PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם אפשר להרכיב בודי של 84 או 86-87 על שילדה של 89?

karnaf
20-11-05, 18:00
או במילים אחרות התהפכתי עם הסמוראי שלי ואני מחפש בודי
ביום שבת באיזור פלמחים התהפכתי עם הסמו חוץ מ3 תפרים ביד וכמה מכות יבשות הכל בסדר
השאלה שלי היא האם השילדות בכל השנים זהות? האם בודי של 84 יתאים ללא התאמות על השילדה שלי??
תודה מראש
קובי

אביב3
20-11-05, 19:30
אפשר תמונות :lol:

אלון_ק
20-11-05, 19:33
השלדות זהות למיטב ידיעתי, אבל זה לא אומר שאפליקציות עליהן גם זהות. תושבות הקפיצים, לדוגמא, שונות בשלדות מתקדמות יותר; אני לא יודע מה קורה עם תושבות בודי, אבל תהיה בטוח שזה לא קשה להתאים. מדובר על עבודה פשוטה ביותר, כולה בניית מגדלים.

טוב לשמוע שאתה בסדר - עכשיו אני מרגיש חרא שלא הבאתי לך עדיין את המייצב... :lol:

אם אתה כבר שם והשלדה כבר מופרדת מהבודי, נצל את זה לצביעה טובה ולסידור מערכת החשמל.

אם אתה מוכר דלתות, אני מעוניין (בפרטי).

dizza man
21-11-05, 08:15
אני יודע שבודי של 84 ישב על 87 אחד על אחד

תתקן את שלך חבל הבודי יפה.. תחליף מסגרת ,קשת ,דלתות ,מכסה מנוע אפשר לתקן,

שימשה ואת הדשבורד תחזק ותרכיב קשת התהפכות דחוף!! ויש לך מזל שהבחור שהיה איתך באוטו סבל רק מטראומה
ומכה יבשה בצלעות .. ירד לי הלב שהוא התחיל לרעוד ולצעוק מכאבים

אני חקרתי את זירת הפשע ומה שהפך אותך זה שפירפרת 2 גלגלים (נעילה) אחוריים בחול עם חצץ ואז שסיימת את הסיבוב (80 מעלות) צמיג אחורי שמאלי נפגש עם כביש סלול ודחף את הסמוראי שלך לגובה 2 מטר .. לא היו בורות מיוחדים בדרך אולי איזה שקע ממש לא רציני

אלון_ק
21-11-05, 12:43
כפיר, 87 זה בדיוק הגבול. עם החלפת הסרנים לרחבים יותר נכנסו השינויים בשלדה לטובת הקפיצים, לכן כאן נשאלת השאלה האם היו גם בבודי. לדעתי לא, אבל כפי שאמרתי קודם - גם אם כן, זה שטויות להתאים.

karnaf
21-11-05, 12:55
כפיר כנראה שלא התסכלת מספיק על הבודי
מכסה מנוע הלך!!! מת!! כנף שמאל אחורית עקומה בצורה שאי אפשר להחזיר אותה בצורה נורמלית
הקשת התעקמה וקרעה בתוך הבודי כמה דברים
ההתהפכות נגרמה מטעות מטומטמת שלי כשניסיתי לזרוק תחת בין שני שטחים בעלי מקדמי חיכוך שונים ופה הנעילה עשתה את שלה ווהענישה אותי על השטות
טוב שזה נגמר בכסף ולא בנזקי גוף!!
למדתי עוד שיעור
כפיר , כל כך התלהבו מזה שעקפתי אותך בנסיעה על החוף שעשו לי עין על הגיפ!!!
קובי

karnaf
21-11-05, 16:16
רציתם תמונה?
הנה אחת בקרוב יהיו עוד
http://img381.imageshack.us/my.php?image=12hg.jpg

http://img381.imageshack.us/img381/4373/12hg.jpg

nir.samo
21-11-05, 18:17
ממעקב פה בפורום ובכלל קיבלתי את הרושם שהקשת המקורית עומדת בד"כ במשימה, גם אם באופן חד פעמי - והתמונה הנ"ל די סותרת את זה.
והעיקר שיצאת שלם, קרנף.

karnaf
21-11-05, 20:10
דווקא הקשת הזו הצילה אותי כי היא לא קרסה באופן משמעותי
היא עמדה במשימה
אני מאמין שבמהירויות יותר גבוהות היא לא תועיל!!!
קובי

סמוראי 92
21-11-05, 21:15
קודם כל ברכות רפואה ובריאות - יצאת בנס לך לגומל.

הקשת המקורית של הסמוראי לא עומדת בשום דבר מהותי, מה גם שברכבים הפתוחים קשה לדעת אם היא כבר "נוסתה" בעבר. לפי דעתי שיפור חשוב ביותר למי שבאמת משתולל עם הרכב ומחפש נסיעת שטח אגרסיווית או טיפוס סלעים ומדרונות זה כלוב התהפכות מלא לסמוראי .

אני בטוח שמי שראה אותך מתהפך יסכים איתי .

אלון_ק
21-11-05, 21:31
הקשת המקורית של הסמוראי לא עומדת בשום דבר מהותי
לא מדוייק, היא עומדת גם עומדת בהתהפכויות איטיות. אפילו כאן היא לא קרסה.

