PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפה נעלמת באורוקס מפס

דורוןוינ
03-10-16, 20:20
שלום ושנה טובה
העליתי ישירות מאתר ISRAEL HIKING MAPS למכשיר גלקסי 7 מפות לעבודה ב OFF LINE.
בסוף התהליך נבנתה ספרייה של המפה במקרה זה מודבר על מפת MTB לרכיבת אופניים .

כאשר אני עובר ל OFF LINE ובוחר במפה היא עולה אולם בזום גבוהה, כאשר אני מנסה להגדיל את הזום כלומר לראות בפרוטרוט תא שח קטן המפה נעלמת ואני מקבל נקודות על המסך במקום מפה .

בגלקסי 5 כשעשיתי את זה עבד מצוין .
מה אני לא עושה בסדר כיצד מסדרים את זה?

תודה דורון

steed
04-10-16, 08:43
שלום ושנה טובה
העליתי ישירות מאתר ISRAEL HIKING MAPS למכשיר גלקסי 7 מפות לעבודה ב OFF LINE.
בסוף התהליך נבנתה ספרייה של המפה במקרה זה מודבר על מפת MTB לרכיבת אופניים .

כאשר אני עובר ל OFF LINE ובוחר במפה היא עולה אולם בזום גבוהה, כאשר אני מנסה להגדיל את הזום כלומר לראות בפרוטרוט תא שח קטן המפה נעלמת ואני מקבל נקודות על המסך במקום מפה .

בגלקסי 5 כשעשיתי את זה עבד מצוין .
מה אני לא עושה בסדר כיצד מסדרים את זה?

תודה דורון

אתה יכול לשלוח צילום מסך?

zivo
04-10-16, 11:16
תבדוק אם לא מתחלפת לך מפה (כתוצאה מזום גבוה מדי).
תחפש, נדמה לי מתחת "לתצוגה" אפשר למנוע החלפת מפה כתוצאה של זום

דורוןוינ
05-10-16, 20:26
STEED שלום
חיטטתי בטלפון ואיכשהוא הצלחתי .
מסתבר שהקטנת הזום או ההגדלה נעשית באמצעות מקשי עוצמות הקול
מעכשיו נראה בסדר .

נושא אחר בניתי מסלול בסיומת GPX באתר ISRAEKHIKING במחשב הנייח \כשהעברתי לטלפון האורוקסמפס לא מזהה ניסיתי גם עם סיומת TWL ול עלה ניסתי לפתוח את הקובץ בעמוד ענן וגם לא לא הצלחתי
פתרון?

סליחה על הבלבול המוח
שנה טובה
מעינת ודורון

steed
06-10-16, 00:55
אני לא מכיר בעיה שכזו.

כדי לבדוק את הבעיה תכניס את המסלול שוב לאתר, תיצור קישור לשיתוף בעזרת הכפתור התחתון בצד ימין, ותעתיק את הקישור לפה או שלח לי בה"פ.

שנה טובה וד"ש לעינת

erezgur
06-10-16, 09:16
מסתבר שהקטנת הזום או ההגדלה נעשית באמצעות מקשי עוצמות הקול
מעכשיו נראה בסדר .

הי דורון,

מנצל הזדמנות זו כדי לציין / להזכיר שישנן שתי אפשרויות המכונות זום ולעיתים מבלבלים ביניהם.

ישנו זום דיגיטלי "פשוט" - הגדלה או הקטנה הינם פשוט התרחקות או התקרבות למרכז המפה, מבלי שהמפה באמת משתנה (כלומר עם מגדילים ל-200%, למשל, כל נקודה כעת היא פי-2 ברוחב ופי 2 בגובה, כלומר גדולה פי 4 מהגודל המקורי. אפשר לראות זאת באתר עמוד-ענן כאשר מבצעים זום על מפות 1:50K, למשל.

במפה המורכבת ממספר שכבות, רמות זום שונות, ניתן להגדיל ע"י מעבר למפה עם רמת פירוט גבוהה יותר ולהקטין ע"י מעבר למפה עם רמת פירוט נמוכה יותר. לצורך המחשה - ברמת פירוט מסויימת רואים רק כבישים מרכזיים וישובים גדולים יחסית וכאשר עוברים לרמת פירוט גבוהה יותר ("זום") רואים גם ישובים קטנים יותר, דרכים צדדיות, עוד פריטי מידע וכו'. ניתן להמחיש זאת ע"י לחיצה על + או - באתר המפה של IsraelHiking או גוגל-מפות, למשל - ניתן להתמקד באזור ולראות כיצד נחשפים עוד פריטי מידע ברמות זום גבוהות יותר (וגם את שינוי סרגל הקנ"מ למטה מימין).

באורוקס, כברירת מחדל, מקשי עצמת הקול משנים את הזום הדיגיטלי קודם כל. "צביטת" המסך משנה את רמת הזום (מחליפה שכפת מפה המפה מפורטת יותר או פחות).

להת',

ארז גור

-->