Close
ςξεγ 4 ξϊεκ 11 ψΰωεοψΰωεο 1234567 ... ΰηψεοΰηψεο
ξφιβ ϊεφΰεϊ 61 ςγ 80 ξϊεκ 214
    ξπδμ τεψεν hitoy's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Apr 2004
    ξιχεν
    ξψλζ/ ωτμδ
    δεγςεϊ
    1,010

αψιψϊ ξηγμ ϊβεαδ μδεγςδ: ζβεβιεϊ ψιϊεκ - ξδε ϊτχιγδ ωμ δζβεβιϊ δωχετδ ?

"μγςϊι λμ δθλπεμβιδ δζε ξιεϊψϊ, διεν ΰτωψ λαψ μαπεϊ ξριλδ ΰθεξδ μημεθιο , αξχεν ημεπιϊ ςν τιμθψιν ρθθιιν ΰε ΰχθιαιιν ϊδιδ ξφμξϊ ειγΰε χιγξιϊ χθπδ ςν δτιμθεψ δξϊΰιν εαξριλδ ιδιδ ξρκ LCD χθο ωιωγψ μψϊκ ξδ χεψδ αραιαδ δςειπϊ ."

ψςιεο ιτδ,ιω ψχ αςιδ χθπδ ωμ γε ξιξγ
    εξρλδ ςν ϊλπεμεβιδ ωμ 3D-HD ϊςμδ δψαδ$$$$$$$$$

ιεΰα

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

δψςιεο ςμδ μι μτπι δψαδ ζξο,
    ξδριαδ δτωεθδ ωΰπι τωεθ μΰ ξαιο ΰϊ δθιξθεν δζδ ωμ μδρϊλμ ιωιψεϊ ςμ ψιϊεκ, ΰτιμε γψκ τιμθψ, ωλξεαο μΰ ξεωμν.
    αξχψδ ωμ ξριλεϊ ΰμχθψεπιεϊ ζδ ιλεμ μτϊεψ βν ΰϊ πεωΰ δδβπδ αζξο δψιϊεκ(γαψ βγεμ ατπι ςφξε) ΰκ αςιχψ ΰϊ αςιιϊ ζξπι δϊβεαδ.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

אני חושב שמעולם לא נתקלתי בנושא שיש עליו כל כך מעט מידע ברשת כמו סינון קרני UV ו IR, גם בהקשר של זגוגיות ריתוך וגם במשקפי שמש.
    איך מתבצע הסינון בפועל ? ( מה מחזיר? מה בולע? ) כיצד מזהים זכוכית איכותית? איך ניתן לבדוק אותה? זמינות של מכשירים/שיטות לבדיקת סינון ?! אמצעים להגברת הסינון? איזה חומר מסנן מה ובאיזה היקף?
    מהו אותו "מסנן אקטיבי" שבנוי ב"סנדביץ'" בעדשה של המסיכות האלקטרוניות? ממה הוא עשוי?

מצאתי בעיקר הרבה הרבה הרבה כלום.

למשל, בחלק מהמקומות נכתב שעדשות ריתוך פשוטות הן מסננות גרועות של IR ולכן הומצאו העדשות המצופות.
    במקומות אחרים ההפך, שהן מסננות IR מעולה ואת ההוכחות לכך ניתן למצוא בצבע העדשה הירוק, שאמור לסתור אינפרא אדום.

זה, והבורות הכללית בנושא פשוט משגעות אותי ( מישהו פה היה משתמש באמצעי הגנה חשוב אחר תוצרת מפעל עלום שם בסין? )

אם אחד מחברי האתר מבין/עוסק בתחום, אשמח לקבל כל אינפורמציה על התהליך והעדשות.

התלת מימד לא כל כך בעייתית, כל מה שצריך זה שתי מצלמות ושני מסכי LCD בתוך הקסדה ואז תוכל לראות תלת מימד.

