Close
עמוד 4 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 80 מתוך 88
    משתמש חסום

ברירת מחדל תגובה: עברתי טסט...

אין לי כוח לצטט ולערוך את הציטוט ולהסיר את התפל ו"לתפוס אותך במילה" (יש לי שלכת על הראש, וכמה שאני יודע שאתם חושבים שזה שולי וזניח ביחס ל.. חיים האמיתיים.. זה עדיין מצריך עבודה... סיזיפית..).לכן אענה בקיצור..
    זו הכוונה לפחות.. עם הכתיבה והאדרנלין שעולה, בגין ה"רחיצה בנקיון כפיים" של בועז... יכול להיות שיתארך..

בועז.
    אתה, במיוחד, כמי שהיה הקולני ביותר והמשמיץ ביותר מבין "חסידי שיטת הראש בחול", השפעת בצורה הרבה ביותר על מה שאתה קורא לו (עכשיו) חוסר המעש.
    כשמישהו מתריע בשער (מישהו אמר דרור??) או מנסה לארגן משהו (לא אני - ונגיע לזה) או מציע הצעות פעולה, לטובת העניין, ויש איזה קבוצה קולנית שמזלזלת ומגחיכה ומאשימה (עובד עם האוייב ומסגיר פרטים ומאיר נקודות שעדיף להשאיר בחושך..) ומציירת כ"זה עובד קר נגדינו" ו"בגללך/כם כולם יסבלו", קצת קשה להמריץ את יצר ההתנדבות והיציאה לפעולה.
    זו קצת צביעות וקצת התחסדות וקצת חוסר הוגנות וקצת עוד מכל מיני דברים שכאלה, לבוא, אחרי שנה ומשהו של "הכל בסדר ושבו בשקט ואל תהרסו ואל תייצגו אותי" ולהאשים (ליילל?) "אז למה לא עשיתם כלום?" ו"אתם רק מטיפים, בלי לעשות כלום!"...
    תשתלט על עצמך... אתה ממנסה להחזיק בשני קצוות של מקל חלקלק... ואני אומר שאלה בכלל שני מקלות שונים.. תרגיע.
    עכשיו הזמן שלך להגיד "סליחה טעיתי.. טעיתי שלא ראיתי את/איך המצב המחמיר. טעיתי כשקראתי לחוסר מעש, בתקווה שהכל ירגע. טעיתי כשזילזלתי ב"רואי השחורות" וטעיתי כשבגלל היחס המזלזל שלי, עברנו את נקודת האל חזור, של מערכת שמבצעת שינויי"...
    הגיע הזמן שתגיד, אם לא תודה בטעות ותעטה חוטיני, "אני לא מאמין שהדרך הזו היא הנכונה אבל בגלל הנסיון שלי (כפי שאתה מעיד על עצמך), אני מוכן לעזור בדרך שלכם".
    או שסתם תגיד "סליחה.. דרוד" (-:

לעצם עניין המכתבים ו"נקודת האל חזור".
    מכתבים זה עידן ויפה ונכון כשיש מצב קיים, שמבקשים לעורר ולהסב תשומת לב ולהתחיל (להתחיל!) לשנות...
    מכתבים זה לא בדיוק "מה שהרופא ירשום" כשמהלך של שינויי מסיבי בגישה כבר מתחיל לשאת פירות/סימנים בשטח.
    ולא תהיה לכם טעות - שינויי טופס בדיקה, הוא משהו משמעותי וכשהוא כבר מגיע ל"דפוס", קשה מאוד לשנות משהו משמעותי.
    אני גם לא חושב שתהיה להם משמעות משמעותית לרעה.

אני מסכים לחלוטין עם הדימוי (הנדוש??? אבל מאוד רלוונטי ל.."מערכת") של דרור - רכבת.
    מערכת (ממשלתית) היא לא מכונית מרוץ ולא אופנוע ולא אופניים, שמאיצים ועוצרים/משנים כיוון "on a dime".
    לוקח ל"מערכת" זמן להכיר ב.."בעייה" ולהתחיל לבדוק מה המצב ומה אפשר לשנות ולהציע שינויים ולבחון אותם (בקטנה...) ו... עד שמחליטים לתת את ה-OK (משנים את טופס הטסט, למשל) ולהתחיל להניע את ה"מערכת" בכיוון החדש.
    כל זה לוקח זמן ומאמץ (וכסף) והמהלך הזה צובר תאוצה לאט לאט.. במשך יותר משנה ועוברות הנקודות שניתן "לעצור ולעשות חושבים" גם אם יש טעות במהלך..
    גם אם יבוא איזה "גאון" ויגיד "עצרו!!!" יש פה בעייה... יקח המון זמן עד שה"רכבת"/מערכת תעצור - בדיוק כמו רכבת אמיתית... גם אם ראית את הדביל עומד על המסילה (עם הראש בחול), במרחק של כמה מאות מטרים וגם אם תפעיל את המעצורים מיד... כדאי שאת הקבר לאומלל, יתחילו לחפור.

