!? חוקי!!!

חזון אחרית הימים.
הצלחה אדירה.

לא הכל "שטח".
מסתבר שיש כאלה שכן יודעים להזיז דברים ולהשיג יעשים ו..לקדם את הספורט המוטורי בישראל.
ודראג (אולי הוא קל יותר) הוא ראשון = הישג אדיר.

אולי ה"עפר" צריך ללמוד משהו מה"דראג" איך להצליח.. ואם צריך לשלם משהו למעכר - SO BE IT, בדיוק כמו בטסטים.
קודם תעבור טסט, אח"כ תילחם בשחיתות...

וטקטיקה לעומת אסטרטגיה.
קודם תקנה שעון.
תתחיל "להריץ" את הענף.
אח"כ תראה כמה הוא פופולרי ומצליח (ממש מהר, תאמין לי - "פקידונים אוהבים הצלחה..) ותסביר למה וכמה עוד אתה צריך... ותקבל.
אבל אולי השיטה של "לא נזוז מטר מהדרישות ולא נתקדם מילימטר, לפני שנקבל תקציב לכל העונה (?), אפילו אם זה אומר שיחלקו את החלק שלנו לאחרים... זה בטוח לא יספיק להם אבל אם הם "רוצים לבזבז את התקציב על שעון במקום על תחרות שיעשו את זה" - אני אמשיך לעשות דווקא ופרצוף נעלב ואפרסם מודעות שצורי נכשל... אני אראה להם!"..
אולי זו גישה טובה יותר.

אני לא יודע, משום שלא מגלים כלום:rolleyes:

Bernard
29-07-16, 21:13
ודרך אגב...
עד כמה שאני יודע, ציוד המדידה, הוא הדבר ה..עיקרי בדראג.. מה נשאר? מסלול? "פילונים"?
כל היתר זה רק רגולציה והוצאות על המשתתפים..
מה עוד אתה רוצה שיקנו?
ציוד המדידה הוא המירוץ..

דור אריאל
30-07-16, 18:54
אם כבר הזכירו פה את הדראג,
הדראג זה כמעט הענף היחידי בספורט המוטורי בארץ שיכול להכניס כסף ממכירת כרטיסים וחסויות

יש לו הרבה נהגים שרוצים להתחרות ( אני שמעתי מאחד החברים שקשור לענף שאין להם בעיה להעמיד לפחות 100 מתחרים למרוץ אם תהיה ליגה מסודרת)
יש הרבה קהל ( על סף הפנאטי ) שישלם גם כמה עשרות ₪ כניסה וזה קל לראות את כל האקשן מיציע מסודר,

ויש גם הרבה סדנאות שיפורים שיתנו חסויות לתחרות כזאת

Bernard
30-07-16, 19:36
אז בכלל יש אינטרס אובייקטיבי לחלוטין, להעדיף את הדראג על פני ענפים מוטוריים אחרים.

אם יש משהו לא ענייני בהחלטות, אולי שמישהו יעלה אותו..
במקום לבכות ולהשמיץ, לכאורה בלי סיבה ממשית, מלבד "אכלו לי, שתו לי ואני.. מסכן"..

רציתם ספורט מוטורי - הנה לכם ספורט מוטורי.
רוצים את הספורט המוטורי "שלכם"/שלנו - תתחילו לעבוד בשבילו.
ואם אין מודעות לחשיבות שלו או שאתם/אנחנו מרגישים שלא מקבלים את החלק היחסי ההוגן, תסבירו (=יחסי ציבור) ולא בשושו ולא במודעות דביליות, שאתם לא מצליחים להסביר את הקשר שלהן (רלוונטי או לא) לעובדה שהפקידון לא עושה את עבודתו..

"נכשלת"???
במה בדיוק הוא נכשל?
עד עכשיו כולם התלוננו שהכל תקוע - זמן קצר אחרי שהוא נכנס לתפקיד, יש התחלה של תנועה.. איפה פה הכישלון ואיך בדיוק אתם מסבירים אותו לקהל, לציבור ולאחראים על צור?

