Close
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 100
    חבר רשום גיא's Avatar

ברירת מחדל תגובה: טור דעה ב-YNET רכב

ציטוט נכתב במקור על ידי ADaShim צפיה בהודעה
    1. כל אחד יכול להציע טור דעה:
    מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו [email protected]
    2. הוא מנהל מערך הדוברות, לא בטוח שיש לו הכשרה רפואית כלשהי, אז יתכן שאפילו באופטלגין הוא לא מבין.
    כי אני למשל לא מבין כלום באופטלגין .. וגם לא בניהול כבישים .. או בניהול בכלל ולא בהנדסה .. או בבישול .. אבל אני מבין מעולה איך אני מבבז את החיים שלי בפקקים ..

לא רואה שום בעיה בזה שבן אדם אומר בקול רם שהמלך הוא עירום, במקרה הזה .. הוא מאד עירום וכולם רואים רק לא אומרים.
    לא חייב להיות חייט בשביל להבין שהמלך הוא עירום.
    צועניה ..

חבר רשום ד ו ר ו ן's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי נדב ש. צפיה בהודעה
    לא הבנתי מה ניטפלתם אליה, אז פלטה איזה אמירה מטופשת שכנראה גם היא צודקת בה נו אז? ולמה היא צודקת? כי ברור שאם בונים עוד כבישים ועוד מחלפים שמן הסתם רובם במדינת גוש דן והמרכז אז מעודדים יותר רכבים פרטיים/ליסינגים.
    .
    כי זו לא פליטת פה כי היא חוזרת כמו מנטרה על השטות הזו בנסיון להפוך את זה לאקסיומה.

וכי היא בכירה במשרד שכשל לתת פתרון ארוך טווח אמיתי.
    ההנאה שבאיטיות..

"The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

מנהל פורום GodsFather's Avatar

מעניין איך היא מגיעה למשרד...

הייתי בשמחה מוותר על הרכב לטובת תחבורה ציבורית שפויה. זה לא קורה אז מחזיקים 2 רכבים בבית של 2 נהגים...

Sent from my LON-L29 using Tapatalk
    לא הגעתי לראש שרשרת המזון כדי להיות צמחוני!

מחפש רוכש לזוג כליות במצב טוב,כולל עבודה...

חבר רשום hadtomer's Avatar

[QUOTE=ADaShim;869440]1. כל אחד יכול להציע טור דעה:
    מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו [email protected]
    2. הוא מנהל מערך הדוברות, לא בטוח שיש לו הכשרה רפואית כלשהי, אז יתכן שאפילו באופטלגין הוא לא מבין.[

אני דווקא היפוכונדר

מנהל פורום asafk's Avatar

אפשר להזמין אותה למפגש ג'יפולוג.....
    יותר טוב מאשר את הפקח האזורי....

חושבים שהיא תבוא?

אסף.
    "scars are tattoos with better stories"
    אין תכנית. חיים. נקודה.
    הקמפר - VW TYPE 2 1978 | הטנדר - היילקס 2008

חבר רשום

לא ראיתי סקר השוואתי אבל השערה דיי סבירה היא שהתחבורה הציבורית במדינת ישראל היא בין הכי נחשלות במערב אם לא הכי נחשלת- אז איזו ברירה יש לציבור??
    שלמה מרבאום, עו"ד - ביטוח נזיקין - תאונות דרכים ובשטח
    03-6883445

היא תבוא רק אם זה "5 דקות מבאר שבע"...

ישראל 2020
    כנראה המקום היחיד בעולם המערבי שרכב בפקק יותר מהיר מרכבת לאותו היעד.
    ההנאה שבאיטיות..

"The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

ציטוט נכתב במקור על ידי asafk צפיה בהודעה

חושבים שהיא תבוא?

אסף.
    שכנה של אחד מהמנהלים, דבר איתו

Sent from my iPhone using Tapatalk

חבר רשום tallevi's Avatar

צודקת מאתיים אחוז.

סעו באוטובוס.

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

אם אני קונה מיניבוס, אני יכול לנסוע איתו בנתצ?

