Close
עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 4567
מציג תוצאות 121 עד 127 מתוך 127

ברירת מחדל תגובה: תרבות נהיגה בכביש 6

ש01-
    2015 1.4T TCT רמת האבזור האמצעית אם אני זוכר נכון.
    יש מצב שיש תקלה, אני אעשה בדיקה עם הורדת אוויר באופן מבוקר ונראה אם ומתי הוא מצפצף.

בועז,
    ההבדל לרעה בא במצבי קיצון(מרחקי בלימה, אפקט "ציפה" על גבי מים ויכולת ההתמודדות בתמרונים), אך אני לא בטוח שלאדם הנוהג ברכב יש יכולת להבדיל בין מרחקי הבלימה לדוגמא בין שני סטים של צמיגים שהיו על הרכב, שבלימות החירום שהתבצעו איתם היו במקומות שונים תחת תנאים שונים.

הסיבה היא לא שאין הבדל, אלא שיש המון משתנים שהנוהגים ברכב לא יכולים לבודד בחיי היום יום. אך אם היית חוזר על סיטואציה(מצב חרום כלשהו) שקרתה לך בעבר עם הצמיגים הסינים, רק עם צמיגים איכותיים יותר אז מרחקי הבלימה היו מתקצרים/הESP לא בהכרח היה נכנס לפעולה והיה יותר מרווח ביטחון וכד'.
    מה שנתון זה שאם ביצעת בלימת חירום עם צמיגים סיניים, אז אם באותה הסיטואציה היית עם צמיגים איכותיים, מרחק הבלימה היה מתקצר בכמה מטרים טובים.(אותו דבר על עקומות ותמרוני חירום)

אי אפשר להתעלם מהנתונים בטענה של "אני לא מרגיש הבדל", כי ההבדל קיים(יותר או פחות), ונמדד באינספור מבחנים שנעשו.

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

שוב - הכל נכון.
    ההבדל הוא לא 200 שקל אלא הרבה יותר. גם לצמיג אחד.
    ובמרחקי בלימה גם הבדל אבסולוטי של מטר או שניים יקבע חיים או מוות וגם בין המותגים המוכרים והיקרים יותר יש הבדלים.
    אבל את הלקוחות של הדברים האלה לא תצליח לשכנע. הם לא מבינים בדברים האלה וזה גם לא מעניין אותם. אכן "צמיג" עבורם זה "עיגול שחור מגומי עם חור באמצע". הם אמנם שילמו בזמנו 130-150K שקלים בקניית האוטו, אבל מבחינתם הצמיגים זה כמו דלק. הם "צרכנים נבונים", מחפשים את התחנה הזולה - גם כאן. עבורם סט צמיגי גודפריינד או ווסטלייק או צ'ינגצ'ונג במבצע ב-500 שקל (לכל הסט. לא טעות) זה להיט.
    וזה כן בסדר מבחינתי. כלומר - יאחז פחות, יתבלה יותר, זהלא ענייני כי הכל יחסי, כמו כל דבר חיים. יש מכוניות טובות ויש טובות הרבה יותר וגם טובות הרבה פחות שמתנהגות פחות טוב על הכביש ולכן "מסוכנות יותר" כמו הג'יפים שלנו לדוגמה. לכן זה לא עניינך איפה יוצר הצמיג של פלוני. חשוב לי (ולך) רק שיהיה תקין וכשהוא טס 140 בכביש 6, שיהיה מנופח כמו שצריך.

וגם בועז לא טועה - פה שם יש גם צמיגים סיניים די סבירים שמתנהגים בסדר גמור ומחזיקים מעמד יפה מאוד.

רק אתמול קיבלתי שוב תזכורת לזילזול ולבורות - הרכב של האקסית, זה שבו היא מסיעה את הקטנים שלנו - עמד על מה שנראה כמו צמיג מפונצ'ר. בדיקה מהירה גילתה שלא פנצ'ר ולא נעליים ושכל הצמיגים עם פחות מ-20PSI. הרבה פחות. והצמיג הנדון היה עם הרבה הרבה פחות.
    אם לא הייתי מסב את תשומת ליבה ומנפח לה מהמדחס של הג'יפ. הייתה ממשיכה לנסוע ככה עוד לא מעט, עד לחדר המיון הקרוב.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

הגורם האנושי ממשיך להסתובב חופשי.

כמו כלב פסיכי לא קשור וללא מחסום על הלוע. רימונים ללא ניצרה מתגלגלים לידכם בכבישים.
    תראו איך "גונבים" מחסום רכבת מורד עם רמזור מהבהב - לא אחד ולא שניים. אחד אחרי השני. עם הילדים במכוניות.

תרבות נהיגה - ישראל 2016.

אחר כך ינאמו לנו על בטיחות.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

מנהל פורום asafk's Avatar

אין מילים.
    מצד אחד.. בהחלט מועמדים בולטים לפרס דארווין. מצד שני.. מסכן נהג הרכבת.

אסף.

ברירת מחדל תרבות נהיגה בכביש 6

קראתי באיזה מקום שהמחסום הזה נסגר למשך זמן של מעל עשר דקות- כשהרכבת נכנסת לתחנה ליד.
    עשר דקות פלוס להמתין למחסום זה גם קצת התעללות בנהגים

חוסר תרבות של שני הצדדים

מנהל פורום asafk's Avatar

לא באמת ניסית להצדיק אותם בועז, נכון?

אסף.

לא יודע אם אפשר להצדיק אותם ולבטח אני הייתי מאלו שממתינים אבל אין ספק שיש פה כשל תכנוני שבפועל גורר חלק נכבד מהציבור להיות עבריין.
    מאחר ומדובר בדיני נפשות הרי שאני סבור שהתיקון הנכון יהיה לקצר את זמן ההמתנה לכזה שהציבור יעמוד בו...

עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 4567

נושאים דומים

1. תגובות: 30
    עדכון אחרון: 01-12-11, 16:49
  2. קצת תרבות - הר הגעש
    על ידי גיא בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 0
    עדכון אחרון: 17-05-10, 09:33
  3. תגובות: 3
    עדכון אחרון: 26-08-09, 09:03
  4. נהיגה בכביש מושלג עם שתי נעילות אוטומטיות
    על ידי דרור ברלי בפורום פורום רכב שטח 4X4 כללי