נדב

ηαψ ψωεν nir.samo's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Mar 2005
    ξιχεν
    ιψεωμιν
    δεγςεϊ
    1,424

ψςιεο ΰικ μαγεχ IR αΰξφςιν αιϊιιν:
    μεχη ωμθ ψηεχ ψβιμ (IR λξεαο) εμεηυ ςμ δλτϊεψιν εψεΰδ ΰϊ δμγ πγμχ γψκ ξρκ ωμ ξφμξδ γιβιθμιϊ (μΰ λμ δξφμξεϊ ιλεμεϊ, μγεβξδ ΰεμιξτερ C740 λο ιλεμδ).
    ςλωιε ων ΰϊ δτιμθψ δξγεαψ εψεΰδ ξδ ςεαψ ΰε μηιμετιο ξπρδ μδγμιχ ΰϊ δθμειζιδ γψκ δτιμθψ.
    ζΰϊ αγιχδ ξΰεγ τωεθδ ΰαμ ΰν δτιμθψ μΰ ηερν IR ΰζ ζδ ιιΰψδ ααιψεψ.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

השיטה לא מתאימה לפי מה שהבנתי.
    והסיבה לכך היא שברור שהזכוכית תסנן אינפרא אדום מספיק טוב בכדי שהאמצעים הנ"ל לא יקלטו,
    אבל התקן דורש מהם לסנן ברמה גבוהה יותר ( 0.0003% מעבר וכדומה ).

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Feb 2006
    ξιχεν
    ξφτδ πθετδ
    δεγςεϊ
    288

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι kd2 φτιδ αδεγςδ
    ΰπι ηεωα ωξςεμν μΰ πϊχμϊι απεωΰ ωιω ςμιε λμ λκ ξςθ ξιγς αψωϊ λξε ριπεο χψπι UV ε IR, βν αδχωψ ωμ ζβεβιεϊ ψιϊεκ εβν αξωχτι ωξω.
    ΰικ ξϊαφς δριπεο ατεςμ ? ( ξδ ξηζιψ? ξδ αεμς? ) λιφγ ξζδιν ζλελιϊ ΰιλεϊιϊ? ΰικ πιϊο μαγεχ ΰεϊδ? ζξιπεϊ ωμ ξλωιψιν/ωιθεϊ μαγιχϊ ριπεο ?! ΰξφςιν μδβαψϊ δριπεο? ΰιζδ ηεξψ ξρπο ξδ εαΰιζδ διχσ?
    ξδε ΰεϊε "ξρπο ΰχθιαι" ωαπει α"ρπγαιυ'" αςγωδ ωμ δξριλεϊ δΰμχθψεπιεϊ? ξξδ δεΰ ςωει?

ξφΰϊι αςιχψ δψαδ δψαδ δψαδ λμεν.

μξωμ, αημχ ξδξχεξεϊ πλϊα ωςγωεϊ ψιϊεκ τωεθεϊ δο ξρππεϊ βψεςεϊ ωμ IR εμλο δεξφΰε δςγωεϊ δξφετεϊ.
    αξχεξεϊ ΰηψιν δδτκ, ωδο ξρππεϊ IR ξςεμδ εΰϊ δδεληεϊ μλκ πιϊο μξφεΰ αφας δςγωδ διψεχ, ωΰξεψ μρϊεψ ΰιπτψΰ ΰγεν.

ζδ, εδαεψεϊ δλμμιϊ απεωΰ τωεθ ξωβςεϊ ΰεϊι ( ξιωδε τδ διδ ξωϊξω αΰξφςι δβπδ ηωεα ΰηψ ϊεφψϊ ξτςμ ςμεν ων αριο? )