אתה (ואחרים) בחרת להתרכז נקודתית ב"למה ההוא לא עבר" ו"זה מכון פחדן" ולפרסם שמות של מי שעושה בעיות לג'יפים ולבטל את דעתם של כל מי שחושב אחרת. מי שרואה שמדובר בבעייה כוללת ולא נקודתית - שמדובר ברכבת שמתחילה לצבור תאוצה..
    התעלמת (למרות הנסיון שלך) מהעובדה שרכבת/מערכת קשה לעצור, גם אם משכנעים אותה שהיא טועה...

"סליחה. טעיתי. מה אני יכול לעזור?", תהיה התגובה הנכונה מצידך.

אני.
    מה אתה מקשקש עלי?
    אני נמצא בחו"ל. לא יכול להגיע לישיבות ולא לדיונים ולא לפגישות.
    כל מה שאני יכול לעשות (עד שחוזר לארץ), זה לתרום מהנסיון שלי ולהאיר נקודות שאולי אחרים מפספסים/לא רואים/לא מודעים (לחשיבות שלהן) ולהציע דרכי פעולה ולנתח מה אני חושב שקורה.
    ואת זה עשיתי פה... באריכות מעיקה, כשאני משקיע הרבה אנרגיה ב(לנסות)להתמודד עם דיעות שונות (ולגטימיות) לגבי הדרך והשיטה ועם כל מיני משמיצים ולעגניים (אם לגבי המניע שלי ואם לגבי הטרחנות ועם לגבי הדעה הדבילית שלי).
    ואת זה כבר אמרתי פה, כש(נדמה לי נמרוד) הציע לי "לשים את הכסף, במקום של הפה" ולרכז משהו - אני "שם". אני יכול רק לייעץ.
    עזרתי לחבר באיזה משפט נגד רשויות המכס - הגעתי לדיונים בטיסות וניסיתי לרכז פגישות, בתקופות הקצרצרות שהגעתי. החבר (עם קשרים בחברת תעופה) סידר את כרטיסי הטיסה ו-SHMBO אירגנה את הלו"ז שלה, לפי הגחמנות של המכס/דיונים.
    המהלך ארך תקופה של שנה ומשהו והיה מספר מצוצם של דיונים (תיק פשוט ודבילי - אבל היה עקרוני עבורו ו.. עזרתי).
    מה בדיוק אתה מצפה/ציפית שיהיה ה"תפקיד" שלי בעניין הנוכחי?
    מה אתה מקשקש?
    כל אחד תורם כמה שיכול - לדעתי, הרבה יותר ממה שעשיתי, קשה היה לעשות/לדרוש (אולי לערוך ולקצר התגובות (-: ).
    בעוד כשנה, אני חזרה בארץ וכפנסיונר, יהיה לי המון זמן פנוי ונגישות - אבל הרכבת כבר בשיוט. שיוט - אפילו לא תאוצה!

צדיקים, מלאכתם נעשית בידי אחרים.. אבל צדיקים שתוקעים מקלות בגלגלים של ה"אחרים"?
    ועוד אח"כ באים בטענות ש"האחרים" לא עשו מספיק?
    מה, ה"אחרים" צריכים להילחם על הזכות לשרת את ה"הצדיקים"?

ולא תחשוב חלילה שלפי התגובה שלי,אני מתעצבן או מתרתח - זו פשוט התגובה המתבקשת לטענות שלך.
    "סליחה. טעיתי. מה אני יכול לעזור?", תהיה התגובה הנכונה מצידך.

יאללה.
    יש לי יציקה על הראש (תרתי משמע) ושלכת לאסוף...

