Close
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 42

ברירת מחדל תוכנת ניווט שטח...

יש לי QUE 501 עליו אני רוצה להתקין תוכנת ניווט לשטח.

אינני מתמצא בניווט בשטח וקשה לי לקבוע אלו אופציות אני צריך...

אם אפשר סריקונת קצרה או הפנייה לאלו תוכנות בכלל יש, בחינם או בתשלום,
    ומה היתרונות/החסרונות של כ"א... האם התוכנות בתשלום שוות יותר...?

יתכן שאצליח לקנות במחיר אטרקטיבי לנד גייד חוקי כולל סימון שבילים של אורי דביר -
    האם תוכנה ספציפית זו טובה...

חבר רשום Micha's Avatar

ברירת מחדל תגובה להודעה: תוכנת ניווט שטח...

לנדגייד נחשבת לקצת פחות טובה , אבל תעשה את העבודה.
    אני ממליץ לך ללכת על עמוד ענן (עם שכבת סמ"ש) .
    זולה וטובה מאד, עם תמיכה מעולה של יואב רופא (המפתח)
    www.amudanan.co.il
    מיכה

שלום,

אין תוכנות ניווט שטח בחינם. יש כאלו שעולות יותר ואחרות שעולות קצת פחות.
    יש תוכנות המגיעות ללא מפות ואתה יכול לכייל / לעגן מפות סרוקות או כל מפה דיגיטלית (לרבות תצלומי לוויין מגוגל-ארץ).

למי שמעוניין פתרון פשוט מהקופסה במחיר הוגן - עמוד ענן כפי שהציע מיכה היא בחירה מצויינת ועובדת היטב על המכשיר שברשותך (יתרון נוסף ומשמעותי - תוכל, בעזרת יואב רופא, להתקינה בזכרון המכשיר ולא על כרטיס זכרון וכך לעבוד במקביל ל- IGO מבלי להחליף כרטיסים).

אפשרות מצויינת אחרת הינה compeGPS שהינה עשירה בתכונות מעניינות ומציעה מגוון מרשים של יכולות. לאחרונה מוכרת החברה (הספרדית) גם מפות טופוגרפיות של ישראל (1:50K) באיכות גבוהה ביותר (מפות "לבנות", ללא סימון שבילים).

אני אישית עובד עם תוכנת אוזיאקספלורר האוסטרלית, תוכנת השטח הנפוצה בעולם המגיעה ללא מפות ולכן דורשת מעט התעסקות ואולי לא מתאימה למי שמכוניין בתוכנה "התקן והפעל".

את לנדגייד אני פחות מכיר אבל מיכה מכיר וגם רכש אותה והוא כאמור ממליץ יותר על עמוד ענן.

לאחרונה שוחררה גם גרסה חדשה של נוויגייד הוותיקה שכנראה יכולה לתמוך גם במכשירי PNA כמו שלך. טרם הזדמן לי לבדוק אותה.

את כל התוכנות הללו תוכל למצוא ולקבל פרטים באמצעות חיפושים פשוטים....

בהצלחה,
    ארז
    עוד מעט סופ"ש

חבר רשום nirs's Avatar

אני גם ממליץ על עמוד ענן.

כדאי לעבור על הכתבה הבאה:
    http://www.jeepolog.com/368.html
    (וגם לדבר עם צור).
    When your options low, I lift you from below
    תגלי איך האויר מחוץ לעיר מרגיש אחרת...

תודה על התגובות.
    אני בהחלט רוצה תוכנה של "התקן והפעל" וכמו כן אני רוצה מפות עם סימון שבילים מלא.
    הנוויגייד מוצעת תמורת 750 ש"ח, עמוד ענן מוצעת תמורת 495 ש"ח ולנד גייד
    תמורת 700 ש"ח.
    אני מנסה לארגן בקומבינה לנד גייד חוקי תמורת כ-300 ש"ח...
    אם לא ילך אז כנראה אקנה עמוד ענן...

מנהל פורום נמרוד's Avatar

אל תטרח. אני מצטרף להמלצה על עמוד-ענן שהיא גם הזולה ביותר - והיא מצויינת. לנדגייד לצערי אינה ברמה של התוכנות האחרות. בחנתי אותה בשטח פעמיים, ארוכות, אמנם הפעם האחרונה היתה לפני כמעט שנה - אבל אם לא השתנה משהו מהותי, מדובר על תוכנה בסיסית ביותר, לא בשלה, שאינה יותר ממפה נעה וגם זה עם חסרונות.

