PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרטנר הום - מומלץ?

חנן-ג'יפולוג
21-07-16, 16:01
בנסיון להשיל מעליי כבלי שבי שנכפו עליי, אני מתעניין בחלופה לתשתית האופטית לאינטרנט שממנה אנחנו ניזונים כרגע.

אין לי בבית טלויזיה ולא תהיה.
גם לא מעוניין בטלפון קווי.
לא משתמש כבד באינטרנט. רואים סרט בהורדה מהרשת פעמיים שלוש בחודש.

ראיתי שיש את אורנג' פרטנר. נתב ביתי שמקבל את האינטרנט מסלולאר ולא מהרשת.

שווה?

אייל
21-07-16, 16:22
מה מצב הקליטה של פרטנר באזור שלך? יש להם דור רביעי באזור?

zivo
21-07-16, 17:56
אם כל מה שאתה עושה באינטרנט, זה להוריד סרט פעמיים שלוש בחודש.......
אתה לא צריך כלום.
כל טלפון סלולארי יודע לפקד כ (Hotspot (WIFI , תחבר את המחשב לטלפון ותוריד (מקסימום, תגדיל את החבילה של הטלפון ל 8-10GB).
אבל מי ואיך כן משתמש באינטרנט?

חנן-ג'יפולוג
22-07-16, 00:24
אני לא יודע מה מצב קליטת הG4 פה: בית גוברין. כתוב באתר של פרטנר שקרית גת מכוסה.

כולם משתמשים באינטרנט. סרטוני יוטיוב. וואטסאפים, פייסבוק, מיילים וכו'. חמישה משתמשים.
התכוונתי שההורדות הכבדות הן נדירות יחסית.

boaz avrahami
22-07-16, 02:55
אפשר לקבל מבזק רק תשתית אינטרנט ללא טלפון קווי. זה מה שיש אצלי.
כולל ראוטר אלחוטי בשכירות זיכוי אני משלם סביב 80-90 שח לחודש ללא ספק אינטרנט

אני לא מאמין שסלולרי יכול לתת פתרון ביתי לחמש נפשות על סים אחד

ariel-ro
22-07-16, 08:58
הרשתות בארץ סה"כ יציבות ודור רביעי מספקת מהירות סימטרית(פחות או יותר..) מצויינת - 30-40Mbps.
החסרונות הן בפן הטכני הינם הPING יחסית והכמות הזעומה של תעבורה - 60GB.
לאור השרשור פתחתי את הסטטיסטיקה בראוטר. אתמול בערב עשיתי לו ריסט, נפח הגלישה שהתבצע ב12שעות האחרונות הינו כ-2GB.
לא צריך להיות מתמטיקאי וסטטיסטיקאי כדי לעשות המכפלה ולהגיע למעל 60GB בקלות רבה. אם תוסיף לזה הורדות+צפייה ישירה מYOUTUBE וכד' בHD, תקבל צריכה עוד יותר גדולה.

בנוסף לכך המחירים של המתחרות זהה ואף נמוך יותר, ואצלם אין הגבלה, הרשת של בזק עוד יותר יציבה מרשתות הסלולר, והPINGים נורמאלים.(חסרון יחיד-מהירות העלאה)

אריאל

חנן-ג'יפולוג
22-07-16, 09:08
אין פה בזק, ואני לא יכול לקבל ממנה שירות.

יש הוט, שאני משלם לה על תשתית אופטית שכוללת אינטרנט, טלויזיה וטלפוניה, למרות שאין לי מהאחרונים.

אל תשאלו למה. עניינים של קיבוצניקים. זר לא יבין זאת. גם אני לא מבין. ביחד עם ספק האינטרנט (שגם הוא מונופול כאן) זה מגיע לכ200 ש"ח לחודש.

הם גם לא נותנים לי את הסיסמה לנתב בבית שלי, ששילמתי עליו, שזה הכי מרגיז אותי ומונע ממני לפתוח בו פורטים, לטובת השתלטות מבחוץ על דוד השמש שלי.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

בוזי
22-07-16, 09:36
אם אתה יכול להסתפק בנפח הנתונים של החבילה המוצעת ע"י פרטנר, בצע בדיקת מהירות ע"י סמאטפון שמחובר לרשת פרטנר, ונמצא בדיוק בנקודה בה יעמוד הנתב. בדוק בכמה נקודות אפשריות.
אח"כ וודא שהם נותנים כתובת אייפי חוקית, רצוי קבועה ומה המשמעות הכספית של זה (לטובת הפעלה חשמלית של דוד השמש).
אם כל התשובות מניחות את דעתך, לך על זה.

amitaikl
22-07-16, 09:55
אין פה בזק, ואני לא יכול לקבל ממנה שירות.