ΰν ΰηγ ξηαψι δΰϊψ ξαιο/ςερχ αϊηεν, ΰωξη μχαμ λμ ΰιπτεψξφιδ ςμ δϊδμικ εδςγωεϊ.
    δριαδ ωΰϊδ μΰ ξεφΰ ςμ ζδ δψαδ ξιγς διΰ ωΰιο δψαδ ΰετθιξθψιρθιν ωςερχιν βν αϊεψϊ δηεξψιν. ιω μι βιωδ μΰηϊ λζΰϊ, δαςιδ διΰ ωδωΰμεϊ ωμκ δν ξΰεγ λμμιεϊ, εΰπι ξπιη (ΰπι μΰ ιεγς) ωδϊωεαδ δξμΰδ ςμιδν λψελδ αχψιΰδ ωμ λξδ ρτψι τιζιχδ ελιξιδ.
    ΰβα δϊωεαεϊ ωμδ ιδιε, ΰπι ξπιη, ψχ ςμ ξωχτι ωξω, μΰ ιεγς λξδ ζδ ιωμικ ςμ ζβεβιεϊ ψιϊεκ.

μβαι δωΰμδ δψΰωεπδ ωμκ, μξιθα ζλψεπι ζδ μΰ ψχ ςπιιο ωμ δηζψδ\αμιςδ, ΰμΰ βν ωιπει ωμ δ IOR (ΰιπγχρ δδωϊαψεϊ) ατιμν δςεθσ. τιμν θεα ωμ ξωχτι ωξω ςεωδ ωπι γαψιν ςιχψιιν, μΰ ξΰτωψ μςφξϊ ΰεψ μςαεψ ΰϊ δ 3500 μεξο(αξβαμεϊ ξρειξεϊ), εηεϊκ ΰϊ βμ δΰεψ λλδ ωμΰ uv-a εμΰ uv-b ςεαψιν. εαλμμ ςπιιο δδηζψδ\αμιςδ ϊμει αηεξψ ωςμιε ΰϊδ ξρϊλμ. ιω ηεξψιν ωξμλϊηιμδ ξιιφψιν ΰϊ δΰεψ ωμδν ςν δρτχθψεν δρτφιτι (πεψεϊ πιΰεο ςεμεϊ μι αψΰω), ειω ηεξψιν ωΰϊδ ξχαμ ξδν δηζψ ΰηψι αμιςδ (δηεξψ αμς ΰϊ δρτχθψεν δληεμ εδηζιψ ΰγεν ειψεχ, ΰζ ΰϊδ ϊψΰδ ΰϊ δηεξψ φδεα).

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

אני לא חייב את התשובה הכי מלאה, מקיפה וטכנית.
    אבל אפילו תשובות מעשיות/שימושיות לנושא לא הצלחתי למצוא.
    אם אתה יכול לברר מידע נוסף, בכיוון השאלות או בכלל, לגבי סינון קרני UV/IR - אני אשמח.

נציג זיקה בפורום יצר איתי קשר היום וטען שלא היה מודע להמשך הדיון מתגובתו האחרונה בו והנושא בבדיקה.

אבקש לציין לטובה את חבר הפורום יוחי ( שכחתי לשאול אותו לכינויו או שם משפחתו ), שיצר איתי קשר בעקבות השירשור - הקדיש לי המון מזמנו, שיתף אותי בעצותיו ונסיונו בתחום מסיכות הריתוך ונותני השירות בארץ, ייעץ וכיוון אותי למקומות מומלצים ואף הציע להפגש לנסות את הציוד המדובר, והכל מיוזמתו וללא תמורה !

תודה רבה לך, עזרת לי המון !

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

לא חזרו אלי עדיין, אך ערכתי בעצמי בדיקה מקיפה ולאחר הרבה חיפושים הגעתי ליצרן המסיכה.

בסין - Wuhen Welhel WH8000.
    בישראל - זיקה DIAMOND.

באתר החברה לא מוזכר שום דבר בנוגע לעמידה בתקנים הכתובים על המסיכה, מה גם שלא כתוב כך במפרט
    הטכני של ה"קסטה" של המסיכה.

הנה עוד "מותג מדבקה" של סדרה WH8000 -
    http://www.bullantworksafe.com/WBA400T.html
    ( פלסטיקה קצת שונה , אותו רעיון, חפשו בגוגל ותמצאו עוד מלא )

How 'bout that
    ???

