PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש את הג'יפ הראשון שלי - זקוק ליעוץ מהמומחים.

denis19877
05-07-16, 19:18
אהלן,
אז אחרי תקופה ארוכה של נהיגה ברכב פרטי (פולקסווגן גולף,פולקסווגן בורה,מאזדה 3,מאזדה 323F וכיום שברולט (עגלה) קרוז),החלטתי לצאת לדרך חדשה ולהכנס לעולם הג'יפים.
קראתי והשכלתי בעניין אגרות הרשיון,לקחתי בחשבון הוצאות והשקעה כלכלית גבוהה (ביחס לרכב פרטי) ואני מוכן :D.

מחפש ג'יפ ראשון,תקציב עד 40K,אני רווק לכן הגודל לא משמעותי כרגע.
מחפש ג'יפ אמין וחזק כמובן במגבלות התקציב.
רק הערה אחת,אם אפשר לדלג על הג'ימיני והג'יפונים הקטנים באותו סגנון,חלילה לא מזלזל ,פשוט חיצונית לא אוהב את הגודל.

פתוח להצעות מעניינות,טירונים כמוני יש המון וכולם רוצים עזרה והמומחים בטח כבר עייפים מלהגיב,ובכל זאת אשמח לקבל הסבר מפורט עד כמה שניתן לרכב שעליו אתם ממליצים.

תודה לכולם,המשך שבוע מוצלח.

razsav
05-07-16, 20:05
אני חדש דנדש, נוסע על טראנו וממש מרוצה, כמובן שבעוד רכבים יש אבל אני יכול להעיד על טראנו שיש לו מועדון משפחתי ותומך.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Yosim
05-07-16, 20:11
אני ממליץ על ג'יפ אמיתי.
חפש לך סיקס או סבן ותתחיל להתמכר.
זה לכל החיים קח את זה בחשבון.
יוסי

denis19877
06-07-16, 18:36
אהלן רז,
תודה על התגובה,אתה יכול לפרט יותר? באיזה דגם מדובר,נפח מנוע,גיר..צריכת סולר\דלק...

יוסי,
אם אני לא טועה,לכלי הזה יש רק גירסא פתוחה,מצב הגניבות באיזור שבו אני גר פשוט מטורף,ברור לי שכל רכב ניתן לגנוב,אבל ג'יפ כזה בלי חניה סגורה זה קצת לתת פרס לגנבים.

Yosim
07-07-16, 22:51
יש לי כבר יותר משלושים שנה גיפ
וואלה מאיפה להתחיל אני לא בטוח שאני יודע.
גיפ זה רכב עם נשמה, רכב שאתה מרגיש שהוא זה אתה ( אני יודע שזה נשמע חולני )
הגאונות שבו זו הפשטות שלו.
הגיפ הוא סלחן ונאמן עד אין קץ.
כשאני עצבני או עצוב תמיד הגיפ זה הדבר שמחזיר אותי למסלול
זה הרכב היחידי שכל נסיעה גורמת לי לחייך מההתנעה ועד לנביחת הסיום שלפני הדממה.
אז נכון צריך לטפל בו ולאהוב אותו אבל תמיד הוא יחזיר לך כפליים.
הוא יקח אותך למקומות שלא חלמת שתגיע ועוד עם חיוך שימרח לך על הפנים לתקופה.
לא סתם זה המותג לדבר הזה כבר שבעים שנה.
קנה לך סיקס טוב ( נדמה לי שיש אחד אצל ארנון משופץ ומשוחזר למכירה)
תתאים אותו לצרכים המסוימים שלך , תמגן אותו כראוי כולל מערכת איתור.
והוא יוצא איתך לפנסיה.
אם תרצה פרטים נוספים פשוט תתקשר אלי או בוא לראות.
בהצלחה
יוס

gruyon
08-07-16, 16:01
לפי ההודעה שלך אפשר להציע לך הכל.
תפרט קצת יותר מה הצרכים שלך.
קמ בשנה, דיזל או בנזין וכו...

razsav
09-07-16, 15:04
אהלן רז,
תודה על התגובה,אתה יכול לפרט יותר? באיזה דגם מדובר,נפח מנוע,גיר..צריכת סולר\דלק...

