Close
עמוד 4 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 80 מתוך 124

אחלה, אז אם כולם מכירים:
    מחפש מכון בתל אביב שלא רועדות לו הביצים כשהוא רואה רכב שטח שהוא אמנם לא בדיוק מוגבה אבל הקפיצים שלו צהובים ואפילו יש לו מיגון.

בהודעה פרטית כמובן

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

ברירת מחדל תגובה: הגבהות וטסט

ציטוט נכתב במקור על ידי boaz avrahami צפיה בהודעה
    מצטרף לדעתם של דורון ומאיר.

לא רק שאין הכשרה הנדסית, הוא הקים איגוד צמיגיות והכתיר עצמו כיושב ראש הבלתי מעורער...
    ולדעתי הוא מאוד מעורער דווקא...

אף אחד לא צריך הכשרה הנדסית כדי לתקן בנצ'ר - אבל יש להם את ההכשרות וההסמכות שלהם ואני לא מזלזל. צמיגאי (סליחה, בנצ'רמאכער) זה מקצוע.

לגבי מי הקים ומי הכתיר את מי באיגוד הבנצ'ריות, אין לי מושג וזה גם לא חשוב. אבל אם ה"תואר" של היצור הזה מקובל על משרד התחבורה והוא אפילו נחשב על ידי משרד העיוועים הזה לסמכות מקצועית בתחומו, אז כשהוא מתייחס פתאום למשהו אחר שקשור ברכב (בגושים) וזה מסתדר בול עם האג'נדה שלהם (לאכוף, לרדוף, להחמיר, להכשיל, להוריד מהכביש), הם מקשיבים לו.
    בכלל - קבלו דברים כפשוטם - בכל תחום בחיים, הרשויות בד"כ לא אוהבות לשחרר רסן ו/או להקל על האזרחים, כי זה מפחית מהיכולת שלהן לשלוט על העניינים. רק אם תציעו להדק את אחיזת החנק ולהחמיר אכיפה, יש סיכוי טוב שתמצאו שם אוזן קשבת.

ואם נחזור לאיש הבנצ'רים והבגושים - אז הוא אהבל (לדעתכם) וכותב בשגיאות. נו שויין. "הם" משוכנעים שהוא אורים ותומים של בטיחות. מי קבע שהסטנדרטים שם במסדרונות השלטון גבוהים במיוחד?....
    תסתכלו מי ומה יושבים בממשלה ובכנסת וקובעים את העתיד של הילדים שלנו.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

דרור,
    אתה התחלת
    סוכנות הבטוח הגדולה והוותיקה בארץ לתרבות הפנאי
    טל 09-7676728 www.rotberg.co.il

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

אני התחלתי מה?
    אני לא התחלתי כלום. משרד התחבורה התחיל. מועדון המיליון התחיל.... אבל יודע מה? מי באמת התחיל בזה?... לא משרד התחבורה ולא מועדון מהיליון. אלה מכוני הרישוי בעצמם - הם מקור השחיתות ותאוות הבצע. אולי לא כולם, אבל חלק גדול מהם. הם התחילו בזה ולא היום, לא אתמול, לא לפני שנתיים ולא לפני עשר שנים. הרבה-הרבה קודם. כמה שנים אתה ג'יפאי מאיר? אני על ג'יפים רק 26 שנה. ילד ממש. אני לא זוכר טסט שלא גרם דפיקות לב בגלל שטויות מומצאות מהדמיון ואני לא זוכר טסט לג'יפ שבו בדקו אותו עניינית כמו את אחד הפרייבטים ולא התמקדו בלחפש לי הוכחות לקיומם של חייזרים - בצמיגים ובקפיצים ובכנפונים.
    כולנו יודעים שזו תעשיית כסף. כולנו יודעים שיש שם אנשים שבמצטבר לאורך עשרות שנים עשו מיליונים משוחד והעלו לכביש רכבים שאו לא תקינים טכנית/בטיחותית או סתם לא חוקיים בעליל. עכשיו זה התפוצץ והם בלחץ.

