PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מסלול מאיזור מודיעין/ עמק האלה לקרית גת

GodsFather
03-08-16, 21:55
כמו בכותרת,

שתי ויטרות על משפחותיהן רוצות לנסוע לכיוון קרית גת והאזור בשטח. אפשר להכנס באיזור פארק קנדה ואפשר גם יותר לכיוון כביש 38 על צידיו בואך עמק האלה ומשם להתחבר לשטח ועד קרית גת רבתי.

רצוי עם נקודה או שתיים של צל להפסקת צהריים.

ניסיתי לחבר מסלול בהתבסס על המפות שיש לי אבל בגלל כל מיני שינויים שעושים בשל הרכבת לירושלים וגם איזור בית שמש, אני לא סומך על העדכניות של המפות, כולל אונליין.
יצא לי לטייל באיזורים הללו מתוך אילתור וזה בפירוש לא תאם למפות כמו של israel hiking ועמוד ענן.

אם אנשים רוצים להצטרף, גם טוב.

shachar
03-08-16, 22:15
בשלוף...
כהתחלה תנסה לחצות מתחת לכביש 1 צפונית ללטרון.
לחצות את 3 באזור של הנורד.
ומהאזור של טל שחר לכיוון צרעה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

GodsFather
03-08-16, 22:32
התפתחות -

כניסה מצומת האלה לכיוון הר שוכה, משם לאתנחתא לצד התאנה אשר סוככת על מערת פעמון, משם לחצות לחרבת צורה ואז על שביל ישראל עד תל קשת ולהצפין לקרית גת בהתאמה.

עכשיו רק להחליט אם להגיע לצומת עמק האלה מהשטח ואז מאיפה, או על הכביש וזהו.

GodsFather
04-08-16, 08:52
עוד רעיונות יתקבלו בברכה.

Elad Shamir
04-08-16, 12:12
להשלים את המסלול - תצא ממודיעין לכיוון "ליגד סנטר" משם לכיוון שעלבים שם יש מעבר מתחת לרכבת ולכביש 1 תמשיך לכיוון לטרון - תחצה את הכביש לכיוון המנזר תטפס על קו הרכס של נווה שלום עליו לכיוון רכס צרעה (דרך מסילת ציון או דרך מצפה אשתאול) - לעלות לתל עזקה, משם אפשר לכיוון שוכה כמו שכתבת או להמשיך דרומה לכיוון תל גודד ולגלוש עד בית גוברין

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

six 4 life
04-08-16, 13:02
כנס בתל עזקה כי לא לבזבז יותר מדי זמן ורוץ על שביל ישראל. עובר בפינות יפות באיזור הזה עם הרבה זולות לעצירה, ותגיע איתו גם לקרבת קריית גת.

אבנר ברוך
04-08-16, 13:14
בבקשה -
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3091-%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%91-%D7%A8%D7%9E%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%9E%D7%A9

הייתי מדלג על הנקודה הראשונה (נחל ירמות) עקב עבירות קשה, במיוחד לויטארות.
באופן כללי כל האזור סובל מצהבת קשה, שווה לחזור לאזור באוקטובר.

GodsFather
04-08-16, 21:46
לפי התגובות האחרונות, המסלול שציינת בחלקו כבר לא רלוונטי...

אבנר ברוך
04-08-16, 21:58
באסה....עוד פנינת טבע הלכה קאפוט.

- - - Updated - - -

אבל בכל זאת, אם אתה באזור, שווה לבקר בחרבת קאייפה. יש דקירה בעמוד ענן והמון מידע ברשת.

-->