PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'יפולוג יודעים הכל #7869607 איך להרחיק חתולים מהג'יפ

דרור ברלי
06-08-16, 15:33
קיץ.
חם.
ג'יפ פתוח.
חניון תת קרקעי.
חתולים.
שערות.
שתן.
סירחון.
מה השלב הבא?.... שוב המלטה?....

בקיצור - איך מרחיקים חתולים מהג'יפ בלי לפגוע בהם (בכל זאת אני מאוהבי החתולים. אז לא להציע פתיונות רעל למיניהם)
הציעו לי לפזר בג'יפ אבקת קינמון. אחרים אמרו מה פתאום קינמון - רק כורכום.

אז לפני שהג'יפ הופך לחוות תבלינים ומריח כמו פויקה, יש עוד רעיונות?

six 4 life
06-08-16, 15:38
שתגלה את הפיתרון אני אשמח לשמוע.
אני שנים נאבק בחולרות האלו עד למצב שהג'יפ גם בקיץ עומד עם ברזנט סגור לחלוטין ועדין איכשהו אני מוצא שיערות על המושב.

דרור ברלי
06-08-16, 16:00
שיערות זה בקטנה. כבר לא מתרגש בכלל.
אבל שלולית פיפי קטנה בתוך מחזיק הכוסות שבקדמת הקונסולה שבין המושבים, שברה אותי. גועל נפש. אפילו בסופה מטונפת וחבוטה כמו שלי.

מדובר בחתול אחד שאימץ את החניון וחי בו. הכי קל לשים לו פתיון עם קצת רעל ולגמור את הבנזונה - אבל גם אם הוא ימות, יעבור שבוע/חודש, ויגיע חתול אחר. וחוצמזה - לא בא לי להרוג חתול בגלל קצת פיפי ולא בגלל שום דבר אחר.

צריך משהו שדוחה ומרחיק אותם. שיילכו למכוניות של השכנים.

Bernard
06-08-16, 16:03
שתי קוקיות אתם... אשכרה.
יש פתרון - קוראים לו "ג'יפ/רכב סגור"..
אבל אתם מאצ'ו (אבק ורוח וחום וגשם...) - אז מה זה כבר קצת שתן חתולים על כסא הנהג...
אתם מזדקנים?

boaz avrahami
06-08-16, 16:27
שים לו ארגז שרותים ליד הגיפ... אולי יעדיף אותו.
אם לא אז שים כלב

נמרוד - מערד
06-08-16, 16:34
שים צפצפה על קולית עם חיישן שיפעיל אותה, החתול לא יוכל להישאר במקום ויברח מפאת הרעש, שאנחנו לא שומעים.
נמרוד

Mati65
06-08-16, 16:37
https://www.youtube.com/watch?v=_BRp7ezUqbI

נסה את זה. :)

Amitsha
06-08-16, 17:26
אתה יכול לנסות מבריחן, רק תזכור שזה אותו חומר שנמצא בתרסיס פלפל.
מעניין כמה החתול אוהב חריף.

דרור ברלי
06-08-16, 18:05
מצאתי את זה (http://www.catnip.co.il/guides/?id=19).

יש שם כמה עצות מעשיות וזה מעניין. ננסה.

asypeer
06-08-16, 23:44
יש חומר ששמים על רהיטים נגד חתולים, מעיין תרסיס כזה. ניתן להשיג בחנות חיות. שווה לנסות למרות שהריח שלו לא בוודאות יותר טוב..

Sent from my iPhone using Tapatalk

sgill
06-08-16, 23:51
אני מפזר פלפל על הברזנט, החתולים הפסיקו לישון עליו, לריב עליו ובעיקר לנעוץ את הציפורניים כשהם מנסים לאחוז ולברוח מהר כשאני מגיע.
יש לי בחנייה קופסא עם פלפל וכל פעם שחוזר מטיול מפזר על הברזנט.

yoni_0000
06-08-16, 23:52
מה אתם שוברים תראש..?
הכיסוי הכי פושטי יעשה את העבודה.. רק שישב צמוד.
מקדימה יש גומי, מאחורה קושרים עם ראצ'ט או גומיה מסביב לספייר..