מזל שזה היה הנוסח הקצר :-)

שוב אתה רושם שאני חושב שזה היה טעות לא לעשות כלום? עד מתי רשעים יעלוזו?
    כמובן שלא שיניתי את דעתי אני רק לועג לאלו שחשבו שצריך ומאשימים את אחרים שלא נעשה דבר.... אבל מה לך ולעובדות

אגב טל, הייתי היום בדואר (עניין פרטי, לא המכתב שלך) - ממש לא חוויה מומלצת.
    עדיף מייל או אפילו פקס

משתמש חסום

בועז ידידי.
    העובדות הן, שמלבד אפיזודה קצרה וחולפת, בה ניסית לשכנע את חברינו המהנדסים להוביל משהו, לא הפסקת להטיף ולהפחיד ולדרוש ש... נשתוק.
    לא לצייץ, על מנת לא למשוך תשמת לב.
    לא להציע, משום שזה אבוד ממילא ובטח יעזבו אותנו לפנשינו.
    לא להאיר/להעיר, משום שהאוייב מאזין.
    לא להקשיב (לי ולאחרים) משום שבעצם האומר הוא חלק מהמערכת/משוחד/מוטה.
    לא לתמוך במי שעושה, משום שהוא קולני/טיפש/אינטרסנט/גורם נזק (ועם חלק מטיעונים אלה בהחלט הסכמתי).
    לא ..לעשות משהו - משום שלא קורה כלום ואין מה לעשות.

ריפית את ידיהם והפחדת וניהלת קמפיין "השתקה" נגד כל מי שרק קרא את המפה אחרת ממך וקרא לעשות משהו.
    עכשיו אתה לועג????
    על חוסר מעש??
    מה שנקרא - טול קורה...וכו'

או איך אמרו אצלינו ברמלה - "יאללה, יאללה".

חבר רשום tallevi's Avatar

זה מתחיל להרגיש לי כמו חיים רמון בנאום הלווייתנים המפורסם שלו...ואתם יא חביבי, וואחד לווייתנים כבדים...אחד אחד...

אני לא מצליח להבין את ההגיון שעומד מאחורי חלק מהטענות המרכזיות שלכם.
    1. אל תעיר את הדוב, זה יעשה רק יותר רע...
    2. איחרת את המועד, עכשיו מאוחר מידי...

לגבי הטיעון הראשון, עובדתית השיטה הזו כנראה שלא כ"כ עובדת...
    ואם גם העובדות לא מפריעות, איך בדיוק אתם יכולים לנמק טיעון שכזה? יש לכם דוגמאות? נעשה איזשהו ניסיון בעבר שזכה להחמרה בנהלים או בתקנים כתגובה לפנייה שלנו?

לגבי הטיעון השני - סליחה?! מישהו שם שאל את דעתנו במועד נתון כלשהו בעבר, ואנו מצידנו התמהמנו??
    היה תאריך יעד שכזה שכל כך איחרנו לו??
    מעולם לא הגבנו, לא התבקשנו להגיב ולפיכך בטח שלא איחרנו להגיב. ובכלל...אם כבר איחרנו את המועד והרכבת כבר דוהרת, אז איך בדיוק יוחמר מצבינו בשל השמעת קולנו? בשביל להחמיר, הרכבת כן יכולה לעצור באחת כאילו היא נטולת מסה, ובשביל להקל ולהתחשב, היא רכבת דוהרת חסרת מעצורים?! לא כ"כ מתיישבת לי הסתירה הזו...

ורק להזכיר למי שהלך לאיבוד בתוך כל המלל הזה...מדובר על כולה מכתב...מכתב צנוע, אמיתי לממונים שם במשרד התחבורה. מכתב שבא לתאר תמונת מצב מהצד שלנו, ציבור הג'יפאים. ככל שנשלח יותר, כך יגדלו הסיכויים לקבל התייחסות עיניינית כלשהי.

אני באמת לא רואה הצדקה למה אנחנו צריכים לחיות בפחד...בכל נסיעה לטיול, בכל כניסה לטסט, בכל מפגש עם ניידות בדיקה של משרד התבורה או בעצירת ביקורת משטרתית סתמית. (כן...גם אם הגדלתי צמיגים והגבהתי את האוטו ב "4 ועל הדרך שמתי קפיצים ובולמים משופרים בעלי צבע שאינו שחור...אז מה???)

טל.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

משתמש חסום

כמו שאמרתי, טל.
    אתה צודק (כמעט) בכל.. אני מקנא בך על התמימות.

לא - לא ביקשו מאיתנו להגיב ולא להשמיע את דעתינו משום ש"המערכת" לא פועלת כך. היא חושבת שהיא יודעת מה טוב לנו ומחליטה בשבילנו.
    תפקידינו, כציבור/כאזרחים, להתערב ולהגיב ולהביע דעה, גם בלי שהתבקשנו.

לא - לא היה תאריך יעד. לפחות לא ידוע. זה לא משנה בכלל את העובדה שיש "איחור". איחור = המועד (ולא תאריך ספציפי) שבו ניתן להשפיע ולשנות ולהוות איזשהו שיקול בקבלת ההחלטה.. במהלך תהליך קבלת ההחלטה. אם ההחלטה כבר התקבלה, זה נקרא "מאוחר מידי" או "הרכבת כבר יצאה"...
    ולגבי ההחלטה שהתקבלה - ראינו את הסימנים ה"לא רשמיים", בדמות שינויי/החמרה בגישה במכונים ואת החותמת הרשמית, שמשהו אכן התקבל, בדמות טופס הבדיקה שכבר יצא כמסמך רשמי - גם אם לא קיבל את החותמת "תקנות חדשות"...

