Close
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 88

ברירת מחדל עברתי טסט...

לו אני שר התחבורה ( או הפקידה שהיא שתקרא את המכתב בפועל), ובאמת הזדהיתי עם המכתב אז הייתי עוזר לכותב באופן הבא-

א- אם לא מספיק ברור אז נבהיר בקרוב > הכול אסור!

ב. יש מעכרים > נגביר את הביקורת על גיפאים ונמגר את התופעה.

זה מה שרצית?
    אם היה סיכוי שהם ירדמו ואתה בא ומעיר אותם ועושה לכולנו שרות דב?

המכתב הזה נאיבי ולוקה באופן חמור בהבנת המטרייה...

חבר רשום tallevi's Avatar

ברירת מחדל תגובה: עברתי טסט...

ציטוט נכתב במקור על ידי boaz avrahami צפיה בהודעה
    לו אני שר התחבורה ( או הפקידה שהיא שתקרא את המכתב בפועל), ובאמת הזדהיתי עם המכתב אז הייתי עוזר לכותב באופן הבא-

א- אם לא מספיק ברור אז נבהיר בקרוב > הכול אסור!

ב. יש מעכרים > נגביר את הביקורת על גיפאים ונמגר את התופעה.

זה מה שרצית?
    אם היה סיכוי שהם ירדמו ואתה בא ומעיר אותם ועושה לכולנו שרות דב?

המכתב הזה נאיבי ולוקה באופן חמור בהבנת המטרייה...
    מעניין...ומי העיר אותם לפני...???

איזה קורס נביאים לקחת שמסמיך אותך לקבוע איך יגיב השר/פקידתו?! (אני מניח קורס נביאי זעם למתקדמים...)

אל תתיימר להבין טוב יותר את המערכת, כי אם כן, היית מציע דרך פעולה שתתאים יותר לרמת ההבנה הגבוהה מאוד שלך...
    ולא. לסתום פיות ולשבת בחיבוק ידיים או להלך אימים על כל מי שמנסה לעשות מעשה או לפצות פה, זאת לא דרך פעולה, זאת אפילו לא שיטה. ונניח שכן...ה"שיטה" הזאת עד כה השיגה בדיוק את ההיפך! (לאורך ההיסטוריה ובכל מקום בעולם ה"שיטה" הזו לא השיגה את התוצאות שאתה מצפה לקבל, וזה במקרה הטוב. ברוב המקרים היא רק החמירה את המצב).

אתה מחכה שירדמו?!
    למה שירדמו?? מי הנאיבי כאן?!
    כל פקידון חדש שנכנס לתפקיד רק רוצה להוכיח את עצמו ופועל במרץ למצוא עוד הגבלות, איסורים וקשיים על בעלי רכבי השטח והזרוע נטויה...אווואהה כמה נטויה...
    והשמיים הם הגבול...
    מה מונע מבעדם?
    העדר כבשים שאתה כל כך מתאמץ לשמר אותו ככזה, לא פוצה פה, לא משמיע קול ולא משנה כמה ירדפו ויציקו. אז למה לא...

נוסח המכתב בוודאי שאינו מחייב, כל אחד יכול לגרוע ולהוסיף כאוות נפשו, זאת לא הנקודה.
    הכמות קובעת, לא נוסח המכתב.

טל.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

ציטוט נכתב במקור על ידי shachar צפיה בהודעה
    הודעה#25
    מצטט את הנוסח מקובץ הword שבתגובה שצויינה:
    לכבוד שר התחבורה – מר ישראל כץ.

