Close
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: דיסקו 1

ברירת מחדל דיסקו 1

אחרי קריאה מעמיקה בפורום הבנתי את מה שהייתי צריך לדעת,
    אפשר למחוק את האשכול

ברירת מחדל תגובה: דיסקו 1

שמע,

יש לך נכון לעכשיו 6 הודעות בפורום.
    הודעה אחת עוסקת בהתלבטות בין רודיאו לבין פאג'רו
    הודעה שניה עוסקת בג'ימני
    הודעה אחרת מבקשת כיוון לבחירת רכב אבל יש תנאי בולט של "רק לא גימני"

מהתייעצות עניינית בפורום המתחילים עברת לפורומים של היצרנים הספציפיים אבל תוכן ההודעה דומה - מבקש מידע והתייעצות לפני קנייה ...

אני הייתי מציע לך להמשיך את השרשור המקורי של התייעצות לפני קנייה, לחשוף קצת יותר את ההתלבטויות שלך ואת הכיוונים עליהם אתה חושב עד שלאט לאט תוכל "להיסגר" על מספר מועמדים פוטנציאלים ולחפש מה קיים בלוחות.

בכל מקרה, חשוב לך וגם נכון מבחינת ההתנהלות בפורום כמו שלנו - לבצע חיפוש ולאסוף מידע ואז לנסות לשאול ולחקור לגבי מה שמצאת, סביר להניח ששאלות דומות לשלך כבר נדונו מספר פעמים ויש אפשרות ללמוד גם מתשובות לשאלות דומות בעבר.

בהצלחה בבחירת הרכב
    עוד מעט סופ"ש

ברירת מחדל תגובה: דיסקו 1

שעה אחרי שאתה כותב שהתאהבת בדיסקו 1 אתה פותח שרשור חדש בפורום חדש שבו אתה מודיע שהתאהבת בגאלופר ..
    ועוד הספקת למחוק (לערוך ולבטל את כל מה שרשמת כאן) כך שהתגובה שלי למעלה, שכבר איני יכול לערוך אותה, נראית תלושה משהו...

תמשיך לעבור רכב רכב ולפתוח לכל אחד שרשור חדש...

נ.ב.
    אצלנו לא מוחקים אשכול רק בגלל שמי שפתח אותו כבר קיבל תשובה או שינה דעתו. המידע שנשאר בפורומים משמש גם את אלו שישאלו בעתיד שאלות דומות. לכן גם לא נהוג לערוך את ההודעה כדי להשמיט את תוכנה, כך לא ניתן יהיה ללמוד משרשור זה וחבל.

שיהיה בהצלחה
    עוד מעט סופ"ש

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •