PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסיקס עשה את שלו, הסיקס יכול ללכת?

barak4*4
10-11-05, 22:50
קודם חנן
אחר כך ניר
ועכשיו נמרוד?
מה קורה? יש איזה תאריך "פג תוקף"?
יש "באג 2000" שתוקף רק סיקסים?

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=11448

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=11481

מה בשלב הבא? אביגדור ימכור?!?!?!

נמרוד
10-11-05, 22:53
ניר חושב שעושה איזשהו ניסוי כלכלי/פסיכולגי. אתה לא חייב להיות שפן במשחק שלו :lol:

ניר ל
11-11-05, 01:27
ברק, העניין הוא כזה - (נמרוד עדיין בשלב ההכחשה)

בעת הקמת אתר "ג'יפולוג", מנתה מערכת האתר כ 11 חברים (6 בעלי סופה ו 4 בעלי CJ)
ארז היה בעליו הגאה של לנדרובר, היות ומשקלו זהה למשקל הכולל של כולנו ביחד מה גם שאצלו זה בעיקר שרירים, לא היתה הרבה ברירה אלא לצרף גם אותו לעסק.
בימים ההם היינו צעירים ונאים, מאד פרקטיים, עם עודף פנאי, נהגנו לערוך טיולים משותפים על טהרת המין הגברי, להיפגש בערבי חמישי ולהתקין נעילה לזה, מנוע לאחר, לשבת מסביב למדורה ולהתווכח על עניינים חשובים (מה עדיף, נעול או מתלה, לנדרובר או סיקס ...), להסתלבט על ארז מאחורי הגב (עלה את מחמל בלי נעילות עאלק...), אשכרה אפילו ראינו את יפתח פנים אל פנים ואריק2 היה תושב ישראל.
במשך השנים גידלנו משפחות, זמן פנוי זה לא מה שהיה פעם, הנשים שהיו מתלוות אלינו בגיל וברינה ועושות רושם של נהנות מהנסיעה בג'יפ הפתוח, כבר לא עושות רושם, אנחנו כבר לא יוצאים לבד מהבית לטיול גברים - לפחות פעוט אחד יושב מאחורה (לא תמיד מסוגל למחות) ולפעוט הזה יש אמא פולניה. אצל רובנו שימש בעבר הג'יפ כרכב ראשון או שני וכעת הוא רכב שלישי... בקיצור-
אורי איבד את הסיקס בנסיבות טראגיות,
יוני אוטוטו 3 ילדים, כבר קשה להעביר אותם למושב דרך החלון האחורי בסופה, קנה היילקס.
לאריק גנבו אותה באופן מפתיע.
אסף נ+1 , יותר מדי שעות ארז===> דיפנדר.
זאביק ואיל זה עניין של זמן ואילוצים שעדיין לא קיימים (עדיין עם סופה)
אלון, עוד ילד, זה עניין של הרבה יותר זמן וגם צריך בדרך לעבור לשלב הסופה.
דרור הוא ג'יפאי אמיתי, היחיד אולי,"או אני או הג'יפ !" בחר בג'יפ, אני מהמר שהוא האחרון שינטוש את המותג וזה יהיה לטובת קלנועית בגיל 98 .
אצל נמרוד זה התחיל כמשהו זמני," חבל 2 רכבי ליסינג במשפחה , אם כבר פרייבט אז שיהיה 4X4 " קנה גם היילקס, הסיקס מגדל בינתיים שורשים אבל הוא שומר על האופציה הזאת.
חנן הרבה יותר פרקטי - אם כבר יש היילקס, אז למה שירקב סיקס בחנייה? הוא באמת מתכוון לזה.
אני, מודע למגבלות שלי, הבנתי שאם אני רוצה להמשיך לטייל - יש לספק תנאים אלמנטריים. הוספתי לחנייה בצעד אובדני משהו דיסקברי בנזין, נביאי הזעם הזהירו אותי מהרעה החולה הזאת אבל כחובב סכנות לא שמעתי להם, ליתר בטחון נשאר הסיקס בחניון המקורה לגיבוי. בינתיים הדיסקברי מפתיע לטובה, האמון שלי בו מתחזק - הוא נשאר ! אבל כדי לשפר אותו לרמה של שתי נעילות עם חיזוקים ומיגונים נלווים זה עניין של כ 30 אלף ש"ח. אמרתי לנמרוד שב 30 אני מוכר את הסיקס (אגב, לא מחיר דמיוני לסיקס הזה, ממש לא), הוא לא מאמין שאני רציני, טוען שזה תירוץ מטופש...
נסו אותי !