אדון נכבד,

ברצוני להביא לידיעתך נושא שמטריד מאוד קהילה לא קטנה של אזרחים שומרי חוק, איכותיים ונורמטיביים – קהילת הג'יפאים.
    אנחנו בעלי רכבי השטח מכל הסוגים והמינים, אשר אוהבים לטייל בארץ הזו לרוחבה ולאורכה, נתקלים ברדיפה, הצקות והטרדות לא מוצדקות, לא מבוססות ולא הוגנת כלפי ציבור אזרחים שלם, משלמי מיסים, משרתי מילואים ובעלי משפחות הגונים, מצד משרד הרישוי, פקחי משרד התחבורה, והגורמים המקצועיים שבמשרד הרישוי, הקובעים את "נהלי" התקינות של הרכבים בישראל.

כולנו שותפים להרגשה שקביעת האיסורים וההגבלות מטעם הגורמים הנ"ל במשרדך, בנושא השיפורים של רכבי השטח, אינם מבוססים טכנית-הנדסית, ואף יכולים להוכיח זאת בכל רגע נתון, (רובנו בעלי מקצועות טכניים בכל הרמות- טכנאים, מכונאים, ומהנדסים).

מכיוון שהגבלות אלו שרירותיות לחלוטין, הרי שאין מפרטים טכניים ברורים לגבי מה מותר ומה אסור, מה שמוביל לכל מכון רישוי/בוחן תנועה/פקח משרד התחבורה/ שוטר תנועה, להיטפל לכל בעל רכב שטח ולשלול ממנו זכויות בסיסיות, לקנוס, להוריד מהכביש, להכשיל במבחן רישוי שנתי,וככל העולה על רוחו וכראות עיניו.

מצב מעוות זה מוביל בין היתר לתופעה של "מעכרים" העוזרים לבעלי הרכבים להימנע מטרטורים מיותרים ודרישות הזויות, בבואם למבחן הרישוי השנתי.
    אנו מבקשים לאפשר לנו להחזיק בתחביב זה שאנו כה אוהבים מבלי להפוך אותנו, בעל כורחנו, לעבריינים ולפושעים.
    נשמח לקיים פגישה במשרדך עם נציגי הקהילה.

בברכה,

חבר רשום איל מ's Avatar

אני רק שאלה.
    מי הם נציגי הקהילה?

משתמש חסום

ציטוט נכתב במקור על ידי tallevi צפיה בהודעה
    מעניין...ומי העיר אותם לפני...???

...

ולא. לסתום פיות ולשבת בחיבוק ידיים או להלך אימים על כל מי שמנסה לעשות מעשה או לפצות פה, זאת לא דרך פעולה, זאת אפילו לא שיטה. ונניח שכן...ה"שיטה" הזאת עד כה השיגה בדיוק את ההיפך! (לאורך ההיסטוריה ובכל מקום בעולם ה"שיטה" הזו לא השיגה את התוצאות שאתה מצפה לקבל, וזה במקרה הטוב. ברוב המקרים היא רק החמירה את המצב).

אתה מחכה שירדמו?!
    למה שירדמו?? מי הנאיבי כאן?!
    כל פקידון חדש שנכנס לתפקיד רק רוצה להוכיח את עצמו ופועל במרץ למצוא עוד הגבלות, איסורים וקשיים על בעלי רכבי השטח והזרוע נטויה...אווואהה כמה נטויה...
    והשמיים הם הגבול...
    מה מונע מבעדם?
    העדר כבשים שאתה כל כך מתאמץ לשמר אותו ככזה, לא פוצה פה, לא משמיע קול ולא משנה כמה ירדפו ויציקו. אז למה לא...

נוסח המכתב בוודאי שאינו מחייב, כל אחד יכול לגרוע ולהוסיף כאוות נפשו, זאת לא הנקודה.
    הכמות קובעת, לא נוסח המכתב.

טל.

אני מסכים עם בועז שהגישה של טל טל נאיבית, אבל מסיבות אחורת לגמרי.

מלבד זאת, אני מסכים כמעט עם כל מה שטל כתב, בחלק המצוטט למעלה...

ציטוט נכתב במקור על ידי איל מ צפיה בהודעה
    אני רק שאלה.
    מי הם נציגי הקהילה?
    אני גם רק שאלה...
    מכתב...שלחת?