פרוט נרחב של יתרונות וחסרונות נמצא כאן בפורום, תבצע חיפוש על שמות התוכנות.
    יש: ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

ציטוט נכתב במקור על ידי נמרוד צפיה בהודעה
    אל תטרח. אני מצטרף להמלצה על עמוד-ענן שהיא גם הזולה ביותר - והיא מצויינת. לנדגייד לצערי אינה ברמה של התוכנות האחרות. בחנתי אותה בשטח פעמיים, ארוכות, אמנם הפעם האחרונה היתה לפני כמעט שנה - אבל אם לא השתנה משהו מהותי, מדובר על תוכנה בסיסית ביותר, לא בשלה, שאינה יותר ממפה נעה וגם זה עם חסרונות.

פרוט נרחב של יתרונות וחסרונות נמצא כאן בפורום, תבצע חיפוש על שמות התוכנות.
    תודה נמרוד.
    במקרה זה דומני שאני מתכוון להיות צרכן/"זונה" של מחיר...
    ז"א במחירים רגילים אקבל את המלצתך...
    אבל, אם אקמבן קנייה של לנד גייד בתמורה ל-300 ש"ח בלבד
    אז נראה לי שאבחר בה... נחיה ונראה...

מנהל פורום נמרוד's Avatar

מציע לך לנסות את אורח החיים הזה לפני שאתה מחליט להפוך לזונה...

לעמוד-ענן יש גרסא בסיסית, שעולה נדמה לי פחות מ 300, שלא כוללת מפות סמנ"ש סרוקות, אלא מפה לבנה בדיוק כמו שמופיעה באתר עמוד-ענן - וזה אומר שהיא כוללת סימוני שבילים מדודים בשטח על ידי גולשים ונקודות עניין. היא באיכות טובה יותר מאשר מפת הסמנ"ש, ולמעשה מצאתי את עצמי משתמש רוב הזמן בה ולא במפת הסמנ"ש כשהיה לי מכשיר עם עמוד-ענן לנסיון לטיול של מספר ימים. אם אתה כרגע במצב שכל מאה שקלים קריטיים לתקציב המשפחתי... הייתי מציע לך לוותר על שבת אחת בשטח, הנה חסכת 100 שקל דלק!

לדעתי במחיר שאתה מדבר עליו, גם בלנדגייד מדובר על גרסא של מפה לבנה בכלל - ואז בכלל אין שיקול, כי המפה הלבנה בלנדגייד באמת לבנה, היא אינה מכילה את שכבות מידע הגולשים של עמוד ענן שמוסיפות המון! וזאת בלי קשר לכך שמכל היבט ביצועים/תפעול/ממשק, עמוד ענן ונוויגייד עולות על לנדגייד בכמה רמות.

לשם הבהרה - אני לא סוכן של עמוד-ענן, אין לי אפילו מכשיר ניווט או תוכנה - אני באופן קבוע מנווט עם מפות נייר ומכשיר GPS בן 8 שנים - פשוט יוצא לי לנסות מכשירי ניווט ותוכנות שונות מדי פעם (באדיבות ידידי צור ליסבונה מנ.צ. מערכות ניווט).
    יש: ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

חבר רשום

EREZGUR הזכיר את CompeGPS שאני מטייל עם גרסת הפוקט והטאבלט שלה TwoNav.
    מבחינתי נותנת את הפתרון האידיאלי (לפחות עבורי). מאד אינטואטיבית לתפעול, קלה ופשוטה עם הרבה מאד אפשרויות להיכנס לעומק.
    כמו כן המחיר מצחיק (89 יורו כולל מפה טופוגרפית שבסיס הנתונים שלה נקנה ממרכז המיפוי) ויש לה את כל התכונות שהיו חסרות לי בתוכנות האחרות. מצטרף להמלצה עליה.
    אגב, בזמנו שקלתי לרכוש את עמוד ענן אבל לעמוד ענן אין פתרון ל-PC. דיברתי בזמנו עם יואב רופא ולמיטב ידיעתי עדיין אין את הפיתוח הנ"ל.

