Close
тоег 1 оъек 3 123 азшепазшеп
оцйв ъецаеъ 1 тг 20 оъек 58
  1. #1

    бшйшъ озгм щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    бтчбеъ дъбйтд рвг иейеид, мой щрщбш доъмд дчйгой ъек лгй рсйтд ра мдъчщш 0522453989

  2. #2

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    мй жд чшд фтоййн рщбшд дцйшйд едъфез дъз'
    од оълеерйн мтщеъ брйгеп ?

  3. #3

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй berliz цфйд бдегтд
    бтчбеъ дъбйтд рвг иейеид, мой щрщбш доъмд дчйгой ъек лгй рсйтд ра мдъчщш 0522453989
    дйй девщд ъбйтд ййцевйъ рвг иейеид,озфщйн тег арщйн ,жд чшд мдн,ъъчщш мфшийн ресфйн 0522453989

  4. #4

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    дйд RECALL баесишмйд!
    http://www.recalls.gov.au/content/in.../itemId/954296

    арй зещб щвн башх иейеид цшйлйн мфъеш аъ жд!

  5. #5
    збш шщен orenc's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Oct 2012
    ойчен
    дщшеп
    дегтеъ
    144

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    ан ма разг лезеъ ергав мтцоре иейеид мбиз ма ъгав мре!
    лм длбег тм дйежод!!! - арй бфрйн.
    лм азг оайъре щйесйу аъ чеме бтрййп жд йъшен млк щдйцшп ййчз азшйеъ тм отшлеъ фвеоеъ\ълреп мчей ема шч йъфшрс оайъре дмчезеъ драорйн!!!
    дреща деа бийзеъй одгшвд дшащерд - жд чешд мйеъш ойгй арщйн сбйбй.
    ъегд мой щдтмд реща зщеб жд мъщеоъ мйбре бтмй дмрг чшежшйн

  6. #6

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    смзе мй абм жд рщот мй джей лм дсйфеш джд.
    мцаъ бъбйтд тм оецш щйшг одогу мфрй ма оти щрйн елбш дезму б-2 гвойн згщйн.

    арй ащоз мщоет тм ойщде щзеед ощде геод бшлб очешй щиефм лшаей бзмфйн очешййн щм иейеид. мй ма йца мщоет тм лжд евн бшлбйн ъзшеъййн тм бсйс ждд, иейеид ичеод мгевоа, ощъощйн бъфез ъзъеп очешй азшй щдлм осбйб дезму бшлйбйн озежчйн етгййп айп мчшйсд щен тгеъ.
    огебш тм шлбйн щроцайн ъзъ теосйн джеййн бдщееад мшлбйн щмре, ламе тн чйийн long arms щобмйн йеъш жоп баейш обчшчт.
    тцн дтебгд щдйд тм дреща шйчем ма ощчфъ аъ дбтйд ама ревтъ биеез осеййн щм шлбйн тн зщщ мъфез ъзъеп ъчем (еарй оции оъек дшйчем дшмеерий - "lower ball joint may have been scratched"). ма ъаойре лод шйчемйн йцшп оецйа тм шлб бъчефъ дгвн щме ешебн дн шч бщбйм мдйеъ on the safe side.

    блм очшд, шлб оевбд йеца оджеейеъ амйдп деа ъелрп, дъфез дтмйеп ма теог бошлж додмк лщдшлб борезд елм дтсч йещб ъзъ теос ъойгй.
    йщ мжд фъшереъ абм жд ма жем, бгйеч лое щма жем мщйн ъфезйн очешййн щм иейеид ебгйеч лое щма жем мъзжч шлб щиз щтебг блм сеф"щ.
    ай афщш мцфеъ мсзеи аъ долерд ема мщмн тм дзеейд, жд дъзбйб едеа темд лсу,


    цйшфъй ъоерд щм айк дзмч дтмйеп ршад ацмй бшлб еоеомх щйшад блм шлб щтбш щйрей бвебд дочешй.
    ъоереъ оцешфеъ ъоереъ оцешфеъ Click image for larger version. 

Name:	267914_10151372819953521_1973930570_n.jpg‏ 
Views:	230 
Size:	111.4 чймебййи 
ID:	70393  
    Tech support manager @ Ferrari/Maserati

  7. #7
    збш шщен фмв_'s Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2006
    ойчен
    дщшеп
    дегтеъ
    1,378

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    рйшад иеб.

    арй ма оеозд
    абм мфй дбръй дбемв'ери дтмйеп тебг дшбд фзеъ чщд одъзъеп.
    деа бсд"л течб азшй дощемщ дъзъеп, айп тмйе аъ дмзцйн щйщ тм дъзъеп (долд щдвмвм очбм ешецд мтмеъ мотмд мтеоъ дощемщ щозебш мчфйх\бемн щшецд мдешйг моид.
    вн арй бшлб оевбд ема рйшад лайме дбемв'ери дтмйеп себм одтрййп, ещеб рйшад лайме дъзъеп деа жд щсебм ожейеъ ддвд.

