PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בין שני ג'יפונים כרכב ראשון

Orbanay1
18-07-16, 03:30
לפני כמה ימים פרסמתי את הסיריון שלי להחלפה ויש כרגע על הפרק שתי אופציות ,ניסיון גדול אין לי לכן מחפש גיפון קטן לשבילים וטיולים ברמה קלה ,שלא יקרע את הכיס ושאפשר להנות איתו גם בלי להשקיע 10 אלף שקל בשיפורים ,אבל כן לוקח בחשבון הגבהות מיגונים וכו.

נסיעה יומיומית 20 קמ לעבודה ובסופשים טיולים.

אופציה 1:
ויטרה קצרה שנת 98 הזרקה ,220 ק"מ לאחר יישור קו והחלפת ראש מנוע ,הגבהה 2.5 כולל מיגון מלא ,וו גרירה ,גגון פיבר ייבוא ,כיסאות הוחלפו וכל הסלון עור בתפירה - דורש 33 / החלפה.

אופציה 2:
ג'ימני 2005 vvt אוטומט ,135 אלף ק"מ לאחר אלטרנטור ומצבר חדשים ו"בטרייה" שאין לי מושג מה זה, סטנדרטית לגמרי חוץ מספויילר נחמד.

אז על מה ההתלבטות ?
מצד אחד ויטרה מעט מיושנת אך משופרת מכל טוב מה שיחסוך לי הרבה כסף אבל מצד שני ג'ימני קצת יותר חדישה אבל ערומה לגמריי.

בנוסף קצת חושד בג'ימני כי חודשיים היא עומדת למכירה משהו שלא אופייני לרכב ובמיוחד למחיר.

אשמח להכוונה.

Jonathan Krispel
18-07-16, 15:17
לא זה ולא זה. תמצא ג'ימני אחר, לא חסרים ג'ימנים בשוק.
מה זה החלפת ראש מנוע? הביאו חדש או חרטו? למה פתחו מלכתחילה? התחמם? נשרף הראש?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

zerez
18-07-16, 15:35
למה לא זה ולא זה?
על מה אתה פוסל את הג׳ימני?
אם הוא טוב ואתה מחפש רק טיולי שבילים אז תמגן אותו וסע, ג׳ימני סטנדרטי הוא רכב עביר.
בימינו שיפורים זה לא יתרון גדול לרכב שנוסע נסיעות כביש יומיות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Jonathan Krispel
18-07-16, 15:53
ג'ימני סטנדרטי יכול גם לטייל בשטח, מיגון קל והכל בסדר, חבר עשה את יאיר וגם את עשוש עם ג'ימני סטנדרטי ממוגן.

אני פוסל את הג'ימני על התחושה הרעה של מפרסם המודעה. מנסיון שלי, כשיש לך תחושבת בטן רעה, כנראה שמשהו מסריח, אבל אפשר כמובן ללכת לבדוק.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Orbanay1
18-07-16, 16:21
ג'ונתן דיברתי איתו בטלפון...מתברר שהוא ערבי ולא שאני גזען פשוט זה רק מוסיף על החשש והחוסר מידע המלא שהוא נותן...

דרור ברלי
18-07-16, 17:46
חסרים רמאים יהודים כשרים? ואפילו עם כיפהל'ה?....

Orbanay1
18-07-16, 18:28
תאמת לא אבל בשיחה איתו נשמע כאילו הוא לא יודע מה הוא מוכר לדעתי נפלתי על סוחר פרטי שתיקן בחארטה ומנסה למכור מהר.

כנראה שאחכה מעט עד שימצא גרנד קצרה 2004+-...

נדב42
18-07-16, 20:25
אני רק אניח את זה כאן:

למכירה סוזוקי ויטארה מודל 94, ידנית, ארוכה, משופרת ומשופצרת ... (http://http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/96997)

-->