אחלה סידור.. מיניבוס פרטי ונתצ פרטי..
    ההנאה שבאיטיות..

Hary Wagner

מנהל פורום GodsFather's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי ד ו ר ו ן צפיה בהודעה
    אם אני קונה מיניבוס, אני יכול לנסוע איתו בנתצ?

אחלה סידור.. מיניבוס פרטי ונתצ פרטי..
    יכול להסתפק בטרנזיט-מונית-שירות

Sent from my LON-L29 using Tapatalk
    לא הגעתי לראש שרשרת המזון כדי להיות צמחוני!

מחפש רוכש לזוג כליות במצב טוב,כולל עבודה...

מנהל פורום shmil's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי asafk צפיה בהודעה

חושבים שהיא תבוא?

אסף.
    לא, היא לא תבוא, אבל לא בגלל שהיא חוששת, אלא מסיבות אובייקטיביות שגם אתם הייתם מקבלים ומבינים.
    אשה חריפה ומבינה עניין, ואם רק תחשבו קצת על מה שהיא אמרה (ושמעתי אותה כמה פעמים), תראו שהיא ממש לא לגמרי טועה.

היא כבר עשתה כמה וכמה מפגשים עם "נפגעי" נתיב פלוס, ללא כל חשש והתמודדה איתם יפה מאד.
    לפחות במפגש אחד נכחתי ואני חייב לומר שהיא שכנעה לא מעט מאלו שהיו מראש נגדה.

אני, אגב, כן הייתי בודק איפה ומה המניע של הכותב.
    Willys סגור 58, כמו בסמלון, שסיים שיפוץ
    Willys סגור 53, דגם מפואר - ממתין לשיפוץ

ברירת מחדל טור דעה ב-YNET רכב

שמיל,
    על הכשל של התחבורה הציבורית אין מחלוקת.
    אז איך בדיוק היא צודקת אם היא מקדמת סנקציה שפוגעת בציבור שגם ככה אין לו פתרון?
    כשל שנובע מניהול כושל ארוך טווח של המשרד שאותו היא מנהלת?
    אז היא יודעת אולי לדברר יפה, צודקת היא לא.

בנוסף,
    באיילון צפון אין שום הגיון בסגירה המוחלטת של הנתיב 24/7, בניגוד לעבר הקרוב שהוא היה סגור רק בשעות העומס כדי לתת קדימות לתחבורה ציבורית(שבקושי נוסעת בו בפועל).

באיילון צפון הם בפרוש יצרו עומס שלא היה קיים ב-05:30 בבוקר, ויש לה את החוצפה להציג שהנתצ מהיר יותר מהנתיבים הרגילים, כשהסיבה לבעיה בשעות האלו היא ההפקעה של הנתיב בלי שום הצדקה.

מה גם שלא כל מי שנוסע באיילון נכנס בכלל לתל אביב, אבל אין לך שום אלטרנטיבה לחצות את גוש דן בלי לעבור שם.

ברצון הייתי עובר לתחבורה ציבורית אם הייתה כזו שלא מאריכה כמעט פי 2 את זמן הנסיעה.
    ההנאה שבאיטיות..

Hary Wagner

מנהל פורום asafk's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי tallevi צפיה בהודעה
    צודקת מאתיים אחוז.

סעו באוטובוס.

טל.

ולאן נגיע...?

אבל תכלס אוטובוס זה פתרון לא אידאלי.
    לפני כמה שבועות יצאנו לפאב, שתיתי קצת וגם הייתי עייף, אז חזרה הביתה לקחתי אוטובוס.. פעם אחרונה שאני עושה את זה. אתם יודעים מה זה למצוא חנייה לאוטובוס באחת בלילה??

אסף.
    "scars are tattoos with better stories"
    אין תכנית. חיים. נקודה.
    הקמפר - VW TYPE 2 1978 | הטנדר - היילקס 2008

ציטוט נכתב במקור על ידי shmil צפיה בהודעה
    לא, היא לא תבוא, אבל לא בגלל שהיא חוששת, אלא מסיבות אובייקטיביות שגם אתם הייתם מקבלים ומבינים.
    אשה חריפה ומבינה עניין, ואם רק תחשבו קצת על מה שהיא אמרה (ושמעתי אותה כמה פעמים), תראו שהיא ממש לא לגמרי טועה.