כן - גם "הגבנו". אולי קצת פיספסת את התוכן הזה אבל היו קבוצות/יחידים שניסו להתערבב בהליך והדברים פורסמו פה. יכול להיות ויכוח כמה תרמה ההתערבות להחלטה או כמה מנעה החמרה נוספת אבל בהחלט "הגבנו".. בין שהסכמנו ובין שלא.

לדעתי לא יוחמר מצבנו - לא בגלל מכתב ולא בגלל משהו אחר. המכתב, לדעתי לא יועיל אבל בהחלט לא יזיק.

רכבת דוהרת לא עוצרת "באחת" - לא לטוב ולא לרע. זה טבעה של הרכבת/מערכת. מדובר בגוף בעל מסה/"מסה" כ"כ... מאסיבית, שלוקח המון להתחיל להזיז אותה והמון לעצור אותה, אחרי שהיא כבר זזה.
    רכבת.
    מערכת.
    אחרי שהושקעו כ"כ הרבה משאבים (ואל תזלזלו ואל תמעיטו במשאבים) וכ"כ הרבה דיונים ואחרי שנוצרו כ"כ הרבה רעש וצילצולים ואחרי שכבר "יצאו לדרך"... מי יהיה הגיבור (בתוך המערכת) שיבוא ויגיד "שנייה! רגע! בואו נבחן את זה שוב! אולי טעינו במשהו! אולי... סתם ביזבזנו כ"כ הרבה כסף וזמן ועשינו בלגן לכולם...".
    לדעתי, יהיה קצת נאיבי - במיוחד שלא בשנת בחירות (ולא נראה לי שבחודשיים הבאים תיפול הממשלה).

נכון - "לא להעיר את הדוב", התברר כמהלך כושל. כושל עוד יותר מהיכולת ומחוסר הרצון להבין ולהבחין ולקבל ש"הדוב כבר מזמן ער והוא.. רעב". אבל זה לא מפריע לחסידים להמשיך לטעון את אותו טיעון נדוש, ולהתעלם מה"התקדמות" שחלה.
    יש כאלה שישאירו את הראש בחול ויטענו שהכל רגיל, גם כשאת החלק החשוף והמורם מהחול טוחנים/תוקעים להם במרץ.
    ואם לא להם, אז לאלה שלידם... והם חושבים שכשיגיעו אליהם, הם יוכלו "לשחד את דרכם החוצה".
    אני מקווה, בשבילם, שאכן יוכלו. עיני לא צרה בהם ואם אני אוכל להתחמק מ"התקיעה", בעבור כמה זוזים, בהחלט אעשה זאת. זה התשלום בגין חוסר הנכונות לעשות משהו, לנסות, כשאפשר.

לא - אני לא נגד המהלך/מכתב. אני גם לא בעד. אני פשוט חושב שהוא לא המהלך הנכון/מתאים. ותמיד יהיה מי שיגיד שזה יותר טוב מכלום ויכול להיות שהצדק יהיה איתו. אני פשוט לא חושב שזה נכון.
    אני חושב שזה מהלך יפה ונאיבי אבל בלי שום תכלית... לצערי.
    לא יועיל ולא יזיק.

לדעתי, היכולת שלנו להשפיע על... משהו, בשלב הזה, היא אפסית.
    החל תהליך, שדרור ציין אותו לפני יותר משנה, וה"מערכת" תיתן לו "צ'אנס".
    והצ'אנס הזה יהיה על גבינו (וגבם של כל משני הרכב לסוגיהם, לא רק 4X4.. כך לדעתי) והצלחה או כשלון של המהלך, תמדד (בעיני המערכת) לאורך מספר שנים, תוך הכנסת שינויים מינוריים במה שתוכנן/הוחלט מראש..
    אלא אם יבוא "מטאטא חדש", שירצה להראות שכל מי שלפניו היה דביל והוא יראה לכולם "איך עושים את זה נכון".

ואני לא מוצא שום מקום ללעג.

משתמש חסום

אוי לא ראיתי שהגבת, בועז.

ברור שלא אתעלם ממך.
    ציטוט נכתב במקור על ידי boaz avrahami צפיה בהודעה
    מזל שזה היה הנוסח הקצר :-)

...
    אני לומד ומשתפר - עכשיו היה צריך לבוא האימוג'י של קיבורת הזרוע..