בלי קשר, תקרא את זה ותגיד לי מה אתה חושב - תגובה 52
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

משתמש חסום

זה ההבדל ביני לבין כל יתר "הפרשנים", לעניות דעתי הצולעת.
    הם/אתם מתמקדים ב"למה זה קרה/קורה" ובגלל מי - מה זה חשוב עכשיו?
    אני מדבר על מה צריך לעשות אחרי שכבר קרה.

אני יכול להסכים (ובעצם מסכים) עם כל מילה ששדורון אומר .. וגם עם מאיר וגם עם בועז ואפילו עם רענן - אז מה?
    עכשיו יש מצב נתון, שאתם ממשיכים להתעלם ממנו וממשיכים להשיא עצות לוחמניות - אז הנה. ההיילקס עשה כל מה שאמרתם וגם עשה בלאגן ועצר את העבודה במכון ודרש הסברים ו... העיפו אותו.
    ועלה לו, עד עכשיו, בעצבים וכסף וימי עבודה ועדיין לא נגמר לו.
    אז למה זה מעניין אותו שזה התחיל בגלל מכון פחדן או יוסי נעים כזה או אחר או ששמונה אחרים כן עברו טסט.
    עם אלה שעברו טסט -אין שום בעייה.
    וזה שתמיד עשו בעיות - עכשיו זה קצת שונה, לא?

ממשיכים לריב/לדבר על למה זה קורה ואם זה בסדר או לא - זה מה יש.
    מה עכשיו?

אתם אומרים לריב עם המכון (נקודתית) ולפרסם מכונים (רעים) ולהתעקש על הזכויות הקניין ולהצטייד בכל מיני מסמכים שתומכים בדעה שלנו... אתם אומרים, למעשה שכל אחד ייצא למלחמה פרטית נגד... כל העולם.
    ולחילופין, מציעים לשבת בשקט ולחכות שהאבק ישקע ולא לעשות טסטים, גם אם זה אומר לפתוח חזית נוספת (ביטוח, משטרה, נקודות, משפטים)..

אני אומר שצריך לפעול בצורה חכמה ובלי הכותרות שמייצר חיים 8 ומר גל ובשפה תרבותית ולא עילגת, בסיגנון הצ'כונה.

חבר רשום dudsha's Avatar

אז קראתי את כל מה שכתבו כאן.

קבלתי הצעת מחיר מגתוס לאולדמן עם הגבהה טבעית של הקפיץ ל 2" (אי אפשר בלי)

אז מה בסוף? ללכת להחליף או לא?.

חבר רשום שגיא S's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי dudsha צפיה בהודעה

תבקש מהם טופס חתום על ידי היצרן/יבואן שמדובר בקפיץ מאושר לרכב ושהוא אינו מהווה שינוי מבנה.
    הייתי גם מבקש מהם לצבוע את הקפיצים בולמים לשחור.
    תכסת"ח את עצמך כמה שיותר...
    אם הם לא מסכימים...הייתי מחכה עם זה עד שיתבהרו העניינים וההשלכות.
    2 נעילות - לאט לאט - ולעלות

חבר רשום

אז רגע עוד פעם דופקים את הצהובים הירוקים החומים והאדומים עכשיו רק השחורים טובים חחחחח
    יאללה תעזבו זה אפקט הדומינו נפלו על מישרד התחבורה הם נפלו על המכונים המכונים נפלו על הגיפים
    תרגיעו הכל יחזור למצבו הקודם
    יוסי

חבר רשום dudsha's Avatar

אוקיי

תודה :-)

חבר רשום מיכה100's Avatar

קראת ואתה עדיין שואל?
    דמיין לך שדה החשוד במיקוש לפניך. מה זה חשוד, כמה כבר עלו בו על מוקש, אחרים עברו בהצלחה, לא ברור מה היחס בין הקבוצות.
    ועכשיו אתה צריך להחליט אם להיכנס לשדה, למרות שיש לך אפשרות לא להכנס (או להמתין להתבהרות המצב) - מה אתה אומר?