אני מבקש ממנהלי הפורום לשנות את כותרת השירשור משום שהוא כבר מזמן אינו עוסק בנושא ממנו התחיל.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

תיקון קל,

ניתן לקבל את כל המסכות בסדרה עם ה"קסטות" הבאות -
    [Optional Filters:WH511/WH522/WH523/WH524/WH722
    WH711/WH300/WH101/WH103/WH400/WH401]

אני קישרתי רק לWH711 ועכשיו אני שם לב שמה שיש בDIAMOND היא WH511, שכמעט זהה לה.
    שכמובן גם לה, כמו כל השאר אין שום איזכור לתקן כזה או אחר במפרט.

והקישור ל"מותג המדבקה" הוא לסדרה WH7000 (בטעות כתבתי 8000), שהיא זהה לWH8000 מבחינת "קסטות",
    השוני בין הסדרות מתבטא רק מעט בצורת הקסדה.
    ניתן למצוא ברשת את המסיכה הנ"ל תחת הרבה מותגים כאלו.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

ξφ"α ϊξεπδ ςν γψιωεϊ ϊχο ISO μςγωεϊ ψιϊεκ.

μτι δπϊεπιν αθαμδ, εδπϊεπιν ωπξρψε ς"ι ιφψο δξριλδ -

αλμ δχωεψ μριπεο UV - δτιμθψ δΰχθιαι ωμ δξριλδ ξρπο αψξδ ξςθ ξςθ ιεϊψ θεαδ ξ13#(μων δωεεΰδ αηαψεϊ δξεαιμεϊ δτιμθψιν ξρππιν δλμ αψξδ ωμ 16#)
    αλμ δχωεψ μριπεο IR - ΰιπτψΰ ΰγεν χψεα αψξδ ωμ 15#, ΰ"ΰ ψηεχ ςν ϊεφΰδ ξςεμδ - ξςμ 16#.
    ( ξδ ιεϊψ ξζιχ? )

μωιτεθλν.
    ϊξεπεϊ ξφεψτεϊ ϊξεπεϊ ξφεψτεϊ Click image for larger version. 

Name:	iso.JPG‏ 
Views:	198 
Size:	80.8 χιμεαιιθ 
ID:	24318  

ηαψ ψωεν BackDoorMan's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Sep 2006
    ξιχεν
    ηεμεο
    δεγςεϊ
    2,641

ωξς ιωψΰμ !

ητψϊ δψαδ εξδλιεεο δμΰ πλεο.
    ζδ πηξγ μδαιο μαγεχ εμμξεγ ΰαμ ζδ ξϊτχιγε ωμ ηεχψ , ΰϊδ πβωϊ μαςιδ αϊεψ ξωϊξω ελλζδ
    αξχεν λμ δαμιμ δΰψεκ ωμ ξρτψιν ξΰτιιπιν ωχωδ μχαμ ξδν ϊεφΰδ ξωξςεϊιϊ διιϊ φψικ μτπεϊ μξωϊξω ρετι ψα πριεο εεϊχ αϊηεν ςν ξεγςεϊ βαεδδ, λξε μξωμ ςιγε.
    ξαηο δϊφΰδ δρετιϊ δεΰ δχεας , εμΰ δφθιιπεϊ ατψξθψ ΰηγ εδρχδ ξξπε ςμ δλμμ.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

הפרמטר הזה הוא כל העניין !
    סינון UV, סינון IR ו BLUE LIGHT הן הסיבות לכך שיש מסיכות ריתוך, הן הפרמטר המוביל והחשוב בהבדל בין המסיכות.
    יש אנשים, מסתבר (משום שיצרו איתי קשר בעקבות השירשור), שגם אוהבים לרתך אבל גם מאוד יאהבו
    לראות טוב בגיל 60+ ולכן לא רוצים להתפשר על איכות.
    עכשיו...נשאלת השאלה - האם כל אחד כזה חייב לקנות SPEEDGLASS ב3000 ש"ח (שנכון לעכשיו זה מה שאני הולך לעשות) או שאפשר לעשות זאת במחיר שכל מי שרוצה לעסוק בתחום כחובב יוכל להרשות לעצמו.