כנראה שמגיע לנו שיש לנו נציגים כאלה (בלי לבקר את הנכונות והכוונות שלהם - רק לפי מעשיהם והתוצאות).. כשכולנו די שותקים..

talw
01-08-16, 17:21
https://m.youtube.com/watch?v=GfHBmu_2kbc

doronw
02-08-16, 16:49
שלום חברים,

ניר אבל גילה לנו שהדיון הנ"ל מתקיים פה.
שמי דורון וינטר, רוכב ראלי רייד וחבר ועד העמותה.
אני רואה שיש פה הרבה תלונות על חוסר שקיפות\חוסר שיתוף\חוסר ידע ואני באופן אישי הגעתי לועד בדיוק כדי שהספורטאים ידעו מה קורה וייסמכו על חברי ועד הראלי רייד שיעשו את ההוגן והנכון והצודק ושלמען השם יצליחו להפיק איזה מירוץ או שנים במצב הבלתי אפשרי שנכפה על כל הספורט המוטורי ועל הראלי רייד בפרט עם כינונו של "החוק".
אני לא יודע לתת תשובות מוסמכות לאנשי אירדה הכועסים על נציגי ועד הראלי והראליספרינט, למען האמת הכרתי את הנציגים הללו שבוע שעבר לראשונה.
אני כן יודע להגיד שועד הראלי רייד פועל מתוך רצון טהור, נקי ונטול אינטרסים אישיים (שום חבר ועד לא מתפרנס מתחומים הקשורים לפעילות) לקדם את הענף ולקיים מירוצים בישראל כי באמת כבר נמאס לנסוע לחו"ל כדי להתחרות ומגיע לנו להצליח להתחרות גם פה כמו שהיה לפני "החוק".
המלאכה היא לא קלה בלשון המעטה מכל הכיוונים, החל ברשות, דרך ההתאחדות וכלה בספורטאים עצמם שברמה לא מבוטלת של צדק כבר לא מאמינים לכלום.
אז אם יש לכם שאלות, אשמח לנסות להאיר כמה שאני יודע רק בבקשה :
שמרו על שפה נקיה ואל תקראו לי בשמות גנאי כי אני רק השליח (ועוד בהתנדבות כמו חמור).
דורון

Bernard
02-08-16, 17:15
שלום דורון.

כל הכבוד על ההשקעה וההתנדבות.

אולי תתחיל בלספר מדוע יש אפלייה בין ה"עפר" לבין ה.. דראג למשל?

מה השחיתות המיוחסת לדוד צור ואיך היא רלוונטית לאפלייה (שהרי, כך נראה, ענפים אחרים מצליחים להסתדר לא רע עם ה"שחיתות")?

מה בדיוק הכישלון של צור, שבגללו הוא חייב ללכת הביתה?

מדוע חושבים יוזמי המודעה ההיא, שזו הדרך הנכונה לייצג את יתר ציבור ה"עפר" ולהוציא כספים?

שאלות פשוטות כאלה.. של הדיוטות..

asafk
02-08-16, 18:30
אהלן דורון וברוך הבא.
מעבר לשאלות הספציפיות שעלו בדיון, אולי תוכל פשוט לספר לנו... מה קורה? מאז הוקמה ההתאחדות אני אישית בערפל מוחלט - מה שגורם לכל מכתב כזה להראות לי כמו תחילת סופו של הענף שגם כך שקע מאז הקמת הרשות.

אסף.

דור אריאל
02-08-16, 18:35
נקודת אור בחושך של הספורט המוטורי ,

חם חם מהשטח ...
בשעה טובה לפי מה שמסתמן עוד חודשיים עולים דחפורים בערד להקמת פארק מוטורי בעל מסלול אספלט ואופציה למוטוקרוס בהמשך ...

