PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בקניית סאברבן 84

Smaz
09-07-16, 03:59
שלום.
אני חדש בעולם השטח הפרטי.
ועד עכשיו יצא לי רק לחכות בסבלנות לאוטו שנידלקתי עליו שזה הוא גרנד צירוקי 5.9 שלא עלה כבר תקופה הארוכה.
בשיטוטים שלי ביד 2 מצאתי מודעה שסיקרנה אותי. והיא על שרבולט סוברבן ארוך בלי פרטים כמעט חוץ מהשנה(84) והמחיר שיותר מהתאים לי ומהוד השרון.
השאלות הם כאלה:האם מישהו מכיר את הרכב(הוא נראה כמו הגרסה בעלת הנעה אחורית) ואת מצבו? האם יש משהו מיוחד שאני צריך לבדוק חוץ מי זה שאין רעשים בנסיעה,חלודה,טסט בעל תוקף או חוסר תוקף לא מוגזם מידי,הנעה אחורית או קידמית (יש אפשרות להסב אותו להנעה כפולה) וכו.?

GodsFather
09-07-16, 07:23
אתה מחפש הרפתקה שטומנת בחובה הוצאה גדולה? אתה מחפש לבנות רכב מחדש? מחפש לטייל ?
תגדיר מה אתה מחפש קודם, נוכל לייעץ יותר טוב.
ואם יש לך תמונה / לינק לרכב המדובר, גם זה יקל.

asafk
09-07-16, 08:04
חפש כאן בפורום שירשורי תיעוד של שיפוץ בלייזר. סאהרבן זה אותו דבר רק יותר גדול. יכול להיות שזה כלי שכבר שופץ מהיסוד (אני מכיר שניים כאלו) ואז המצב יותר טוב.
אני לא רוצה להפחיד אותך, רק לתת לך מושג במה מדובר.

גראנד צ׳רוקי הוא ג׳יפ מוצלח עם פוטנציאל שטח לא מבוטל, ומבטיח הרבה הנאה. זו תהיה בחירה טובה למתחיל וגם לג׳יפאי ותיק.

אסף.

Smaz
09-07-16, 09:43
https://m.yad2.co.il/ad/v2zazi
הרפתקאה אם הוצאה גדולה אני לא מחפש כולכך למרות שאני מוכן להוצאה מסויימתל, זה הולך להיות פרויקט בשלבים,(למרות שאם יצא שזה רכב בעל הנעה אחורית בלבד אני מבין שיהיה בעייתי עד בלתי אפשרי להעביר אותו להנעה כפולה חוקית ומשם להמשיך).
בעיקרון אני מחפש רכב לטיולים לא עבירות גבוהה בנתיים יותר מכוון לרכב של שבילים אם ציוד שיתווסף אם הזמן.
הגרנד צירוקי שנדלקתי עליו זה היה הלימיטד 5.9 שהיה למכירה לפני חמש שנים פלוס מינוס שנה אני שנה וקצת חיכיתי שהמודעה שלו תקפוץ אבל איבדתי תקווה, והרצון לגיפ רק גודל ועכשיו השיגעון עבר לסוברבן

GodsFather
09-07-16, 09:47
מדובר בשני כלים שונים כמעט בכל אספקט.
החל מטכנולוגיה ועד גיל המכלולים וזמינות חלפים. גיל הפח והשלדה וכן הלאה.
הסבה ל4×4 זה בהחלט פרויקט אחר לגמרי שבארצנו לא הייתי ממליץ.

אני לא מכיר את הרכב הספציפי, אם כי אין ספק שהוא מושך מאד.

asafk
09-07-16, 09:50
אם באמת אתה לא מחפש הרפתקה אז אתה קצת לא בכיוון לדעתי, אלא אם כן הרכב הזה באמת במצב מעולה.
הרכב הזה נראה לא רע על פניו. (מזכיר לי כלי שהיה של חבר כאן באתר ושופץ לעומק לפני מספר שנים). תבדוק אותו טוב טוב. אל תשכח שזה רכב ישן...
חשוב להסתכל על כל המכללים וגם מה קורה בתא המנוע.
אם הוא לא 4x4 אז באמת זה לא זה.
עצתי היא - לך לראות אותו. צלם המון תמונות ותעלה כאן, נוכל לומר לך אם זו נבלה, לכל הפחות.

אסף.

Smaz
09-07-16, 09:53
יש דגשים לצילום של דברים מסויימים?

itayhi
09-07-16, 10:39
ספציפית לגבי הרכב הזה, הוא לא 4*4.
עומד עם שלט למכירה כבר המון המון זמן (מעל שנתיים)
ורוב הזמן עומד באותו מקום. עד לא מזמן
עמד עם פאנצ'ר במשך תקופה ארוכה...

מה שכן, המחיר ירד. כשהתקשרתי לפני
שנה וחצי הוא רצה 30,000₪....

איתי

נדב42
09-07-16, 10:58
גם אני ראיתי אותו... לא התכופפתי לראות אם יש הנעה קדמית...
התמונה ביד2, איך נאמר... מחמיאה לרכב ...

ש01
09-07-16, 12:22
אם אתה בקטע של סברבן (אחלה אוטו, ד.א.), יש אחד מעט חדש יותר (להערכתי מתחילת שנות ה-90) באור עקיבא ליד הקניון, עומד מזה מס' ימים עם מדבקה.
מערבית לקניון, ליד ת. הדלק יש חניון קטן והוא עומד שם.
קח בחשבון שבניגוד לשירוקי, בגלל רוחב הסרנים האדיר, תצטרך להשקיע בהגבהה בריאה ע"מ לרדת לשטח שמעבר לשבילי קק"ל +

asafk
09-07-16, 12:34
חבר (שהוא חבר גם כאן באתר) טייל במשך שנים רבות בכל שבילי הארץ - עם בארב כזה - כשהשיפור היחיד היה צמיגי באקשוט (זוכרים...? ) ולא חווה בעיות עבירות שלא טופלו על ידי נהיגה נכונה.

אסף.

Smaz
10-08-16, 00:14
יש לי שאלה נוספת כמו שהבנתי הסאברבן הכחול שדיברתי קודם הוא הנעה אחורית
לפני מספר ימים נסעתי לבדוק אחד צהוב 4×4 שבדיקה פה באתר העלתה לי השיפוץ שהרכב עבר ב2010/11
ומצב לא היה כמו שלמה שציפיתי השאלה היא האם יש עוד סוברבנים מהשנתונים האלו?הם עד כדאי כך נדירים בארץ ?לפני חמש עשר שנים היו ועלו לא הרבה כמו עכשיו.
שווה לעלות לשנתונים גבוהים כמו הגיאמסי 98 97 שיש ביד שתיים?

-->