Close
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 48 מתוך 48
    חבר רשום איל מ's Avatar

ברירת מחדל תגובה: דיפנדר 110 בעיית גיר/טרנספר...?

כי זה נדון כאן אלף פעם.
    חלקים של בריטפארט הם פח אשפה. וזה אחרי שחשבתי שאני יותר חכם מכל הפורומים, והתעקשתי לגלות זאת בעצמי.
    בעיקר חלקי גומי.

בעבר, חלקים לדיפנדרים ודיסקואים היו יקרים בצורה לא הגיונית (כמקובל בענף הרכב). ולכן חלפים באיכות נמוכה היו נמכרים כאן בכמויות. מכאן ועד תקלות חוזרות ונשנות, שגם תרמו רבות לשם המפוקפק של התוצרת האנגלית, הדרך היתה קצרה.
    היום החלקים (של הדגמים היותר ישנים לפחות. אני מכיר מהדיסקו 2) הם סבירים, ולעתים מתחרים במחיר שעולה להביא מאנגליה (ולעתים לא). אין סיבה להתפתות לתקלה הבאה שמגיעה בשקית כחולה.

חבר רשום נדב ש.'s Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי איל מ צפיה בהודעה
    כי זה נדון כאן אלף פעם.
    חלקים של בריטפארט הם פח אשפה. וזה אחרי שחשבתי שאני יותר חכם מכל הפורומים, והתעקשתי לגלות זאת בעצמי.
    בעיקר חלקי גומי.
    .
    היום החלקים (של הדגמים היותר ישנים לפחות. אני מכיר מהדיסקו 2) הם סבירים, ולעתים מתחרים במחיר שעולה להביא מאנגליה (ולעתים לא). אין סיבה להתפתות לתקלה הבאה שמגיעה בשקית כחולה.
    לא חסר תקלות גם בחלקים ממקור דומה, ויש אינסוף לרכב הזה משום מה, צריך לבחור נכון ולא להתפתות למחיר זול, לדעתי הכי טוב להיצמד למקור גם אם זה כואב בכיס, או אם כבר לקחת חלק משופר שברוב המקרים המחיר שלו יהיה זהה לחלק מקורי דוגמת ציריות, תותבים וכו' וכו'.
    RAM 3500 on "35

תגיד..... אתה לא במקרה amit1 ??? או 2 ?????

אהההה והוא לא מוכר קלאצ' של בריטפרט ...אני חושב שאין דבר כזה בכלל...... כשקניתי ממנו קלאצ' ...הוא מכר לי קלאצ' של VALEO ובוסטר הוא מכר לי של TRW
    ואם תגיד ש- VALEO זה דרק אז בטוח אתה עמית .......... ד.א המזרח מתקינים ומוכרים חלקים מקוריים וחלופיים .... וג'קי מוכר גם מקורי . בשני המקומות שואלים אותך האם אתה רוצה לשלם יקר יותר .....

אין מכסות הגירה למדינות ערב כמו שאין פקקים בדרך לירוחם!

חבר רשום איל מ's Avatar

אני לא בטוח שאני מבין מה אתה רוצה ממני,
    לגבי קלאץ' אין לי מושג כי לעולם לא החלפתי. התפתח כאן דיון על חלפים, אז כתבתי על חלפים.
    לגבי אפטרמרקט טובים יותר ופחות יש ויש וצריך להכיר. גם לברמאכ יש כמה סדרות של מוצרים (ואורך האחריות בהתאם), חלקן טובות, וחלקן פח. כנל לגבי רובר מייד.
    אני כתבתי ספציפית על נסיון שלי כשניסיתי לקנות בזיל הזול (גם מג'קי). תושבות, אטמים לסרנים, אטמים למנועים, פולים, וסתי סולר, ועוד ועוד (הרוב, אגב, בדיפנדר ולא בדיסקברי).
    בחלקים שאני לא מצליח להשיג מידע והמלצות לגביהם, אני שם מקורי, ומברר אם עדיף לי מקורי מחו"ל או מקורי מהמזרח.
    ועמית הוא אולי מחרחר מלחמה לפעמים, אבל חלק מהמנטרות שהוא היה מדקלם היו, מה לעשות, נכונות (חלק לא).

