Close
מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

ברירת מחדל נשבר הגב ועוד ענייני פורסטר

שלום לכם,
    נחשפתי לפורום לא מזמן ונהנה מהמידע העשיר, תודה.
    אני נותן שרותים בחקלאות ורכשתי לפני שנה פורסטר 2013, הסבתי לגז ועושה כ 40 אלף קמ בשנה.
    הכסא נהג פשוט על הפנים עבורי, מבלה שם המון וחייב פיתרון במחיר שפוי. אשמח להמלצות על כסא/פיתרון אורטופדי.
    לפני שהתחלתי עם הבנזין נסעתי על פרייבט דיזל קטן ומטוס, אולי המעבר לבנזין עושה לי תחושה שהפורסטר מעט חלש? אולי יותר מידי לטעמי. יודע שאחרי הסבה לגז הולכים כמה סוסים. שאלתי, האם יש תכנות מחשב לקבלת עוד כמה סוסים ממנו?
    דבר אחרון, עובד הרבה עם gis והחלפתי למע מולטימדיה, אבל מסתבר שקניתי אחת ממש ישנה, לא מתעדכנת ולא מסתנכרנת כלל.
    המלצות לבעל מקצוע עם מוצרי קצה יתקבלו בברכה.
    תודה רבה מראש

זמיר

ברירת מחדל תגובה: נשבר הגב ועוד ענייני פורסטר

איזו מערכת מולטימדיה יש לך כיום?
    אני מבין שאתה מחפש מערכת מבוססת אנדרואיד מגרסה מתקדמת יחסית, מה עוד חשוב לך?

נשלח מהנייד
    עוד מעט סופ"ש

חבר רשום מיכה100's Avatar

חוזר על המלצה שנתתי בעבר (ואגב תחפש קצת באתר, זה נידון לעייפה):
    פיתרון פשוט וזול יחסית לכאבי גב שעובד בשבילי הוא דוקטור גב.
    זה מגיע מושב ומשענת מחוברים, אני הפרדתי בינהם ומשתמש רק במשענת אשר תומכת בגב התחתון.
    לאחרונה החלפתי את הSUV הישן שלי באחד חדיש יחסית ומפונפן עם כורסא מתכווננת חשמלית לכל הכיוונים.
    לקח לי בדיוק שתי נסיעות לחזור להשתמש במשענת המטופשת הזו.. - מה שעובד לא מחליפים.
    It is amazing what you can accomplish if you do not care who gets the credit (Harry Truman)

תודה לממליץ על דר גב,
    מולטימדיה כיום משתמש במערכת שנקראת zetta
    משהו ישן מאוד. חשוב לי אנדרואיד מתקדם יחסית שיוכל לשאת אפלקציות esri ו gis כמו כן חייב גם gps חזק כמובן

חבר רשום raanan's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי זמיר צפיה בהודעה
    לפני שהתחלתי עם הבנזין נסעתי על פרייבט דיזל קטן ומטוס, אולי המעבר לבנזין עושה לי תחושה שהפורסטר מעט חלש? אולי יותר מידי לטעמי. יודע שאחרי הסבה לגז הולכים כמה סוסים. שאלתי, האם יש תכנות מחשב לקבלת עוד כמה סוסים ממנו?

זמיר
    בד"כ זה נובע מכך שדיזל שיא המומנט שלו בסל"ד נמוך לעומת בנזין שרוב המומנט יחסית קרוב לקו האדום.
    לכן שעוברים מדיזל לבנזין ונוהגים בסל"ד נמוך (כמו שרגילים), מרגישים את תחושת החוסר כוח .
    במידה ועברת מרכב עם גיר רובוטי לסובארו עם גיר רציף, זה בכלל מורגש בתגובה למצערת.

רענן

ציטוט נכתב במקור על ידי erezgur צפיה בהודעה
    איזו מערכת מולטימדיה יש לך כיום?
    אני מבין שאתה מחפש מערכת מבוססת אנדרואיד מגרסה מתקדמת יחסית, מה עוד חשוב לך?

נשלח מהנייד
    לא יודע אם ראית ההודעה הקודמת, בגדול צריך אנדרואיד שיידע להריץ אפליקציות של esri
    מבוססות gis וכמובן gps חזק.
    תודה

חבר רשום Eitan_S's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי מיכה100 צפיה בהודעה
    חוזר על המלצה שנתתי בעבר (ואגב תחפש קצת באתר, זה נידון לעייפה):
    פיתרון פשוט וזול יחסית לכאבי גב שעובד בשבילי הוא דוקטור גב.
    זה מגיע מושב ומשענת מחוברים, אני הפרדתי בינהם ומשתמש רק במשענת אשר תומכת בגב התחתון.
    לאחרונה החלפתי את הSUV הישן שלי באחד חדיש יחסית ומפונפן עם כורסא מתכווננת חשמלית לכל הכיוונים.
    לקח לי בדיוק שתי נסיעות לחזור להשתמש במשענת המטופשת הזו.. - מה שעובד לא מחליפים.
    אפשר צילום או קישור למושב הנ''ל?
    תודה מראש.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    אשבר מחשבים - פתרונות מחשוב חכמים
    https://www.facebook.com/eshbar.comp.7