יוסי,
אם אני לא טועה,לכלי הזה יש רק גירסא פתוחה,מצב הגניבות באיזור שבו אני גר פשוט מטורף,ברור לי שכל רכב ניתן לגנוב,אבל ג'יפ כזה בלי חניה סגורה זה קצת לתת פרס לגנבים.
הטראנו שלי נוא שנת 98, קצר, דיזל 2.7.צריכת דלק 1ל 8-9

razsav
09-07-16, 15:05
הטראנו שלי נוא שנת 98, קצר, דיזל 2.7.צריכת דלק 1ל 8-9

ידני כמובן

denis19877
12-07-16, 23:16
לפי ההודעה שלך אפשר להציע לך הכל.
תפרט קצת יותר מה הצרכים שלך.
קמ בשנה, דיזל או בנזין וכו...

אהלן,
בגדול אני מחפש ג'יפ שאמור לשמש אותי ביום יום ולטיולים בסופ''ש.
ביום יום הכוונה נסיעה לעבודה וחזור,ונסיעות מידי פעם של 30-60 ק''מ לכל כיוון (משפחה חברים)
מעדיף דיזל אבל פתוח לשמוע הצעות טובות גם לבנזין.
לגבי הגיר,אין עדיפות למשהו ספציפי,מסתדר יופי עם ידני למרות שלפקקים מעדיף את האוטומט.,שוב..לא פרט קריטי בשבילי.

מחפש רכב ''בינוני'' בגודל,מה הכוונה? לדגומא יונדאי גלופר שנתונים 98-99,גם קצר גם ארוך,מאוד אוהב צורת הקוביה ,פחות יודע עד כמה הרכב אמין או מתאים לי.

רכבים כמו ג'ימיני פחות מעניינים אותי,לא בגלל האיכות,הגודל פשוט קטן לי מידי.

איזה עוד פרטים אתה צריך? אני אשמח להוסיף ולערוך במידת הצורך..

כאמור,ג'יפ ראשון,לא מחפש מודל 2016.
מאוד אוהב את הג'יפים הישנים,התקציב עד 40 כמובן אשמח לשלם פחות כדי להשאיר כמה גרושים ליישור קו והוצאות נוספות אם יצוצו.

תודה רבה על התגובה.

פרידלר
13-07-16, 13:36
היי, שלחתי לך הודעה בפרטי (יותר נכון מגילה... לא מפרסם פה כי מציא לך לרכוש רכב ולא נראה לי מתאים לפרסם את זה בפורום הזה).

יונדאי גלופר זה אחלה רכב. מבחינת עבירות דומה לכל שאר הרכבים מסוגו. בכביש קצת חלש ובכלל מרגיש היום ספרטני ומיושן. זול מאוד לרכישה אז בסכום שהקצבת תוכל למצוא רכב משופר (שנורקל, פגושים).

אתה יכול להיכנס ליוטיוב ולראות סרטונים מטיולים של כל סוג רכב. לי זה עזר להחליט.

סה"כ אתה מכוון לרכבים מסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה- 2000. האמינות תהיה תלויה בעיקר בהקפדה של הבעלים הנוכחיים על תחזוקה שוטפת ובקצת מזל.
לא רואה הבדלים גדולים בין הפירמות השונות ברמת המחירים הזאת. אם מדובר בפירמה מבוקשת השנתון יהיה ישן יותר עם קילומטרז' גבוה ואם בפירמה פחות מבוקשת השנתון יהיה חדש יותר בקילומטרז' נמוך יותר.

אני גם חדש התחום. רכשתי לפני מס' חודשים רכב בשלושים אלף וקצת. לאחר כמה חודשים ומס' טיולים הבנתי שלצרכים שלי מתאים משהו קצת שונה ואני מוכר אותו ורוכש רכב קטן יותר ובעל יכולות שטח גבוהות יותר. אין בעיה - ירידת הערך ברכבים בסכומים האלו לא משמעותית. הידע שיש לי כיום לגבי הצרכים שלי מרכב שטח לא היה בידי לפני מס' חודשים (כיום אני מכוון יותר לטיולי עבירות - לא פני מס' חודשים לא ידעתי שיש משהו כזה בכלל ולא ידעתי שאני אוהב את זה).

בקיצור תבדוק טוב את הבעלים (בעיקר האם נראה לך אמין/מסודר), את ההיסטוריה של הרכב (כמה שניתן) ואת הטיפולים השוטפים שקיבל. אם אתה מתכנן גם טיולים בשטח חובה! רכב עם הילוך כוח, מיגון והגבהה.

בהצלחה!

-->