...
    שוב אתה רושם שאני חושב שזה היה טעות לא לעשות כלום? עד מתי רשעים יעלוזו?
    ...
    הבנת הנקרא, בועז?
    לא חשבתי שיש לך בעייה שכזו.
    לא. אני לא טוען כך. אני טוען שאתה עדיין אומר שצריך לשבת בשקט ולחכות שהאבק יישקע (חתיכת סופת אבק יש לך... כבר יותר משנה אתה מחכה שיישקע..).
    אני טוען שתקפת את כל אלה שרצו לעשות משהו וריפית את ידיהם ועכשיו אתה טוען נגדם שלא רצו לעשות וחיכו שיעשו בשבילם... מין סרקסטיות שכזו, שלא במקומה..זה מה שאני טוען.

...אני רק לועג לאלו שחשבו שצריך ומאשימים את אחרים שלא נעשה דבר.... אבל מה לך ולעובדות

...
    כן. נו, טוף... לועג.
    כבר אמרתי מה דעתי על זה.
    וגם לעובדות יש לך ..פרשנות מיוחדת.

...

אגב טל, הייתי היום בדואר (עניין פרטי, לא המכתב שלך) - ממש לא חוויה מומלצת.
    עדיף מייל או אפילו פקס
    אז אתה שולח?

ברירת מחדל עברתי טסט...

אתם משעשעים...
    בוא אעשה לך גשר שיחסוך לך ולנו הרבה מילים.
    נסה להיות תכליתי בתגובות ולתמצת
    אותם...
    מי שרוצה להוביל מהלך צריך לדעת מה הוא רוצה ולשכנע את חבריולהצטרף אליו.
    עד היום זה נכשל לא בגלל המילים שלי אלא בגלל שלא הוצגו טיעונים רציניים כמו גם עכשיו המהלך המגוכח הזה של טל.

אז הנה קיבלתם את יומכם במשרד התחבורה ( יש שם כיום אנשים עם גישה מאוד חיובית ושרותית שמוכנים להקשיב, באמת!).
    עכשיו בוא ותסביר להם ולנו מה אנחנו בעצם רוצים.
    אני מזכיר לך- הקו המנחה הוא הצמדות ישראל לתקינה הארופאית כמינימום ועם תיקונים לחומרא.

אגב, כרפרנס מה השיג מועדון המיליון שכן פעל והתארגן?
    הרי הצעתם שנצטרף אליהם.
    שם יש יכולת כספית גבוה לנהל מאבק ואינטרס מובהק.

אין דבר כזה מאוחר מדי.
    דבר עדין לא תוקן בתקנות וגם אם תוקן והוא לא מידתי אפשר לתקוף אותו.
    לפחות כיום הצוות החדש במשרד התחבורה מדבר לעניין בכללי ולא תקוע כמו הדור הישן

אין דבר כזה מאוחר מדי.
    דבר עדין לא תוקן בתקנות וגם אם תוקן והוא לא מידתי אפשר לתקוף אותו.
    לפחות כיום הצוות החדש במשרד התחבורה מדבר לעניין בכללי ולא תקוע כמו הדור הישן

או...תקווה. כבר הרבה יותר טוב מהגישה שלך עד כה.

עכשיו, איך אתה מציע לגבש דרכים שבהם נוכל לקבל במה ולהציג את הטיעונים שלנו?

אני עדיין בטוח שמהלך של הצפת המשרד במבול מכתבים עדיף מכלום וכן מסמן לחברה שם שיש פה ציבור שלם לגיטימי ושיש לו מה להגיד. בהנחה שאין במה אחרת.

טל.

ברירת מחדל עברתי טסט...

טל,
    יש לך בעיה חמורה בהבנת הנקרא או המציאות.
    אני לא מסכים איתך בכלום אלא מנסה להראות לך שאין לך מושג מה אתה רוצה ויכול לבקש ממשרד התחבורה.
    אתה רק מיבב שדופקים אותך אבל אתה לא בשל לטפל בסוגיה.

המקסימום שהמכתבים האלו יעשו במצב הזה הם הפוך ממה שהתכוונת.
    תקרא את התגובה הקודמת שלי ותענה סופסוף לעניין -
    מה אתה מבקש ממשרד התחבורה?

ואני רק שאלה - האם בכל השרשור הזה יש משהו חדש שלא הועלה כבר בשרשורי הענק לפני כמה חודשים באותו נושא?