תודה למשרד הספורט , ראש העיר וסגנו שדוחפים לקידום מסלול ראשון מסוגו במדינה

https://www.facebook.com/IsraelMSF/photos/a.436781526376449.104741.306114792776457/1073542649366997/?type=3&theater

GodsFather
02-08-16, 19:22
לא היה מסלול מוטוקרוס בוינגייט?

Bernard
02-08-16, 19:56
נקודת אור בחושך של הספורט המוטורי ,

חם חם מהשטח ...
בשעה טובה לפי מה שמסתמן עוד חודשיים עולים דחפורים בערד להקמת פארק מוטורי בעל מסלול אספלט ואופציה למוטוקרוס בהמשך ...

תודה למשרד הספורט , ראש העיר וסגנו שדוחפים לקידום מסלול ראשון מסוגו במדינה

https://www.facebook.com/IsraelMSF/photos/a.436781526376449.104741.306114792776457/1073542649366997/?type=3&theater

אפרופו

...
ואני לא מעלה את זה על מנת ללעוג לך.
זה רק מדגיש כמה אנחנו לא "בעניינים" וכמה אנחנו ניזונים ומושפעים מפרופוגנדה של:

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160727/76365be247e408d35ca90540d70259ce.jpg

וכמה אנחנו צריכים(ושיגמר/יפתר לפני שאני חוזר..):

...
אם הם לא מסוגלים להתגבר על תיסכול ואכזבה וכו', שיקחו מישהו מקצועי שייצג אותם מול ה"מושחתים".. בצורה עניינית ובלי "לשרוף את המועדון..שלנו".

וכן.
אני יודע מה זה אומר על המצטט, כשהוא מצטט את עצמו... אבל אולי דורון הוא הפתרון..

דור אריאל
02-08-16, 20:10
Bernard http://www.jeepolog.com/forums/images/tf_ideal/gray/statusicon/user-online.png
אתה עושה קצת סלט..
אני כתבתי על אופנועים ודו גלגלי ודוד צור ( שצריך ללכת הביתה ) מתעסק רק ב 4 גלגלי..

Bernard
02-08-16, 20:59
אני עושה סלט?

הבחור מקדם את הספורט המוטורי ואתה אומר שהוא נכשל, בגלל שלא עושה משהו לדו-גלגלי, ואני עושה סלט?

ואיפה, במה שכתבת וציטטתי, פעמיים, אתה מדבר על ד-גלגלי?

אתה מביא ידיעה שאוטוטו דחפורים מקימים פארק מוטורי, יש ידיעות על מרוצי דראג = דברים זזים ואתה עדיין אומר שהוא צריך ללכת..

ואני עושה סלט.. ברור.

ככה בדיוק אנחנו נראים - לא משנה מה אנחנו אומרים.. ואפילו סותרים את דברינו שלנו.. אנחנו תמיד צודקים..

talw
02-08-16, 21:16
ברנרד ודור בחייאת, חכו לדורון ולאנשים שיותר קרובים לעניינים לדבר.

דור אריאל
02-08-16, 21:16
אני עושה סלט?

הבחור מקדם את הספורט המוטורי ואתה אומר שהוא נכשל, בגלל שלא עושה משהו לדו-גלגלי, ואני עושה סלט?

ואיפה, במה שכתבת וציטטתי, פעמיים, אתה מדבר על ד-גלגלי?

אתה מביא ידיעה שאוטוטו דחפורים מקימים פארק מוטורי, יש ידיעות על מרוצי דראג = דברים זזים ואתה עדיין אומר שהוא צריך ללכת..

ואני עושה סלט.. ברור.

ככה בדיוק אנחנו נראים - לא משנה מה אנחנו אומרים.. ואפילו סותרים את דברינו שלנו.. אנחנו תמיד צודקים..

אתה עושה סלט גם במה שאתה כותב..