לא רוצה לזרות מלח על הפצעים, אבל לפי חוק הבזק הם מחויבים להגיע לכל מקום בארץ, גם אם יש שם רק תושב אחד.
אלא אם כן זה הקיבוצניקים לא רוצים שיחפרו להם את המדשאות (אני קיבוצניק בעברי עם הרבה משפחה שנשארה בקיבוץ. אני מכיר את החומר)

חנן-ג'יפולוג
27-07-16, 00:20
שיחה עם פרטנר הבהירה שאין להם אפשרות לספק אינטרנט סלולארי ביתי למיקום שלי.

לעומת זאת, הם הציעו לספק לי אינטרנט על התשתית של הוט בעלות של 25 ש"ח, במקום ה71 שאני משלם היום.
רציתי לנסות, דיברתי עם נציג שבשביל לחבר אותי עשה שיחת ועידה עם נציג של הוט שלא זיהה אותי כלקוח שלו. כנראה שהוט מחוברים לקיבוץ, ומקבלים ממנו את התשלום, ואין להם שיוך ללקוח הקצה.
באופן רגיל, הייתי יוצר קשר עם אחראי התקשורת בקיבוץ ומנסה לפתור את זה, אבל זה קיבוץ, ודברים פה לא מתנהלים באופן רגיל...
בעייה.

אייל, מה אתה אומר על נתב עם כניסת USB שיקבל אינטרט מנטסטיק של פלאפון?

נמרוד
27-07-16, 06:41
הפתרון הוא לפוצץ את אספת החברים ולפצל את הקיבוץ. מאוחד עם הוט, איחוד עם בזק.

מוטי ג.
27-07-16, 07:03
פעם היה בפלאפון נתב אלחוטי סלולארי עד 5 משתמשים

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
27-07-16, 07:47
בנטסטיק מחובר לנתב שיש לו כניסת usb אני משתמש כבר משנת 2007. מכיר היטב.

השאלה היא מה הקצבים שלו, ולא פחות חשוב, מה מקסימום הנתונים שניתן לקבל. מחיפוש ברשת לא מצאתי חבילה גדולה יותר מ25 ג'יגה.

hezki10
27-07-16, 11:44
אם תקנה שני קווים של 25gb , סמאטפון סיני עם 2 סימים ותעשה hotspot אני משער שזה יכול להספיק, אלא אם כן רצים סרטים על המחשב כל הזמן...
יש מצב שגם סים אחד יספיק.
סמאטפון סיני עולה כ200₪ למשהו טוב, התקנה של תשתית + ראוטר עולה יותר.
אגב אם הבעייה היא רק עם הדוד שמש אתה יכול לקנות חבילה זעירה, או לקנות בקר שעובד על sms + טוקמן...

Sent from my CW-Vi7 using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
27-07-16, 12:11
תודה, אבל אני לא אסתפק בהוטספוט מסלולאר. מדובר בבית בן שתי קומות, עם אטרנט קווי לשלושה נתבים לכיסוי טוב.
אני גם צריך קצב סביר, ועוד לא הצלחתי לאמת שאני אקבל כזה מסלולאר, מחברה כלשהי.

Tzvika-Pick
27-07-16, 13:18
בנטסטיק מחובר לנתב שיש לו כניסת usb אני משתמש כבר משנת 2007. מכיר היטב.

השאלה היא מה הקצבים שלו, ולא פחות חשוב, מה מקסימום הנתונים שניתן לקבל. מחיפוש ברשת לא מצאתי חבילה גדולה יותר מ25 ג'יגה.

לא עדיף כבר משהו כזה?
http://ksp.co.il/?uin=18525&select=.263..264..577.

אגב יש בפרטנר חבילה של יותר מ-25 ג'יגה אבל זה כבר למנויים עסקיים, זאת לא חבילה שתמצא באתר שלהם או משהו כזה.

חנן-ג'יפולוג
27-07-16, 13:34
יש ברשותי מכשיר כזה. בדיוק עליו דיברתי.
המכשיר הוא לא הבעייה.
השאלה היא לגבי קצבים, לגבי גודל חבילה, ובנוסף, התבשרתי עכשיו שאני הולך לשלם על כבלים, טלפון ואינטרנט, ע"י הספקים שנבחרו בקיבוץ, עד שאני אמות או עד שאני אעזוב את הקיבוץ, המוקדם מביניהם, וזאת ללא קשר לשימוש שלי במי מהנ"ל.

זה די סוגר את הסיפור :mad:

lizard
27-07-16, 18:43
ובגלל דברים כאלה לעולם לא אגור בקיבוץ.
גם בבית משותף יש לי בעיה.

חנן-ג'יפולוג
27-07-16, 19:31
You win some, You lose some.

-->