טל - האם עברת על השרשורים הגדולים שהחלו את גל הג'יפוקליפסה הנוכחי?
    עוד מעט סופ"ש

ציטוט נכתב במקור על ידי erezgur צפיה בהודעה
    ואני רק שאלה - האם בכל השרשור הזה יש משהו חדש שלא הועלה כבר בשרשורי הענק לפני כמה חודשים באותו נושא?

טל - האם עברת על השרשורים הגדולים שהחלו את גל הג'יפוקליפסה הנוכחי?
    ארז,

בוודאי....ומה יצא מהם?
    מטרת השירשור כאן, (שלי לפחות), היא לא רק לשרשר...אלא לעשות מעשה כלשהו, קטן, פשוט, שאינו דורש מאמץ כלל ושאינו נחשב כטירחה גדולה. משהו שקטן ככל שיהיה, עדיין עדיף מכלום ומהררי שירשורים מפלצתיים שנגמרו בלא כלום.

בועז,

אם בהבנת הנקרא עסקינן...איפה ראית שרשמתי שאנחנו מסכימים על משהו?!
    איפה ראית בדיוק שאני מיבב ושדפקו אותי?!
    נהפוך הוא, בטסט האחרון, את הרכב שלי העברתי טסט דרך מוסך ולא נדפקתי ולא נעליים...זה היה הטסט הכי קל שהיה לי בחיים עד כה...פעם ראשונה שלא אני אישית נכנסתי למסלול.

כל ההודעות האלה עד עכשיו ועדיין לא הבנת מה אנחנו רוצים ממשרד התחבורה ומה ההגיון מאחורי הפניה?! לא הבנתי...אתה רוצה שאתחיל הכל מהתחלה?? לתאר לך בכתב עכשיו את כל סצינת רכבי השטח בישראל והחיכוך של בעלי הרכבים עם התקנות האיסורים וההגבלות של משרד התחבורה לאורך השנים??
    הצטרפת לג'יפולוג מאתמול?! אתה בג'יפים יומיים שלושה?! אתה באמת לא יודע מה אנחנו רוצים, צריכים וחושבים שצריך לתקן פה?!
    או שאתה מיתמם?

אני חושב שהבהרתי די טוב, חזור ואמור, מה אנחנו רוצים באופן עקרוני ואת זה כל בעל רכב שטח ששיפר או שמעוניין לשפר, מבין היטב. כמובן שניתן לרדת לפרטים, אבל אלה אינם רלוונטים בשלב הזה.

את המחאה החברתית הגדולה ביותר שהיתה עד כה בארץ, הקימו חבורת צעירים שאינם בשלים במובנים רבים...מה זה קשור?!
    כדי לצעוק את צעקתך בכל נושא שהוא, אתה חייב קודם לסיים את הדוקטורט בנושא ורק אחר כך לצעוק?! מה הטענה המטופשת הזו?!
    וסליחה? מי בדיוק הסמיך אותך להחליט מי בשל או לא לעסוק בנושא כזה או אחר?!

אתה לא מעוניין, אתה לא מסכים עם הרעיון, זו זכותך, וזה בסדר. אבל זאת לא זכותך לתקוף דעות אחרות משלך מתוך עמדה מתנשאת שאינה ברורה וביצירת רושם על היותך בעל ידע ונסיון, לכאורה בכמה רמות מפשוטי העם... בניהול מאבקים ציבוריים מול משרדי ממשלה בכלל ומשרד התחבורה בפרט. אני כן רואה שיש לך ידע וניסיון רב איך לא לנהל מאבקים ואיך לא לגרום להם לקרות...

חוצמזה, אני כרגע לא רוצה ממשרד התחבורה כלום. אני כן מאוד רוצה לגרום לג'יפאים שמרגישים נרדפים ללא הצדקה בחוסר פרופורציה ובחוסר הגיון, לקום ולעשות מעשה (ללכת לדואר...) ולהשמיע את קולם ודעתם על המצב ועל התנהלות משרד התחבורה בנוגע לשיפורים ברכבי שטח.

לא יתכן שכל שמוק שתופס תפקיד מקצועי באגף הרכב במשרד התחבורה, יתעלל וימרר לנו את החיים באין מפריע וללא ביקורת מצידנו. וכוחנו במספרנו (ובמספר המכתבים שלנו...).

בולים...בולים...מי אמר אני ולא קיבל?!...בולים... בולים...

טל.

כן...??
    יותר מ 4K צפיות ואף אחד עדיין לא שלח מכתב?!
    לו רק רבע היו שולחים, המסר היה כבר עובר.

מה? רק לבכות וליילל או לחלופין להתלהם ולגדף במקלדת?
    זה המקסימום שאנחנו מסוגלים לעשות?
    איך אתם מצפים שמשהו ישתנה? או יותר נכון איך אתם מצפים שזה לא ילך ויהיה יותר ויותר גרוע?
    בואו לא נהיה כאלה חסרי אונים כעדר כבשים מובל, ונבכה אחד על כתפו של רעהו.

