PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעידת אדמה , צבא ארצות הברית בחר בטויוטה

מאיר רוטברג
25-07-16, 12:33
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4832551,00.html

boaz avrahami
25-07-16, 13:49
הם לא תקועים עם כספי סיוע....

נראה לי שכרגיל - מכונת היח"צ של טויוטה עובדת שעות נוספות.
הידיעה באנגלית מדברת על תבדוק אותם / אולי תרכוש.

http://www.popsci.com/american-military-will-test-toyota-trucks-for-war

http://www.leftlanenews.com/us-military-considering-using-modified-toyota-land-cruiser-hilux-rangers-92369.html

חוצמזה מדובר עם לנדקרוזר, היילקס ופורד

Bernard
25-07-16, 15:59
מאיר.
החלטת להיכנס לויכוח (הקטנוני:)) - "טויוטה נגד העולם"?
ובחרת לעשות את זה עם כותרת בומבסטית ו... לא כל כך רלוונטית לעניין - "רעידת אדמה"...

אז אם צריך "to blend in", אז ברור שהם יקחו משהו דומה/זהה למה שה"ערבושים" משתמשים בו - בערך כמו שאם היו צריכים לעבוד באיזור רוסי ואם יש איזושהי כוונה להיטמע באיזור, אני לא מאמין שהיו בוחרים בקאדילק...
יהיה קשה להסתערב כצוות של ISIS, עם טנדר פורד או ראם או אל קמינו או ההוא של פולקסוואגן, ששכחתי את שמו..
אני מתאר לעצמי שהם, היחידות האלה, גם השאירו/ישאירו בבית את "מדי הג'ונגל" שלהם ויקחו דווקא את "מדי המדבר", שיתאימו קצת יותר לסביבה.

וחוץ מזה, אם הולכים להילחם/לבלות בעולם השלישי, אתה לוקח רכב של העולם השלישי (מ-1984, ללא שינויי... ).

וחוץ מזה, יש להם הרבה כסף לעשות ניסויים... אז עכשיו מנסים טויוטה.

וחוץ מזה, מדובר על "יחידות מיוחדות".. שעושות די מה שהן רוצות.. כמו אצלינו.

וחוץ מזה... וזה גם כתוב, בכתבה בעברית, הפסיקו לייצר את הדיפנדר... אז הם בחרו ב- second best.

וחוץ מזה, אחרי כל אלה שכל הזמן מטפטפים פה, שכל המכרזים של הצבא (גם פה) מוטים ומגמתיים ומושחתים וכו'... אני הייתי בודק אם "מי שהחליט/יחליט" לא קיבל איזו גיישה או חבילת מניות או איזה "ממריץ" אחר..
ובאותה הזדמנות גם לבדוק איך ומדוע ניר בן זקן "עלה על הידיעה" הזו..

בקיצור...
כמה שזה לא נוח לי (כנראה שאני מזדקן..), אני נאלץ (תחת מחאה והסתייגות ו..שלל תירוצים) להסכים עם בועז - "מכונת היח"צ של טויוטה, עובדת שעות נוספות".
לא רעידת ולא אדמה ולא.. נעליים:rolleyes:

איל מ
25-07-16, 17:42
לגבי כספי סיוע,
אני מאמין שאם האמריקאים יכניסו טויוטות לשימוש בקנ"מ גדול זה יהיה בייצור על אדמת ארה"ב.
אף בכיר במערכת האוצר/בטחון האמריקאית לא יהיה מוכן לשלם את המחיר הפוליטי של מסירת כל כך הרבה כסף לאויבת הכלכלית שלהם.
מה גם שהלובי של התעשיות הקשורות בנושא הזה שם הוא חזק מאוד.

tamir128
25-07-16, 18:29
וחוץ מזה, אם הולכים להילחם/לבלות בעולם השלישי, אתה לוקח רכב של העולם השלישי (מ-1984, ללא שינויי... ).

