PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפצורים לדיסקו 1

בפאלו
25-09-16, 16:24
"התחדשתי" בדיסקו 1 שנת 1998 ורוצה להגביה אותו בשלב ראשון 50 ממ,מישהו לובש סט של TERRAFIRMA?/המלצות לסט לא יקר?
תודה
כמו כן יש אפשרות להעלות הספק בלי לשבור גיר ושאר מכלולים?(מנוע דיזל)

KOOKE
25-09-16, 21:48
לא מכיר טרה פירמה. מכיר אולדמן. לא הכי זול אבל לא מחיר בשמיים. יש גם אחריות לשנתיים. ממליץ.

אפשרויות מקובלות להספק יותר גבוה למנוע אנטרקולר מוגדל וכיוון משאבת הזרקת הסולר. אפשרויות מתקדמות יותר כבר עלולות לסכן המנוע כמו נניח שינוי הטורבו וגדישת הטורבו.

ד ו ר ו ן
25-09-16, 23:36
ברנרד כתב על terafirma שהמותג כמו השם שלו, קשה מאד.

Bernard
26-09-16, 04:13
ברנרד כתב על terafirma שהמותג כמו השם שלו, קשה מאד.

חבל על כל גרוש שהשקעתי, בסט הזה... הרס לגמרי את הנוחות של הדיסקברי.
יותר לא נוגע במותג הזה - אבל אולי לאחרים זה יתאים, בסך הכל זול והגביה יופי את הרכב.. ממש כפי שהובטח.

leonid tdi
26-09-16, 07:09
"התחדשתי" בדיסקו 1 שנת 1998 ורוצה להגביה אותו בשלב ראשון 50 ממ,מישהו לובש סט של TERRAFIRMA?/המלצות לסט לא יקר?
תודה
כמו כן יש אפשרות להעלות הספק בלי לשבור גיר ושאר מכלולים?(מנוע דיזל)

קח מג'קי ( אוטומיני ) סט של בריטפרט , לא יקר ועושה את העבודה , יש אחריות . עם הספק אין מה לעשות , תעשה טיפול כללי , תבדוק תקינות מערכות וצנרת , תתרגל ותענה .

בפאלו
26-09-16, 08:48
לא מכיר טרה פירמה. מכיר אולדמן. לא הכי זול אבל לא מחיר בשמיים. יש גם אחריות לשנתיים. ממליץ.

אפשרויות מקובלות להספק יותר גבוה למנוע אנטרקולר מוגדל וכיוון משאבת הזרקת הסולר. אפשרויות מתקדמות יותר כבר עלולות לסכן המנוע כמו נניח שינוי הטורבו וגדישת הטורבו.

נכנסתי לאתר של אולדמן ויש מספר אופציות ,מה זה בולבאר? כמו כן ראיתי שיש רק 40 ממ הגבהה

KOOKE
26-09-16, 18:02
"בולבאר" בתרגום לעברית זו קשת שוורים או מהשמכונה בארץ "מגן חזירים" - קשת מתכת שמורכבת על הפגוש הקדמי שאמורה להגן מפני פגיעה חזיתית בחיית בר.

בארץ זה לא חוקי.

לגבי האופציות הגבהה - קיט שלם של אולדמן כולל ספייסר (טבע אוקולון שיושבת בין הקפיץ ובין התושבת) של 10 מ"מ. סך הכל הגבהה כ- 50 מ"מ שזה שני אינצ' .

יש קיט אולדמן הבי דיוטי ויש קיט אולדמן מדיום. תלוי בעומס שיש דרך קבע בדיסקו שלך - לרוב השימושים השפויים הפשרה הטובה ביותר לטעמי בין שיכוך ועמידות הוא קיט המדיום של אולדמן.

דינוס
27-10-16, 00:55
קח מג'קי ( אוטומיני ) סט של בריטפרט , לא יקר ועושה את העבודה , יש אחריות . עם הספק אין מה לעשות , תעשה טיפול כללי , תבדוק תקינות מערכות וצנרת , תתרגל ותענה .

כמה עולה סט כזה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלון_ק
27-10-16, 08:04
הדרך הכי טובה להבטיח שיהיה לך אוטו לא נוח זה לקנות לפי המלצות באינטרנט, כשאין שום מידע לגבי הדרישות שלך.

עם כמה משקל אתה נוסע? איך המשקל מחולק (מעמיס על הגגון? בתוך האוטו? בספסל אחורי או בבגאז'?)
כמה אנשים?
אתה נוהג מהר או לאט בשטח?
היום המתלה נוח לך אבל רק נמוך, או שהוא גם רך מדי לטעמך?
כמה אתה מוכן לשלם?
כמה אתה מוכן להתפשר, זאת אומרת אם זה אוטו יומיומי, מעניין אותך רק הנסיעה בטיול כשאתה עמוס או שגם בכביש אכפת לך? אולי רק בכביש מעניין אותך כי זה 95% מהשימוש?

אני הייתי ממליץ ללכת לסדנאות. זה עולה יותר, אבל יש לך מישהו להתייעץ איתו ומישהו לבוא אליו בטענות אם יש בעיה. אני מניח שחלקם אפילו יתנו יעוץ בלי שתעשה את העבודה אצלהם.

אם אתה בכ"ז בוחר לקנות לבד בלי להבין את התחום, אין לי המלצה על מוצר ספציפי אבל אני כן יכול להמליץ לך על ג'קי כאדם. הוא הוגן, תמיד עוזר, ממש יוצא מדרכו בשביל אנשים. שירות מדהים.

בפאלו
21-05-17, 09:17
חבל על כל גרוש שהשקעתי, בסט הזה... הרס לגמרי את הנוחות של הדיסקברי.
יותר לא נוגע במותג הזה - אבל אולי לאחרים זה יתאים, בסך הכל זול והגביה יופי את הרכב.. ממש כפי שהובטח.
לבסוף הבאתי סט הגבהה של טרהפירמה ,סט רך כי חוץ מאשר שאני הוהג בסופש ,אשתי נוהגת על האוטו כל השבוע והיא התאהבה ברכות של הדיסקו,הרכב הוגבה יפה והרכות ממש כמו רכב אמריקאי- ת ע נ ו ג .
תודה לכולם על התגובות והייעוץ

טרודיי
21-05-17, 14:09
לבסוף הבאתי סט הגבהה של טרהפירמה ,סט רך כי חוץ מאשר שאני הוהג בסופש ,אשתי נוהגת על האוטו כל השבוע והיא התאהבה ברכות של הדיסקו,הרכב הוגבה יפה והרכות ממש כמו רכב אמריקאי- ת ע נ ו ג .
תודה לכולם על התגובות והייעוץ
תתחדש.
כמה עולה סט כזה?ומאיפה קנית?
הוא מתאים לרכב עם פגושי מתכת+כננת?

בפאלו
21-05-17, 14:43
תתחדש.
כמה עולה סט כזה?ומאיפה קנית?
הוא מתאים לרכב עם פגושי מתכת+כננת?
סט עולה כ2300 שקל תלוי ברשויות ככל שה קשיחות עולה מחיר הסט עולה
אני הבאתי סט רך שלא יפגום בנוחות של הרכב - היה חשוב מאוד לאשתי.
הבאתי דרך רביב 0546111592
מביא הכל לרכב ושירות אמריקה

-->