דוד צור לא מקדם כלום הוא רק עוצר !
הוא לא קשור לא לדראג ולא לערד !
בגללו לא ניתן לקיים כרגע מרוצי ראלי !

lizard
02-08-16, 21:18
יש התאחדות ל4 גלגלים והתאחדות ל 2 גלגלים. דוד צור הוא של ה4 גלגלים.
המסלול שנבנה והמסלולים שנבנו הם של 2 גלגלים.

Bernard
02-08-16, 22:47
יש התאחדות ל4 גלגלים והתאחדות ל 2 גלגלים. דוד צור הוא של ה4 גלגלים.
המסלול שנבנה והמסלולים שנבנו הם של 2 גלגלים.

נו... אז חבל שדור לא ממש מרגיש צורך להסביר מה הוא מעלה ולמה ואיך זה קשור למכתבו של צור ולצורך להיפטר ממנו.

ואם הוא שייך ל 4 גלגלים, לא הבנתי איך קיום של מרוצי דראג או הקצאת תקציבים (לשעון/ים) לא קשורה אליו ולמה לא ניתן לייחס לזה הצלחה?

וגם.. אם בגללו אין ראלי - שוב דור לא עונה, מדוע הדראג זוכה ליחס מועדף אצל צור?

בנתיים יש סתם אמירות סתומות בסיגנון "תאמינו לי..", בלי ממש תוכן.

אם אתה יודע משהו, דור, תגיד. אל תתייחס לכולם כאל דבילים...

doronw
05-08-16, 21:45
שלום חברים,

קודם אעשה קצת סדר :
הרשות בצעד מבורך החליטה לעשות סדר בבליל העמותות וההתאחדויות ע"י יצירת שתי התאחדויות על :
1- התאחדות הכידונאים - שבראשה שון בן יקר
2- התאחדות הרכבים - שבראשה דוד צור
המהלך שנמשך מספר חודשים פגע בלא מעט התאגדויות (ואני לא ממש מכיר את כולן, למען האמת אני מכיר את מקצתן) וניתן לשמוע קולות מלינים של ספורטאים שנפגעו\הורחקו.
אני לא נורא בעניין של רכבים (למרות שיש לי גם ג'יפ), הגעתי לעמותת הראלי רייד כרוכב ראלי כשמטרתי קידום תחום רכיבת הראלי רייד בארץ.
עם זאת אני מסונף להתאחדות שמחולקת לענפי השטח והאספלט :
בשטח - ראלי רייד, ראלי ספרינט וראלי.
באספלט- דראג, דריפט וקארטינג
ההתאחדות שאל ראשה הובא דוד צור הורכבה מארבעה ראשי תחומים, שנים מכל ענף.
אלי שחר שנבחר להיות נציג עמותת הראלי רייד בהתאחדות
חיים רווה נציג הראלי והראליספרינט
מיכה אלוני נציג הדראג והדריפט
גיל גולדבאום נציג הקארטינג
אם טעיתי בתיאור התפקידים והעמותות עד כאן אני מתנצל מראש, כאמור אני לא מהאגף הזה בכלל וכחבר ועד עמותת הראלי רייד אני אוסף את פירורי המידע מישיבה לישיבה.

ועכשיו לענייננו :
מיום הקמתה של ההתאחדות ועד לרגע זה התנהלה ההתאחדות בשיטת ניהול יחודית: שיטת דוד צור.
הועד המנהל לא זכה לקבל החלטות על כלום, דרישותיהם החוזרות ונשנות למידע בסיסי על תקציבים נענו בהתעלמות והישיבות שהתנהלו התנהלו ע"פ סדר יום שקבע דוד צור ללא שום פתחון פה לועד המנהל.
היועץ המשפטי של ההתאחדות התפטר והגיעו הדברים לידי כך שראשי תחום השטח הבינו שבהתנהלות הנוכחית לא יוכלו לקיים את חובתם כלפי חברי העמותות שבחרו בהם ולאחר שדוד צור יצא במתקפה נגדם והכריז על הקפאת כל הפעילות בתחום העפר והשטח יצאו אלו בדרישה להתפטרותו.