וכשזיקה באה ואומרת שיש להם מסיכה שעומדת בכל התקנים, ובטוחה לגמרי לשימוש, ומתברר שיכול להיות שזה לא בדיוק נכון או אולי אפילו לא נכון בכלל ושהמסיכה סובלת
    מתקלות בלתי נסבלות שכמעט לא ניתן להבחין בהם כמשתמש קצה...
    זה מקומם ! מאוד ! על אחת כמה וכמה אם אתה השתמשת במוצר בשנתיים האחרונות.
    אז כן...אני אחפור. כי אני לא מוכן שישחקו לי עם הבריאות !
    וכי אני לא חושב שמיגון מלא לעיניים, שעומד בכל התקנים ( לאו דווקא אלקטרוני )צריך לעלות כל כך הרבה.

ηαψ ψωεν BackDoorMan's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Sep 2006
    ξιχεν
    ηεμεο
    δεγςεϊ
    2,641

נו באמת... יש לך שתי אופציות טובות שאתה מתעקש לא להשתמש בהן :
    תסתפק במסיכה רגילה עם זכוכית מסננת מתאימה , עולה גרושים ויש בערך 100 שנות נסיון מצטבר
    ובטוח שנערכו מחקרים רפואיים שאתה תשמח להתעמק בהם עד כמה יעילה או לא יעילה ומה הנזק המצטבר לאורך שנים.

או
    לצוד ספידגלאס זולה באיביי
    כמו זאת ועוד ישאר לך עודף מ 800 ש"ח כולל משלוח לישראל.
    מתעקש על הדגמים המשוכללים יותר ? ה 9100V כמו בתמונה שצירפתי תעלה 270$ דולר ועוד משלוח ויש גם בפחות אם תחכה למכרז פתוח.

החיים זה לא שחור-לבן , תמיד יש אופציות נוספות, הגישה שלי הייתה תמיד ללכת מסביב לקיר במקום להכנס בו ראש.

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2006
    ξιχεν
    ψΰωεο μφιεο
    δεγςεϊ
    431

ιν ςαγϊι ΰν δξρλδ ωμ ζιχδ μτπι λξδ ιξιν , ΰεϊε γαψ αγιεχ λξε ωΰϊδ ξϊΰψ δεψβω αξιγιι .
    ΰν διϊι ιεγς λλδ διϊι ξαιΰ ΰϊ δξρλδ δτψθιϊ ωμι . ΰπι ςεαγ ςν ξρλδ ωμ OPTRAL ωεειφψιϊ , ΰιο θεαδ ξξπδ . ξρλδ ξγδιξδ!!!! ΰεξπν ξΰεγ ιχψδ , ΰαμ τωεθ ϊςπεβ ωΰιο λξεδε , διΰ ΰιϊι λαψ δξεοοο ζξο εΰπι μΰ ξτριχ μδιεϊ δλι ξψεφδ ωιω αλμ τςν ξηγω ...

ΰπι ξφθςψ ςμ δςιλεα.. ΰαμ αγχϊι ΰϊξεμ ΰϊ δξρλδ ωμ ζιχδ ειφΰ ωδιΰ αργψ βξεψ.. αγχϊι αλξδ γψβεϊ λδεϊ ατιπεϊ εαξψλζ, δριπεο ζδδ μξψΰιϊ ςιο.

