PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת מקום לקמפינג קבוצתי

arielx
17-07-16, 18:39
ערב טוב לכולם ,
אנו קבוצה של כ12 צעירים , מעוניינים לערוך קמפינג בסוף השבוע הבא.
הייתי מעוניין לקבל המלצות למקומות שעונים על הדברים הבאים :
1.לינה ללא תשלום - אין בעיה של חוסר שירותים או פיתוח מתקנים אחר.
2.גישה נוחה לרכבים רגילים. אנו מפעילים ממירי מתח ממצברי הרכבים ולכן חשוב לנו שכל המאהל יהיה קרוב עד כמה שניתן לרכבים עצמם.
3.מיוער עד כמה שאפשר , לטובת צל.
4.צמוד למקור מים כלשהו. אגם/נחל שאפשר להיכנס אליו.
5.מבודד עד כמה שאפשר. אנו קבוצה של בני 24 , כבר לא ילדים , אבל עדיין אוהבים להרעיש לרגעים. מעדיפים להפריע כמה שפחות לסביבתנו.

היינו כבר מספר פעמים בירדנית , ומספר פעמים בירדן ההררי , ליד גשר הפקק. אשמח לכל המלצה או רעיון למקום חדש. לאו דווקא בצפון.
תודה מראש לעונים.

סולי
18-07-16, 09:24
נחל הירקון, איזור בית לאה עד אבו-רבאח...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

arielx
18-07-16, 12:55
האם עין מודע תענה על הקריטריונים? במיוחד העניין של המרחק מהרכבים.
האם יש בעיה מבחינה ביטחונית עם לינה באזור עמק המעיינות ובית שאן?

ronen7k
18-07-16, 19:22
האם עין מודע תענה על הקריטריונים? במיוחד העניין של המרחק מהרכבים.
האם יש בעיה מבחינה ביטחונית עם לינה באזור עמק המעיינות ובית שאן?

אין בעיה בטחונית ללון בעמק המעיינות ,
אבל לפי סעיף 4 שלך לבד לא תיהיו ומאוד תפריעו לסובבים אותכם

לכו לאיזה יער גדול של קקל עם ברז מים לכל מטרה...

arielx
18-07-16, 19:50
תוכל להמליץ על מקום ספציפי?שיש בו גם מקווה מים כלשהו

נדב ש.
18-07-16, 20:05
חפש באתר של קק"ל, וברשת בכלל, יש מידע על רוב האתרים.

arielx
18-07-16, 20:14
ראשית תודה על העזרה לכולם.
ניסיתי להסתכל באתר של קק"ל לפני שפתחתי את השרשור. הבעיה היחידה היא שלא מצוין באילו מין המקומות יש מקווי מים שניתן להירנס אליהם.
שוב תודה. אני

נדב ש.
18-07-16, 20:25
בריכת אורחה, חניון דליות, הדרדרה, אבל שוב- אלה חניונים שכל רכב מגיע אליהם אז כנראה שלבד לא תהיו ואם אתם מרעישים אז...

arielx
18-07-16, 20:32
תודה על התגובה.תראה , כשאני אומק שאנחנו מרעישים אני מתכוון ללילות ,לא במהלך הבוקר-צהריים.אני משתדל לצאת מנקודת הנחה שרוב הקמפינגים שערכנו היו במקומות כאלה שגם אם יש אנשים בצהיים ,הם לא נשארים ללון שמה.

נדב ש.
18-07-16, 21:07
תראה אני לא מכיר אותך... אבל אלה שכן נישארים ללון ואפילו אם מדובר במשפחה אחת מוזיקה רועשת עד השעות הקטנות זה מטרד רציני, שנה שעברה עשינו לילה סמוך לירדן והיו חבר'ה צעירים עם "בוקסות" בגודל של בית לדעתי, ואנחנו עם ילדים וכו' שסה"כ מחפשים את השקט, לא היה חסר הרבה שיהיו יריות באוויר... לא מאשים אותך שאתם כאלה אבל קח בחשבון לתשומת ליבך שאם זאת הכוונה שלך אז דבר כזה בדרך כלל לא מקובל בחניונים כאלה, לדעתי.
אפילו בכנרת הבינו את זה והרשות חילקה את החופים באיזור לבנון/חלוקים, צד אחד למשפחות וצד שני לצעירים עם גנרטורים ובוקסות.

arielx
18-07-16, 21:15
אני לעולם לא אעשה משהו בכוונה על מנת להפריע לאנשים לצדדי. במיוחד אם מדובר בילדים.אני מבין את התסכול מהמצב הזה ,ולכן אני מתייעץ כאן ,על מנת למנוע את חוסר הנעימות הזו.

Tzvika-Pick
19-07-16, 17:32
הייתי בדרדרה בשבוע שעבר. באופן מפתיע מי שהגיע ועשה רעש עד שעה מאוחרת בלילה היה דווקא משפחה גדולה שהחליטה לפתוח מנגל, גנרטור וכו' דווקא באמצע הלילה.
בכל מקרה זה לא קולע להגדרה של "מקור מים". יש אמנם איזה פלג מים קטן באמצע החניון אבל לא משהו שמאפשר טבילה של ממש, מקסימום להרטיב את הרגליים. יש מקור מים נחמד בערך 2 דקות נסיעה משם, סכר ה"חור בקיר".

אם אתם מאלו שמגיעים מוקדם אז תבדקו גם את עין עלמין (בריכת הקצינים). נראה לי שסוג האוכלוסיה שמגיע לשם לא יתלונן יותר מידי אם יהיה רעש בלילה.

arielx
19-07-16, 18:03
תודה רבה על התשובה.מהסתכלות זריזה באינטרנט נראה לי כי זה יהיה היעד שלנו.

נדב ש.
19-07-16, 20:13
הייתי בדרדרה בשבוע שעבר. באופן מפתיע מי שהגיע ועשה רעש עד שעה מאוחרת בלילה היה דווקא משפחה גדולה שהחליטה לפתוח מנגל, גנרטור וכו' דווקא באמצע הלילה.

יש גם כאלה... ולפעמים גם הרבה.

-->