גיא
11-11-05, 08:40
חנן הרבה יותר פרקטי - אם כבר יש היילקס, אז למה שירקב סיקס בחנייה? הוא באמת מתכוון לזה.

השם של האוטו כבר מזמן ניבא את העתיד ....... :twisted: :roll:

יוני5
11-11-05, 10:08
להפוך את התגובה של ניר לדביקה!!! או עדיף, למסגר אותה ולשים אותם בעמוד הראשי של האתר תחת הכותרת "קיצור ימי ג'יפולוג לדורותיהם" (הבאים אחרינו, בעת המתאימה, יאלצו להוסיף "נאסף אל עמיו")

אבל ניר, היסטרויון דגול אתה כבר, עכשיו בוא נראה אותך חוזה את העתיד?

יוני5

gmb
11-11-05, 10:46
בעת הקמת אתר "ג'יפולוג", מנתה מערכת האתר כ 11 חברים (6 בעלי סופה ו 4 בעלי CJ)

תהרגו אותי, אבל אני עדיין לא הבנתי את הלוגיקה המתמטית מאחורי המשפט הנ"ל...
לפי כל החישובים שלי זה תמיד 10 חברים, ולא 11... מוזר... כנראה זה החבר הדימיוני...

רמי

נ.ב
נא לקחת הכל בקלות... גם הזקנים מתבלבלים לפעמים...

Saar
11-11-05, 11:08
תסתכל שורה אחת למטה...
ארז עם לנדרובר.

סער

AvigdorAharon
11-11-05, 21:16
מה בשלב הבא? אביגדור ימכור?!?!?!

אני חוזר עכשיו מתחנת דלק, וכמובן 4 צעירים שואלים: מוכר?
ואני, למדתי עם השנים שלכל דבר יש מחיר (מזל שהבן שלי עוד לא יודע לקרוא...). בכל מקרה, נקבתי בסכום דימיוני אך ראלי מבחינתי (לא התבישתי לומר 40K...) וכמובן ידעתי את התשובה: למה (בתוספת התנועה המוכרת עם היד)? ציינתי את התוספות על רגל אחת, אך ידעתי שאחזור הביתה עם התפוז המכני ולא עם 40K (או אפילו 10% פחות).
שורה תחתונה, אני אשפר אותו לרמה כזו שאהיה לי נוח בו, כי למכור ולקנות משהו אחר, אין לי מספיק כסף. ד"א, גם את הבית אני רוצה למכור אך נראה לי שיהיה זול יותר לשפץ.
מצד שני, מוני (הבעלים הקודם) עדיין מפנטז עליו, אך התנאים שלי לא קלים, אם הוא יעמוד בהם, התפוז יחזור לצפון.
ולשאלתך, אביגדור מוכר באופן תאורטי, אך באופן מעשי, לא נראה לי. כמאמר המשפט:
Never say never

אביגדור

AvigdorAharon
11-11-05, 21:16
ד"א,
נחמד לדעת שאני בין אחרוני המוהיקנים...

אביגדור

דרור99
11-11-05, 22:03
עצוב !

רפי א.
12-11-05, 09:30
אט אט אהחנו הופכים ליתומים.
אביגדור אל תדאג, אני איתך, נשאר עם הסיקס.

נמרוד
12-11-05, 16:02
אני, וגם ניר, נשארים עם סיקסים עוד הרבה שנים. רק שהם משנים סטטוס שוב. הם כבר מזמן לא רכב ראשי, וכבר לא רכב שטח ראשי אפילו, כי משפחה גדולה כבר לא לא יכולה לטייל בהם. הם נשארים צעצועים נטו, זה לא קשור לג'יפים. ההכחשה היא של ההתבגרות, התברגנות, עוד-צעד-לקראת-הקבר ומה שלא תרצו, מי שזה מעניין אותו - שילך לחפור בפורומים באתר פסיכולוגיהבגרוש.קום.

