PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור טאבלט למערכת של הרכב

Alihamad
31-08-16, 18:42
ערב טוב לכולם אז כחה יש לי בבית טאבלט זרוק בבית ללא שימוש אז חשבתי לעצמי למה לא לחבר אותו לג'יפ קראתי ברשת המון שעם אני מחבר את הטאבלט ישירות למגבר אז אני צריך הרבה מתאמים ושנאים ועוד כל מני חוץ מי להרכיב פנאל חדש.אז חשבתי אולי להשאיר את המולטימדיה שיש לי כבר ורק לחבר את הטאבלט בכבל aux או bluetooth ולתלות אותו איפה שאפשר .השאלה שלי זה עם היה שינוי בסאונד? ואם למישהו יש רעיון איך להטעין אותו? אשמח לשמוע עוד רעיונות תודה רבה לכולם.

גלעד .ג.
31-08-16, 20:14
תחבר אותו ישירות למגבר . בנוגע לטעינה תחבר אותו למצת או למתח ישיר (אחרי פיוז)....

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Asaf-a
31-08-16, 20:23
בדרך כלל חיבור סאונד דרך aux מנחית מאוד מאוד העוצמה וצריך להגביר משמעותית הווליום לרמה ששומעים רעשים סטטים, כדאי שתבדוק לפני שאתה משקיע מאמץ ומתחבר חשמלית.

Alihamad
01-09-16, 05:54
תודה רבה חברים ואם אני מחבר דרך bluetooth זה גם ינמיך?

Asaf-a
01-09-16, 11:35
בדרך כלל לא

Nisan Mordehay
07-09-16, 08:08
על הדרך הייתי קונה obd2 פשוט ומחבר קבוע ומוריד תוכנה בשם טורק ומקבל מידע עדכני מהמחשב מנוע בלייב
Check out "Torque Lite (OBD2 & Car)"
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.prowl.torquefree

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Alihamad
07-09-16, 16:33
אין לי איפשרות אחי החיבור שאתה מדבר עליו למנוע דיזל זה משנת 2005 ושלי 2001 לצערי .. לנושא בינתיים חיברתי את הטבלאט למצת עם מטען רגיל אבל הוא מחממם אז אני חושב לחבר אותו לסוללה של הרכב ...

GodsFather
07-09-16, 21:40
תקנה שקע usb ייעודי ותמשוך חיווט עם פיוז שיפעל אחרי הסוויץ.
דוגמאות ולינקים יש בכתבה על הויטרה שלי למשל.

andy.shaked
07-09-16, 22:13
יש מלא מדריכים לזה וסרטונים בyoutube.
בעיקרון אתה צריך לחבר עם שנאי/מטען של לפחות 2A ורצוי נתק את הסוללה למניעת התחממות ממחזורי הטעינה.
בנוגע לעוצמת הסאונד, אתה צריך לחבר מגבר כלשהו, או כניסת aux במערכת קיימת.
אתה לא יכול לחבר ישירות לרמקולים כי אין מספיק עוצמה.
הנה דוגמא אחת
https://youtu.be/7C7f7PIRGus

Alihamad
08-09-16, 14:16
תודה רבה חברים למדתי המון בינתיים השארתי את הטבלאט כמו שהוא מחובר למצעת אני לא חושב שכדאי לי להיכנס לזה מחוסר ניסיון אולי בהמשך אקבל חוות דעת מי מומחה תודה לכם

biranit50
24-12-18, 09:21
ללנקרוזר (2004)מצאתי ב EBAY אביזר שמתחבר למערכת השמע עם תקע שמחליף את התקע שמגיע מהCD (שכבר לו בשימוש)
לאביזר כניסות USB ו AUX. נשלט מאופציית ה CD במערכת השמע

-->