PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסוח קורה אחורית בסופה.

אייל
21-11-05, 08:19
כאשר מורידים את הפגוש האחורי נותרת קורה אחורית. האם ניתן להוריד ריבוע ממרכז הקורה לטובת חיבור רסיבר לכננת? האם פגיעה בקורה (חיתוך) היא בעייתית?

תודה.
אייל.

AvigdorAharon
21-11-05, 11:01
הקורה הזו היא קורת חיזוק של השלדה, קח את זה בחשבון.

אביגדור

Bulldog
21-11-05, 13:52
למה לחתוך?
מה גודל הפרופיל של הרסיבר? אולי אפשר בין הבודי לשאסי?
אולי צמטד מתחת לשאסי? או שזה סוג של מחרשה?

ניר ל
21-11-05, 15:34
אין שום טעם לעשות את זה, הקורה הזאת לא תישא עומס של כננת והיא תתעקם, אתה צריך פרופיל מאסיבי שאליו תרתך רסיבר עם חיזוקים ואותו תחבר עם ברגים לקורות האורך.

אייל
21-11-05, 17:22
סליחה אבל הניסוח שלי לא היה ברור מספיק.

קיימת קורה אחורית בתורת C שאליה מתחבר הפגוש. הפגוש מתחבר בצדדים (4 ברגים בכל צד) ויש לו נק' חיבור באמצע לוו גרירה. הפגוש מסיבי מאוד ואליו מרותך הרסיבר. הרסיבר בולט משני צידי הפגוש כאשר החלק הקידמי שלו (זה שפונה לרכב ולא החוצה) מחוזק עם משולשים. מה שאני רוצה לכסח זה את החלק שמחזיק את הוו גרירה ועוד קצת עבור משולשי החיזוק.

קשה לי להוסיף תמונה כי אין לי תוכנת שרטוט ראויה...

Bulldog
21-11-05, 17:53
כן, אבל אז יש לך פגוש חזק וקורה חלשה שתתמוך אותו.

נמרוד
21-11-05, 20:42
לא הייתי חותך את הקורה הזאת, אני בטוח שאתה יכול למצוא פתרונות טובים יותר. אם תשים תמונות תקבל עזרה.

עירא
21-11-05, 23:13
למה לא לחתוך?
הרי הפגוש (מסיבי מאוד לדברי אייל) ישמש כתחליף לקורה עצמה.
אני לא זוכר בדיוק איך זה בסופה, אבל ב-CJ הקורה הזו במקור הייתה תפוסה עם 8 ברגים (הברגים שאייל מחבר בעזרתם את הפגוש) והיא עשוייה מחומר דיי דק.
עירא

אייל
23-11-05, 08:52
הורה עשויה מברזל דק. הפגוש עשוי מברזל מסיבי.

:?:

דרור ברלי
23-11-05, 15:20
הפגוש אולי מאסיבי מאוד, אבל הקורה האחורית בשילדת סופה ו-CJ ממש דקה וחלשה, כפי שבוודאי יודע כל בעל CJ/סופה נטולי פגוש, שחילץ במכת-משיכה בעזרת וו הגרירה האחורי... הקורה פשוט מתכופפת החוצה. אל תעז לחתוך אפילו מ"מ אחד ממנה.

נמרוד
23-11-05, 15:25
למה לא לחתוך?
הרי הפגוש (מסיבי מאוד לדברי אייל) ישמש כתחליף לקורה עצמה.
אני לא זוכר בדיוק איך זה בסופה, אבל ב-CJ הקורה הזו במקור הייתה תפוסה עם 8 ברגים (הברגים שאייל מחבר בעזרתם את הפגוש) והיא עשוייה מחומר דיי דק.
עירא

לא לחתוך כי לך תדע מי יפרק יום אחד את הפגוש, ויגלה שאין כלום מאחוריו. ופשוט אין סיבה טובה כן לחתוך.

אייל
24-11-05, 11:37
טוב, אני אעביר את משולשי החיזוק של הרסיבר קדימה...

תודה.

-->