וחוץ מזה, יש להם הרבה כסף לעשות ניסויים... אז עכשיו מנסים טויוטה.

וחוץ מזה, מדובר על "יחידות מיוחדות".. שעושות די מה שהן רוצות.. כמו אצלינו.

וחוץ מזה... וזה גם כתוב, בכתבה בעברית, הפסיקו לייצר את הדיפנדר... אז הם בחרו ב- second best.

וחוץ מזה, אחרי כל אלה שכל הזמן מטפטפים פה, שכל המכרזים של הצבא (גם פה) מוטים ומגמתיים ומושחתים וכו'... אני הייתי בודק אם "מי שהחליט/יחליט" לא קיבל איזו גיישה או חבילת מניות או איזה "ממריץ" אחר..
ובאותה הזדמנות גם לבדוק איך ומדוע ניר בן זקן "עלה על הידיעה" הזו..

בתור עו"ד הייתי מצפה שתכתוב: 'ו/או חוץ מזה' בכל שורה.

Bernard
25-07-16, 18:33
בתור עו"ד הייתי מצפה שתכתוב: 'ו/או חוץ מזה' בכל שורה.

האמת, שהרבה עושים את זה, את ה- "ו/או", וזה.. מיותר וגם לא נכון דיקדוקית.
אז אני מנסה להמנע:)

nirs
25-07-16, 19:50
חברים, הנה אני אומר את זה בפה מלא.
אם היו מיבאים 76 באופן סדיר, אין לי ספק שהייתי רוכש אחת.

כרגע 75 משנת 98, ללא חלפים ו 3 דלתות זו אופציה גרועה (עבורי), כמובן בהשוואה לדיפנדר.

ד ו ר ו ן
25-07-16, 22:11
מאיר.
החלטת להיכנס לויכוח (הקטנוני:)) - "טויוטה נגד העולם"?:
לא קטנוני אלא קטטוני.

יואב פולס
25-07-16, 22:21
האויבת הכלכלית שלהם היא סין ולא יפן.

boaz avrahami
25-07-16, 22:34
טויוטה מיצרים בארה״ב הברית, לא?

gp1
26-07-16, 00:57
ת . .

איל מ
26-07-16, 08:03
האויבת הכלכלית שלהם היא סין ולא יפן.

זה כמו להגיד שהאויבת של ישראל זאת חיזבאללה ולא איראן (בלי לרדת לרזולוציות של מי יותר מאיים או מי יותר מסוכן).
השורה התחתונה היא שכנראה (אם וכאשר) אלו יהיו טויוטות שמיוצרות בארה"ב.

ariel-ro
26-07-16, 09:32
מסתבר שגם שם משלמים הרבה על טויוטה.
מדובר על כ-300,000דולר לרכב:D

אבנר ברוך
26-07-16, 09:40
"
וחוץ מזה... וזה גם כתוב, בכתבה בעברית, הפסיקו לייצר את הדיפנדר... אז הם בחרו ב- second best."

זה בעצם מסכם את העניין.

Bernard
26-07-16, 15:45
זה כמו להגיד שהאויבת של ישראל זאת חיזבאללה ולא איראן (בלי לרדת לרזולוציות של מי יותר מאיים או מי יותר מסוכן).
השורה התחתונה היא שכנראה (אם וכאשר) אלו יהיו טויוטות שמיוצרות בארה"ב.

אם אני לא טועה, ויתקנו אותי המומחים..
טויוטה לא מייצרים בארה"ב את הדגמים הישנים האלה... ולא נראה לי שיקימו פס ייצור, רק כדי לספק את המכרז הזה.
נדמה לי שדרור ואסף הזכירו פה, שחלק מהמחיר הגבוה של הדיפנדר, הוא פס הייצור המיושן, שנובע מהתיכנון המיושן/ישן של הרכב והדבר מקשה עלי ייעול ומעלה את עלות ייצורו של הרכב - פרימיטיבי ובסיסי ככל שיהיה.

