PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת ווקי טוקי נייד בג'ימני

urisella
11-08-16, 19:23
שלום חברים
יש למישהו רעיון/נסיון כיצד להתקין בג'ימני ווקי טוקי נייד (baofeng 888s) על הדשבורד? הרעיון שלא יהיה זרוק ברכב שיקרין מה שפחות לגוף ושהאנטנה תראה זכוכית ולא פח (ז"א בגובה החלונות ללא מיסוך הרכב). השימוש לדיבור, במיק/רמקול שמתחבר עם כבל ארוך למכשיר.

<form rel="async" class="commentable_item" method="post" data-ft="{&quot;tn&quot;:&quot;]&quot;}" action="https://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php" id="u_0_3e" style="margin: 0px; padding: 0px;">אהבתי (https://www.facebook.com/groups/1642322646018381/?fref=ts#)הצג רגשות נוספים

</form>

יגאל81
11-08-16, 20:07
אני התקנתי לא על הדש בורד אלא על בין הכסאות מאחורי בלם היד. מחובר למחזיק הכוסות בין הכסאות. הוא יושב בתוך מעמד טלפון סלולרי ששיפצרתי לשם.
חיברתי אנטנה חיצונית שיושבת מעל הגלגל ספייר והכבל עובר דרך הדלת וכיסוי הפלסטיק בצד אחד, מתחת לכסאות האחורים ויוצא בדיוק מתחת למכשיר.

אין לי תמונות בשליפה, אם צריך אני אצלם.

urisella
11-08-16, 21:07
תודה

Mor Gurevich
12-08-16, 00:49
אצלי הוא מותקן בתא כפפות עם אנטנה חיצונית, חיבור חשמל ומע"ד על הדשבורד. נייד הוא כבר לא, אבל זה פתרון קומפקטי ויעיל.

zivo
12-08-16, 16:26
בין הכיסאות, ליד הבלם יד, אנטנה חיצונית ומע"ד.
אבל,
שמתי צמדן (וולקרו) על התחתית של הבסיס הטענה של המכשיר, ואני מעמיד את המכשיר בתוך המעמד המקורי , ומטעין במשך היום.
זה יתרון לטיולים ארוכים.
דרך אגב,
אני קצת מנסה לשחק עם כל מני מיקומים ואנטנות לאחרונה, עד כמה שאני מתרשם-
יש חשיבות גדולה לאיכות האנטנה, אבל כמעט אין השפעה של המיקום בתוך האוטו (שאתה עם אנטנה שמחוברת ישירות למכשיר).
נושא הקרינה לא נראה לי בעיה אמיתית. בניגוד לטלפון, שמשדר כמעט כל הזמן (גם שלא מדברים), מכשיר קשר מקרין אנרגיה רק בזמן שידור, כמה אתה כבר מדבר?

אנטנה חיצונית- אני מנסה להבין משהו עקרוני על האנטנות האלו. לכאורה, זה ממש ברור שאנטנה חיצונית, וגבוהה יותר טובה.
לעומת זאת, ברגע שמתחילים לנסוע, האנטנה מתנדנדת כל הזמן, ובנסיעה מהירה, היא בכלל כפופה לאחור ולא ניצבת.
בנוסף, אנטנה חיצונית = כבל ארוך שמנחית את עוצמת השידור.

אני חושב, שדי ברור, שבעמידה במקום לאנטנה חיצונית צריך להיות יתרון, בנסיעה? אני לא רואה פלאים.

urisella
12-08-16, 18:26
תודה

-->