מנהל פורום asafk's Avatar

אני, אישית, לא משתמש במכונות ניווט בשטח. מפה מנייר (סימון שבילים לפעמים, 1:100000 או מפה לבנה רגילה לרוב), וGPS "אמיתי" להקלטת המסלול או בתור מצפן מדוייק ולפעמים כאמצעי לאימות המיקום בשטח.
    אבל החלטתי לקנות בכ"ז תכנת ניווט שטח, בשביל לעשות לעצמי חיים קלים יותר, לא בטיולים או בשיטוט בשטח, אלא בכל מיני מצבים אחרים כמו, למשל- כשאני מצלם ראלי וצריך לראות בזמן אמת, בשטח, את הציר- ויותר מדי פעמים ללא המפה המודפסת של הראלי.
    כיוון שכבר לפני שנים מחקתי את הנוויגייד מהמחשב, ועברתי לשימוש משולב בעמודענן וגוגל ארץ, הזמנתי עמודענן. ההחלטה היתה לאחר שבאחד הטיולים ראיתי את העניין הזה עובד מצויין על מין מכונה אדומה שצור השאיל לנמרוד, וכיוון שאני מכיר את הגרסה אונליין שאני משתמש בה באופן די קבוע.
    עוד אין לי התרשמות אמיתית, כי עוד לא הספקתי להתקין את התכנה על המכונה ולעשות בה שימוש, אבל אני מבטיח דיווח מקיף כשזה יקרה. אגב, מדובר במיו C520 שמשמש באוטו של הג'ינג'ית בד"כ לניווט עירוני, ואני משתמש בו גם לא מעט בחו"ל. למרות החסרונות שלה, זו בסה"כ מכונת ניווט מצויינת, כך שיהיה מעניין לראות איך היא תעבוד עם ניווט שטח.

אסף.
    "scars are tattoos with better stories"
    אין תכנית. חיים. נקודה.
    הקמפר - VW TYPE 2 1978 | הטנדר - היילקס 2008

לפני חודש קניתי NOVOGO X900 שמגיע במקור עם IGO8.
    זה מכשיר 5" חדש עם WINDOWS CE6 - מדהים (SARIF 3, קולט בבית, נועל בשניות, תאורה חזקה).
    בגלל שזה CE6 לאף אחד עוד אין גירסה עובדת.
    מניסיוני בעבר, פניתי ליואב רופא (עמוד ענן) ואתגרתי אותו (תוך הבטחה שאני אעשה לו את הבדיקות).
    יואב סיפק לי גירסה ואני משתשמש בזה על בסיס יומי.
    יש עוד 2-3 תיקונים קטנים בתפריטים ואז אני מניח שיואב ישחרר את הגירסה.
    מומלץ בחום.

דרך אגב, מניסיון עם PDA קטן עד לפטופ מלא, המסקנה שלי ש ה 5" זה הגודל האופטימלי.
    זה מספיק גדול (גם לקשישים עם משקפי קריאה ) ועדיין מספיק קטן לחיבור מהיר עם וואקום והעברה מהירה למכונית של האישה (שמשתמשת ב IGO ביום יום).

אתמול גם הוספתי OziExplorerCE יחד עם סריקות מלאות של ישראל שעשה דורון ט. ועכשיו יש לי גם מפות וגם תצ"א של כל הארץ.

חבר רשום

ZIVO
    הרבה זמן חשבתי כמוך, יש לי "5.6 והספיק לי מעל הראש הרבה זמן, עד ש....
    עד שבדקתי מסך לנווט "10.
    לפני זה ביטלתי בביטחון את כל העצות שקיבלתי ללכת על מסך גדול.
    היום יש אחד קטן ליומיום, ואחד גדול לשטח.
    אחרי הכל, יש טכנולוגיה - למה לא לנצל אותה ?

10" מצריך מיתקון, תקוע באמצע הרכב, עוזבים את הרכב, מסובך לפרק..
    אם יש לך ילדים שמתרוצצים ברכב (קדימה אחורה בין הכסאות..).
    יש לי לפטופ שנים, והפסקתי להשתמש כי זה היה מגושם.
    בסופו של יום אין תחליף למפה המודפסת, האלקטרוניקה רק עוזרת (לי) לעקוב איפה אני.
    ניתן לא להתרכז בניוווט, ובקלות לחזור ולאתר את המיקום על המפה.
    שנים עבדתי עם IPAQ PDA קטן, עם השנים (והמשקפיים), זה נהיה מסובך כל פעם לשים משקפים ע"מ למצוא איפה אני.
    ה 5" טוב לי, אני מצליח לעקוב בלי משקפיים, אין לי שום צורך בגדול יותר (עד שהמס' של המשקפים יגדל )

חבר רשום

זיו (זה השם?)