לכן, אני מבין את העלות הגבוה (אבל 300K$?!?!?) ולכן, כך אני משער, לא יקימו פס ייצור בארה"ב..

ובקשר למי האוייבים של ארה"ב..
תלוי את מי שואלים/שומעים...
לפי טראמפ אלה סין + יפן + גרמניה + נאטו + מקסיקו + העשירים + הכושים + המוסלמים + קלינטון... תנו לו עוד קצת זמן וגם אנחנו נהיה ברשימה..

רק לציין, בקשר לסין, שבתוכנית כלכלה ב-MSNBC לפני שלושה שבועות בערך, מנכ"לית GM, הצהירה שסין היא השוק הגדול ביותר שלהם (אחרי ארה"ב) והכי מתפתח/גדל שלהם (הרבה לפני ארה"ב) וכך גם לעוד כמה חברות, שמחזיקות את הכלכלה של ארה"ב (רכב, מחשבים ושירותים פינאנסיים).
כך שלקבוע חד משמעית (רק על סמך היכולת ללחוץ לארה"ב על הבייצים... וזה יש גם לערב הסעודית ועוד כמה..) שסין היא האוייב (או יפן), זו ראייה די חד מימדית...

ד ו ר ו ן
26-07-16, 19:29
אם אני לא טועה, ויתקנו אותי המומחים..
טויוטה לא מייצרים בארה"ב את הדגמים הישנים האלה... ולא נראה לי שיקימו פס ייצור, רק כדי לספק את המכרז הזה.
נדמה לי שדרור ואסף הזכירו פה, שחלק מהמחיר הגבוה של הדיפנדר, הוא פס הייצור המיושן, שנובע מהתיכנון המיושן/ישן של הרכב והדבר מקשה עלי ייעול ומעלה את עלות ייצורו של הרכב - פרימיטיבי ובסיסי ככל שיהיה.

לכן, אני מבין את העלות הגבוה (אבל 300K$?!?!?) ולכן, כך אני משער, לא יקימו פס ייצור בארה"ב..
...
אתה צודק, טויוטה לא מייצרים את סדרה 70 בארה״ב, (ישן זה יחסי, יש סדרה 70 שנת 2016).

מנכל שיווק דר׳ מזרח אסיה שהתראיין לעיתון אוסטרלי לרגל 30 דנה לסדרה 70 אמר שבלי לקוחות מוסדיים-מפעילים גדולים, הם מזמן היו סוגרים את פס הייצור של הסדרה הזו, עקב עלויות ייצור גבוהות.

אבל.. מדובר על רכבים שעולים כחדשים בסביבות 70k דולר אוסטרלי.

תוסיף עלות מיגון ודיגום+עמלת גזירת קופון והגעת לסכום..

דרור ברלי
26-07-16, 21:56
ישן זה לא יחסי.
30 שנה זה..... ישן.

גם דיפנדר כמו שאנחנו מכירים אותו, התחיל ב-1983, וזה.... ישן. וגם מיושן.
מרצדס G אפילו יותר ותיק. והרבה יותר יקר...

פסי ייצור בטכנולוגיה של לפני 30-40 שנה הם מיושנים ויקרים.

ואוטו שמתחיל באזרחות ב-70,000 דולר זה יקר. מאוד. עכשיו תוסיף עליו את העלויות המיוחדות של כל מוצר בטחוני (שכוללות הרבה מאוד מעטפות מתחת לשולחן, ככה זה עובד בתחום הזה) ותבין למה 300,000 דולר ליחידה....

ואם זה מצחיק מישהו, אז שלא יצחק. כי אם הכלים האלה ייוצרו באמריקה הם יתגייסו גם לצבא המוסרי ביותר בעולם/הצבא הערבי הטוב בעולם (מחק את המיותר), וזה יעלה אפילו יותר.

הזוי.

-->