    авб, дзмч дтмйеп ацмк щм дбемв'ри ма аесу бъеле бех, абч етег жбм щма оеомх мажеш?
    вн дощемщ дъзъеп едбемв'ери дезмфе ае щдн бцешън дочешйъ?

  8. #8

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    тм 2 дбемв'ейрийн чййн теос ждд, бшвт щазг одн ма оъфчг лшаей дщрй себм емдйфк.
    ъшйн аъ дшлб щмк баейш бзмче дчйгой ещйн мб м-2 гбшйн ма ъчйрйн щоъшзщйн:
    1. джейъ щм дбемв'ейри дтмйеп.
    2. овт щм дощемщ дтмйеп бчфйх.
    ъесйу мжд жейъ чсиш шзечд оръерй дйцшп еъчбм звйвд.

    мвбй дщамд дазшерд, ма шеайн бъоерд абм огебш тм змч осйбй йзсйъ, огебш тм ойсб лгешй бвегм 1" тщей рйшесид тн цйфей ифмеп щаоеш мъъ фъшеп мойн, зем ебех.
    лое лм змч, вн деа гешщ ъщеоъ мб евн деа йгшещ дзмфд бтъйг. щйоещ б-uniballs щлйз оаег бшлбй щиз.
    Tech support manager @ Ferrari/Maserati

  9. #9

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    RANSTER ъелм мщйн чйщеш мвбй одйлп дзмч?

  10. #10

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    http://www.chaosfab.com/

    чййоеъ збшеъ ресфеъ лвеп ICON щоййцшеъ шлйбйн геойн, иеим лаес дйе дшащерйн едн дееъйчйн едоресйн йеъш бъзен.
    Tech support manager @ Ferrari/Maserati

  11. #11
    збш шщен йещ's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Mar 2007
    ойчен
    щфмд
    дегтеъ
    629

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    ршад оцейп етемд 750 гемш.

    ма жем.

    шч шцйъй мгтъ - аъд ощъощ бшлб щмк мъзшейеъ?

  12. #12

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    шп
    ъегд тм дчйщешйн. мцтшй ма йлемъй мшаеъ аъ дсшиеп. гшк авб 750 гемш жд шч мщрй тмйерйн ае млм дтшлд щлеммъ ощемщйн ъзъерйн етмйерйн?

  13. #13

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй йещ цфйд бдегтд
    ршад оцейп етемд 750 гемш.
    ма жем.
    шч шцйъй мгтъ - аъд ощъощ бшлб щмк мъзшейеъ?
    ма.
    дзмфъ бещйрвйн мбещйрвйн фемй бощемщ дтмйеп ебемв'ейри очешй щм иейеид йтме лозцйъ ема фъшъ тн жд лмен ан дшлб оевбд.


    цйиеи рлъб бочеш тм йгй ori abr цфйд бдегтд
    шп
    ъегд тм дчйщешйн. мцтшй ма йлемъй мшаеъ аъ дсшиеп. гшк авб 750 гемш жд шч мщрй тмйерйн ае млм дтшлд щлеммъ ощемщйн ъзъерйн етмйерйн?
    750$ жде дозйш м-2 ощемщйн тмйерйн башд"б мфрй ощмез ещаш йшчеъ.

    чйи long arms темд л-3200$
    мжд цшйк мдесйу жев чемйаебшйн щйтме л-1000$
    цйшйеъ ашелеъ - 900$
    етн жд афщш мдъчгн дмад тн бййфсйн, щгшев отшлъ ддйвей етег.

    щйое мб, щблм дчйи джд дъфез дъзъеп рщаш лщдйд.
    сшиеп ъгойъ щм иейеид ичеод огеш згщ йеъш тн чйи мерв ашос - http://www.youtube.com/watch?v=g-n4fAJfI4I
    Tech support manager @ Ferrari/Maserati

  14. #14
    збш шщен фмв_'s Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2006
    ойчен
    дщшеп
    дегтеъ
    1,378

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    арй ма шеад дцчгд мозйш, амд ан баоъ дшлб ощощ мъзшейеъ

    арй тн шлб оевбд, дбемв'ерийн дтмйерйн едъзъерйн тгййп очешййн лбш 360 аму ч"о ейеъш о 10 щрйн,аемй азмйу бчшеб лийфем оерет.
    си бемв'ерийн бийеид темйн 1950 щ"з тмйерйн+ъзъерйн.
    дзмфъ ощемщйн тмйерйн+бемв'ерийн, ма рйшад мй йорте одбемв'ерийн дъзъерйн моеъ ббеа джоп, лк щблм очшд дйд цешк вн аеън мдзмйу.

