Close
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

ברירת מחדל בניית חניונית

שלום חברים,

חוק העזר בראשל"צ מאפשר להקים חניונית לרכב בבניין משותף ללא בקשת היתר בניה.
    אחד התנאים בהם חייבים לעמוד על מנת ליהנות מהפטור - יש לבנות את הסוכך\ צילונית מאריג קל (עד 3.5 ק"ג למ"ר).
    אני צריך קירוי של חניה פרטית כפולה ומחפש משהו איכותי שלא ייקרע חס וחלילה ויעוף ברוח (השנה ,הרוחות בחורף די חזקים) .
    כמוו כן, החניה שלנו ממוקמת מאחורי הבניין בצמוד לבית ספר יסודי - אחד "הקירות" של החניה שלנו הוא גדר בית הספר.
    אני חושש מ-ונדליזם מצד התלמידים "החביבים" שרוב הזמן הם באמת חביבים עד שקופץ להם הפיוז והם יכולים לפגוע באריג -לחורר\ לחתוך חתיכה \ להצית
    מאיזה חומר מומלץ לבנות את המבנה ?

תודה

חבר רשום avikkllk's Avatar

ברירת מחדל תגובה: בניית חניונית

פרספקט/סנטף לא יעמוד בדרישה?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    משווק ומגדל אפרוחות לומן להטלה,לולי חופש,לולים חכמים,לולי סוללות..אבי- 0545707658

חבר רשום danob's Avatar

אם זה מאריג אטום למים תצטרך קונסטרוקציה ושיפועים לפנות אותם, אני לא בטוח שזה יענה על דרישות החוק.
    אחרת, לדעתי תתקין רשת צל. לא יקר אז גם במקרה של ונדליזם יכאב פחות וקל יחסית להתמודד עם רוחות.
    אם אין לך "שכנים נחמדים" תתחיל ברשת צל ואח"כ תוכל להשחיל מתחת סנטף

ליאור

חבר רשום ש01's Avatar

ובקיר הצמוד לבית הספר - פאנל/איסכורית (בכל זאת, חוקי העזר בד"כ מדברים על הגג ולא על הקירות)
    יועץ וממונה בטיחות וכיבוי אש, מדריך עבודה בגובה.
    0544830630,
    [email protected]

אני חס וחלילה לא שואף לבנות משהו שאינו חוקי . סה"כ מנסה להגן על הרכוש שלי מפני מפגעי טבע .

אשמח אם תוכלו להמליץ על מבנה ייעודי שידוע מראש שיעבור כל בדיקת פתע וכזה שיעמוד במזג האוויר בארצנו היפה לאורך זמן .

אוהלי גזיבו לדוגמה , נראה לי שיתאימו פחות כי העמודים\ "רגליים" נראים די דקיקים מהסיבה שמדובר במבנה זמני בדרך כלל .

על מנת למנוע ככל הניתן את הונדליזם - לדעתי , נכון יותר שלמבנה יהיה רק גג ,ללא "קירות".

ציטוט נכתב במקור על ידי ש01 צפיה בהודעה
    ובקיר הצמוד לבית הספר - פאנל/איסכורית (בכל זאת, חוקי העזר בד"כ מדברים על הגג ולא על הקירות)
    ציטוט נכתב במקור על ידי Toyota17 צפיה בהודעה
    על מנת למנוע ככל הניתן את הונדליזם - לדעתי , נכון יותר שלמבנה יהיה רק גג ,ללא "קירות".
    אני מבין את חשש הוואנדליזם שלך ודווקא בגלל זה אני בדעתו של ש01.

שים איסכורית שתהיה קצת יותר גבוהה מהיריעה של הגג ותמנע מהם לראות אותו ולהגיע אליו.
    רק שים לב, אם אתה עם חומר יחסית אטום בגג, והשיפוע הוא לצד הזה, תוודא שנשאר מעבר שדרכו יכול להתפנות זבל מהגג (עלים יבשים, גשם וכו')
    שלא תמצא את עצמך עם גג שקורס מכמה דקות של ברד...

עברתי שוב פעם על חוק העזר ונדמה לי שהשמחה (שסוף סוף אוכל להגן על הרכוש שלי ) הייתה מוקדמת מדי .

בסעיף האחרון בקובץ החוקים (קובץ מצורף) , רשום - " לא תותר הקמת סככות צל בבתים משותפים במגרשים בבניה רוויה. " (עמוד 10)
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים

בהנחה ומישהו מחברי הפורום התנסה בתהליך בניית מבנה דומה לקירוי הרכב בחניה הפרטית בבית משותף

האם ישנו דגם כלשהו שפקחי העירייה לא טורחים לקנוס ?

כבר כשבועיים שאני לא חונה בחניה הפרטית עקב העטלפים שהופיעו , זה לא ממש הגיוני כל ערב להגיע הביתה ולבזבז כחצי שעה למציאת מקום חניה .

בעבר (לפני כ-5 שנים) פניתי למחלקת ההנדסה , בקשתי היתר לבניה , הסברתי את המטרד וסורבתי .

נושאים דומים

1. בניית שלט לבד?!
    על ידי HUBHCBH בפורום פורום עשה זאת בעצמך
    תגובות: 13
    עדכון אחרון: 07-01-15, 07:36
  2. בניית דקים
    על ידי jase בפורום פורום עשה זאת בעצמך
    תגובות: 4
    עדכון אחרון: 31-08-12, 01:43
  3. בניית בוקים
    על ידי לאון בפורום פורום הבונים + הנדסת ג'יפים
    תגובות: 2