עוד חזון למועד...וכשיבוא...נבחר.
    אפילו אותך.

בעיקרון, כל אחד שחווה את חוסר ההגיון ואת נוקשות היתר המופעלת עלינו כחובב שטח ובעל רכב שטח, בהחלט יכול שלהיות נציג הקהילה לצורך העיניין.

אבל באמת...עוד חזון למועד.

טל.

טל

משרד התחבורה פועל לישר קו עם התקינה האירופית.
    או שהם יאמצו אותה עם הגבלות שיקלו רק על היבואנים המסחריים או במקרה הטוב לא יעשו כלום.

מה הציפיות שלך שיקרה בדיוק בהמשך למכתבך?
    אני לא רואה שם שום דבר קונקרטי למעט תלונה...

ברנרד, במקום לשבת על הגדר וליצר פרובוקציות - אולי תעשה משהו מועיל חוץ מלהשיא עצות.
    בוא נראה אם בהיבט הפרקטי העצות שלך עובדות

משתמש חסום

טל

...
    ברנרד, במקום לשבת על הגדר וליצר פרובוקציות - אולי תעשה משהו מועיל חוץ מלהשיא עצות.
    איזה קשקשן, באמת.
    מלתת לי בראש, שאני מציע כל מיני עצות ומאיר כל מיני דברים, במסגרת "דין מוסר", עברת לתת לי בראש שאני "יושב על הגדר" או "יוצר פרובוקציות".

היו (לאחרים וגם לי) עצות והיו רעיונות לדרכי פעולה וכל מיני דברים "שצריך לשים אליהם את הלב" (למי ש"מדבר עם מי שצריך") אבל "מ י ש ה ו" ביטל הכל ב"נחכה בשקט ונראה מה יהיה" ו"אל תכניס לפקידים רעיונות לראש" ו"כולה נשלם יותר, אז למה לטרוח"...
    עכשיו "מ י ש ה ו" מתלונן שאני יותר פרובוקציות???

אני לא חושב שהגישה של מכתבים תעזור ובטח לא עכשיו, כשהגלגלים כבר מסתובבים והנחיות (בדמות סעיפים בטופס הטסט) כבר "מכות גלים" בשטח, אבל יש איזו חשיבה הגיונית ורצון ופעולה, לנסות לשנות משהו.
    אצלך, היה מעבר בין "שבו בשקט" ישר ל"נו.. אז תעשו משהו, במקום להזכיר לנו כמה טעינו ב"לשבת בשקט"", נעשה בצורה חלקה בלי שום ביקורת עצמית...
    ואני לא אצטט ולא אשאיר לינקים.. אני בטוח שכולם זוכרים בדיוק למה אני מתכוון.

נו, טוף.
    זו גם דרך להשאיר את הראש בחול... ולהאשים את כל היתר בחוסר מעש או ביצירת פרובוקציות.
    כמו שאמרתי, יש כאלה שיגידו ויעשו הכל, על מנת לא לרוץ עם חוטיני..

+1 לברנרד...
    עצוב מה שהולך פה...
    הדבר הכי טוב שגוף כושל יכול לעשות זה לגרום לך לחשוב שאולי גרוע עכשיו אבל יכול להיות גם הרבה יותר גרוע אם תדרוש שינוי.
    בערך כמו הרבה נושאים בחברה שלנו אנחנו פשוט לא מצליחים להתאגד. אדישים למתרחש סביבנו. גם בנושאים מהותיים בהרבה.

אלירן, חלק מהבעיה.

ברירת מחדל עברתי טסט...

ברנרד, הרבה שטויות טובעות בהמון מלל...
    אל תסלף את דברי בבקשה.

אני מחזיק בעמדתי שמיותר עד לא מומלץ לפעול בנושא ושהכול ישאר כשהיה מקסימום אחרי סיבוב קצר.
    הדבר היחידי שעלול להשתנות הוא מחיר המעכרים.

