PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש 'רכב עבודה' לאישתי

יאיר_א
15-07-16, 10:13
לאישתי קצת נמאס להתנהל ביומיום עם הפג'רו הזקן ואנו שוקלים להשאיר אותו כרכב טיולים ועבור המתבגרים.

אז צריך לקנות לה אוטו. האמת, הדרישות שלה צנועות: שיניע כל בוקר, שהמזגן והרדיו יעבדו ושלא יעלה הון להחזיק אותו.

שכחתי לספר עוד דרישה: אישתי נגרית וסוחבת ברכב שלה חומרי גלם (עץ בעיקר..) ומוצרים מוגמרים ללקוחותיה. הרכב חייב להיות בעל יכולת הטענה גדולה ונוחה. בעבר הייתה לנו אוקטביה, משכיבים את המושבים האחוריים, שמים גגון וזהו: אפשר להעמיס כמה שרוצים.

מה עוד: גיר יכול להיות ידני או אוטומט, מנוע יכול להיות בנזין או דיזל, מראה/פוזה/מותג/'חווית נהיגה' לא מעניינים אותה.
חשוב מאוד שהרכב יהיה אמין ופשוט. הייתי שמח לקנות רכב בן חמש/שש ולהחזיק אותו עשר שנים עם מינימום הוצאות אחזקה. צריכת הדלק לא חשובה מדי כיוון שהרכב נוסע פחות מ 10,000 ק"מ בשנה.
התקציב הוא בערך 60,000 ש"ח
חשבתי על סוברו B4 או אוקטביה סטיישן. בתיאוריה גם סיטרואן ג'אמפי מתאים לרוב הדרישות אבל יש לי ניסיון רע עם רכבים צרפתיים.

טנדר פתוח לא מתאים כיוון שיש לה כלי עבודה ופריטים של לקוחות שעדיף שיהיו סגורים בקבינה. טנדר סגור מגביל את יכולת ההטענה (בעיקר באורך) לעומת סטיישן גדול.
אין לי נסיון עם טרנספורטר, סוואנה ושאר רכבים בגדלים האלה. האם יש וואנים רלוונטים במסגרת התקציב שלי ? אמינות ?
רעיונות לרכבים שעומדים בקריטריונים יתקבלו בברכה.

יאיר

nirs
15-07-16, 10:55
מזדה 5?
קיה קרניבל?
עם כריזמה של מקרר, יניעו כל בוקר, המזגן יעבוד בלי הפתעות.

נדב ש.
15-07-16, 12:03
סיטרואן ברלינגו, סוס עבודה.

tom1105
15-07-16, 12:26
סיטרואן ברלינגו, סוס עבודה.
+1

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

yoni_0000
15-07-16, 12:38
סקודה פאביה ידנית. להאצ'בק יש יתרון ענק בהעמסה של ציוד.
רכב חסכוני ואמין, אחלה תמורה לכסף.. ואני מאמין שישאר לך הרבה עודף.

Saar
15-07-16, 17:49
גם אני בעד הברלינגו.

-->