זה לא אומר כלום לגבי ויכוח הלכל-דבר-יש-מחיר והערך של רכבי שטח זקנים, במחיר הנכון ובזמן הנכון ובנסיבות הנכונות אין רכב שלא יחליף ידיים. ניר, למי שלא שם לב, כל שנה מנסה מחדש לבדוק מה השוק אומר לגבי הגרוטאות שלנו. התשובה בינתיים חד משמעית - ניר כל שנה בודק את זה מחדש :twisted:

lizard
12-11-05, 20:11
לא יודע עד כמה אתם שמים לב אבל אפשר לומר שיש דור חדש שמחפש ואוהב סיקסים וסופות.
הגחלת תשמר :)

אני אחרי טיול של יומיים לצפון וחייב לומר שמאוד מאוד נהנתי מהסיקס. יותר אפילו מהמגנום תצנב"ה

שאולי
12-11-05, 21:01
זהו ניר
זה שלב ביניים , כמה שנים הילדים יגדלו , לא תמיד ירצו לבוא , יהיה קצת יותר זמן ,קצת יותר אמצעים , וזה יחזור ,ואז תמכרו את ההילקסים\קינגים\פרדואים\טרופרים , ותחזרו הביתה , אין כמו בבית ,קר שם בחוץ :wink:
רק בריאות
אני נשאר עם הטרקטור שלי

AvigdorAharon
12-11-05, 21:20
כי משפחה גדולה כבר לא לא יכולה לטייל בהם.
תלוי עד כמה המשפחה גדולה. בהזדמנות, תראה טיול שמארגן שאולי (זה מהתגובה שמעלי) ומסיקס\סופה יוצאים 4 ואפילו 5 אנשים (שני מבוגרים וילדים מתחת לגיל 6). ילדים כאלו שצריך עדיין לקשור בכסא בטיחות והם לא יכולים לעשות זאת לבד. הכל עניין של רצון. אתמול לקחתי 4 ילדים בג'יפ (נסיעת כביש) ועליתי שלוש פעמים לקשור כל אחד מהם.
נכון, אם היו ארבע דלתות בסיקס\סופה, החיים היו הרבה יותר קלים, אך זו לא הבעיה. לא בגלל זה יותר ויותר אנשים מוכרים את הסיקסים שלהם. אולי זה טרנד חדש? אולי ה"עדר" הולך לכיוון ההיילקס?

אני נשאר עם הטרקטור שלי
קודם כל זה לא ממש טרקטור. דבר שני, אתה לא מוכר???

אביגדור

asafk
12-11-05, 21:24
אכן עניין של "שלבים". כשמכרתי את הסופה, אמרתי למישהו שזה בגלל שהמשפחה גדלה, וצריך דלתות. הוא ניחם אותי, שעוד כמה וכמה שנים, הזאטוט כבר ייסע בג'יפ משלו, ואני אוכל לחזור ל3 דלתות... עוד כמה שנים, כשאני אוכל להרשות לעצמי צעצוע- ליד ה4X4 המשפחתי, יעמוד בחניה ג'יפ אמיתי.

אסף.

שאולי
12-11-05, 21:33
לא , לא מוכר
לא רוצה יותר נוח , לא יותר מרווח , לא יותר יפה
התלבטתי :roll: , והחלטתי להשאר עם הלב , והוקל לי :lol:
ועכשיו יחסי העברה
רק בריאות

lizard
12-11-05, 21:38
עוד כמה שנים, כשאני אוכל להרשות לעצמי צעצוע- ליד ה4X4 המשפחתי, יעמוד בחניה ג'יפ אמיתי.
אסף.

מה זה ג'יפ אמיתי לדעתך?

אתה חושב שישארו עוד כאלה?
הרי בסופו של דבר, הסיקסים ואפילו הCJ8 מתחילים להכנס לעשור השלישי לחייהם. נכון שתמיד יהיו רכבים, כמו ששאפשר למצוא רכבים משנות ה40 ומלפני, אבל לא בכמות מסחרית.

גם החלקים, בתקווה לאט אבל זה קורה, מתחילים להעלם/להתייקר בצורה מורגשת.
אם פעם מנוע היה עולה 2500, היום הוא עולה בסביבות ה5, לך תדע כמה הוא יעלה בעוד כמה שנים.