שום מכתב/ פניה / התאגדות לא יועילו בשיט.
    בניגוד לשכמותך שיש להם המון רעיונות אבל אפס פרקטיקה ( ובמקום להוציא את רעיונותיהם לפועל מאשימים את מי שהתנגד לרעיון שלהם בכך שהם לא פעלו) , אני דווקא כן הייתי בסרט דומה עם הספורט המוטורי ומחאת הדיור. באופן מאוד אקטיבי בשניהם.
    את השעור שלי על הממסד למדתי בדרך המאכזבת והמעיפת ואיבדתי את התמימות.

שום דבר טוב לא יצא מלהעיר / להטריד את הדוב. אולי הוא ער ומכין מלכודת ואולי הוא בדרך לחזור לישון.

מעבר לכך - אף אחד לא הציע פתרון מפורט שהממסד יוכל לבלוע. יללות זה טוב אבל לא מספיק להוביל מהלך עם סיכוי.

לתשומת לבכם ישראל בחרה להיצמד לתקינה הארופאית.
    לא נהיה אוסטרליה או ארהב.
    מה עדיין לא ברור?

אני את הוויכוח הזה סיימתי .

טל

משרד התחבורה פועל לישר קו עם התקינה האירופית.
    או שהם יאמצו אותה עם הגבלות שיקלו רק על היבואנים המסחריים או במקרה הטוב לא יעשו כלום.

מה הציפיות שלך שיקרה בדיוק בהמשך למכתבך?
    אני לא רואה שם שום דבר קונקרטי למעט תלונה...

לא מבין למה אתה כאזרח הקטן צריך לעשות את כל השיקולים של "ברומו של עולם" של משרד ממשלתי שלם, מי ביקש?!
    למה אתה מתעקש לדברר את הצד השני ולקבוע מראש את תגובותיו לפעולה שאף לא ניסית אפילו להתחיל לבצע?

כולה מה?!
    מה הוצע כאן?
    השתלטות אלימה על משרד התחבורה??
    ניידות משטרה הפוכות עולות באש??
    אפילו המגהפון לא הוזכר...

למה אתה כאזרח הקטן אי שם בקצה שרשרת המזון, לא מסוגל לנקוט בצעד כה פשוט של אזרחות טובה, בנימוקים שמתאימים אולי למי שגדל תחת משטר קומוניסטי...שבעיני לפחות הזויים ברמה מפחידה...
    אנחנו צריכים לפחד להשמיע קול?!
    לאן הגעתם??
    מה? התנסיתם בסיביר הישראלי שאנחנו לא מודעים לקיומו...?

אני מצפה שפנייה רבת משתתפים מצידנו תהווה איזשהו משוב למערכת שכפי הנראה חסרה בזה.
    וכן, משוב עם מסר.
    וכן, מסר שהוא "צר אופקים" ו"נאיבי" שמדבר רק על נקודת מבטינו.

מה הבעיה בזה?

מי צריך בול...?

טל,היוזמה שלך היא דבר חיובי,מצד שני הטענה שלך מתבססת על שיפורים שכביכול משפרים את הרכב - פה אתה תיפול.
    מה שאתה קורא לו שיפור, למטרת התחביב שלנו, כל מהנדס ממסדי מתחיל יכול להפריח עם טענות נגדיות של שינוי לרעה בהתנהגות הרכב או הגברת מאמצים על מכלולים כתוצאה ישירה של "שיפור" כזה או אחר השונה מתכנון הרכב המקורי, בכביש, זה באמת קל, ולשם זה ילך לדעתי- מה שקל להם.
    במילים אחרות אתה מצפה שיכירו בתחביב שלנו באופן פורמלי, זה לא יקרה, כי בעיני רבים (הרוב המוחץ)התחביב הזה נחשב לכוחני ודורסני, הוא ממש גם לא יעלה לסדר היום.
    הבעיה היא יותר עמוקה ורק מחריפה עם השנים, נוצר משבר אמון אמיתי בין האזרח לממסד ולהיפך, בין אדם לחברו. כל צד מתחפר במחילה שלו וצובר כמה שיותר קופסאות שימורים,לעצמו, לפני שתיפול הפצצה הדמיונית.

