Close
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

ברירת מחדל עזרה בקניית ג'יפ

שלום לכולם ותודה לעוזרים אני מתחיל בקטע של הג'יפים אני בן 17 ולאחרונה אני מתעניין בגיפ cj הנקרא גם סיקס קצר פתוח הרכב הולך לשמש גם פרייבט וקצת לשטח. והשאלה שלי היא האם כדאי לי ? האם הגיפ יראה הרבה מוסך\ידרוש הרבה טיפולים כי הם מאוד ישנים,אשמח אם תחדשו דברים שלא ידעתי תודה רבה![:

Cool תגובה: עזרה בקניית ג'יפ

תשמע אז ככה, אני ינסה להיות הכי ברור שאני יכול על בסיס הניסיון האישי שלי בלבד,
    הרכב הראשון שקניתי היה cj שנת 89 לפני עשור בערך בתור חייל רגע לפני כניסה לקבע
    עם הבנה וידע שרוב המשכורת החודשית (כ5000 שקל) תלך לאוטו לפחות בחודשים הראשונים.
    אחרי שנתיים בערך לא יכלתי להמשיך להחזיק את הכלי מסיבות כלכליות (יותר מ100 ק"מ ביום ) ובצער רב מאוד מכרתי אותו,
    היום אחרי 5 גיפים שונים (היילקס כפול נעילות,צירוקי משופר ,פגרו רגיל,דיסקברי רגיל והיום לנד קרוזר 2006 עם מנוע של עגלה )
    אני יכול להגיד בוודאות שעדיין אין לי מספיק כסף לחזור לcj( העלות הראשונית זניחה לחלוטין הזמן,הריצות,וההשקעה אחר כך זו הבומבה האמיתית) אבל אני בדרך לשם ואני בטוח יקנה אותו שוב וזה מה שחשוב שתבין, מבחינתי זה לא עוד אוטו זה גיפ שאם לא תשקיע בו זמן ואהבה הוא יפרק אותך כלכלית ונפשית.
    אני ממליץ על פי אופי השאלה שלך והגיל תוותר לבינתיים על הגיפ ותקנה לך איזה רכב קטן וחסכוני
    כי ברגע שמתחילים אי אפשר לחזור יותר

מנהל פורום נמרוד's Avatar

ברירת מחדל תגובה: עזרה בקניית ג'יפ

אם אתה בעל ראש טכני וידיים טובות, יש לך כלי עבודה וסביבת עבודה מינימלית (בית פרטי), יודע לקרוא אנגלית, ורוצה להתעסק עם הרכב וללמוד להכיר אותו - אז CJ הוא רכב קלאסי בשבילך.

אם הרכב אמור לסוע יום-יום, כלומר אתה תלוי בו לניידות שלך, תעשה חשבון טוב-טוב של קילומטראז' והיכולת שלך לעמוד בעלות הדלק - קח בחשבון 5 קילומטרים לליטר.

אם הראש שלך יותר בטיולים ובשטח ופחות בצד הטכני של הרכב - חשוב בכיוון של סמוראי - רכב המתחילים הקלאסי. צריכת דלק חצי מסיקס, שיקול חשוב ביותר. זה לא אומר שאין התעסקות טכנית בסמוראי ישן - יש בהחלט - אבל בסיקס ההתעסקות ברכב היא לב העניין.

בכל מקרה, רכב שטח מינימלי סביר עולה בסביבות 20K שקלים, פחות מזה זה גרוטאה ואתה תשלם את היתרה בריבית תוך כמה חודשים. בכל מקרה, סיכוי גבוה שתיפול על גרוטאה ותפסיד את התחתונים, פשוט כי אתה צעיר בן 17 וחסר נסיון לחלוטין, אבל זה בסדר, דרך הנפילות תצבור את הנסיון...
    איוניק 5 | ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

חבר רשום ש01's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי kobiyz צפיה בהודעה
    שלום לכולם ותודה לעוזרים אני מתחיל בקטע של הג'יפים אני בן 17 ולאחרונה אני מתעניין בגיפ cj הנקרא גם סיקס קצר פתוח הרכב הולך לשמש גם פרייבט וקצת לשטח. והשאלה שלי היא האם כדאי לי ? האם הגיפ יראה הרבה מוסך\ידרוש הרבה טיפולים כי הם מאוד ישנים,אשמח אם תחדשו דברים שלא ידעתי תודה רבה![:
    קנה סמוראי.
    יותר מתאים לך מבחינת גיל, פשטות אחזקה, צריכת דלק ועוד.

אם תרצה יש לי סופה למכירה בנויה במיוחד עם תוספות בשווי גדול למי שירצה לבנות כזו ,לצערי אני נאלץ למכור מסיבות אישיות במחיר מצחיק
    שמי שלום טלפון 054-3452785

חבר רשום נדב ש.'s Avatar

כדאי להיסתכל על התאריך של ההודעה לפני ש....
    RAM 3500 on "35

נושאים דומים

1. עזרה בקניית ג'יפ!!
    על ידי harelsh בפורום פורום ג'יפאים מתחילים + יעוץ לפני קנייה
    תגובות: 4
    עדכון אחרון: 03-04-11, 14:43
  2. עזרה בקניית cj7
    על ידי amir_gilad2 בפורום פורום ג'יפאים מתחילים + יעוץ לפני קנייה
    תגובות: 1
    עדכון אחרון: 28-10-10, 00:05
  3. עזרה בקניית רכב...
    על ידי liordr בפורום פורום ניסאן Nissan