ניר ל
12-11-05, 22:49
הסיקס שלי ישאר, יש לכך המון סיבות -
-הסכום שאני יכול לקבל עבורו לא חסר לי ולא מוסיף לי. אף אחד לא ישלם שלושים אלף ש"ח עבורו, כי מי שמחפש רכב כזה, מחפש רכב בתקציב נמוך (אחרי הקנייה הוא מדביק מהר מאד את הפער...) ומי שיש לו תקציב כזה יכול לקנות רכב מתקדם יותר כגון סופה או דיסקו.
-זה רכב שתמיד יש במה להתעסק איתו - שיפורים, דיגומים, זה מה שאני אוהב לעשות, יש לי הרבה ציוד וכלים, יש לי הרבה תכניות עבורו לשנים הבאות - כל פעם שיש לי זמן, אני עושה פחחות בעוד נקודה בצורה כזו שלא תחזור לשם החלודה, כשאני אסיים הוא יקבל צבע חדש.
אני מתכנן לבנות את הרצפה עם פח דמעות, להוסיף ארגזי ציוד מתאימים, לחזק ולשפר את קשתות ההתהפכות. אחרי שאני אעבור להזרקת דלק, יבוא אולי קיט יחסי העברה בטרנספר.
-כיום אני מטייל עם הילדים שהם בגיל שנה, שנתיים וחצי, חמש. לא היה מצב לצאת עם שלושתם בג'יפ פתוח, גם עם שניים היתה לי בעיה, עם הדיסקברי אני מטייל עם כל המשפחה כבר 6 חודשים ואין תלונות.
כשהילדים יגדלו קצת, אני מניח שהם יעדיפו את החוויה של טיול בג'יפ פתוח, עם הגדול אין בעיה כבר מזמן, תוך שנתיים מקסימום אני מסודר.
- אין לי בעיה עם המנוע שלו, אני לא סובל מחוסר הסוסים, לא מתאים לי להתחיל עוד שנתיים עם גרוטאת סופה מאפס עם יישור קו מכאני שיעלה הון וידרוש המון זמן, בג'יפ שלי אני לא חייב להשקיע אגורה מלבד אגרות וביטוח עוד הרבה שנים.
- יש לי היום דיסקברי בן 8, אם הוא ימשיך להתנהג יפה ולא לגרור אותי להוצאות חריגות, אני אחזיק אותו עוד שנתיים ואחליף ל SUV חדש יותר, אני לא משקיע בשיפורים אז גם לא יהיה לי קשה להיפרד ממנו. אם אשתי היתה מוכנה לנהוג ב SUV בן שנתיים במקום ברכב חדש אז בכלל לא היתה דילמה ולא הייתי מחזיק שלוש מכוניות.
- בקיצור, אם אתם לא מתכוונים למצוא לי קונה ב 35 אלף ש"ח, אל תספידו את הסיקס שלי... :wink:

מאיר רוטברג
13-11-05, 08:38
אני שותק :D :D

סוזי המשתוללת
13-11-05, 11:31
אז יש סיכוי שהאתר ימשיך להתקיים :twisted:
נקווה שרק לא ייקראו לו בעוד שנה היילקסולוג :shock:

נמרוד
13-11-05, 11:42
חייבים להגיד, שמבחינת כמות ואיכות המשתתפים, בהחלט אפשר לקרוא לו גם סוזוקילוג :lol:

זוזו טריפו - צפה פגיעה בקרוב... הסיקס שלי עובר הכנה לטיולי בוץ ברמת השבתה-וודאית. נגרור אותו הביתה עם הטויוטה :twisted:

lizard
13-11-05, 13:15
נמרוד, על איזה טיול מדובר? אם אפשר להצטרף אז אשמח לקבל פרטים.

תודה

גיא
13-11-05, 15:24
אם זה ברמה"ג אני בא לגרור אותכם החוצה :twisted:

חנן-ג'יפולוג
14-11-05, 12:52
אני רואה שההחלטה שלי הרימה גלים, כאן, בג'יפטריפ ובמועדון הCJ ...

אז ככה: אני מאוד אוהב מנועים חזקים. מאוד מאוד אוהב, ומוכן לוותר בשביל זה על הרבה תכונות אחרות. כבר מההתחלה, לפני יותר משבע שנים התאכזבתי מאוד כשגיליתי שמנוע ה4.2 של הCJ , הוא אמנם גדל גוף, אבל המוח שלו, אפעס, לא משהו. 115 כוחות סוס מנפח כזה גדול זה עלוב, על כ1700 ק"ג , זה הרבה הרבה פחות ממה שאני רוצה מרכב שהוא נטו פאן.

