PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיהטסו רוקי מי מכיר?

refa_l
13-11-05, 23:05
הציעו לי רכב כזה ואני מאוד מתלבט דיברתי עם אחד שיש לו כזה והוא שיבח את הרכב בלי סוף.
הייתי מאוד רוצה לדעת פרטים עליו:
1. אמינות
2. זמינות ועלות של החלקים (אמרו לי שהרבה חלקים אפשר לשים של היילקס ממודלים מוקדמים האם זה נכון?)
3. ביצועים (צריכת דלק, התנהגות כביש/שטח)
4. חשוב מאוד!!! שוק שיפורים, האם זמין? נעילות דיפרנציאל שיפורי מתלים וכדו'.
5.ואולי עוד פרטים שאתם יכולים לנדב לי.

ולמי ששואל למה דווקא רוקי, CJ גדול עלי לעת עתה וסמוראי קטן מידי וחשבתי שאולי זה יתן לי משהו באמצע אני צודק :?:

תודה מראש רפאל.

המהנדס
14-11-05, 00:59
לא הייתי הולך על כזה רכב רק בגלל העובדה שהוא נדיר ביותר - וזה חיסרון משמעותי לרכב שטח שגם נוסע בשטח - זמינות חלקים (והמחיר בהתאם) הוא פרמטר חשוב לתפרן.
עצה שלי - לך על סמוראי ארוך.

moriseven
14-11-05, 09:47
גם אני התעניינתי ברכב הזה לפני שקניתי ג'יפ, הרבה אנשים אמרו לי גם שהחלקים הם של טיוטה (הרכב מבוסס על הלנדקרוזר של שנות ה -80 וחולק איתו הרבה מכלולים).
הבעייה היא יותר פלטפורמת השיפורים האפשרית פה בארץ, תנסה לברר כמה שיותר פרטים על המכלולים שלו (סרנים לדוגמא) ואולי תמצא שהם משותפים לעוד רכבים שקיימים בארץ ושיש להם שיפורים.
אני כשחיפשתי(לפני 3 שנים) אנשים רצו מחירים בשמיים על שנת 85 (שזאת השנה היחידה אם אני זוכר נכון שהביאו אותו) רצו 27000 :? בסופו של דבר מצאתי רכב הרבה יותר נדיר ובמחיר הרבה יותר מצחיק.

מוריס

asafk
14-11-05, 23:11
קודם כל, ולפני הכל- אין נעילות לרוקי- וזה אומר שרכב שטח ברמה יותר מבסיסית הוא אף פעם לא יוכל להיות.

מכללים של טויוטה, כבר אמרו. אבל מדובר במכללים נדירים מאוד- לא קיימים בארץ, בכל מקרה. תחשוב לבד מה המשמעות של השבתה של האוטו ללפחות שבועיים על משהו איזוטרי כמו משאבת מים. אם זה רכב שני (שנוסע רק לטיולים) אפשר איכשהו לחיות עם זה. אם אתה בונה על שימוש יומיומי- אני ממליץ להימנע מרכב נדיר.

אסף.

גיא
14-11-05, 23:57
מוריס ...

אני מסתכל ושוב מסתכל על האייקון שלך ...

מטריד משהו ... אתה צריך עזרה עם המחשב ? .... :roll:

לעניין האוטו. ישנו בחור, אריה, שיש או היה לו כזה דבר. כדאי לך לשוחח איתו.

אני חושב שהוא נישבר והתדרדר לדיסקו בסוף .... :evil:

dido
15-11-05, 22:45
פנה לאריה ברץ נקרא אריה רוקי בג'יפטריפ יש לו אחד למכירה כולל רנצ'ו ומדחס
כמו כן תמצא שם קצת מידע בפורום דיהטסו
לאחר הרבה התלבטויות אני בחרתי ברוקי -והנחתום מעיד על עיסתו-תמורה הכי טובה למחיר

-->