Close
מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9
    חבר רשום

ברירת מחדל התייעצות קניה

שלום,

לפני 5 שנים עזרתם לי רבות עם רכישת הפראדו 2002 הקצר והמדהים שהיה לי.
    לפני חצי שנה בערך מכרתי את הפראדו בצער רב ביותר לאחר שיצאתי לתקופה של שנתיים רילוקיישן והחזרה לארץ תהייה בסטטוס מורחב (+1)

עכשיו לפני חזרה לארץ, מתלבט מה לרכוש, הלב נוטה חזרה לפראדו ארוך (2001-2002)\ לאנד קרוזר (2004-2007), המח נוטה לפאגרו (2008).

להלן התשובות לשאלות:

1. כמה אתם רוצים להשקיע? עד 90 כולל תוספות (סט מתלים\ מיגונים \ יישור קו וכו')
    2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע? שילוב (עדיין לא ברור אם אקח רכב חברה או לא)
    3. מי נוהג בו? (עדיין לא ברור, תלוי אם אקח רכב חברה או לא)
    4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות? (זוג + 1 )
    5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה? (עדיין לא ברור, תלוי אם אקח רכב חברה - עד 8, אם לא אקח עד 15)
    6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'. אוטומט, מעדיף דיזל בראיה לטווח רחוק ובתהחשב של ברור אם אקח רכב חברה

הלב נוטה להמשיך עם טויוטה (3 שנים עם הפראדו היו מבחינתי מושלמות) בחיפושים כרגע לא מצליח למצוא פראדו ארוך במצב בו הייתי רוצה לקנות רכב, מוכן להתפשר על עוד 10k ללאנד קרוזר שמור וטופל באהבה, הנטייה לפאגר'ו היא בעיקר בגלל עלות-תועלת.
    אציין שהאופי הטיולים שלי הם עד רמת בינוני+ (אוהב מאוד את השטח, לא מחפש אתגרים במיוחד בסטטוס החדש)

אשמח לקבל את עצותיכם,
    עופר

ברירת מחדל תגובה: התייעצות קניה

אין לי מה לתרום, אבל אני עתיד להיות במצב דומה, אז מעניין אותי לשמוע מה ייעצו לך.

חבר רשום OFF-RoaD's Avatar

לטיולים בלי אתגרי עבירות אתה יכול לקנות משהו רך יותר, למשל איזה פורסטר, סורנטו או גרנד ויטרה.
    ישרת יפה משפחה קטנה ברוב המסלולים בארץ, יש הילוך כוח לכשצריך, והחיים יהיו זולים ונוחים יותר בכביש...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

חבר רשום איל מ's Avatar

בהתלבטות שהצגת לדעתי פאג'רו יספיק ובכסף שהקצבת תוכל לקנות בכמה שנים חדש יותר מלנדקרוזר.
    לחלופין, פאת'פיינדר ייתן את אותו הדבר כמו הפאג'רו וכך אצה מגדיל את מעגל המועמדים הפונציאלים, וגם את הסיכוי למצוא משהו שמור/מציאה.

חבר רשום איל מ's Avatar

פיספסתי את חלון הזמן לעריכה. מתנצל על האותיות שהושמטו, הוחלפו. מנהלים אם אפשר לתקן.
    אצה=אתה
    פונציאלים=פוטנציאלים.

ואני אומר (מנסיון) אסור לריב עם הלב בעניני גיפים (ואולי גם בכל ענין שהוא בחיים)
    פראדו עושה לך את זה, מושך אותך, מעלה חיוך על פניך בכל בוקר כאשר אתה נוסע בו ? אשריך!
    תגיד תודה שאתה יודע מה אתה רוצה (ויש רבים שלא יודעים..) וקנה פראדו או לאנד קרוזר, מה שאתה יכול להרשות לעצמך.
    תשקיע עוד קצת כסף ,לא נורא, על אושר בחיים משלמים, ואם אתה יכול להרשות לעצמך פאגרו, אתה יכול גם פראדו.
    עדיף לקנות פאגרו ויום יום לקלל את עצמך איזה דביל קמצן היית שלא קנית פראדו כמו שאתה אוהב?!

חבר רשום נדב ש.'s Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי מוני אורבך צפיה בהודעה
    ואני אומר (מנסיון) אסור לריב עם הלב בעניני גיפים (ואולי גם בכל ענין שהוא בחיים)
    פראדו עושה לך את זה, מושך אותך, מעלה חיוך על פניך בכל בוקר כאשר אתה נוסע בו ? אשריך!
    תגיד תודה שאתה יודע מה אתה רוצה (ויש רבים שלא יודעים..) וקנה פראדו או לאנד קרוזר, מה שאתה יכול להרשות לעצמך.
    תשקיע עוד קצת כסף ,לא נורא, על אושר בחיים משלמים, ואם אתה יכול להרשות לעצמך פאגרו, אתה יכול גם פראדו.
    עדיף לקנות פאגרו ויום יום לקלל את עצמך איזה דביל קמצן היית שלא קנית פראדו כמו שאתה אוהב?!
    מה הקשר לקמצן? במחיר של פארדו/לנדקרוזר הוא יכול לקנות פג׳רו בשנתון הרבה יותר גבוה, מבחר יותר גדול ורכבים יותר "בתוליים".
    RAM 3500 on "35

נדב, לא מדובר פה בשיקול פרקטי מעשי כי אם פסיכולוגי.
    אם אתה רוצה לדבר שיקולים כלכלים מעשיים עדיף לקנות פריווט יפנומטית (עדיף טויוטה).
    יחזיק מחיר אמין וכו..
    כאשר אתה קונה רכב ארבע על ארבע ה"לב" קובע לא השכל.

אז אני יכול להכניס שיקול "טויוטה לא מתקלקל" ו "שומר ערך" וכו וכו..
    אבל אז תגיד לי, אבל מה עם המזרקים שיתפגרו וישיארו חור ענק בכיס ?!
    וכך נמשיך ונמשיך בדיונים שיש בהם כבר הרבה מאוד בפורום.

כל זה שטויות, הדבר המרכזי שקובע הוא מדד החיוך בבוקר כאשר אתה נוסע עם הרכב, ובמיוחד רכב יום יומי.
    פראדו עושה לך את זה? חיים רק פעם אחת, לך על זה.

חבר רשום נדב ש.'s Avatar

צודק וגדול.
    אבל עדיין לא הבנתי מה הקשר לקמצנות אם הוא הולך בכל מקרה להוציא את אותו הסכום על שניהם...
    RAM 3500 on "35

נושאים דומים

1. התייעצות פז'ו 206
    על ידי tamir128 בפורום פורום רכב ומכוניות טכני כללי
    תגובות: 7
    עדכון אחרון: 17-02-16, 18:19
  2. התייעצות
    על ידי BeNi__NaCh בפורום פורום טויטה Toyota
    תגובות: 10
    עדכון אחרון: 02-12-13, 17:31
  3. התייעצות
    על ידי rantop בפורום פורום ג'יפי צ'רוקי ואינדיאנים XJ/ZJ/WJ/WK/KJ