PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון מדיח כלים - כנראה טרמוסטט

מיכאלה
04-09-16, 18:24
שלום וברכה, המדיח שלי מסוג אמקור דגם super pony הפסיק פתאום לחמם את המים. פרט לזה פועל כרגיל (אך כמובן הכלים לא יוצאים נקיים). פירקתי, ניקיתי והוצאתי המון אבנית, הפעלתי שוב וזה לא עזר. לא ראיתי שום דבר שרוף או מנותק בדרך. הכל נראה תקין.

ההנחה שלי היא שצריך להחליף את גוף החימום - כבר פירקתי אותו - אשמח לקבל חוות דעת נוספות מחברי הפורום, האם הכיוון שלי נכון.

האם קיימת דרך לוודא שזה אכן גוף החימום? הוא נראה רגיל פרט לכך שהוא (היה) מכוסה ברובו באבנית.

תודה רבה.

asafk
05-09-16, 08:15
אם גוף החימום כבר מפורק - אפשר לבדוק אותו על השולחן. אני לא בטוח שכך זה במדיח הספציפי הזה, אבל במדיחים אחרים הבקרה לא עוברת שלב אם המים לא מגיעים לטמפרטורה הרצויה, לכן אני חושד דווקא בבעיית בקרה. (כי המים קרים ובכל זאת המדיח מתקדם בשלבים)

אסף.

kd2
05-09-16, 12:34
צבת אמפרמטר יכולה לחסוך לך את הפירוק, אתה תראה בשניה ובבטיחות יחסית האם הגוף צורך זרם.
אם לא צריך לבדוק האם יש מגען או פיוז בדרך ולוודא שלא הם אשמים.

קריסטבל
09-09-16, 22:05
היי, אני בת.
אני מיכאלה - שיניתי את השם כי לא הצלחתי להיכנס למערכת עם השם הקודם.מוכרים את הצבת הזו בכל חנות לחומרי בניין?
אם מדובר במגען או פיוז - רואים עליהם שהם שרופים/שחורים?
תודה על ההתייחסות.

erezgur
09-09-16, 23:20
רק תרשמי לעצמך את הסיסמא, כי אם בחודש הראשון שנרשמת לאתר כבר יש לך שני חשבונות ורק 5 הודעות... עוד יצטרכו להחליף כאן תשתיות פורומים...

מיכאלה
10-09-16, 02:29
כן, כבר רשמתי. תודה. לפעמים זה ממש מסובך עם כל הסיסמאות האלה. ובהזדמנות זו - ידוע לך למה אני מקבלת מהאתר הודעות שהכותרות שלהן בג'יבריש?

-->