היא כבר עשתה כמה וכמה מפגשים עם "נפגעי" נתיב פלוס, ללא כל חשש והתמודדה איתם יפה מאד.
    לפחות במפגש אחד נכחתי ואני חייב לומר שהיא שכנעה לא מעט מאלו שהיו מראש נגדה.

אני, אגב, כן הייתי בודק איפה ומה המניע של הכותב.
    שמיל, טלי התחילה לנסוע באוטובוס ולאהוב את הנתיב?

חבל שלא הייתי במפגש הזה... אתה לא בנאדם

Jeep ZJ V8 98
    Honda EX300 94

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי hadtomer צפיה בהודעה
    דרור- למיטב זכרוני עבדת לא רחוק ממני אי שם במערכת עיתון. נכון, כשרונך (הניכר!!!!) היה ממוקד בעיקר בעבודת גרפיקה ובעישון כאמל, אבל ציפיתי שבחור חד כמוך יפתח קצת מאותו חוש עיתונאי שגורם לרובנו להסתכל על כל דבר ואוטומטית לא להאמין, ואחר כך לשאול "למה?" ואז לבדוק מה קורה כאן.

אתה קורא את הטרוניות וכיו"ב. מתרעם (ודי בצדק).

אני? אני יורד לסוף וקורא את המשפט
    הכותב הוא מנהל מערך דוברות וקשרי ממשל במכבי שירותי בריאות

אז נכון, הטרוניות והטענות אינן שגויות במלואן אבל אני אוטומטית שואל למה דובר של קופת חולים מפרסם דבר כזה ולמה אדם שעיקר הבנתו מתמצה באופטלגין זוכה לכזו במה.

עיתונאי אכן אמור להיות ספקן.
    אבל משום מה נדמה לי ולעוד רבים, שאתם הפכתם את הספקנות, את הזלזול, את הציניות, לתחום המומחיות העיקרי שלכם ("אתם" ולא "אנחנו" כי אני לא רק כבר שלוש וחצי שנים אחרי שפרשתי מעבודה בעיתון, אלא גם קצת הורדתי פרופיל בתחום שלנו לאחרונה. ותתפלא, זה די מתוך בחירה. למרות שלפעמים אני מתגעגע אליכם, את זמני היקר אני משקיע בדברים אחרים ממבחני דרכים משמימים לג'יפונים עבור העיתון של המדינה שלא אוהב לשלם... וראה זה פלא, מצבי הכלכלי אפילו משתפר. לאט אך בהתמדה). זה בולט במיוחד על רקע חלק מהקולגות שלנו שלא באמת יודעים איך מכונית פועלת ולאיזה כיוון מהדקים בורג, אבל זה לא מפריע להם לזרוק מונחים טכניים מפוצצים ולקטול בידענות מזוייפת כל דבר וכל אחד. יש בברנז'ה אפילו מישהו שלעתים מתבלבל בין דיזל לבנזין. אני מקווה שרק בזמן העריכה ולא בזמן התדלוק... אבל נעזוב את זה.

נשאלת השאלה למה באמת YNET נותנים זכות דיבור ויותר מזה, שומו שמיים - אפילו מפרסמים בראש העמוד (!!!) את הגיגיו של דובר, יענו יחצ"ן (עוד משלח יד שליבנו גס בו) שלא מבין בסגסוגות אקזוטיות של ציריות מחוזקות ובחישוב יחסי העברה המתאימים לצמיג 32 אינץ', כמוך למשל?..... או לחילופין, למישהו שאינו סלבריטאי עם פרצוף יפה.... אבל את זה אל תשאל אותי. תשאל את עורך מדור הרכב-YNET. לא כולם מתים עליו, אני יודע... אבל הוא עיתונאי ותיק ממך וממני גם יחד והוא איש מקצועי ורציני בסך הכל. אם הוא מצא לנכון לשים את זה בראש העמוד הפותח שלו, כנראה שיחצ"ן האופטלגין לא כל כך טועה. אולי בתכל'ס גם צודק לגמרי.

