Close
оцйв ъецаеъ 1 тг 10 оъек 10
  1. #1
    збш шщен hadtomer's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Sep 2009
    ойчен
    блещймйайоащк
    дегтеъ
    3,054

    бшйшъ озгм вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    https://www.parks.org.il/new/ela/

    мфй дши"в



    згщеъ

    миебъ доийймйн, миебъ дибт: оертйн лрйсд щм лмй шлб ооертйн мвп маеой точ дамд

    миебъ доийймйн, миебъ дибт: оертйн лрйсд щм лмй шлб ооертйн мвп маеой точ дамд
    щн лъб: аву дсбшд



    вп маеой точ дамд деа ошзб цйешй вгещ бтшлй ибт, реу едйсиешйд. бщбетеъ дбайн ййтще бе тбегеъ мзсйоъ лрйсд щм шлбй еаефретй щиз, щлйен рестйн бе, щма тм фй зеч, лщдн зешцйн аъ дщиз еау ослрйн аъ доийймйн демлй дшвм бочен. тбегеъ ддсгшд йъшое мщойшъ тшлй дибт, дреу едоешщъ евн йщоше тм бйизерн щм доийймйн бшвм.

  2. #2
    ордм фешен
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    мебап
    дегтеъ
    16,777

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    ъеош, мфзеъ млаешд, мдбръй, длеъшъ щмк сън фшебечийбйъ.
    мфй длъбд ма ртщд щен щйрей байсешйн еддйъшйн мвбй рсйтъ шлбй щиз, моти зсйод фйжйъ щм дочеоеъ дасешйн.

    оежоп мъчп аеъй.
    4A6565706F6C6F672C2062657374206F6666726F 6164206D6167617A696E652073696E6365203230 3031

  3. #3
    збш шщен hadtomer's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Sep 2009
    ойчен
    блещймйайоащк
    дегтеъ
    3,054

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    дцгч айък, арй шч длрсъй аъ дегтъ дши"в.

    даоъ, арй ма оощ озжйч бгтд мвбй дан жд иеб мйдегйн ае шт. од щлп, ан айсешйн амдйвйте мосмемй дийем щмре, же лбш ъдйд бтйд

  4. #4
    збш шщен ойлд100's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jun 2009
    ойчен
    щфмд
    дегтеъ
    1,749

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    ссаеое. бщрйн дазшереъ шоъ бйъ щощ длзйгд айжеш трч щм сйрвмйн, етлщйе мечзйн мре аъ досгшеп дцш щрщаш бйп дщлереъ дзгщеъ мточ дамд.
    лое зйеъ дбш рйгзч тег чцъ гшеод еожшзд. жд од йщ.
    It is amazing what you can accomplish if you do not care who gets the credit (Harry Truman)

  5. #5
    збш шщен вйа's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    ажеш зйев ... ъфес
    дегтеъ
    17,933

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй ойлд100 цфйд бдегтд
    ссаеое. бщрйн дазшереъ шоъ бйъ щощ длзйгд айжеш трч щм сйрвмйн, етлщйе мечзйн мре аъ досгшеп дцш щрщаш бйп дщлереъ дзгщеъ мточ дамд.
    лое зйеъ дбш рйгзч тег чцъ гшеод еожшзд. жд од йщ.
    лое зжйшй дбш блшом .. маи маи рлбещ аъ ошлжй дтшйн ..

    лй мчзе мре аъ дибт.
    цетрйд ..

  6. #6
    збш шщен г е ш е п's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Mar 2003
    ойчен
    ббйъ
    дегтеъ
    24,179

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй ойлд100 цфйд бдегтд
    ссаеое. бщрйн дазшереъ шоъ бйъ щощ длзйгд айжеш трч щм сйрвмйн, етлщйе мечзйн мре аъ досгшеп дцш щрщаш бйп дщлереъ дзгщеъ мточ дамд.
    лое зйеъ дбш рйгзч тег чцъ гшеод еожшзд. жд од йщ.
    мфй дофд дщайше мк аъ досгшеп щйешг млйееп ръйб дмШд еафщшеъ мдощйк гшеод млйееп дш щелд.

    оаж двймез доиешу щтще щн мбйрей дщлереъ дзгщеъ, арй ма оеца трййп бочит джд.
    жд мрсет бдйчу щм щлерд.
    тамч щойшд тм дибт, щлзе мцййп щже дзцш дазешйъ щм дтйш.
    ддрад щбайийеъ..

    "The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

  7. #7
    збш шщен вйа's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    ажеш зйев ... ъфес
    дегтеъ
    17,933

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    зййбйн мтшек дзецд аъ дмйрч щм дши"в .. жд очмчм аъ дщшщеш айк щдеа ,... жд зесн аъ длфъешйн фд.

    бозщб.
    цетрйд ..

  8. #8
    збш шщен nir.samo's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Mar 2005
    ойчен
    йшещмйн
    дегтеъ
    1,421

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    еаммд зщбъй щжд шч ацмй

    Sent from my H3123 using Tapatalk

  9. #9
    збш шщен ойлд100's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jun 2009
    ойчен
    щфмд
    дегтеъ
    1,749

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй г е ш е п цфйд бдегтд
    мфй дофд дщайше мк аъ досгшеп щйешг млйееп ръйб дмШд еафщшеъ мдощйк гшеод млйееп дш щелд.

    оаж двймез доиешу щтще щн мбйрей дщлереъ дзгщеъ, арй ма оеца трййп бочит джд.
    жд мрсет бдйчу щм щлерд.
    тамч щойшд тм дибт, щлзе мцййп щже дзцш дазешйъ щм дтйш.
    йщ сйрвм йфд ещйоещй оцеоъ дамд мцеоъ тцйерд, бгйеч гшк дайжеш длзем. даоъ жд чит ма чип, ма шеад айк дн зесойн аеъе бйтймеъ.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    It is amazing what you can accomplish if you do not care who gets the credit (Harry Truman)

  10. #10

    бшйшъ озгм ъвебд: вп маеой ресу рсвш мшлб (мой щолйш аъ щмещ дтмйеъ бточ дамд)

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй вйа цфйд бдегтд
    зййбйн мтшек дзецд аъ дмйрч щм дши"в .. жд очмчм аъ дщшщеш айк щдеа ,... жд зесн аъ длфъешйн фд.
    бозщб.
    тшлъй... очеед щлтъ жд ъчйп
    тег оти сеф"щ

рещайн геойн

  1. ъвебеъ: 8
    тглеп азшеп: 27-09-20, 00:35
  2. ъвебеъ: 25
    тглеп азшеп: 31-10-16, 20:19
  3. ъвебеъ: 17
    тглеп азшеп: 24-10-16, 17:47
  4. озфщ мшлещ гйсче 2, ой щолйш...
    тм йгй гшеш б бфешен фешен мргшебш Land Rover
    ъвебеъ: 4
    тглеп азшеп: 04-11-15, 22:38
  5. ъвебеъ: 6
    тглеп азшеп: 13-08-07, 22:54

дшщаеъ фшсен

  • айп бафщшеък мфшсн рещайн згщйн
  • айп бафщшеък мфшсн ъвебеъ
  • айп бафщшеък мцшу чбцйн
  • айп бафщшеък мтшек аъ дегтеъйк
  •