ציטוט נכתב במקור על ידי איל מ צפיה בהודעה
    כי זה נדון כאן אלף פעם.
    בעיקר חלקי גומי.

בעבר, חלקים לדיפנדרים ודיסקואים היו יקרים בצורה לא הגיונית (כמקובל בענף הרכב). ולכן חלפים באיכות נמוכה היו נמכרים כאן בכמויות. מכאן ועד תקלות חוזרות ונשנות, שגם תרמו רבות לשם המפוקפק של התוצרת האנגלית, הדרך היתה קצרה.
    לבריטפרט יש מגוון חלקים - יקרים יותר וזולים יותר. אתה יכול לקנות גם חלקים של בריטפרט שמיוצרים בגרמניה. הכל עניין של בחירה ביחס למה שאתה משלם.

איל
    מה אני רוצה ממך ? ממש כלום ... כשכותבים באתר מידע ...משתדלים שיהיה אמין ....
    עכשיו אכתוב לך בצורה שאולי תבין .
    בריטפרט- כמו שכתב שחף לפני ....
    לבריפרט יש חלקים זולים שמיועדים למדינות העולם השלישי ... ויש חלקים ברמות ייצור גבוהות שמיועדות לשאר העולם...החלפים הללו מופיעים בליווי האות G ...החלפים עם האות G נמכרים רק ע"י נציגים של בריטפרט (בישראל -אוטומיני) ... כשניסיתי לקנות ישירות מהם , הם סרבו ואמרו לי לפנות לאוטומיני . ובמידה ואתה רכשת באינטרנט ...רוב הסיכויים שקנית את החלקים ללא האות G כי הם לא מוכרים באמזון ולא באתרים אחרים ... אז אל אף שאתה תכחיש ותתווכח ...אני בטוח ש...קנית מאנשים פרטיים וקבלת את החלפים הזולים .
    כשאתה קונה באינטרנט...אתה ממש לא יודע מתי יוצר החלק ובן כמה הוא ...זה שהוא "חדש" שהוא ארוז באריזה המקורית ומעולם לא היה בשימוש ו....לגבי חלקים עם גומי או מגומי מכל יצרן.... יש לך בעיה ....
    ומצידי ...אל תקנה בריטפרט .

יאללה בייייייייי

חבר רשום איל מ's Avatar

אני מעריך את הדעה שלכם.
    עם זאת.
    מ2006 עד היום רצוף, אני קונה חלפים ללנדרובר. את הסימונים והסדרות אני מכיר.
    גם החלקיםה"איכותיים" של בריטפראט כשלו אצלי, בניגוד לאחרים. כן, קניתי מג'קי, אחרי התייעצות גם איתו וגם עם מכונאים של לנדרובר.
    רוצים רשימה חלקית?
    מחזיר שמן דיפרנציאל אחורי (בכניסת היוק) דיפנדר 90.
    תושבות מנוע דיפנדר 90.
    וסת בלימה דיפנדר 90.
    וסת סולר דיסקברי 2.
    אטם מכסה שסתומים דיסקברי 2 (שני סוגים, את הזול ואת היקר).
    צינור מים ליד קולר שמן דיסקברי 2.
    פילטר אוויר דיסקברי 2.

נכון, תגידו שאני מטומטם שהמשכתי לקנות כל כך הרבה חלפים כאלו אחרי שהתאכזבתי מהקודמים.
    אפשר לפרש את זה או כחוסר יכולת להפיק לקחים, או כנסיון לתת עוד צ'אנס.

אני החרמתי את החברה הזאת. גם אם אני עושה עוול, וגם אם אני נשמע צר אופקים וגזען.

גזען !!!!! תקנה בריטפרט ועכשיו .

איפה עמית כשצריך אותו ?

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. בעיית טרנספר בקינג. מחפש מוסך טוב
    על ידי ep2 בפורום פורום מיצובישי Mitsubishi
    תגובות: 6
    עדכון אחרון: 26-01-16, 07:02
  2. דיפנדר - בעיית חשמל
    על ידי gali בפורום פורום לנדרובר Land Rover
    תגובות: 27
    עדכון אחרון: 24-11-13, 23:50
  3. נשם טרנספר - דיפנדר
    על ידי נדב השמשוני בפורום פורום לנדרובר Land Rover