ואם כבר מדברים על הבנתם של אנשים, במיוחד בעלי תפקידים בכירים במשרד התחבורע, מה הרזומה המקצועי של המנכ"לית המכובדת?... מה הבנתה בתחבורה?... ברכב?... בפקקים?.... אומרים עליה שהיא אישה מוכשרת וחכמה וזה כנראה מאוד נכון, (להבדיל מכמה וכמה מגאוני מפלגת השלטון) ובגלל זה בדיוק אני המום מהנוד המסריח, סליחה על הביטוי, שהיא שחררה מפיה. כמה התנשאות! כמה ניתוק מהמציאות! כמה חוצפה! כמה נבזות וכמה רשעות (האוירה במשרד שהיא ממנכ"לת השפיעה עליה כנראה והיא התאקלמה שם מאוד מהר). אנחנו האויב?... אנחנו גורמים לפקקים?... היי, אנחנו רק רוצים להגיע לעבודה בבוקר ולחזור הביתה בערב. אנחנו משלמים את המשכורת המנופחת שלך, גברת מנכ"לית! נשדדים מאיתנו מיסים בשיעורים שאין להם אח ורע בעולם, שיכלו לממן עוד 20 רכבות תחתיות ועוד אלפי אוטובוסים. את זו שצריכה לדאוג לנו לתחבורה ציבורית יעילה, מהירה ונוחה, מכל מקום לכל מקום! אלטרנטיבה אמיתית לאוטו הפרטי - ורק אחר כך להפקיע לנו נתיבים ולתקוע אותנו בפקק יזום לתוך הלילה!!!

אבל היי, לא צריך להיות בוגר של יותר מכיתה ג' כדי להבין ששם המשחק במסדרונות משרדי הממשלה הוא כסף:
    תחבורה ציבורית עולה למדינה הרבה כסף. פקקים יזומים מכניסים למדינה הרבה כסף.

התווכח איתי מישהו שאמר שאני טועה ומטעה כשאני טוען שהפקקים הם יזומים וחלק מתוכנית כוללת נבזית וגדולה של השלטון לסחוט מהציבור עוד כספי מיסים. הוא טען כי הפקקים גורמים למשק נזק אדיר. "נזק אדיר" זה נכון, אבל שאלת מיליארד הדולר (ליום?...) היא "נזק למי"?... למשק? לאיזה משק?... משק הפועלות?... משק במושב?....

"משק" זה מונח כוללני מדי, באוויר. מילה על נייר. משהו אמורפי. כמו "כוח סוס". הנזק הוא לבטח לא למדינה אלא רק לאזרחים. "שעות העבודה שהולכות לאיבוד" אינן באמת שעות עבודה, אלא רק סמנטיקה.
    כי אם נניח שאתה תומר, עיתונאי בכלכליסט/ידיעות אחרונות, שמתגורר ברמת-גן (?) וצריך להתייצב במערכת העיתון במערב ראשל"צ נגיד בשעה 09:00 בבוקר, ואתה יודע שלהגיע מביתך ברמת-גן ייקח כך וכך זמן. כתוצאה מהתגברות הפקקים זה לוקח עכשיו כך וכך + עוד שעה. השעה הזו אינה על חשבון כלכליסט/ידיעות אחרונות. היא על חשבונך!!! אתה תגיע למערכת ותתחיל לעבוד ב-09:00 בכל מקרה, אבל לכבוד זה תצטרך לקום שעה קודם. הלכה לאיבוד שעת שינה שכולה שלך. זו לא שעת עבודה.
    אותו הדבר בערב, כשאתה נוסע הביתה. אתה תצא מהעבודה בשעה הייעודה כמו תמיד, אבל תגיע הביתה באיחור של שעה לעומת מה שהיה לפני הנתיב-פלוס באיילון צפון. הלכה לך שעת פנאי. נפגע זמן האיכות עם המשפחה שלך. הנזק הוא לך בלבד, לא ל"משק".