עד כאן, שאלות עבור ?

boaz avrahami
05-08-16, 22:19
מי ממנה את יו״ר ההתאחדות?

מה הסמכויות של הועד המנהל והאם הוא הבוס של יור ההתאחדות?

משהו בהסבר של דור לא מניח את דעתי כי למיטב זכרוני לפי חוק הספורט יור התאחדות כפוף לאספה כללית/ ועד מנהל.
בתור הבוסים שלו שלא מרוצים מתיפקודו הם יכולים אם יש להם רוב לגרום להחלפתו בהנד עפעף

Bernard
06-08-16, 03:04
...
והגיעו הדברים לידי כך שראשי תחום השטח הבינו שבהתנהלות הנוכחית לא יוכלו לקיים את חובתם כלפי חברי העמותות שבחרו בהם ולאחר שדוד צור יצא במתקפה נגדם והכריז על הקפאת כל הפעילות בתחום העפר והשטח יצאו אלו בדרישה להתפטרותו.

עד כאן, שאלות עבור ?
תודה על הסדר, לטובת אלה שלא הבינו איך העניין מנוהל.

הנה שאלה/ות - חוזרת/ות:
למה הדראג מצליח (על פי הפירסומים) לקדם את עינייניו ותחום השטח הבינו שלא יוכלו?
מה יש לצור נגד ה"שטח"?
למה הוא יצא במתקפה נגדם?
ספר משהו שלא יודעים..

boaz avrahami
06-08-16, 07:46

הנה שאלה/ות - חוזרת/ות:
מה יש לצור נגד ה"שטח"?
למה הוא יצא במתקפה נגדם?
ספר משהו שלא יודעים..

ברנרד, מה זה קשור?
רבו/ עבר חתול שחור...
אולי הוא לא רוצה לקחת על עצמו את האחריות הרבה שקיימת במרוצים שאינם במסלול סגור?
הכול אפשרי והכול רכילות לא רלוונטית.

השאלה אצל מי ועבור מי הוא עובד.

דור אריאל
06-08-16, 08:03
חוץ מקניית שעון גם בדראג לא מתקדם הרבה,
ראיתי אותם מתאמנים במנחת בערד ביום שישי ושאלתי אותם אם יש מרוץ באופק

הם לא יודעים על שום מרוץ מתוכנן ולפי דעתם השעון המפורסם בכלל תקוע במכס..

הנה שאלה/ות - חוזרת/ות:
מה יש לצור נגד ה"שטח"?
למה הוא יצא במתקפה נגדם?
ספר משהו שלא יודעים..

Bernard
06-08-16, 15:57
ברנרד, מה זה קשור?
רבו/ עבר חתול שחור...
אולי הוא לא רוצה לקחת על עצמו את האחריות הרבה שקיימת במרוצים שאינם במסלול סגור?
הכול אפשרי והכול רכילות לא רלוונטית.

השאלה אצל מי ועבור מי הוא עובד.

אל תהיה נאיבי.
ברור שזה קשור וזה חשוב.
במיוחד אצל מנהל צנטרליסט כמו צור (וכפי שעולה מהתיאורים פה.. הוא לא ממש השתנה).
אם רבו על משהו ענייני, זה דבר אחד.
אם רבו על משהו שבאגו - שישימו את האגו שלהם בצד/בקופסה ויתנו לו לנהל את ההצגה - כל זמן שאנחנו חלק ממנה.
זה גם מראה משהו על הנציגים שלנו.