חבר רשום גיא's Avatar

ידיד רומני ... מספר לי שברומניה, השטאזי .. אופס .. סליחה. הפוליצאיי .. נוהג לעצור רכבים על הדרך ובודקים שהצמיגים ברשיון זה הצמיגים בתכלס....וכמה פעמים בכל דרך ....

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    צועניה ..

משתמש חסום

ברנרד, הרבה שטויות טובעות בהמון מלל...
    אל תסלף את דברי בבקשה.

אני את הוויכוח הזה סיימתי .
    אתה ממש מאתגר אותי להתחיל לצטט, משירשורים קודמים.. ממש דמעות תנין לגבי "סילוף דבריך"...
    וגם עכשיו, ממש בפוסט האחרון שלך (אין טעם לצטט את כולו), אתה חוזר בך מפוסט קודם שלך (ממש פה, קראת לי להתחיל לעשות במקום לדבר..) ומסית/מטיף נגד כל מי שחושב בכלל לעשות משהו "אל תעיר את הדוב" (שכבר נוגס לך בתחת, אם לא שמת לב).. תנו לו להמשיך לעשות בנו מעשה מגונה.. אולי הוא לא יעבור לאונס ממש.. שבו בשקט, שלא להרוס לכולנו...
    ומי שכבר נאנס... האמת..חראם, אבל לפחות הוא לא אני... תסתכלו על הצד החיובי... לא אנסו את כולנו..
    אחלה גישה.
    ואני עוד זה שמדבר שטויות..
    .

אתה "מנצח" בכל מקרה.. אם המצב יתדרדר (כמו שאכן קרה וקורה.. בדיוק כמו שדרור אמר - ודרך אגב, שמת לב, שבשקט ככה, בלי ש"תרגיש", מחיר הדלק מתחיל להעלות.. בקפיצות (אפרופו הירידות שלך על דרור)) - לך לא היתה יד בדבר, שהרי לא עשית כלום.
    ואם המצב ישאר אותו הדבר - כמו שחזית... לא צריך לעשות היה כלום.
    ואם אכן יתאפשר לעשות שינויים ו"יירדו לנו מהגב" - אמרת שזו הדרך שצריך לנקוט בה..
    אתה בכל מקרה צודק, לא משנה איך נהפוך את זה..
    וזה בדיוק מה שאתה אומר - לא נותן לעובדות לבלבל אותך.. הגישה/תשובה/מנטרה של "יכול להיות גרוע יותר", תמיד נכונה ותמיד מתאימה.. תמיד.

וחוץ מזה..
    כנראה שלא למדת כלום, מהנסיון שלך עם הספורט המוטורי...
    אין לי מושג מה היה שם אבל את המשפט "הם אשמים", אני מכיר טוב.. הולך יופי עם כאלה שהם תמיד "ה"בסדר ואין מה לשפר ואין צורך בהפקת לקחים ואין סיבה לשנות שיטות/גישות/התנהלות - "המערכת אשמה". גם אם היא כבר שונה לחלוטין והאנשים שונים והחוקים שונים והשיח הציבורי שונה והמידיה שונה - אתה בשלך וכל האחרים טועים ומי שמנסה להסביר לך "איך המערכת עובדת" (ולא משנה כמה הוא מכיר אותה - הוא מכיר אותה פחות טוב ממך.. בגלל שלך יש נסיון) מבוטל ו"מזולזל" בניפנוף יד "אתה חלק מהמערכת"... ללא שום קשר לעובדות ולפרטים.

