PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילות ומיגונים לסמוראי

Nisan Mordehay
02-08-16, 09:05
אני שוקל לשפר את הסמוראי -98 , חשבתי על נעילות ומיגונים - כאשר דיברתי עם בחור רציני מהאזור שלי כמו שנכתב בעבר רמת הגולן הוא אמר לי שבגולן אם אני ישים מיגון הסכנה להיתקע בחורף עולה כי הרכב "מתיישב על המיגון" זה לא נשמע לי הזוי אבל אני לא מספיק מבין.

לגבי נעילות הוא אמר לי שלדעתו סמוראי בגולן לא צריך נעילות אבל זה כבר תלוי בי ובצרכים שלי - אני לא משתולל אבל רוצה גישה לכל מקום באזור שלי , חשבתי על נעילה טיפשה שאני שולט עליה עם כבל כי ככה אני אוהב את הרכב בלי שום דבר אוטומטי ומורכב ועוד שמעתי שיש אפשרות שתוקעים ע"H ריתוך או משהו כזה את הדיפרציאל הקידמי כי גם ככה הנעילה היא בטבורים ואז מקסימום לא נוסעים בכביש עם טבורים נעולים .

אשמח לשמוע מהטובים והמלומדים יותר ממני.

ishc
02-08-16, 09:33
אם אתה לא מחפש עבירות סמוראי לא באמת צריך מיגון חוץ ממיכל הדלק. לגבי נעילה, אוט׳ אחורית זה הפיתרון הכי טוב מבחינת עלות מול תועלת והכי אמין.

Nisan Mordehay
02-08-16, 10:06
תודה,
ולמה לא נעילה עם כבל כזה שגורם לנעילה?

סולי
02-08-16, 10:21
כי אין.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Nisan Mordehay
02-08-16, 10:29
אני מבין, אז שאלה של מתחילים אחרת - אין סיכוי שהנעילה בטעות נכנסת לפעולה סתם ? או לחילופין לא נכנסת שצריך ?
מה העלויות לנעילות מומלצות סטנדרטיות

ishc
02-08-16, 13:45
הפוך... הנעילה תמיד נעולה ובסיבובים היא משתחררת בגלל הפרשי מהיריות בין הגלגלים. אין בעיה לנהוג עם זה אחרי 5 שנים בסמוראי ועוד שנתיים בגראנד ויטרה עם נעילה אוט'.
עלות הנעילה היא בערך 200$, מחיר התקנה הוא סביב 500-1000 ש"ח אבל ניתן להתקין גם לבד.

Nisan Mordehay
02-08-16, 13:56
תודה רבה, החכמתי אני מתחיל לחסוך לנעילה אחורית ולמזגן גם מוצר חובה בימינו

-->