בקיצור בהודעה הקודמת שלך חסר לספר ש 5" אופטימלי למי שמטייל גם עם מפת נייר ביד.
    או שלהרגשתך \ ניסיונך הוא מספיק גם ללא ניר ליד?

כן נכון שתמיד תהיה מפת נייר במקביל למחשב -

הניסיון שלי בטיולי\ניווטי שטח כולל תכנון טיולים באזורים לא מוכרים גם בארץ וגם בירדן שמסך של 10 או 12 הופך את זה לאפשרי ונוח. כן לא לכל האזורים שטילתי בהם (בירדן) היו לי מפות הניר זמינות ונגישות (כאלו שהתאים לי לקחת אותן לשם).

צודק, לא הדגשתי כי לי זה היה טרוויאלי, אני תמיד עם מפת ניר.
    האם ה 5" מספיק גם ללא מפת ניר? בסה"כ יש לי אותו חודש, מה שאומר, פעם וחצי שטח (והרבה משחק על כביש).
    בכל מה שנוגע לבחינה \ בדיקה נקודית, נראה לי שה 5" מספיק, ואפילו טוב מניר. ניתן לעשות זום טוב + העידכונים של עמוד ענן, מבטיח מפה מעודכנת ועם הרבה פרטים. נקודתית, מאוד נח. יתרה מזאת, האפשרות לכוון תאורה + זום, מאפשר נקודתית לבחון את הפרטים הקטנים ללא משקפים (שבמפת ניר אני צריך) ללא תלות בתנאי תאורה (תכנון מסלול בלילה בשטח).
    איפה החיסרון הגדול, של ה 5"? אם אתה רוצה לצאת מזום, ולראות תא שטח שלם, להבין אזור שלם, לאיזה כיוון לצאת מהשטח....כל הדברים האלו זה מסך קטן (האמת, גם בבית עם 19", זה הקטעים שאני עוזב את עמוד ענן וחוזר לניר).

דרך אגב לגבי ה 5" -
    #1 בדרך לשטח וממנו, מחליפים SD והילדים יכולים לראות סרטים.
    #2 יש לו כניסת מצלמה, ניתן להרכיב מצלמת ווידיאו, לנסיעה לאחור, או לכל שימוש אחר לא ברכב, ולראות על המסך.

חבר רשום

מיי טו סנטס
    מכל מיני סיבות ובעיקר כאלו שקשורות לעבודה אני רכשתי את כמעט כל התוכנות הקיימות בשוק וניסיתי
    נאוגייד
    לנגייד
    רנג'ר
    אוזי
    עמוד ענן
    קומפיגיפיאס

כל מה שנאמר על עמוד ענן נכון למעט העובדה שאין שום בקרת איכות לנתונים שמעלים למערכת כך נוצר מצב שלאורך הזמן נערמו שם הרבה שטויות שגולשים העלו לאתר חומר שמגיע אליך גם למכשיר
    יואב רופא הוא יתרון וגם חסרון זו הצגה של איש אחד לטוב וככל שחולף הזמן לרע
    מצד שני הוא מפעיל אתר פתוח וראוי לכל תמיכה

לגבי הנאוויגייד כל מה שנמרוד אמר נכון נמחקה גם מהמחשב שלי העדכון שנעשה לאחרונה הוא למפות בלבד התוכנה נשארה בסיסית ולא נוחה להפעלה בכלל במכשיר כף יד בפרט נדרש עט ולא ניתן הפעלה באמצעות האצבע בנסיעה זה מפריע
    צפיתי בתוכנה עם המפות החדשות שיפור ניכר אבל כאמור הבעיה נותרה בתוכנה.
    אגב מוגנת בחרוף נפש על ידי מנהלי גיפטריפ מסיבות שאינן ברורות

רנג'ר פותחה על ידי מתכנתים עבור מתכנתים כלומר שימוש שאינו אינטואיטיבי אני מתרשם שהיא נעלמת מהשוק
    התפריטים שלה הזויים יש סימון שבילים מעודכן וניסיון חמוד לא יותר מזה לניסיון הצגה בתלת מימד יש בסיס נתונים של מסלולים ונקודות עניין. המחירים היו שערוריה ונדמה לי שזה מה שיקבור אותה

