Close
  • הסטוריה - קאמל טרופי 1980, עם ג'יפים אמיתיים

עבור רבים, קאמל טרופי, אותה תחרות עבר של צוותים חסונים שהיתה בעיקר פרסומת לסיגריות, מעלה בזכרון תמונות של לנדרוברים, מאיר שלו, או מאיר שלו בלנדרובר.
    אבל לפני שלנדרובריסטים מושבעים עשו דברים מטופשים כמו לגרור גלגל דרך ביצה בתור פרסומת לסיגריות, הקאמל טרופי התחיל עם ג'יפים אמיתיים.

כן כן, הקאמל טרופי הראשון היה עם ג'יפים אמיתיים, שלושה צוותים גרמניים אשר גמאו 1600 קילומטרים ב CJים צהובים- האגדות מספרות שהג'יפים נשכרו בברזיל, מסוכנות "הרץ" המקומית. הג'יפים דוגמו בברזלים מכל הצדדים - ואפילו עם גלגל ספייר על המכסה מנוע באחד... מוזר. אבל גם בעייתי- כי הגלגל הזה גרם לבידוד של מכסה המנוע לגרום בתורו לבעיות קרבורטור חזרות ונשנות.

המסע, טראנס-אמזוניקה, אשר בעקרון עקב אחרי דרך בה נעשה שימוש תדיר על ידי המקומיים, ולא היה "בר בשטח" כפי שאולי מצטייר, תועד בוידאו ולמזלנו יש גם מי שדגם אותו והעלה לרשת.

אז לטובת ההיסטוריה, וכדי להזין אינספור ויכוחים חדשים על השאלה מדוע הוחלף הג'יפ בלנדרובר, קבלו את הסרטון:

תגובות 10 תגובות
    1. revi3's Avatar
      revi3 -
      מעבר לנוסטלגיה של מעשנת כבדה של קאמל,אין על ג'יפים אותנטיים שכאלה...ולא לחינם מאיר שלו מחובר ללנדרובר.
    1. דרור ברלי's Avatar
      דרור ברלי -
      אבל זה לא לנדרובר......
    1. tal-jk's Avatar
      tal-jk -
      צודק ברלי ... לא לנדרובר ... אני זכרתי שזה התחיל עם לנדרוברים צהובים מגניבים .. מה לעשות אני ילד ..
      זה היה הסמל .. כלים צהובים לנדרובר ...
    1. רמי גלבוע's Avatar
      רמי גלבוע -
      חברים,
      בסוף כולכם תראו את האור, ותעברו לאליפסה הירוקה...
    1. דרור ברלי's Avatar
      דרור ברלי -
      ציטוט נכתב במקור על ידי רמי גלבוע צפיה בהודעה
      חברים,
      בסוף כולכם תראו את האור, ותעברו לאליפסה הירוקה...

על זה נאמר: "צרת רבים...................." וההמשך כבקשתך.
    1. revi3's Avatar
      revi3 -
      ציטוט נכתב במקור על ידי דרור ברלי צפיה בהודעה
      אבל זה לא לנדרובר......
      אופס... נו שוייין ,ככה זה נראה כשנכנסים ומגיבים באמצע שיעור לאמנות.
    1. ד ו ר ו ן's Avatar
      ד ו ר ו ן -
      ציטוט נכתב במקור על ידי revi3 צפיה בהודעה
      ...ולא לחינם מאיר שלו מחובר ללנדרובר.
      רק שאם משהו לא השתנה, הוא מזמן עבר לטויוטה..
    1. גלדיאטור's Avatar
      גלדיאטור -
      מקום מעניין לשאול...
      מישהו מכיר עוד מישהו שאוסף את הווסטים שלהם? של קאמל טרופי? או ציוד אספנים?
    1. revi3's Avatar
      revi3 -
      ציטוט נכתב במקור על ידי ד ו ר ו ן צפיה בהודעה
      רק שאם משהו לא השתנה, הוא מזמן עבר לטויוטה..
      לא מאמינה דורון,מאיר שלו היא איש פשוט,איש נדיר של פעם וזה ייחודו.
    1. דרור ברלי's Avatar
      דרור ברלי -
      למה לא מאמינה?
      איש פשוט, איש של פעם. אוהב טבע וגם בנאדם מדהים.
      נמאס לו לטנף את המדבר בשלוליות שמן ופירורי ציריות, ולהשאיר אצל הגורואים את כל מה שהוא מרוויח מהספרים שלו.

ובעברית - בוקר טוב, יש גם טויוטה 4X4. טוב כמעט כמו לנדרובר. או שאולי אפילו יותר טוב?
      אבל... מתקלקל הרבה פחות. זה מה שאומרים כל אלה שעברו מהאנגלי ליפני....

וואלה, אני לא נכנס לויכוח הזה, וגם לא אכפת לי, כי מבחינתי זה נבלה וזה טריפה. אני נשאר עם ג'יפ.
    Untitled Document