ואם לא עושים כלום, לפחות תפסיקו ליילל...

הנה דוגמה למכתב למי שצריך...
    לכבוד שר התחבורה.doc

טל.

יצא לי לי לקרוא לא מעט ממה שרשמתם פה ובפוסט הקודם של הגיפסולוגיה ושאר הפוסטים בנושא הרישוי, מכל הנושאים הרציניים שיש פה בפורום עם כל הידע שרץ פה כל מה שקשור לנושא "רישוי 4X4 בישראל" הוא הכי מיותר שיש. בכל חודש נפתח עוד תרד חדש על טסט כלשהו של מישהו שעבר או לא ואז מתחיל אותו דיון חסר תועלת שמגיע לאותו מסקנה חסרת תועלת, טל המכתב יפה ונחמד תמיד כיף לפרוק עצבים על המקלדת תאכלס לא יצא מזה כלום במקרה הטוב במקרה הרע אולי יצא גרוע יותר , היה גם פגישות של גיפאים ועוד כמה חברה שהאשימו אותם בכל מה שמסביב לנושא כמו "מועדון המיליון" או שאר גיפאים שגם פה בפורום יצאו עליהם על 200 והם עשו בדיוק מה שאתה מנסה לעשות ואפילו יותר .
    אז הנה לך עוד תרד של ויכוח אין סופי בין ברנרד לבועז , תחמם פוקפורן ותהנה.
    לדעתי אחד המנהלים צריך לחשוב שנית על כל הנושא הזה של "רישוי 4X4 בישראל" חוץ מלהוריד לכם את הרמה בפורום זה לא תרם פה כלום וגם לא יתרום בעתיד, יש בפורום הזה הרבה נושאים רציניים וענייינים עם ידע רב של אנשים ופתרון בעיות , מה שהולך פה זה פשוט מיץ של זבל....
    JK Rubicon

חבר רשום ד ו ר ו ן's Avatar

במוצאי החג באחת התחנות בדרום היו רנגלרים עם 35-40, והיילקסים שלידם היילקס מקורי רכב נראה גמד.

לא נראה לי שמשהו השתנה במיוחד לקבוצה הזו.

זה רק מי שמשחק בתחום האינצ וחצי-שניים באמת מוטרד.
    ההנאה שבאיטיות..

"The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

אם כבר לגנוב אז מליון דולר ואם לדפוק אז את המלכה...

ציטוט נכתב במקור על ידי ד ו ר ו ן צפיה בהודעה
    זה רק מי שמשחק בתחום האינצ וחצי-שניים באמת מוטרד.
    מדוייק מאוד.

לצורך הצגת עמדה מול משרד התחבורה, זאת טעות לעשות את האבחנה בין השיפור הצנוע לשיפור מנקר עיניים. מבחינת התקנים היבשים אין שום הבדל בין מי ששיפר בשתי אינצ' תמימים לבין מי ששיפר בעשרים אינצ'ים ארסיים.

אני אומר קודם להשמיע דעה, להביע אותה ולגרום למשרד התחבורה להתחשב בה.
    קודם מהבחינה העקרונית לשנות את הקונספט מאסור למותר ואחר כך אפשר לדבר על איך וכמה מותר.

כיום מה ששולט זה האסור. ובאופן חסר הגיון לחלוטין. "גלגלים בולטים" ומידת צמיגים שאינה תואמת את הרשום באוטודאטה" ו/או סתם אוטו גבוה לפי העין וצבע שאינו שחור של קפיצים ובולמים - כל אלא דברים שחייבים לרדת מהלקסיקון של משרד התחבורה כדבר ראשון.

אבל שום דבר לא יקרה ושום דבר לא ישתנה אם לא נפעל ובטח אם לא נשמיע את קולנו/דעתנו, כציבור.

טל.

חבר רשום יונתןמצפה's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי tallevi צפיה בהודעה
    מבחינת התקנים היבשים אין שום הבדל בין מי ששיפר בשתי אינצ' תמימים לבין מי ששיפר בעשרים אינצ'ים ארסיים.

זה לא נכון וגם מעיד שלא קראת את הדיונים ההיסטוריים המפורסמים.
    וזו גישה מקוממת.
    ההבדל הוא שבאחד יש שינוי מבנה (קיצוני לעיתים) ובשני אין שינוי מבנה כלל.