אבל אם אתה גמרת את הויכוח, זה גם בסדר...

ציטוט נכתב במקור על ידי talw צפיה בהודעה
    טל,היוזמה שלך היא דבר חיובי,מצד שני הטענה שלך מתבססת על שיפורים שכביכול משפרים את הרכב - פה אתה תיפול.
    מה שאתה קורא לו שיפור, למטרת התחביב שלנו, כל מהנדס ממסדי מתחיל יכול להפריח עם טענות נגדיות של שינוי לרעה בהתנהגות הרכב או הגברת מאמצים על מכלולים כתוצאה ישירה של "שיפור" כזה או אחר השונה מתכנון הרכב המקורי, בכביש, זה באמת קל, ולשם זה ילך לדעתי- מה שקל להם.
    במילים אחרות אתה מצפה שיכירו בתחביב שלנו באופן פורמלי, זה לא יקרה, כי בעיני רבים (הרוב המוחץ)התחביב הזה נחשב לכוחני ודורסני, הוא ממש גם לא יעלה לסדר היום.
    הבעיה היא יותר עמוקה ורק מחריפה עם השנים, נוצר משבר אמון אמיתי בין האזרח לממסד ולהיפך, בין אדם לחברו. כל צד מתחפר במחילה שלו וצובר כמה שיותר קופסאות שימורים,לעצמו, לפני שתיפול הפצצה הדמיונית.
    טל,

שוב, אתם רצים מהר מידי ורחוק מידי...חכה עם זה...הלוואי שנגיע למצב של דיון עינייני- הנדסי לגבי השלכות של שיפורים. הלוואי.

אתה בדואר מחר במקרה..?

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי tallevi צפיה בהודעה
    טל,

הלוואי שנגיע למצב של דיון עינייני- הנדסי לגבי השלכות של שיפורים. הלוואי.

זהו, שזמנו של הדיון הזה הגיע כבר לפני שנה. טוב שנזכרת.
    עד כמה הדיון הוא ענייני? לא יודע. מה שבטוח שזה שהעניין שלנו לא יוצא ממנו טוב ושהוא מאוד ענייני בעניין של בעלי האינטרס שבוחשים בו.

ואני מבטיח לך - מבטיח ומתחייב לך - שגם אם הדיון ההנדסי-ענייני בנושא השיפורים היה נערך כאן, ע"י אנשים מקצועיים משלנו ומתוכנו (ויש כאן כאלה, ומילתם ודעתם נחשבות בעיניי אלפי מונים יותר ממילתם ודעתם של פקידונים ו"אנשי מקצוע" כסת"חנים שבשירות הרשעויות) - השורה התחתונה לא היתה לטובת העניין שלנו. כי יש אמת ועובדות. אתה עדיין לא יכול לכופף את חוקי הפיסיקה לפי רצונך.

הרכבת כאמור, לא רק יצאה מזמן מהתחנה, היא כבר דוהרת. ואני חושש שברקסים אין לה.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

ציטוט נכתב במקור על ידי דרור ברלי צפיה בהודעה
    ואני מבטיח לך - מבטיח ומתחייב לך - שגם אם הדיון ההנדסי-ענייני בנושא השיפורים היה נערך כאן, ע"י אנשים מקצועיים משלנו ומתוכנו (ויש כאן כאלה, ומילתם ודעתם נחשבות בעיניי אלפי מונים יותר ממילתם ודעתם של פקידונים ו"אנשי מקצוע" כסת"חנים שבשירות הרשעויות) - השורה התחתונה לא היתה לטובת העניין שלנו. כי יש אמת ועובדות. אתה עדיין לא יכול לכופף את חוקי הפיסיקה לפי רצונך.

דרור,

אני מכיר את דעתם של אנשי המקצוע כאן באתר לאורך השנים, וניתן בקלות להעלות מאמרים ארוכים ומחכימים שנכתבו על ידם בעבר.