ואם תתחיל (בטח כמו שהם עשו) ש"הוא עובד אצלך וכדאי שיתיישר מהר אחרת...!!!" - רחוק לא נגיע/יגיעו.
הוא אולי עובד "אצלם" אבל הכוח אצלו - לא הייתי רוצה לחכות עד שיעיפו אותו (אם בכלל יצליחו) ולהתחיל מחדש - זוכר את המשפט ההוא שלי "אל תשמח המלך מת.. אתה לא יודע מי המלך החדש"..
שלא יקח איזה שלוש שנים להעיף אותו, רק על מנת שנתגעגע אליו, אחרי שימנו איזה פוץ אחר.

אני הייתי רוצה לדעת על מה הריב ומאיפה הגיע החתול השחור ואיך הורגים אותו...
ואני לגמרי לא בטוח שהחתול לא נולד אצל הנציגים..
שוב אני "שואל" - באתם לתקן את העולם או לקדם את מרוצי/ספורט השטח?
תתרכזו במה שחשוב - את השחיתות שלו ואת צורת הניהול, תתקנו אחרי שתזיזו את הספורט ואם צריך ללקק לו קצת (את האגו).. מחיר קטן.

אני מכיר את צור - עקשן גדול אבל בכלל לא טיפש... בכלל לא.
הוא גם לא "מחזיק בקרנות המזבח/כיסא" וכסף ושררה לא ממש חסרים לו.
יש לו את הדרך שלו ואני לא רואה טעם גדול בלנסות "לתקן" אותו, אם אפשר "ללכת איתו" ולקדם משהו.
כשהצלחת "לגייס" אותו לרעיון - הוא מאוד מחוייב.

ודור.
מה זה משנה אם תקוע במכס או עדיין לא החליטו איך להפעיל אותו - כמו שאמרת, מתאמנים וקנו ויש התקדמות.
ישראל - זה הקצב.
גם יכול להיות שייתקע לזמן מה אבל עם דבר אחד אתה לא יכול להתווכח - הם קנו שעון. אנחנו עוד תקועים עם מודעה להעיף את.. מי שמחליט ומחזיק את התקציב...
אולי הם לא מאורגנים טוב ואולי הם בזבזנים ואולי הם רותמים את העגלה לפני הסוסים ואולי הם סתם טפשים..
אבל לפי כל קנה מידה, אנחנו במצב הרבה יותר גרוע - וחבל.

boaz avrahami
06-08-16, 16:35
יש לשער שזה מפגש אגואים וזה לא צריך להפתיע אף אחד אבל יש היררכיה והוא כפוף לועד המנהל ואם הוא לא מבין את זה או מגלה התנגדות לועד המנהל אז הם צריכים להחליף אותו ואם הם לא יכולים אז כנראה שהוא הצליח לשתק אותם בזה שהוא מרצה יותר ממחצית מהקולות בועד ואז צריך להחליף את בעלי האגו שמיצגים את השטח ושיצליחו להסתדר איתו...

ניסיתי מההתחלה להסביר שהוא כנראה חכם מהם ועשה הפרד ומשול והם מתפוצצים...

doronw
07-08-16, 19:42
יו"ר ההתאחדות הובא ע"י אורי שפר שהיה ראש מנהל הספורט היושב מעל הרשות לנהיגה ספורטיבית.
תאורטית הועד המנהל אמור להיות בעל הבית רק שזה לא בדיוק עבד ככה, למעשה זה עבד הפוך ועל זה יצא קצפם של אלי שחר וחיים רווה.
הדברים הופכים למורכבים עוד יותר כאשר גם בועד המנהל עצמו לא תמיד הייתה אחדות דעים..

- - - Updated - - -

אין פה שום שאלה של אגו מהכרותי האישית עם אלי שחר.
יש פה דיון על מנהל תקין ושקיפות הנדרשים ביתר שאת לנוכח כל התהפוכות שעבר הספורט המוטורי הישראלי.

דור אריאל
14-08-16, 19:16
יש כסף..