חבר רשום

כדי שתיקרא את תגובה 68

חבר רשום

במצב דומה לשלך. כדאי לשאול אם ה penhard relocation bracket זה חובה. בלי זה כל מה שאתה מתקין אלו קפיצים, אבל התושבת הזאת עלולה למשוך מבט של בוחן מעיק

חבר רשום ד ו ר ו ן's Avatar

מה הם אומרים על מה שכתוב כאן?
    ההנאה שבאיטיות..

"The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

אז מי לדעתכם הגורם שיכול לתת חוות דעת שהחלפת קפיצים או התקנת מיגונים אינה מהווה שנוי מבנה:
    רק היצרן/יבואן?
    או כל מהנדס רכב?
    אולי היבואן של סט הקפיצים/בולמים? אני מניח שהם מכרו אותם באמונה שאין כאן שינוי לא חוקי של הרכב, אולי כדאי שיעמדו מאחורי זה?

מנהל פורום נמרוד's Avatar

אף אחד לא יכול לתת לך תשובה!

מערכת הרישוי בישראל הזויה. זו מערכת שבבסיסה חסרת הגיון והיא קורסת לתוך עצמה. המציאות יותר הזויה מחיבור של כל הקלישאות ביחד: הדב התעורר כי השתינו עליו מהמקפצה, הוא טיפס על עץ גבוה מדי ועכשיו הוא לא יכול לרדת, וכל סולם שתציע לדב הוא רק יקח וישבור לך על הראש, כי אין לו ברירה אחרת.

ואולי זו באמת מערכת כאוטית, כמו מזג האויר? זה דווקא מצב טוב, כי אז זה אומר שמזג אויר טוב יחזור מתישהו אחרי הסערה.

אין לי מושג מה אפשר לעשות - נראה לי שאי אפשר לעשות כלום, וכל ניסיון לעשות משהו יהיה חסר תועלת באותה מידה, ולכן גם לא מפריע לי שכל מיני גורמים הזויים מתוך הג'יפאים מפנטזים שהם מובילים מישהו לאן שהוא.

לא רואה שום דבר חכם יותר לעשות חוץ מאשר להוריד את הראש ולקוות לטוב...
    איוניק 5 | ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

חבר רשום

אם החלפת קפיצים ובולמים שמגביהים בצורה סולידית זה לא שינוי מבנה ע"פ החוק אז אפשר לפתוח פרוייקט בקיקסטרט, לגייס כסף ולהגיש בג"צ.
    הנקודה היא שהתקנה מנוסחת בצורה כל כך לא ברורה וניתנת לפרשנות ואני לא יודע מה הסיכוי.

ציטוט נכתב במקור על ידי נמרוד צפיה בהודעה
    אף אחד לא יכול לתת לך תשובה!

מערכת הרישוי בישראל הזויה. זו מערכת שבבסיסה חסרת הגיון והיא קורסת לתוך עצמה. המציאות יותר הזויה מחיבור של כל הקלישאות ביחד: הדב התעורר כי השתינו עליו מהמקפצה, הוא טיפס על עץ גבוה מדי ועכשיו הוא לא יכול לרדת, וכל סולם שתציע לדב הוא רק יקח וישבור לך על הראש, כי אין לו ברירה אחרת.

ואולי זו באמת מערכת כאוטית, כמו מזג האויר? זה דווקא מצב טוב, כי אז זה אומר שמזג אויר טוב יחזור מתישהו אחרי הסערה.

אין לי מושג מה אפשר לעשות - נראה לי שאי אפשר לעשות כלום, וכל ניסיון לעשות משהו יהיה חסר תועלת באותה מידה, ולכן גם לא מפריע לי שכל מיני גורמים הזויים מתוך הג'יפאים מפנטזים שהם מובילים מישהו לאן שהוא.

לא רואה שום דבר חכם יותר לעשות חוץ מאשר להוריד את הראש ולקוות לטוב...