אין לי מושג איך הגעת למסקנה ההפוכה.

ודווקא מי שנוטה להתעלם מחוקי הפיסיקה על תקן ויקוב הדין את הפיסיקה...הן הרשות ופקידוניה, (האם בארה"ב ובאוסטרליה חוקי הפיסיקה שונים מחוקי הפיסיקה בארץ הקודש?!).

ברור שחוקי הפיסיקה לא שונים.
    אפשר להתווכח מה זה "שיפורים" ועד כמה הם משפרים או מקלקלים. ויחי ההבדל בין נעילת דיפרנציאל וסט קפיצים ובולמי זעזועים מאיכות טובה יותר, לבין הגבהות משוגעות שמוציאות את מערכת ההיגוי מגיאומטריה נכונה ומאיזון, הסבות פרטיזניות של מערכות מתלים מאולתרות, SPOA, עלים לסלילים ולהיפך, ניסור/קיצור/הארכת שלדות, שינויי בסיסי גלגלים, חיתוכי מרכבים ועוד ועוד. נצורה כאן מציאות שבה כל מי שמצליח לרתך כמה סנטימטרים בקו ישר, בטוח שהוא מהנדס שלדות מדופלם ופותח "סדנת שיפורים".
    אני רואה בשטח דברים שאפילו עיניי המאוד סלחניות חושכות ולעתים אני חושב לעצמי שאולי הפקידונים צודקים.

כאן כולם גיבורים גדולים. לעתים גם עבריינים בלי בושה. עד שקורה משהו, ואז כל אחד רוחץ בנקיון כפיו, מחפש אשמים ומנסה להפיל את האחריות על מישהו אחר.
    הפקידונים, באופן ברור, טבעי ומובן, לא רוצים להיות אחראים לשטויות שהאזרחים עושים.

ולכן ברור לי שהתמקדות בעניין השיפורים לא תעשה לך - ולנו - את השירות לו אתה מקווה. נהפוכו. על זה כנראה רק ניפול.

כשהתחיל הסיפור לפני שנה וקצת, אולי היה חלון הזדמנויות לעשות משהו. הכוח היה בידינו, במספרנו. אבל אז אתם גיחכתם והתעלמתם. העדפתם ויכוחים ומלחמות יהודים. לזרוק את הרפש באלה "שהשתינו מהמקפצה" שהרי ברור שכולכם צדיקים תמימים והם, רק הם האשמים... בדיוק מה שהשלטון המתועב הזה רוצה. שולט בנו ביד רמה בשיטות של הפרד ומשול. וראה את מצב הספורט המוטורי כדוגמה מאלפת.

וככה, חלון ההזדמנויות הזה נסגר. הפקרתם את השטח לתאבי הבצע ובעלי האינטרסים, לבעלי המעבדות שמעניקים את החותמת, לסוחרים שמוכרים ציוד לרשעויות. נזכרתם מאוחר. כמו שהזהרתי אז. עכשיו כולנו צריכים להתמודד עם ההשלכות של האדישות, האגואיסטיות, הפחדנות והטמטום הקולקטיביים שלנו כקהילה.
    תעשה טובה, אל תרע את מצבנו עוד יותר.

לטעמי בכלל הזמן שלנו יתחיל אם וכאשר יתפרסמו הוראות.
    עד אז אף אחד לא הזמין אותנו לדיון וגם תכלס אין לבעלי הרכבים שום עמדה רישמית ושום גוף יציג.

חוצמזה גם אלו שצועקים כבר שנה "הפקרתם" ו"צריך לעשות משהו" הסתפקו בלצעוק ולא טיפה מעבר לכך....
    שלא תבינו אותי לא נכון- אני בעד השקט אבל אני בדיעה שמי שצועק שצריך לעשות משהו שיוציא את האצבע מהתחת ויעשה. כלל אלמנטרי באזרחות.
    הכי גרוע/בזוי זה להאמין במשהו שצריך לעשות ולחכות בצד שמישהו אחר יעשה במקומך.