וזה כל כך לא מעניין את גברת טרנר המבריקה והחריפה. היא לא סופרת אותך. מצידה תלך לישון שעה אחת קודם. מבחינתה תתעורר גם שלוש שעות קודם. אולי אפילו שלא תישן בכלל, או שתישן במקום העבודה ותראה את משפחתך רק בתמונות. כי לטענתה אתה ורק אתה אשם בעצם קיומו של הפקק. לטענתה אתה מפונק מדי. היא נוזפת בך ומענישה אותך על שלא טרחת למצוא לך שותף/ים לנסיעה מרמת גן למערב ראשל"צ בשעה הספציפית. שותפים שיידחסו לך לתוך האוטו ותגלה שאחד אולי מסריח מהפה, השני אולי מסריח מזיעה. השלישי אולי מצונן ומתעטש ללא הפסקה ומפזר לך את חיידקיו בכל רחבי תא הנוסעים. אין לי שום בעיה להתחכך בעם ישראל (בעיקר בבנות ישראל החסודות) אבל אני מעדיף שזה יהיה באוטובוס או רכבת, שלא יישבו לי בתוך האוטו.

אני למשל, עובד בחלק מימי השבוע במיקום קצת יותר כפרי ואקזוטי מאשר איזור התעשיה של מערב ראשל"צ (שבסך הכל יש סביבו תחבורה ציבורית סבירה איכשהו). היכן שאני עובד, בקו אויר זה פחות מ-10 ק"מ ממערכת העיתון שלך (כבר לא שלי) נכנס אוטובוס אחד ביום, בצהרים. הקו בעל תדירות הכי סבירה שעובר הכי קרוב לשם, ייאלץ אותי לצעוד כ-4 ק"מ לכל כיוון בשוליו של כביש מהיר. הסיכוי למצוא שני אנשים שצריכים להגיע מחולון דווקא לשם - ולחזור משם לחולון בשעה שבה אני חוזר, כדי לחלוק איתם קארפול, נמוך יותר מהסיכוי לזכות בהגרלת הלוטו (הנתיב פלוס שלנו באיילון צפון הוא +3, לא +2 מפנק לחלשים ולילדות עם קוקיות, בכביש החוף לכיוון דרום)
    ואם עדיין אתעקש להשתמש בתחב"צ כדי להגיע לעבודתי מחולון, מרחק של 20 ק"מ נסיעה, זה ייקח יותר משעתיים וחצי לכל כיוון. תאמין לי, ניסיתי. באוטו זה חצי שעה הלוך והיה עד לא מזמן גם חצי שעה חזור. סביר לחלוטין. החל מהשקת הנתיב פלוס - זה עדיין חצי שעה להגיע, אבל לחזור הביתה כבר לוקח כשעה ורבע. אני יוצא בחמש וחצי, מגיע לחנייה שלי ברבע לשבע בערב. בימי חמישי זה יכול להתמתח לכדי כמעט שעתיים. 20 ק"מ, כן?........

העובדה שאין בישראל, מדינת ההייטק והסטארט-אפ המתקדמת, תחב"צ יעיל ראוי למאה ה-21 שישמש אלטרנטיבה לרכב הפרטי, ממש לא מעניינת את הגברת המנכ"לית. היא לא מוכנה להשקיע בתחבורה ציבורית, אבל כן מאוד רוצה שאתה תשרוף בכל יום עוד כמה וכמה ליטרים של דלק. תכפיל את זה במספר כלי הרכב הפעילים בישראל, תפריד מזה את נתח המס (כ-65% נכון להיום), ותקבל את הרווח הנקי המשוער של מדינת ישראל מכל שעה של פקק. ביום. בכל יום. וזה מספר יפה עם המון אפסים, תומר. מספר שגורם לפקידי משרד האוצר לחכך ידיים בהנאה.