כחלון יעביר לרגב 455 מיליון ש' ויקבל את תמיכתה בתקציב

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001145791

talw
09-10-16, 15:35
אז הסערה בכוס מים חלפה....ואם זה מעניין מישהו, ביום שישי הקרוב יש מרוץ בצאלים 2X70 ק"מ =140 ק"מ.
האמת שיצא לי כבר מהתחת כל ה"ספורט" הזה, אבל אין מה לעשות או שאולי אין ברירה וצריך להשתתף- צריך לעשות פו פו על הגחלים בכדי שלא יכבו לגמרי, כי אחרת לא יהיה מאיפה להדליק.

חיים רווה
06-12-17, 15:00
היום ראיתי לראשונה את מערכת התכתבויות בנושא דוד צור. ( חיים רווה)
אני לא אפרט את התקופה האפלה בשרותו של דוד צור. האתר לא מספיק גדול עבור השנתים הקשות בהתאחדות.
חודשים לפני הגיעו של צורי, הייתה אחווה ופירגון בהתאחדות. צורי הוצע לנו בהמלצת משרד הספורט והרשות לנהיגה ספורטיבית. ברור שקבלנו את ההמלצה
( הוועד המנהל, 4 נציגים) וכי מה רע היה לקבל ניצב בדימוס וחבר כנסת לשעבר? חשבנו והאמנו כי "המשיח" הגיעה לספורט. פרגנו לו בתחילה, למרות שראינו תחילה של "חריקות". לאט אזרנו אומץ, להרים גבה עם הערות עדינות. כשראינו כי צורי עושה את שחפץ ליבו מבלי להתחשב, התחלנו לשאול ולהתנגד. אך הוא היה בשלו. תקציבים בסכומי עתק שולמו ללא ידיעת הוועד.
סכומי עתק? תלוי איך מסתכלים וסופרים ואת מה מחשיבים כהוצאה ללא אישור הוועד. מאות אלפי שקלים ואני אישית מחשב בלמעלה מ-7 ספרות !
החלטות וגרוע מזה הסכמים כתובים והתחייבויות נחתמו, ללא ידיעת הוועד. בכמה? בעוד מאות אלפי שקלים.
ולא, לא נכונים הסכומים שרשמתם כמשכורת לפקידה ולא נכון הסכום שהוצא על השעונים. הסכומים היו הרבה יותר גבוהים. אגב השעונים עד היום עדין לא עובדים והוצעו עליהם עוד עשרות אלפי שקלים, כדי לנסות להשתמש בהם. אם הם יעלו רק קצת יותר מרבע מיליון שקלים ויעבדו "די נשמח" . כי אם לא יעבדו הכול ילך לטמיון.
אם אספר פה את כול שאני יודע, לא רק יצמר עורכם, תכנו אותי שקרן ובלפן, כי "לא יכולים" להיות דברים כאלו !!!
אז, נציגי השטח והעפר נגשו לרשות להיוועץ איך לנהוג כשהגיעו מים עד נפש. התלוננו רק על מקצת מהעוולות.
הרשות בקשה שנעלה על הנייר ונשלח אליהם. שלחנו. הרשות ביקשה אישור לשלוח לצורי שיגיב. אישרנו.
ואיך הגיב צורי? הוציא חצי מספורטאי ההתאחדות!
זרק אותנו מההתאחדות. במקום אולי לבדוק למה התלוננו, או לתת תשובות, פשוט זרק! את מי זרק? את אלו שבחרו בו.
ועל זה נכתב המשפט "הגולם קם על יוצרו" אנחנו הנציגים הנבחרים של ציבור הספורטאים והוא רק מונה על ידינו.
לשמחתינו הרשות הבינה והכריחה אותו לחזור ממעשיו.
למה לא סילקנו את צורי כשגילינו את מעשיו והבנו למה "ולמי" הוא עושה? כי בוועד 5 חברים כולל את צורי.
לנציג הדרג, זכרונו לברכה, היו "סיבות" להמשך כהונתו של צורי.
לנציג הקרטינג, גם כן היו סיבות משלו ותמך בצורי.
נשארו נציגי הראלי והשטח. 2 מול 2 בהצבעה, לא יכולים לשנות את המצב. מה שנקרא, אכלנו אותה.
כתבנו, מאוד בעדינות ורק קצת מהתלונות ורק כנגד צורי ולא כנגד העמותה,לרשם העמותות. למה קצת ובעדינות? כדי שלא יעצרו מידית את התקציבים.
להזכירכם! לא נבחרנו כדי "ליישר" את עוולות המדינה, נבחרנו כדי לייצר ולקדם את הספורט וזה עמד אל מול עינינו.
רשם העמותות שלח מכתב לעמותה. אל מי הגיעה המכתב? כנראה לצורי והדס ואני מניח כי הם ענו בשם העמותה. הבנתם?
אנחנו לא ראינו עד עצם היום הזה, את המכתב מרשם העמותות וגם לא את התשובות שנשלחו בשם הוועד.
מעניין! ( ענינו "העמותה" ולא ראינו מה ענינו)
במקום נציג הדרג, נבחר נציג אחר שלהם. ואיזה פלא! הנציג החדש הבין מייד את העוולות. זמן קצר לאחר מכן סולקה הדס מתפקידה ובעיקבותיה צורי הלך!
למה הלך?...... דמיינו.
ומאז יצא מתוק! הפסקה קצרה במרוצים להתארגנות שהוכתבה לנו. והפלא !? יש מרוצים ברצף לגמירת עונת המרוצים.
למרות שהיו כאלו שחשבו שבלי צורי לא יהיה תקציב ולמרות שצורי התהלך כטווס "שהוא זה שמביא את הכספים" ולמרות הכול, ביושר אפשר לקיים מרוצים.
על אלו התנהלו המלחמות.
על יושר, צדק ופתיחות.
ועוד קטנה אחת שאני שואל?
איך הגיע צורי למשרד הספורט והרשות, שהם המליצו עליו בפנינו?
את התשובה אני יודע!