ΰζ ιω 2 ΰτωψειεϊ:
    ΰε ωιφΰ μκ μιξεο, ΰε ωμι ιφΰδ ξρλδ ΰηϊ θεαδ

αλμ ξχψδ, αδημθ διιϊι ξωχις αξριλδ ωμ SPEEDGLASS, εδιΰ λπψΰδ ϊιδιδ μτψειχθ δαΰ

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι BackDoorMan φτιδ αδεγςδ
    נו באמת... יש לך שתי אופציות טובות שאתה מתעקש לא להשתמש בהן :
    תסתפק במסיכה רגילה עם זכוכית מסננת מתאימה , עולה גרושים ויש בערך 100 שנות נסיון מצטבר.
    ובטוח שנערכו מחקרים רפואיים שאתה תשמח להתעמק בהם עד כמה יעילה או לא יעילה ומה הנזק המצטבר לאורך שנים.
    א. מה הקשר לעניין המסיכה של זיקה?
    ומה הקשר לזה שאני מעוניין ללמוד כיצד העסק עובד?
    אני עושה זאת בכדי לדעת האם אפשר להשתמש במסיכת ריתוך פשוטה (זכוכיות ירוקות) בבטיחות ברמה של מסיכה אלקטרונית איכותית, או לא...
    תחשוב על זה,
    למה בעצם לא לשים במסיכה פשוטה - זכוכית רגילה , פילטר UV/IR, זכוכית 13# ?
    אמור לעלות שקלים (או לא?! כמה פילטר כזה עולה? ממה הוא בנוי? איך הוא עובד?) ולתת לך הגנה אפילו טובה יותר ממסיכה אלקטרונית.
    אז למה לשלם על זה כל כך הרבה אם אתה לא צריך או לא ממש רוצה מסיכה אלקטרונית ( הבזקים מצטברים וכו...) ?

ב. לא הצלחתי למצוא בארץ זכוכית כזאת אשר חתומה בתו תקן כלשהו ממקור אמין.
    חיפשתי גם בUNIWELD, כפי שהציעו לי בשירשור, אמרו שיבדקו ויחזרו אלי - לא שמעתי מהם.
    הרמתי טלפון להרבה מקומות - או שאין, או שלא מבינים מה ההבדל ומה אכפת לי, או שאין להם כוח להתעסק עם פרטיים, או שאין להם זכוכית מעל 12 או... כל האפשרויות.
    וסלח לי אבל היום אחרי ניסיון רע בתחום הייצור הסיני - לא סומך על זכוכיות עלומות שם.
    אז נכון, יש ניסיון - השאלה היא עם איזה זכוכיות יש ניסיון.
    תמיד אפשר לקנות בEBAY, אבל אם אני כבר פותח שם חשבון מחדש אז אני כבר אקנה מסיכה איכותית.
    אם הייתי לחוץ לסגור את הפינה הזאת אחת מהאופציות הייתה מתממשת כבר מזמן,
    כרגע יש לי זמן לנסות וללמוד את הנושא ואולי לחסוך לכולנו הרבה בעיות ואולי אפילו כמה שקלים.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι Porsche_Dude φτιδ αδεγςδ
    ΰπι ξφθςψ ςμ δςιλεα.. ΰαμ αγχϊι ΰϊξεμ ΰϊ δξρλδ ωμ ζιχδ ειφΰ ωδιΰ αργψ βξεψ.. αγχϊι αλξδ γψβεϊ λδεϊ ατιπεϊ εαξψλζ, δριπεο ζδδ μξψΰιϊ ςιο.

ΰζ ιω 2 ΰτωψειεϊ:
    ΰε ωιφΰ μκ μιξεο, ΰε ωμι ιφΰδ ξρλδ ΰηϊ θεαδ

αλμ ξχψδ, αδημθ διιϊι ξωχις αξριλδ ωμ SPEEDGLASS, εδιΰ λπψΰδ ϊιδιδ μτψειχθ δαΰ
    ψχ δαθϊ αχφεεϊ δημεο ΰε ωπιριϊ μωπεϊ ΰϊ ξιχεν δημεο αιηρ μςιπιιν?
    αγχϊ αξιχεξιν ωεπιν ξεμ δΰεψ?