גם העובדה שפארסת הנתיב-פלוס יצאה לאור "רק במקרה" בתקופה של גירעון מטורף, עם בחירות שעולות מיליארדים שלוש פעמים בשנה, מלמדת שכל זה לא מקרי. אז אין מה להתפלא - זה לא רק רצונו העז של שר התחבורע המשיחיסט ההזוי, להטביע חותם בכהונתו הקצרצרה. חיפשו כאן אפיק הכנסה מיידי נוסף - ומצאו מאוד בקלות. זו אותה פרה חולבת ותיקה וטובה ובעיקר שתקנית, שתיחלב עוד ועוד ועוד. מינימום השקעה, מקסימום הכנסה.

וכן, יש עוד הרבה כשלים ולא רק הממשלה הזו אשמה, וגם לא רק שר התחבורע ומנכ"ליתו ורוה"מ הנוכחיים. הם קיבלו לידיהם מערכת חולה ורקובה שספק אם יכלו לתקן גם אם מאוד רצו. יש כאן שיטה מרושעת שעובדת ביעילות מזעזעת כבר עשרות שנים וכל ממשלות ישראל לדורותיהן אשמות. זו מכונה רעבתנית משומנת שסוחטת את הציבור עוד ועוד ועוד ולא יודעת שובע. אנחנו כבר יודעים איך דברים עובדים ומתנהלים, אנחנו כבר יודעים גם שצריך לעשות לזה סוף, פעם אחת ולתמיד, אולי אפילו בכוח.

חבל רק שרוב הציבור כל כך אוויל, מעדיף להתעלם מכל זה ולהמשיך לשתוק ולשלם.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

חבר רשום איל מ's Avatar

רק תיקון אחד דרור.
    יש הרבה אנשים שחותכים מוקדם מהעבודה בגלל הפקקים (אני ביניהם, אבל סביבי יש לא מעט כמוני). כל מי שמוציא את הילדים שלו ממוסדות החינוך למשל.
    אין לי מושג מה המשמעות למשק, אני לא כלכלן, גם אנט לא בטוח שיש משמעות בכלל.

חבר רשום tallevi's Avatar

גם אני לא קונה את הטיעון המאוד תיאורתי הזה של "נזק למשק בעלות של מיליארדים..." בעיני זו פיקציה, עוד כותרת מטופשת שהעיתונים אוהבים להשתעשע בה.
    אבל, בדיוק על אותו משקל, אני מתייחס לטיעון של המיליארדים לבחירות. אגב, שמעתי שאיזה פרופסור (לכלכלה כמדומני), אישש את מה מה שאני חושב.

טל.

חבר רשום נדב ש.'s Avatar

קחו דוגמה מהיום, מנסה לתפוס קו אוטובוס(יש אותו רק 3 פעמים ביום לדעתי) ב 9 בבוקר שאמור להגיע ולא מגיע, אמור לקחת לו בערך 20 דקות נסיעה כולל סיבוב בעוד כמה חורים נידחים (מאסף משהו) כמו שאני גר בו, אממה ברכב פרטי הנסיעה הזאת לוקחת 7 דקות בלחץ בקו ישיר לעיר הקרובה, בסוף תפסתי טרמפ אחרי שחיכיתי רבע שעה בתחנה....
    סאמק.
    RAM 3500 on "35

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. טיול שטח, לא בדיוק בג׳יפ-כתבה ב-ynet
    על ידי ishc בפורום פורום טיולי ג'יפים ושטח
    תגובות: 0
    עדכון אחרון: 23-05-15, 10:21
  2. מרצדס G63 AMG 6X6 - לשטח, אבל ממש ביוקר (ynet)
    על ידי eli&orna בפורום פורום רכב שטח 4X4 כללי
    תגובות: 1
    עדכון אחרון: 25-03-13, 15:11
  3. מתוך ynet
    על ידי מאיר רוטברג בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 0
    עדכון אחרון: 11-10-11, 10:38
  4. ליאורה סבגי-עדכון מ-ynet
    על ידי זרקו בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 3
    עדכון אחרון: 04-07-11, 10:03
  5. כתבה על הג'יפ הישראלי מ- YNET .