חיים רווה
06-12-17, 15:17
ועוד קצת למידע.
מרוצי אשקלון, נוהלו 7 שנים. נוהלו ע"י קומץ נהגים שהיו וועד, היו גם וועדות המשנה, גם המארגנים ויוצרי האירוע וגם נהגו במרוצים.
6 שנים היו עונות מרצים ע" י אותם הפעילים. בשנה השביעית התחלף רוב הוועד ונוהל ע"י דור צעיר וחדש. למרבה הצער הם הצליחו לעשות רק שנת מרוצים.
לאחר מכן הופסקו המרוצים. אני בשנה השביעית לאחר פרישתי הייתי שופט ראשי.
מאז ועד התנדבותי לוועד המנהל, הייתי מנותק לחלוטין מהמרוצים וגם מכול פעילי ספורט המרוצים.
התנדבתי לשנה בלבד. לא מצאו לי מחליף ואני מקווה כי עכשיו יהיה לי מחליף. 3 שנים בהתנדבות ואני לא פעיל בספורט, זה מספיק.
אני מאחל למחליף שלי ולספורטאים שנות ספורט מהנה ובטוח.
בהחלט אני רואה עתיד לספורט המוטורי.
נכון, עוד צריך לבנות אותו, עוד יהיו חריקות. אך עם רצון טוב והתנדבות ספורטאים למען הספורט, יש עתיד.

talw
06-12-17, 15:40
עושה רושם שיש עתיד, אמנם המארגנים עדיין מתזזים כמו עכברים מורעלים בכדי להוציא מרוצים לפועל, וזה על חשבון זמנם וכיסם הפרטי, אבל הנה , בשבוע הבא אמור להתקיים מרוץ ראלי רייד בן יומיים, באר מנוחה ועובדה, עם קטעי קישור גם על אספלט... יהיה מעניין.

-->