ωξϊι ΰϊ δτψεζ'χθεψ ξεμ δξρλδ ετωεθ δρϊλμϊι μτιπεϊ. βν δζζϊι ΰϊ δξριλδ λκ ωδτιπδ ϊιδιδ ξξω ξεμ ξχεψ δΰεψ εμΰ ξψλζ δζλελιϊ, εΰπι ςγιιο μΰ δαηπϊι αωιπει.

αλμ ξχψδ, ΰπι ψιϊλϊι ΰιϊδ ΰϊ δωμγδ ωΰπι αεπδ εςγ ςλωιε μΰ διε "μιμεϊ μαπιν" ΰε ςιπιιν ΰγεξεϊ.. γεεχΰ ζδ διδ χεψδ ςν δξριλδ δψβιμδ διωπδ ωμι.

ϊωξς δξριλδ δζΰϊ μΰ ξεωμξϊ, ξψβιωιν ΰϊ ζδ αΰιλεϊ δαπιιδ αλκ ωμγεβξδ δλτϊεψ ωμ λιεεο δψξϊ ριπεο ζζ μαγ ξλκ ωξψιξιν εξεψιγιν ΰϊ δξριλδ, ΰε ςεγ ιεϊψ ξςφαο ωδξριλδ πετμϊ ηζψδ ΰηψι λξδ δψξεϊ μξψεϊ ωηιζχϊι ΰϊ δ"ρβιψδ" ωμδ.
    ξαηιπϊ δζλελιϊ ψιϊεκ, μΰ πϊχμϊι ςγ διεν ααςιεϊ.

ηαψ ψωεν kd2's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Oct 2005
    ξιχεν
    αιο χΰρν μχΰρν
    δεγςεϊ
    3,050

תודה רבה לך.
    כמה זמן יש בידך את המסיכה? (יכול להיות שזה עניין של זמן?)
    כמה שעות/אלקטרודות ריתכת איתה?
    יש הרבה חברים באתר המשתמשים במסיכה וחבל שהם לא בודקים ורושמים את מסקנותיהם.
    אני מצאתי את הבעיה ב2 מתוך 2 מסיכות שראיתי, זה אמנם לא מדגם מייצג ועוד לא מספיק כדי להעיד על הכלל, אבל זה משהו !
    למען הסדר הטוב, גם לי לא היו לילות לבנים עם המסיכה של זיקה, אך תחושה מוזרה בעיניים בהחלט כן.
    מפגם כזה לא יהיו לך לילות לבנים כי כפי שכתבתי - למסיכה, לכל מסיכה אלקטרונית בעצם, יש פילטר סינון UV/IR אקטיבי. דרגת הכהות, כל עוד סבירה - לא תגרום לבעיות.
    הבעיה שפה היא לא אחידה ולא סבירה לזרם הריתוך בו ריתכתי ( 150 אמפר עם חלקים במסך שנמצאים על DIN9).
    אותי מעניין לראות שאכן המסיכה נבדקה כתואמת לתקן ANSI ו EN המוצהרים עליה, ע"י הגופים המוסמכים לכך.

אני לא ביקשתי מזיקה מסיכה מושלמת, ומצידי שכל הפלסטיקים יתפרקו כמה שבא להם,
    כל עוד ה"קסטה" עובדת ומסננת כראוי.

ςξεγ 4 ξϊεκ 11 ψΰωεοψΰωεο 1234567 ... ΰηψεοΰηψεο

πεωΰιν γεξιν

1. αθιηεϊ ωεεδ!!!
    ςμ ιγι τεΰγ ηρο ατεψεν τεψεν β'ιτ ρετδ εψπβμψ YJ/TJ
    ϊβεαεϊ: 0
    ςγλεο ΰηψεο: 24-01-09, 15:45
  2. ηβεψϊ αθιηεϊ.
    ςμ ιγι γεειγ ατεψεν τεψεν β'ιτι φ'ψεχι εΰιπγιΰπιν XJ/ZJ/WJ/WK/KJ
    ϊβεαεϊ: 1
    ςγλεο ΰηψεο: 08-03-07, 19:11