חבר רשום ד ו ר ו ן's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי זמיר צפיה בהודעה
    לא יודע אם ראית ההודעה הקודמת, בגדול צריך אנדרואיד שיידע להריץ אפליקציות של esri
    מבוססות gis וכמובן gps חזק.
    תודה
    אפליקציות ESRI גם במחשב שולחני דורשות הרבה משאבי מעבד ומתרסקות לא פעם ולא פעמיים, אני מניח שאתה מכיר את החוויה המפוקפקת הזו.

לא עדיף להשתמש בטאבלט/מחשב נייד נפרד מהרכב?
    ההנאה שבאיטיות..

"The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

ציטוט נכתב במקור על ידי ד ו ר ו ן צפיה בהודעה
    אפליקציות ESRI גם במחשב שולחני דורשות הרבה משאבי מעבד ומתרסקות לא פעם ולא פעמיים, אני מניח שאתה מכיר את החוויה המפוקפקת הזו.

לא עדיף להשתמש בטאבלט/מחשב נייד נפרד מהרכב?
    הוא מתכוון לאפליקציות ה-Native האנדרואידיות או ה-Webיות. אין איתן בעיות כמו באפליקציות הדסקטופיות כמו Arc-Map או ArcGIS Pro.
    מניח שהכוונה ל-, oollector, Navigato, Arcgis, Explorer ותוצרי WebApp Builder.
    Having Said that,
    אין לי מושג ונסיון בהרצה של כאלה על מולטימדיה של רכב שבד"כ חלשה ועם גרסת אנדרואיד ישנה ביחס לטלפון סלולרי.
    רוב הסיכויים שבכל מקרה, כפי שדורון הציע, עדיף טאבלט ייעודי שתכונותיו יותר נשלטות ואפשר גם לצאת איתו מהרכב לשדה...

ציטוט נכתב במקור על ידי yovavz צפיה בהודעה
    הוא מתכוון לאפליקציות ה-Native האנדרואידיות או ה-Webיות. אין איתן בעיות כמו באפליקציות הדסקטופיות כמו Arc-Map או ArcGIS Pro.
    מניח שהכוונה ל-, oollector, Navigato, Arcgis, Explorer ותוצרי WebApp Builder.
    Having Said that,
    אין לי מושג ונסיון בהרצה של כאלה על מולטימדיה של רכב שבד"כ חלשה ועם גרסת אנדרואיד ישנה ביחס לטלפון סלולרי.
    רוב הסיכויים שבכל מקרה, כפי שדורון הציע, עדיף טאבלט ייעודי שתכונותיו יותר נשלטות ואפשר גם לצאת איתו מהרכב לשדה...
    הי
    מהרכב לשדה יש את הנייד שעושה את העבודה. העניין אצלי הוא להתנתק מהנייד, יש לי ימים שלמים של נסיעה ועבודה על האפליקציה במקביל. מבין מהתשובות שהיצע המולטימדיה הנוכחי כנראה לא מספיק. טאבלט חזק נפרד דרוש כאן?

לא מבין כלום במולטימדיה של רכבים, אבל אם הייתי צריך לתפעל אפליקציות ייעודיות ברכב, בנוחות, בלי להיות תלוי בקיבוע של מיקום המסך והכיוון שלו, (קח בחשבון גם סינוורים ותנוחת צפיה/עבודה לאורך זמן) ובלי להיתקע עם.מערכת הפעלה של יצרן שאני לא מכיר ואולי לא טורח לעדכן אותה - הייתי מעדיף את הנוחות והגמישות של טאבלט.

חבר רשום raanan's Avatar

עוד יתרון לטאבלט,
    הבנות שלי מאחור מאד מתלהבות לשלוט על תהליך הניווט כשהוא אצלהם.
    בנוסף, בבית בנוחות אפשר לבנות את המסלול על הטבלט.

רענן

נושאים דומים

1. פורסטר 12' - שיפורים הגבהות ועוד
    על ידי שלמה_55 בפורום פורום סובארו 4X4
    תגובות: 9
    עדכון אחרון: 15-06-16, 17:41
  2. ענייני צבע ל xj
    על ידי omri_t בפורום פורום רכב שטח 4X4 כללי
    תגובות: 2
    עדכון אחרון: 18-03-16, 23:33
  3. עם כל ענייני החוקים....ככה בשביל הצחוק
    על ידי revi3 בפורום אוף-טופיק