    озйш лжд ( чцъ йеъш о-19,000 аму щ"з, тег мфрй дзмфъ дбемв'ерийн дъзъерйн очешййн) ) ма дйъй ощомн бщен очшд тбеш дщйфеш джд.
    аемй тбеш дсбд мсшп зйй бшйа евн жд ма биез.

  15. #15

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    ау азг ма олшйз аеък
    авб, огебш тм 750$ ема тм 19,000 щ"з...

    елое щлбш аошъй, жд ма ба лъзмйу мочешй ама оъчп оцб чййн ма ъчйп. ътщд аъ 2 дбгйчеъ щцййръй чегн млп еъеелз.
    авб 2, дщйфеш блбйщ брсетд йеойеойъ тцен лк щоощ ма огебш тм ъзшейеъ еайп мй оещв оайфд жд двйт? арй ожойп аеък мтщеъ сйбеб еоаойп щъщрд аъ гтък азшй осфш гчеъ.
    абм ан лбш цййръ, аж лп, жд ощфш одмк ойъмд баефп ощотеъй, озгг еоесйу ощчм мдйвей (овгйм аъ жейъ дчсиш), очжж аъ жейъ дчобш бдвбдеъ щм 3" ейеъш еоърдв огдйн брсйтд одйшд бщиз ебчитйн илрйн.

    ллд жд ршад бфтемд:
    http://www.youtube.com/watch?v=GVE-RdGUmIk
    Tech support manager @ Ferrari/Maserati

  16. #16
    збш шщен фмв_'s Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2006
    ойчен
    дщшеп
    дегтеъ
    1,378

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    арй гйбшъй тм 19,000 щ"з ан огебш блм дщйрей.
    лй мгтъй дзмфъ ощемщ тмйеп+бемв'ери ма йъп щен фйъшеп мреща дщйшщеш, щдеа чшйсд щм дбемв'ери дъзъеп блмм.
    етрййп щвн азшй 19000 аму щ"з аъд рйщша тн аеъе бемв'ери ъзъеп.
    евн ан ъшеейз ойжд тег 5 с"о бфъйзд (щжд доеп) аъд ощмн тм жд йеъш олфем тбеш ртймд чйгойъ щъйъп дшбд йеъш ойжд, ма лк?

    750$ жд шч ъзймъ дсйфеш, амд тн йщ мк айк мдбйа аъ жд.
    магн швйм жд йтмд фд фмес\ойрес 3500 щ"з бдрзд щдцмзъ мщзшш аъ жд оойщшг дшйщей.
    бтег щжев бемв'ерийн очешййн темйн 866 щ"з.
    аемй ан йщ цешк тм дгшк мдзмйу бещйрвйн (тег 750 щ"з) жд лбш оъзйм мдйеъ двйерй евн аж...

    блм очшд отрййп мдшвйщ аъ жд, лй оод щарй обйп ма цшйк мдйеъ щен дбгм бшлб щоевбд 2" тн бещйрвйн еъфезйн ъчрйн мтеоъ дси ощемщйн джд тм аеъе шлб.

  17. #17

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй фмв_ цфйд бдегтд
    блм очшд отрййп мдшвйщ аъ жд, лй оод щарй обйп ма цшйк мдйеъ щен дбгм бшлб щоевбд 2" тн бещйрвйн еъфезйн ъчрйн мтеоъ дси ощемщйн джд тм аеъе шлб.
    аъд иетд ебвгем. чша аъ од щшщоъй ебгеч аъ 2 дгбшйн щцййръй бшлб щмк ишен дсйбеб.
    жд азг ъмей бщрй, дощемщ ма йфъеш мк бтйеъ бгшййбщафи ема йвшен мзмеп дазешй мдфъз лмфй отмд.
    ощемщ ъзъеп оеомх мдзмйу мочешй бмй щен чщш ебойезг ан ма йегтйн од ддйсиешйд щм дшлб ае ан деа ма дезму мазшерд ейщ зщщ афйме чмещ щдеа тмем мчшес.
    жд лое цойв йщп, ма рестйн тмйе тг щдеа оъфецх.
    Tech support manager @ Ferrari/Maserati

  18. #18

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    дбтйд боъмд щм диейеид еафщш мдсълм бсшиеп щцешу т"й шп - дйа щдбемвеййри дъзъеп тебг бощйлд ема бмзйцд . щйое мб , йг дсшп /рачм роца отм дощемщ ема оъзъйе лое щрйъп мшаеъ бъцешеъ оъмд щм лмй шлб азшйн деед аеош - дбемвеййри дъзъеп оетос боъйзд . ъсълме тм оъмд щм фав'ше мгевод еъелме мдбзйп блк щйг дсшп (дзмч дзйцерй) зеффъ оъзъ мощемщ дъзъеп емезцъ аъ дбемв'еййри . г"а дощемщ дъзъеп деа алп жд щреща бтеос - дбемн едчфйх роцайн бйре мбйп дщмгд , зщйбеъ дощемщ дтмйеп фзеъд тщшеъ оерйн, ма блгй деа брей дшбд фзеъ зжч ема блгй деа ма жд щрлщм.

