PDA

צפייה בגרסה מלאה : קריאת קבצים לעמוד ענן.

vik014
31-08-16, 16:02
שידרגתי טלפון מ LG3 ל LG5, עם ה LG5 אני לא מצליח להוריד קבצי מסלולים. מה יכול להיות שאני עושה לא נכון?

erezgur
31-08-16, 17:00
נרשמת עם אותו חשבון?

vik014
01-09-16, 04:04
כן. והסימן כשאני ניכנס הוא אומר שלום XXXX מכאן אני מבין שהוא מזהה אותי.

בינתיים שמתי לב שכשאני מעלה קובץ במחשב הביתי ושומר במסלולים שלי בתוכנת עמוד ענן, כעבור זמן אני כן רואה את הקובץ בסמרטפון. אבל להעלות קובץ מסלול שנשמר בסמרטפון בתיקית הDOWLOAD למשל, מהסמרטפון ישירות לעמוד ענן, כפי שעשיתי עד היום, זה כבר לא הולך, לא ניתן לראות קבצים בסמרטפון דרך התוכנה . (יכול להסתדר, אבל סתם קצת מבעס).

erezgur
01-09-16, 11:28
אם אתה מעלה קובץ במחשב הביתי לאתר עמוד ענן ואח"כ רואה אותו ב"מסלולים שלי" בסלולר - אז אכן אתה עובד עם אותו חשבון ומבחינה זו זה תקין.

כעת אני מנסה להבין טוב יותר את הבעיה. כאשר אתה מתוך התוכנה באנדרואיד, פותח את ה"מסלולים שלי" ומשם בוחר "מקובץ" ואח"כ בוחר את התיקייה המתאימה, רואה בה את קבצי המסלול ומנסה לבחור אחד מהם לא מצליח לטעון? יש הודעת שגיאה?
או שאולי אתה מתכוון שאתה כלל לא רואה את קבצי ה- TWL בתיקייה?

אם הבעיה היא שאתה לא רואה את קבצי ה- TWL בתיקייה, אני מנחש שאינך מחפש במקום הנכון - וודא שאתה מחפש בזיכרון המכשיר / כרטיס זיכרון (בהתאם למיקום שבו נמצאים הקבצים).

vik014
01-09-16, 14:42
ראשית באמת תודה על ההתייחסות והסבלנות, אבל מה שקורה זה שדרך עמוד הענן לא רואים תיקיות קבצים בסמרטפון ביכלל. לא בזיכרון המכשיר ולא בכרטיס הזיכרון, כל הזמן זה מגיע לרשימת המסלולים שלי.

Mor Gurevich
01-09-16, 19:26
אם אתה מסמן "וי" משמאל לתיקיות "כרטיס sd" או "device storage", תבטל אותו.
במקום זאת, תלחץ על האייקון של התיקייה ותמתין כמה שניות. זה אמור לפתוח לך את שאר תיקיות המשנה.
משום מה, לפחות אצלי, כאשר מסמנים "וי" ולוחצים על כפתור "פתח" מימין למעלה, זה זורק למסלולים שלי.

-->