אני לחלוטין לא מסכים עם העמדה והדרך של טל אבל הוא לפחות מנסה להילחם על עמדתו ועל כך אני מכבד אותו ומתפלל בלב שזה לא יעשה נזק.

דרור, ברנרד ואחרים שחשבו וכתבו אלפי מילים שצריך לעשות משהו עודלפני שנה> למה לא עשיתם דבר ובאיזה זכות אתם היום מבקרים את זה שדבר לא נעשה?
    הכי מגוחך שברנרד, יקיר הפורום, בעל השכלה ויכולת מאוד רלוונטיות נותן לנו פה הרצאות וביקורת על עמדה כזו או אחרת של אנשים אבל את המבחן האזרחי האלמטרי להילחם על עמדתו הוא לא עבר....

ושוב בשביל להקשות על ברנרד לסלף את דברי - לא שיניתי את עמדתי. רק הוספתי ביקורת על הצדיקים שמחכים שעבודתם תעשה בידי אחרים.

שוב רק מתוך עצלנות לחפש ולהזכיר - "נס המרד" הורם כבר לפני יותר משנה, היה מפגש, היו הצעות קונקרטיות לפעולה. יידעו אתכם בזה, הציעו לכם להצטרף ולהשתתף. הבהירו לכם שיש לזה עלויות. אתם גיחכתם. התחלתם להתעסק במי נמצא שם, האם הם מהנדסים או באסטונרים, ומי השתין על הקרש של האסלה ומי מהמקפצה וכמה בעצם לכם כל זה לא משנה כי לפני שבוע עברתם טסט ואתם בכלל לא מוגבהים 10' ואין לכם מנוע HEMI ואתם לא נועלים צמיגים 37 ולא משתתפים ב"מלך הדיונה" הקרוב...

אחר כך הסתבר שמשנה מאוד, לכולם. מג'ימני ועד סברבן. מסטודנט על סמוראי מתפרק עד עארס כבד בהאמר H2. כי זורקים ממכוני הרישוי גם ג'יפים שכלל לא מוגבהים ובכלל לא משופרים. כי מהות הג'יפוקליפסה היא מתן האפשרות לבוחן במכוני הרישוי להחליט על סמך.... על סמך מה בדיוק?.... לא כל כך ברור... ומצד שני להפעיל על המכונים טרור. תחשוב שאתה בוחן או בעל מכון רישוי. הפרנסה שלך בסכנה - נכנס ג'יפ, נראה לך מוגבה? יש אפשרות למדוד באופן מוסמך? מה פתאום. אז מה, אתה תכשיל. נדמה לך שהצמיג בולט? בולט ממה? מהבודי?... מהכנפון?... זה משנה?... העיקר שתכשיל. כי אם לא תכשיל, יש מצב שיעוטו עליך סוכני החרש של משרד התחבורע ותחטוף סגירה מנהלית. זה העניין.

ואז אתם מתפלאים שמכשילים אתכם בגלל חור של סיגריה בקוטר חצי ס"מ בריפוד של הכסא.

בדבר אחד בועז, אנחנו יותר מאשר מסכימים - המכתבים האלה, במקרה הטוב לא משפיעים בכלום.
    במקרה הרע הם מעירים את הדוב וגורמים לו להשתולל ולתת כאפות. ואולי גם ביסים.

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. עברתי טסט ועכשיו הזמן למצוא רכב
    על ידי neta4x4 בפורום פורום ג'יפאים מתחילים + יעוץ לפני קנייה
    תגובות: 17
    עדכון אחרון: 05-10-12, 13:18
  2. כמה מפתיע - לא עברתי טסט
    על ידי liorsufa בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 3
    עדכון אחרון: 22-09-11, 10:32
  3. אחרי 4 שנים עם סמו, עברתי לדיפנדר 90