תוסיפו על זה את חוסר הנוחות שבטיולי משפחה עם רכב פתוח, בכל עונות השנה.

אז בסוף ההחלטה התקבלה: נמכור את הסיקס ואת הקורולה. נקנה רכב שטח, סגור, משפחתי, עם יכולות שטח גבוהות, שזה ההיילקס.
ובהמשך, כשיתפנה לזה תקציב, תהיה סופה, חזקה, קצרה, פתוחה וכיפית, נטו לשעשועים שלי. כמובן עם חלון על מכסה המנוע, כמו שאני הכי אוהב.

תסתכלו גם על נמרוד וניר, בדיוק אותה קומבינציה. שילוב מצוין לחובב שטח בעל משפחה.

חוץ מזה, מגיע לי מז"ט : קניתי היום היילקס.

אגב, צחוק הגורל, שמהCJ , שלא אהבתי את ההספק הנחות שלו, עברתי להיילקס. אבל ההתייחסות שלי להיילקס היא שונה. זה רכב טיולים, לא רכב להשתולל איתו. אין מה לדבר על תאוצה, והאמת גם שאין הרבה מה לדבר על מנוע. באורח פלא הוא מצליח להשתנע מנקודה א' לנקודה ב' בלי להאיץ בדרך.

הסופה כבר תפצה על זה.

eran4x4
14-11-05, 12:56
תתחדשו ותהנו

פרטים?

lizard
14-11-05, 12:59
מזל טוב.

אם מה שאתה רוצה זה מנוע עתיר הספק, ומאחר ואתה אוהב את ההתעסקות עם המכונאות ברכב, לא כדאי לך לנסות לארגן מנוע V6 או משהו דומה לסיקס?

הבנתי שזה אפשרי, הרבה עבודה לרישוי אבל אפשרי...

barak4*4
14-11-05, 13:01
תתחדש ותיהנה :D .

גיא
14-11-05, 13:02
תתחדש!

יש לחץ חיובי במנוע ?
פרטים ?

מאיר רוטברג
14-11-05, 13:07
תתחדש,

יש מונח שנקרא ההנאה שבאיטיות לא??

חנן-ג'יפולוג
14-11-05, 13:21
מיכה, בהמשך, כשיהיה עוד תקציב, נלך כבר על סופה שהיא בסיס טוב יותר לרכב חזק, וחוקי, בלי קומבינציות של מעכרים.

גיא, לאחר שהבנתי ממכם שלכל הרכבים שלכם יש לחץ כנ"ל, כבר לא טרחתי לבדוק. הרכב עבר בדיקה, לא במכון, אלא אצל חבר, ויצא בסדר, טוב מכפי גילו.

ערן, מדובר בהיילקס 95 , עם 300K ק"מ, יוצא חברת חשמל, עם ארגז יפה, ופגושים מיוחדים, וחישוקים כאלה וצמיגים אחרים ובולמים, ומגיני צד ועוד מטעמים שונים. נעילה מקורית אחורית. קבינה במצב מצוין. פחחות חיצונית גם טובה, ונראה שהרכב מטופל היטב ושמור. הבחור ביקש וקיבל 8K מעל המחירון, הלא משוקלל. תמונות בהמשך.

תודה על הפירגון.

Saar
14-11-05, 13:29
תתחדש ותהנה,
סער.

שאולי
15-11-05, 02:35
אם בארזים נפלה שלהבת , מה יגידו אזובי הקיר................... :wink:

רפי א.
15-11-05, 06:48
חנן
שיהיה לך מברוק
(אז עכשיו שם האתר ישתנה להיילקסלוג?

ד ו ר ו ן
15-11-05, 07:02
מזל טוב,
תחדש!

גיא
15-11-05, 07:40
95

אהה .... לפחות זה.

אני הבנתי שאתה מחפש IFS ובאמת חשבתי לעצמי מחשבות על ארזים ושלהבות ...

שיהיה במזל טוב.

חנן-ג'יפולוג
15-11-05, 07:55
לא הייתי נעול על השנה בכלל. היה לי תקציב לרכב עד שנת 2000 , ומבחינתי כל מה שהיה נופל לידיים שלי, והייתי מחליט שהוא רכב טוב, הייתי לוקח. בשבת הלכתי לבדוק רכב מודל 2000 ואם הוא היה טוב, הוא היה אצלי. לכל דגם יש את היתרונות/חסרונות שלו ולא הצלחתי להחליט בצורה חותכת לכאן או לכאן. מצד אחד ABS וכריות אוויר ומנוע טורבו, ומצד שני סרן קדמי חזק הרבה יותר, שיעמוד בצורה מכובדת יותר בעומס של נעילה קדמית.