מה שיותר מעצבן זה שכל הכלבים והחתולים של השכונה עשו מהג'אנטים שלי משתנה.. בפעם הראשונה חשבתי שזה שמן, אז נגעתי והרחתי.. זה לא :mad::mad:

dice2
07-08-16, 06:45
באחד הסיקסים שהיו לי בעבר היה כיסוי לכסאות הקידמיים שהיו תפורים בו שני חוטים מקבילים שהיו מחוברים למערכת שמעלה את הוולטאג' עם כבל (בדומה לגדרות החשמליים)
כל חתול שהיה מתישב על הכסא היה חוטף פעם פעמיים והיה עוזב את הארץ
הבעיה מתחילה כשאתה תשכח לכבות את המערכת

בועז

KOOKE
07-08-16, 09:08
יש מלכודות כלוב לחתולים. לא גורמות להם נזק רק קצת מלחיצות אותם. אחרי שלכדת את הסורר סע איתו הכי רחוק שאפשר ושחרר אותו שם.

- - - Updated - - -

יש מלכודות כלוב לחתולים. לא גורמות להם נזק רק קצת מלחיצות אותם. אחרי שלכדת את הסורר סע איתו הכי רחוק שאפשר ושחרר אותו שם.

דרור ברלי
07-08-16, 11:46

- - - Updated - - -

שלמה, אסור לעולל דבר כזה לחתול. זה לא אימוץ לבית חם ואוהב אלא חטיפה שלו והשלכתו בסביבה שמבחינתו היא עויינת. הוא חיה טריטוריאלית וייצא מאיפוס לחלוטין במקום שלא מוכר לו, ואז ימיו באמת ספורים. זו ממש לא כוונתי.
אני אנסה את הספריי המדובר ואפזר קצת פלפל שחור בג'יפ. נראה מה יהיה.

boaz avrahami
07-08-16, 12:13

- - - Updated - - -

זה אסור לפי חוק אז להיזהר

נמרוד
07-08-16, 17:33
דז'ה וו חזק.

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/11498-%D7%97%D7%AA%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%92-%D7%99%D7%A4-%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94/page2

יש שם פתרון שנטען שעובד - נייר אלומיניום על המושבים.

asafk
07-08-16, 21:43
זה כי אלומיניום עושה אלצהיימר ואז החתול ישכח שגם אחרי יותר מ20 שנות פורומי ג׳יפים עדיין ״איך מרחיקים חתולות מהג׳יפ״ הוא נושא רלוונטי?

(מרחיקן חיות אולטראסוני. עולה כמה לירות באיביי ועושה את העבודה בדרך כלל)

אסף.

נמרוד - מערד
07-08-16, 23:18
אסף
זה מה שכתבתי בהתחלה, עובד מעולה.
נמרוד

Bernard
07-08-16, 23:59
אני לא מבין איך להפחיד חתול באלצהיימר, זה יותר הומני מלעשות לו רלוקיישן... למקום שהוא לא הטריטוריה שלו..

אתם אנשים עם חוש הומור אכזרי ביותר.
כולה חתול עושה קצת פיפי בסופב פתוחה ובטח לא נקייה.

Sent from my SM-N900T using Tapatalk

סולי
08-08-16, 00:36
הוזמן.
נדווח כשיגיע.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

ronen7k
08-08-16, 11:08
תצעק לו קישתה !
ואיך זה בכלל קשור לרישוי ג'יפים ?..

eyali0001
08-08-16, 20:05
נייר אלומיניום עובד בוודאות, מנסיון :-)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

B-T
09-08-16, 10:02
יש חומר ייעודי מצויין שמיועד לאילוף גורי חתולים - כדי להרחיק אותם ממקומות מסוכנים או מלגרום לנזק לעצמם ולסביבה
לא בטוח אם אפשר לשתף את השם (פרסום? אין לי קשר לחברה, יש לי קשר לחתול)

אתה מוזמן לקפוץ לקחת, יש לי בקבוקון כזה

-->