וואו נמרוד דברים קשים אמרת. אני אקח את השאלה לכיוון אחר. נגיד שמחר פוסלים אותי בטסט בעילת שינוי מבנה ובא לי להתמודד עם הענין בבית המשפט. איזה מומחה הייתם ממליצים לי לקחת על מנת שיוכל לעמוד מול גורמי משרד התחבורה ולתת חוות דעתו שלא נעשה כאן שינוי מבנה ברכב.

חבר רשום

אתה תצטרך מהנדס רכב עם ניסיון ספציפי עבור הרכב/דגם שלך, שיוכל לאשר את תקינות הבולמים והקפיצים, את התקנתם והעובדה שברכב/דגם המדובר
    אין שינוי מבנה.
    או בקיצור - תצטרך מהנדס מקרייזלר (חטיבת ג'יפ) או ממכשירי תנועה (בדומה, חטיבת ג'יפ).

מנהל פורום נמרוד's Avatar

"בא לי להתמודד עם העניין בבית משפט"...

מה אתה ילד קטן?!

מה שבא לך זה לעבור טסט. לא יודע מה הדרך. לפרק את הקפיצים לפני הטסט. לצבוע בשחור להעמיס את הרכב לעומס מקסימלי כדי שיהיה נמוך. ליסוע לאילת. לקריית שמונה. ליסוע למכון של התנועה האיסלאמית כמסתערב, לבוא למכון בחולון ב2 בצהריים ביום שישי אחרי שידוע שאין סיכון למבצע. להיות ראשון בתור. אחרון בתור. לתת למכונאי מוכשר, לבחורה יפה, לסבתא מעוררת רחמים, למהנדס רכב, לעורך דין, לעבור טסט.

פשוט להתייחס לזה כאל רולטה, שפעם הסיכויים בה היו מספיק טובים (נגיד 1:30) ועכשיו הם נהיו גרועים. זמנית או לתמיד.

אני לא צוחק, כל תשובה שנתתי ועוד הגיונית באותה מידה כמו הויכוח על שינוי המבנה.

תקנות התעבורה הן אוסף מדהים של תלאים קשקושים פסאודו הנדסיים (בזה אני מבין) ואני משער שגם פסאודו משפטיים. חובבנות לשמה שמתגלגל מעצמה עוד משנות השישים. אני בטוח ב100%, שאין אף אדם שבאמת מסוגל לתת לך תשובה. ממשה קירמאייר האחראי על התקינה, משה וויצמן ראש אגף הרכב, דרך כל הפקידים וכל המהנדסים, כל מנהלי המכונים, כל הבוחנים בכל הרמות, כל המכונאים והמהנדסים, כל עורכי הדין בישראל - ואפילו עורך הדין המוכשר ההוא בפנסילבניה, נו, איך קוראים לו, זה שבדיוק עכשיו אוכל צהריים ותיכף יהיה לו מה להגיד על השטויות שאני כותב

הדבר האחרון שאתה רוצה זה ללכת לבית משפט.

הניצוץ שפוצץ את הסיפור הזה הוא גאון שהלך לבית משפט.

תמשיכו להתווכח כי זה כבר לא יכול להזיק.
    איוניק 5 | ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

חבר רשום

פריט טריוויה מעניין: בקטלוג של ג'יפ, הגובה של הרכב הוא 73.7", שהם 187~ ס"מ. גובהו של הרכב בקטלוג מכשירי תנועה.... 184 ס"מ :|

לאן נעלמו 3 ס"מ?

עמוד 4 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. נורות לד - וטסט שנתי
    על ידי shachar בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 6
    עדכון אחרון: 22-05-14, 10:50
  2. הגבהות לג'ימי 96
    על ידי haggzomr בפורום פורום שברולט/GMC
    תגובות: 1
    עדכון אחרון: 16-06-09, 12:39
  3. מחפש לקנות עגלה כולל ניירות וטסט לגרירת סובארו אימפרזה