במקרה, זה מה שיצא.

תודה.

חנן-ג'יפולוג
15-11-05, 13:11
הנה החלזון:

http://img360.imageshack.us/img360/7456/img15995zl.jpg

מודל 95, ארגז עם שלוש דלתות ותא צדדי, פגוש קדמי TJM , אחורי של איזה איסוזו, וו גרירה, ראנצ'ו 9000 , ג'נטים מגנזיום :roll: , סט צמיגים AT חדש (שיוחלף בסט הMT שיש לי על הסיקס) , נעילה אחורית מקורית, כסאות טובים יותר של איזה איסוזו, מגיני צד מסיביים, מיכל מים עם משאבה חשמלית וברז חיצוני.

תוכניות להמשך: למקם את הכננת של הסיקס על ההיילקס ולהרכיב לוקרייט קדמי.

דרור ברלי
15-11-05, 15:04
די יפיוף, החילזון הזה. יחסית לבני מינו, הכוונה... :twisted:

תתחדש!

אייל
15-11-05, 15:18
הפסים הכחולים - זה תוספת שמופיע במחירין? זה משפר את העבירות? :twisted: :twisted: 8)

מז"ט...

מאיר רוטברג
15-11-05, 15:25
הפסים הכחולים - זה תוספת שמופיע במחירין? זה משפר את העבירות? :twisted: :twisted: 8)

מז"ט...

זה המזעזוע שנגרם מזה שהוא עקף מישהוא באיילון דרום
(המשאית 68 טון שחנתה בצד הכוונה)
סתאאאאם נראה נקי ומטופח

גיא
15-11-05, 20:10
חנן ! ....

:shock: :?

אתה קנית חילזון מסוג איסוזו !

חחח

גם הג'נטים זה של איסוזו - בדיוק כמו שלי ואם מסתכלים במשקפת הפוכה אז גם כמו של עמי ו.

תסתכל אם לא שייפו קצת את הקליפרים הקידמיים כדי שלא יעשה רעש מפחיד. או לחילופין יש ספייסר של 2 מ"מ בין הג'נט והנאבה.

אל תתמה בעניין הג'נטים מסגסוגת. בחלזונות זה חשוב מאוד. כל גרם פה קובע !

:twisted:

ערן המסוקס
15-11-05, 20:14
חנן, הרכב נראה איכותי ויפה מאוד. אבל הוא כלכך לא אתה.. אני פשוט לא מצליח לדמיין לעצמי אותך בתוכו :roll:

חשבתי לתומי שרכב שטח נועד לפאן לא?

אביעד_הלאלי
15-11-05, 20:39
אה חנן, פשוט עצוב לראות אדם כמוך מתגנדר לו עם איזה טנדר יפאני.
:? אבל האוטו בהחלט יפה, השאלה אם הוא גם אופה (בשבילך, ביחס לסיקס, ויש לי הרגשה שאתה הולך להעביר לנו רשמים...).
חוץ מזה,
מזל"ט, תתחדש, ברכות רבות, ומי ייתן והוא ייסב לך רק אושר... (בקשר לעושר ובכן... :roll: ).

חנן-ג'יפולוג
15-11-05, 21:08
וויייייי, נסחפתם. אני עוד לא מת. כולה מתפשר זמנית על הכיף של חלון פתוח, בשביל הכיף של להנות ביותר שבתות עם המשפחה, עם פחות שיקולי מזג אוויר, ובהמשך, נצרף גם סופה, כדי שאף אחד לא יצא מקופח.

תודה על האיחולים, בכל מקרה.

שחר 9
15-11-05, 22:12
חנן תתחדש , נראה יפיפה .
אני בטוח שתהנה ממנו למרות שהחלון לא מתקפל .
לגבי החלזונאות שלו אם לא תצליח לחיות עם זה שווה לשקול את נושא הטורבו - ההבדל משמעותי .

קח בחשבון שעכשיו אתה צריך למצוא תחביב חדש כי בהיילקס אין את ההתעסקות והטיפול הבלתי פוסק שיש בסיקס , פתאום אחרי טיול לא צריך לסדר כלום , איזה שעמום.

