PDA

צפייה בגרסה מלאה : רשיון נהיגה לחולי סוכרת נעורים טייפ - 1 וסוכרת בכלל.

yogibear
11-07-16, 22:08
שלום לכולם .

את הפוסט המקורי העלתי בפולגז, ובעצה אחת עם חנן ובברכתו אני מעלה אותו גם כאן.

סוכרתי ובמיוחד חולה סוכרת "נעורים" (טייפ 1) , המנסה להוציא רשיון נהיגה לכל כלי רכב נתקל בקשיים רבים. משרד התחבורה מערים משוכות ביורוקרטיות רבות בדרך לקבלת הרשיון.
בזמנו, נלחמתי ביחד עם האגודה לסוכרת נעורים וראם סמואל לשינוי החוק (שהגביל סוכרתי לדרגת ביניים בלבד ) וכיום סוכרתי יכול לרכוב על כל אופנוע שיחפוץ.
בימים אלו אנו נלחמים כדי לפשט את ההליך לכל סוכרתי מאוזן ומטופל שיוכל להוציא רשיון בלא בירוקרטיה העלולה לגזול כ 3 חודשים (!!!) עוד בטרם ניתן אישור לגשת לתיאוריה ו\או טסט. המדובר על סוכרתיים מאוזנים לחלוטין בלא שום מניעה חוקית לנהוג או לרכוב. סתם בירוקרטיה רעה, מגעילה ומבזה את הסוכרתי.

לכן, אם נתקלתם בבעייה בהוצאת הרשיון בשל היותכם סוכרתיים טייפ -1 אנא פנו לענת - עוסי"ת האגודה לסוכרת נעורים ויידעו אותה.

ולמי שתוהה למה אני נלחם ... הסיבה היא בני איתמר – הוא חולה בסוכרת נעורים . איתמר אופנוען מכור בלי רשיון (בנתיים) , הוא המורכב האולטימטיבי שלי כבר שנים רבות, ממתין לו אפנוע בחנייה , רק שניף את הרגל ויתחיל לרכוב ... חוץ מזה ... "משהזדקנתי" הגיע הזמן להחליף את היוצרות. אני רוצה להיות מורכב על ידו ...

אתר האגודה לסוכרת נעורים:
http://www.jdrf.org.il/#!-/c1jth

בריאות, אושר ואהבה לכולנו .

GodsFather
12-07-16, 08:44
בהצלחה!

ukiuki
12-07-16, 11:22
תצליח
נושא חשוב.

-->