אוזי מעולה אבל שוב דורשת לימוד והסתגלות ורחוקה מהתקן והפעל יתרונה הו ארז גור שהגיב כבר כאן האיש אוצר בלום של ידע בתחום בכלל ושל התוכנה בפרט ומסיעע בלב חפץ לכולם

לנגייד בסיסית עוד יותר מהנווגייד ופרימיטיבית עוד יותר אין סימון שבילים יש מסלולי טיול שהועתקו מגיפטריפ ומוטוקרוס

המועדפת והטובה והנוחה יותר בכמה רמות היא הקומפייגיפייאס
    ליגה אחרת לחלוטין הפעלה באמצעות אצבע
    רמת המפות שלהם לישראל חסרת תקדים ואין אף תוכנה שמתקרבת אליה אפשר לרדת לרזולציה של 1:10K בקלות ברמה גבוהה יותר מאחרות ב1:50
    ניתן להוסיף עליה אין סוף סוגי שכבות ומידע לצרף לנקודה תמונות מסמכים מכל סוג דפי אינטרנט ועוד
    מספיק שאתה קורא דיווח מעניין בפורום אתה מסמן בתוכנה את הנקודה ומצרף לינק לדיון וכו
    היא הבחירה שלי
    ניתן להוריד גרסה בסיסית שלה בחינם ויש מפות וקבצי כיול זמינים ברשת.

YosseF100

חבר רשום

נ.ב
    אין כזה דבר ניווט עם מכשיר כף יד ללא מפה.

ציטוט נכתב במקור על ידי YosseF100 צפיה בהודעה
    המועדפת והטובה והנוחה יותר בכמה רמות היא הקומפייגיפייאס
    ליגה אחרת לחלוטין הפעלה באמצעות אצבע
    רמת המפות שלהם לישראל חסרת תקדים ואין אף תוכנה שמתקרבת אליה אפשר לרדת לרזולציה של 1:10K בקלות ברמה גבוהה יותר מאחרות ב1:50
    ניתן להוסיף עליה אין סוף סוגי שכבות ומידע לצרף לנקודה תמונות מסמכים מכל סוג דפי אינטרנט ועוד
    מספיק שאתה קורא דיווח מעניין בפורום אתה מסמן בתוכנה את הנקודה ומצרף לינק לדיון וכו
    היא הבחירה שלי
    ניתן להוריד גרסה בסיסית שלה בחינם ויש מפות וקבצי כיול זמינים ברשת.

YosseF100
    אתה יכול לתת לינק או לפחות איך קוראים לתוכנה באנגלית?
    comfygps? compigps?
    איך שכתבת בעיברית זה Come py G py S...

איל

חבר רשום גיא's Avatar

יש סיבה טובה מאוד למה ג'יפטריפ ונוויגייד חברים .. מישהו שכתב אתר כלשהו גם שייך לצוות שכתב תכנת ניווט כלשהי ...

----

איפה מוצאים את הבחור עם המפות הסרוקות ?
    צועניה ..

ציטוט נכתב במקור על ידי eysham צפיה בהודעה
    אתה יכול לתת לינק או לפחות איך קוראים לתוכנה באנגלית?
    comfygps? compigps?
    איך שכתבת בעיברית זה Come py G py S...

איל
    אייל שלום,
    שם החברה הוא compeGPS
    תכנת הניווט לשטח שאליה התכוון יוסף היא TwoNav (יש ורסיה לפוקט, יש ורסיה לטאבלט, וגם מכשירי הניווט של החברה באים עם התכנה הזו).

אני נציג החברה בישראל, ואף עשיתי את ההתאמות הדרושות (גריד ישראלי, עברית, מפות ישראל ועוד...).

כל הפרטים באתר שלי (הקישור בחתימה)
    אשמח לעזור, לענות ולהרחיב

גיא גרינוולד
    [email protected]
    050-9190551
    מכשירי ניווט, תוכנות ומפות בליגה אחרת עבור אנדרואיד, אייפד, חלונות, פוקט, מקינטוש ועוד
    http://Www.twonav.co.il

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תוכנת ניווט שטח לבלקברי
    על ידי dkrauss בפורום פורום GPS ניווט וקשר
    תגובות: 0
    עדכון אחרון: 03-06-11, 22:31
  2. יש תוכנת ניווט שטח לנוקיה C7?
    על ידי שגיא S בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 0
    עדכון אחרון: 19-04-11, 20:18
  3. תוכנת ניווט שטח