בכל מקרה רכב יפה וסוף סוף יהיה ממי לגנוב מידות לטמבון קדמי .

שיהיה מברוק , תהנה .
שחר

חנן-ג'יפולוג
15-11-05, 22:19
קח בחשבון שעכשיו אתה צריך למצוא תחביב חדש כי בהיילקס אין את ההתעסקות והטיפול הבלתי פוסק שיש בסיקס , פתאום אחרי טיול לא צריך לסדר כלום , איזה שעמום.

לא היית יכול להיות יותר רחוק מהמציאות, לפחות לגבי הסיקס שלי. קניתי אותו מיושר קו, ובמשך כל השנים רוב הזמן שהשקעתי בו, והשקעתי בו המון זמן, היה על שינויים ושיפורים. לעבור מסגור לפתוח, כלוב, הרמת כנפיים, שינוי מבנה כסאות, הזרקה ועוד ועוד. בהחלט סביר שאת הלגו הזה אני אעשה פחות עם ההיילקס, כי הוא לא רכב שמזמין לשחק בו כמו עם הסיקס, אבל אין לזה קשר עם "לסדר אחרי טיול" .

דרור הראל
20-11-05, 23:45
חנן מזל טוב,החילזון נראה מרשים ביותר,מדבקות אפשר להוריד בעזרת חמום.
בנוגע להערת יוני5 לגבי העתיד,אז התחזית שלי כזו:
אופנת ההיילקס תחזיק עוד כ5 עד 7 שנים,עד אז השוק יתמלא ב"האמרים" h2 וh3 במחירים של 100-140K ,לרכב יד שניה , מספר קטן של שיפורים כמו חיזוק מיכלולים שבירים-הגה,ציריות.יתקבל רכב השטח המושלם,ואני לא מכיר מישהו שלא ירוץ למצוא אחד כזה,אני מזמין ראשון.
דרור הראל

tzagi
21-11-05, 05:01
Avigdor wrote:

אני חוזר עכשיו מתחנת דלק, וכמובן 4 צעירים שואלים: מוכר?

What is it with Israel as a whole that I hear that line from so many poeple?
Is it some sort of a national pass time that I'm not aware of?
Obviosly, in the US we dont have that, and if somone does they are with
cash in hand
Actualy happened to me once,
about 12 years ago I was driving a Fiat 128 sport coupe (pile of crap, but very rare)
A Mexican kid followed me till I stoped and asked if I want to sell it, I tald him $500, he said ok, he left and came back 10 minutes later with the cash and drove it home

I may be getting old...but I dont see the purpose of asking a guy at the trafic light if he wants to sell his ride, especialy if you have no intention on buying it (or have the money)

Can somone tell me if they ever sold a car that way?
I meen, A youth asks you at the gas station if you want to sell it, you say :yes, for $10000, he says:wait...I'll go get the money
He comes back with the money and drives it home.....

Is that pure fantasy?

Sorry in advance for the hyjacking

AvigdorAharon
21-11-05, 06:31
Jo,
This is the way of life here: Half of the people wants to buy something cheep, and the second half wants to sell the same thing at a very high price.
Actually, I do not want to sell, but, Never Say Never!!!
If someone will pay me a VERY GOOD price, I will sell him the Jeep.
My previous jeep was sold at very good money: It was 91 CJ6, a very good look, without any improvement.
Someone came, find it in a very good shape, and gave me 27K NIS (about 8K dollars in that day).
I know that the guys in the gas stations do not really want to buy, so this is the reason to give them the price but, if they want to buy we will find the good price for me and for them.

אביגדור

tzagi
21-11-05, 06:53
Avigdor,

This is the way of life here: Half of the people wants to buy something cheep, and the second half wants to sell the same thing at a very high price

Thats a universal problem ....what else is new?

You didnt answer my question
come to think of it you might make a fine politician....or are you one already?
J/K
The question is WHY

I got a friend in Rishon, he has a 78 CJ7....converted to automatic, he says he can't drive it anywhere without the
ATA MOCHER?
evrey stop light
Whats the point?