  19. #19
    ордм фешен asafk's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    дегтеъ
    33,708

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    дбтйд даойъйъ боъмд джд дйа ма длщм ама од щчешд бвмме.
    бемв'ейрийн рщбшйн. абм лщдощчм щм дшлб оерз тмйе (мезх аеъе) вн лщдеа рщбш йг дсшп ма ощъзшшъ. бфшаге лщдбемв'ейри оъфшч дшлб рефм.

    асу.
    "scars are tattoos with better stories"
    айп ълрйъ. зййн. рчегд.
    дчофш - VW TYPE 2 1978 | диргш - дйймчс 2008

  20. #20
    збш шщен фмв_'s Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2006
    ойчен
    дщшеп
    дегтеъ
    1,378

    бшйшъ озгм ъвебд: щбйшъ оъмд чйгой бмргчшежш мой щчшд ра мдъчщш 0522453989

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй рйш м цфйд бдегтд
    дбтйд боъмд щм диейеид еафщш мдсълм бсшиеп щцешу т"й шп - дйа щдбемвеййри дъзъеп тебг бощйлд ема бмзйцд . щйое мб , йг дсшп /рачм роца отм дощемщ ема оъзъйе лое щрйъп мшаеъ бъцешеъ оъмд щм лмй шлб азшйн деед аеош - дбемвеййри дъзъеп оетос боъйзд . ъсълме тм оъмд щм фав'ше мгевод еъелме мдбзйп блк щйг дсшп (дзмч дзйцерй) зеффъ оъзъ мощемщ дъзъеп емезцъ аъ дбемв'еййри . г"а дощемщ дъзъеп деа алп жд щреща бтеос - дбемн едчфйх роцайн бйре мбйп дщмгд , зщйбеъ дощемщ дтмйеп фзеъд тщшеъ оерйн, ма блгй деа брей дшбд фзеъ зжч ема блгй деа ма жд щрлщм.
    жд оаег двйерй, еозжч аъ жд щбгвн д 120 жд оешлб бгйеч дфек, бмзйцд ема боъйзд.
    оцг щрй, ан арй желш рлеп аеъе ъцешд лое бфшаге рйъп мшаеъ вн бгйсчабшй 3\4, етег ма оти шлбйн.

    офд вн арй йца орчегъ дрзд щмбемв'ери дтмйеп зййн чмйн бдшбд одбемв'ери дъзъеп.
    двмвм очбм олд етемд мотмд еоцг щрй дбемн едчфйх оървгйн мфтемд елк йеца щдбемв'ери дъзъеп деа боъйзд ема мзйцд.
    вн бсйшиеп рйшад лй дощемщ дтмйеп бсд"л течб азшй дъзъеп.
    ан жд дйд бъцешд щм оеиеъ фйъем щозебшйн мощемщ дтмйеп (лгевоа дйймчс 98<) аж дйе ма оти лзеъ тм дтмйеп, мошеъ щвн аж деа дйд бмзйцд ема оъйзд.

    авб, шайъй бгйеч аъ аеъе очшд бйен щйщ тм лбйщ 4, цоег мсййшйн абм тн щеешеми аефишд.
    дбемв'ери дъзъеп чшс двмвм чйбм жейъ щм 90 отмеъ, сйорй зшйчд щм 6-7 оиш едаеие тцш.

тоег 1 оъек 3 123 азшепазшеп

рещайн геойн

  1. лйееп чмах' бмрг чшежш 75
    тм йгй ohanani бфешен фешен иейид Toyota
    ъвебеъ: 4
    тглеп азшеп: 11-04-11, 20:24
  2. 4x4 ма ощъмб бмргчшежш
    тм йгй mate бфешен фешен иейид Toyota
    ъвебеъ: 2
    тглеп азшеп: 06-06-10, 20:18
  3. десфъ гмъ бмргчшежш 75
    тм йгй мбйа бфешен фешен шлб щиз 4X4 лммй
    ъвебеъ: 4
    тглеп азшеп: 25-10-09, 15:28
  4. гмъ цг ресфъ бмрг чшежш 75
    тм йгй nezero бфешен фешен иейид Toyota
    ъвебеъ: 7
    тглеп азшеп: 16-05-07, 20:35

дшщаеъ фшсен

  • айп бафщшеък мфшсн рещайн згщйн
  • айп бафщшеък мфшсн ъвебеъ
  • айп бафщшеък мцшу чбцйн
  • айп бафщшеък мтшек аъ дегтеъйк
  •