זה לרגע לא מוריד מנכונות דבריך ובפרט לא מהשורה התחתונה - כלוב הוא לא פריווילגיה לרכב פתוח, הוא חובה.

אביב3
21-11-05, 21:31
קרנף איך יצאתם מהאוטו? נראה שזה בלתי אפשרי

barak4*4
21-11-05, 21:39
נקסוס:

כלוב הוא לא פריווילגיה לרכב פתוח, הוא חובה

גם בסגור!
מה גורם לך לחשוב שסגירה של סופה, או של דיפנדר שוות משהו בהגנה של התהפכות רצינית? לא נפילה עדינה על הצד, התהפכות או אפילו מס' גילגולים במורד הר.
במקרה אלו 2 רכבים סגורים שראית מתהפכים ללא כלוב. לא נראה הרבה יותר טוב מהתמונה המוצגת כאן.
אני לא זוכר מי זה היה (מישהו מזקני הפורום), שאמר שכולנו משקעים בכל השיפורים, אבל לרובינו אין כלוב וזה הדבר החשוב ביותר למי שבאמת עושה שטח.

המקרה הזה שהסתיים בשלום (באופן יחסי כמובן), צריך להיות דגל אדום לכולנו.
אסור להיו שאננים.

נמרוד
21-11-05, 21:53
ברוך הבא למועדון הופכי הסמוראים (נשיא בלתי-מעורער לכל החיים - סוזי המשתוללת, ואני במקום מכובד עם שתי התהפכויות). העיקר שהסתיים ללא פגיעה בנפש.

אני חייב להעיר הערה לגבי המסקנות שכולם מסיקים - מה שיש לכם כאן זו דוגמא אחת, אבל היא דוגמא למקרה שבו קשת ההתפכות המקורית דווקא עשתה את עבודתה והגנה על חיי הנוסעים - עובדה. אם כבר, אז זו דוגמא נגדית לצורך בכלוב... אבל אני האחרון שאתם צריכים לשכנע בחשיבות של כלוב פלדה אמיתי, איכותי. ובהקשר הזה, אני מרגיש צורך להזכיר את ארז מסדנאת אוברלנד בתור "קבלן כלובים", לא רק לדפנדרים.

אלון_ק
21-11-05, 23:23
ברק, אני מתיחס לסמוראי, לא לרכבים ככלל. עקרונית הצדק עמך, תמיד עדיף עם, אבל אם אתה צריך הוכחה למה לי זה לא דחוף מבחינה תקציבית (שזה המכשול האחרון כרגע, אגב) תסתכל על סושי... הוכחה ניצחת שסמוראי סגור יכול גם יכול לעמוד בהתהפכות בכבוד.

לא תירוץ טוב, אבל תירוץ בכ"ז.

karnaf
22-11-05, 01:46
יצאתי מהחלון של הנוסע שניזוק קצת אבל ממש קצת פחות
אני יצלם בקרוב את הרכב ויעלה

dizza man
22-11-05, 09:30
כלוב חיצוני עובר טסט? אם לא אני יתכנן כלוב חיצוני מתפרק כי חלקי פח לסמוראי כמעט ואין
ולא בא לי לשתול בודי של 84 :evil: אחרי התהפכות! אני בינתיים רק נפלתי על הצד ועיקמתי קצת מכסה מנוע

קומבינה יש לנו פרויקט חדש אני אתה 50 קילו צינורות והמכופפת החדשה

אלון_ק
22-11-05, 16:55
סטינו קצת מהנושא, בואו נחזיר את השרשור אליו.

דיזה, על כלוב חיצוני אתה יכול לקרוא המון בשרשור שלי בפורום הבונים. חיפוש ותמצא.

גיא
22-11-05, 17:24
תשמע יא קרנף ...

שתהיה לי בריא.

בתור אחד שלא הצליח להפוך את הסמוראי ( אפילו שניסיתי כמה פעמים )

התמונה הזאת ממש מפחידה.

בהצלחה בעתיד.

suzuki127
22-11-05, 23:23
קרנף אני מאחל לך הבראה מהירה גם לך וגם לזה שישב לידך.

בברכה צביקה.

סוזי המשתוללת
24-11-05, 01:09
פלקסוס
אני תמיד התהפכתי בנסיעה איטית ובמקומות שגם רכבים אחרים (אם הנהגים שלהם היו מספיק טיפשים לנסות :twisted: )היו מתהפכים
אל תבנו על כך שהבודי של האוטו מחזיק בהתהפכות קשה במהירות גבוהה גם ברכב סגור
בטח לא בעת שמתגלגלים מהר גבוה כמה גלגולים
נמרוד
אני מקווה שסגרתי את המכסה אם כי אני לא יכול לחתום על כך :twisted:
לצערנו בארץ כלוב הוא לא חוקי בטח ברכבים סגורים ולפרק לפני הטסט זה מעצבן אז לי יש שיטה חדשה אני נזהר יותר בנהיגה
נהייתי פחדן ואני מקוה שזה יעזור
אל תשכחו שבסופו של יום כל האתר והג'יפים זה רק תחביב ולא שווה להפצע או למות בגללו

-->