OH ya
As Im trying to work on my reading
so please write in Hebrew
I actualy get to use my brain
and itsa a hell of a lot more enterteining

It was 91 CJ6

Thats chinese to me
The last cj6 made for the states was like.......1970 or so

AvigdorAharon
21-11-05, 07:26
Jo,
כמה מילים לגבי הדגמים:
CJ6 זה CJ8 מקוצר, ללא החלק האחורי. בארה"ב CJ8 יוצרו עד 1986, בנצרת המשיכו עד 1991. CJ6 שאתה מכיר שונה בצורת הדלת מהדגמים הצבאיים (CJ8 קצרים וארוכים) ובאמת הופסק יצורו בשנות השבעים.
לגבי שאלתך, לא, אני לא עוסק בפוליטיקה ואפילו לא קרוב. אני כל כך "אוהב" פוליטיקים, שאני לא הולך להצביע בבחירות - זוהי המחאה הקטנה שלי. אין לי תשובה לשאלה "למה?", חשבתי שזו צורת החיים במזרח התיכון, אך אתה מתאר את אותה סיטואצייה גם אצלך.
לא יודע!

אביגדור

moriseven
21-11-05, 07:47
ג'ו, גם לי יש CJ7 וגם אותי שואלים את השאלה כל פעם ברמזור, זה הגיע למצב שאני לא נוסע עם הרכב אלא עם כן זה בשביל לטייל, אבל כמו שאביגדור אומר, אתה זורק להם מחיר גבוה ואז אתה רואה אותם מתקפלים.

מוריס

tzagi
21-11-05, 17:00
Avigdor wrote:

כמה מילים לגבי הדגמים:
CJ6 זה CJ8 מקוצר, ללא החלק האחורי.

OK
So your is a CJ8s
Im not even going to ask why is it refered to as a cj6.....

לגבי שאלתך, לא, אני לא עוסק בפוליטיקה ואפילו לא קרוב. אני כל כך "אוהב" פוליטיקים, שאני לא הולך להצביע בבחירות

That was a joke.....as you know what makes a good politician is the ability to answer a question without providing an answer to the question]asked

אין לי תשובה לשאלה "למה?", חשבתי שזו צורת החיים במזרח התיכון, אך אתה מתאר את אותה סיטואצייה גם אצלך.

Two different things
Yes everybody wants to buy low and sell high

But the ATA MOCHER? situation is unique to Israel
Must be some bizzare cultural thing

I'm just trying to understand the so called logic behind it

AvigdorAharon
21-11-05, 20:03
So your is a CJ8s
זה הג'יפ הקודם, כיום יש לי CJ8 או SCRAMBLER

I'm just trying to understand the so called logic behind it
אין הגיון במזרח התיכון (אפילו יצא חרוז...). אני רואה שתי סיבות עיקריות לצורת החיים המיוחדת כאן:
1. רוב האנשים כאן הם יהודים, וכמו שאתה יודע, שני יהודים - ארבע דעות...כל אחד כאן יותר חכם מהשני. אמי טענה שהיהודים חיו טוב יותר בגולה (קשה לומר זאת...) כי הם חכמים יותר מהגויים, אבל כאן, היהודים בבעיה.
2. מזג האויר המיוחד - חם מאוד. גם ב 3 חודשי החורף (בערך...) אין ממש גשם כל יום, אפילו השמש מגיעה לביקור.

טוב, אנו גולשים לכיוון אחר...

אביגדור

asafk
21-11-05, 21:54
בקיצור, יוסי... כשאתה בא לביקור בארץ הקודש- אני מבטיח לך השתלמות בנושא שמות הג'יפים תוצרת ישראל. אתה תצא מבולבל יותר ממה שהתחלת, אבל זה סיכון שאתה חייב לקחת.

אסף.

tzagi
21-11-05, 22:30
Asaf wrote:
אתה תצא מבולבל יותר ממה שהתחלת, אבל זה סיכון שאתה חייב לקחת.

Thats what I'm afraid off

Speaking of visiting...
Anybody knows where to get airline tickets cheap?

If there are any travel agents in the house I'm looking for one DFW to TLV in april 06

lizard
21-11-05, 22:33
תנסה אולי באתר של הדקה ה90 או משהו כזה.
אין לי מושג מה הכתובת שלהם.

asafk
21-11-05, 22:34
אוקיי... זה כבר באמת נהיה אופ-טופיק, אז נסכם את זה בכך שסוכני הנסיעות שבפורום יפנו אליך בפרטי, ולא נמשיך את הקו הזה?

אסף.

-->