החלפת קפיץ ובולם למכלול תחליפי (בדומה להחלפת כל מכלול אחר בחנות החלפים הקרובה) אינו מהווה שינוי מבנה, כך לפחות ע"פ דעתם של מהנדסים שכבר כתבו את זה באותם דיונים.
    קח מקל קח תרמיל..., הי הג'יפ הי הג'יפ...

אתה מבין טל כמו שרשמתי לך לא יעזור לך כלום הקהילה הזאת גם רחוקה מלהיות מגובשת(במידה וחשבת ככה), כולם פה עושים עיניים על כולם, ההוא ראה רנגלר עם צמיגים 40 בתחנת דלק לא נבלע לו הרוק , אבל גם הוא לא חוקי עם האחד וחצי אינץ המסכנים שלו או בולם בצבע אדום, הכל אינטרסים , לא שווה להתעסק.
    לכל המוטרדים תחזירו את האוטו לסטנדרט ואל תהיו מוטרדים יותר .פתרון פשוט.
    במדינות שהם גן עדן לרכבי 4X4 אף אחד לא היה מבלבל תמוח על מה יש לזה ומה אין לזה . אבל פה זה ישראל ,החוק דפוק מהיסוד והאנשים...בונבונריה.
    JK Rubicon

ציטוט נכתב במקור על ידי יונתןמצפה צפיה בהודעה
    זה לא נכון וגם מעיד שלא קראת את הדיונים ההיסטוריים המפורסמים.
    וזו גישה מקוממת.
    ההבדל הוא שבאחד יש שינוי מבנה (קיצוני לעיתים) ובשני אין שינוי מבנה כלל.

החלפת קפיץ ובולם למכלול תחליפי (בדומה להחלפת כל מכלול אחר בחנות החלפים הקרובה) אינו מהווה שינוי מבנה, כך לפחות ע"פ דעתם של מהנדסים שכבר כתבו את זה באותם דיונים.
    לדעת המהנדסים (וגם לדעתי ואני מהמר שגם לדעתך), אני משוכנע שגם החלפת מנוע לדגם אחר, או סגירת ארגז, אינה נחשבת כשינוי מבנה, למרות שאלה במפורש מוגדרים ככזה - אז מה?!
    ובנוסף, גם הם לא יכולים להבטיח לך שהחלפת קפיצים ובולמים, (ואל תיתמם..מדובר על חלקים שאינם מקוריים ובעלי תכונות שונים מהמקורי לצורך השיפור שלא כמו החלפת פילטר שמן..), לא יכולים להיכנס תחת פרשנות של שינוי מבנה מצד הרשויות. מה זה בדיוק שינוי מבנה מבחינת המחוקק או הגורמים המקצועיים במשרד התחבורה?? נתון לפרשנות...ואם הפרשנות נוטה לכיוון בית שמאי, הרי שגם שינוי קפיץ משנה את גובה הרכב והנה קיבלת שינוי מבנה...
    וזה רק טיעון הנגד התיאורטי לטיעון הנאיבי משהו שלך, אבל מה לגבי המציאות? איפה היא?
    כמה פה העידו בזמן האחרון על מסכת עינויים לעבור טסט עם הגבהות "תקניות" לחלוטין, (מבחינת המהנדסים שהזכרת), שאינן כוללות שינוי מבנה לכאורה?
    אולי זה מעיד שדווקא אתה לא קראת פה, לא מעט שירשורים...? ואם אתה תעבור את זה בטסט הבא שלך, זה מה שתטען מול הבוחן או הרב בוחן במכון הרישוי? שלדעת המהנדסים בג'יפולוג ההגבהה שעשית לא נחשבת "שינוי מבנה"?

ואם כבר גישות מקוממות...אני דווקא הייתי מכנה כך את גישתך אתה...
    הגישה שלך המבדלת אותך מהשאר רק בגלל שאתה פה ולא שם (פה=2", שם=4" פלוס מוט מייצב מתנתק) היא די לטמון את הראש בחול ולהגיד זה לא אני, זה הם...אני בסדר...
    ושוב, אני טוען שמול משרד התחבורה אנו כציבור, בעל מכנה משותף, צריכים להציג עמדה אחידה בעיקר כנגד ההתנהלות ההזויה שקיימת כיום ושפוגעת בכולם, ללא אבחנה וללא הגיון.

טל.

עמוד 4 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. עברתי טסט ועכשיו הזמן למצוא רכב
    על ידי neta4x4 בפורום פורום ג'יפאים מתחילים + יעוץ לפני קנייה
    תגובות: 17
    עדכון אחרון: 05-10-12, 13:18
  2. כמה מפתיע - לא עברתי טסט
    על ידי liorsufa בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 3
    עדכון אחרון: 22-09-11, 10:32