PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית כוח בסמוראי+ מזגן גורם לרכב להכבות

inflictioN
04-11-16, 12:41
גאוני סוזוקי יקרים כמה שאלות לגבי תקלות שיש לי לאחרונה בסמוראי 98 פתוח סלילים מוזרק.
קבלתי את הרכב עם מזגן והכל היה רק צורך לשים גז ולהחליף פאן קלאצ.
אבל כרגע שאני שם מזגן בנסיעה רגילה בעיר הרכב נכבה הרבה בעיקר בעצירות וכמה פעמים קרה גם בכ יש מהיר שהתחלתי לבלום וירדתי מהילוך 5 ל4 נכבה ואז שעזבתי קלאצ נדלק.
הייתי אצל מוסך שמתמחה במזגנים אמרו שהם לא יודעים וזה צריך חשמלאי והחשמאלי לא יודע מה הם רוצים ממנו לא מצליח גם לעזור.

והדבר השני לא יודע ממש עם זה תקלה או שזה הסמוראי בטיול האחרון של סוכות עלינו לירושליים מכיוון ים המלח והרכב בקושי הצליח לעלות כל העליות על הילוך 2 לפעמים קצת שלישי אבל לא עברתי את ה30-40 קמש כאילו אין לרכב כוח יש רעיונות?
והאם זה אפשרי לשפר מעט את הכוח של סמוראי מוזרק?(מחיפושי בפורום שרשורים מאוד ישנים ומדברים רק על מנועי קרבורטור).
אני מחפש כוח לרכב כמו שאמרתי בעיקר לכבישים עם עליות בשטח כרגע בשימושים שעשיתי איתו לא היה חסר כוח

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ishc
04-11-16, 14:13
לגבי המזגן, בדוק האם המגביר טורים תקין.
לגבי כוח בעליה, רכב שלך ישן וגם שהיה חדש היה חלש יחסית. אתה על מידת צמיגים מקורית? אם כן הייתי פשוט מהמר על מנוע עייף

Sent from my KFFOWI using Tapatalk

omri_t
04-11-16, 19:54
לגבי מזגן-צריך רק לכוונן.
לגבי כוח וסחיבה- רד למידת צמיג הקטנטנה המקורית ויהיה לך כוח לעלות בכביש כראוי.

inflictioN
04-11-16, 20:06
אם אני לא טועה מידה מקורית 205 עם 50-50
איפה מכוונים מזגן?

GodsFather
05-11-16, 16:04
כוח למנוע יש כשהוא תקין ונקי כמובן אם הרכב לא עמוס לעייפה. העליות של ירושלים מאתגרות כל רכב, גם הגיבורים עם המנועים הגדולים.
אם אתה רוצה עוד טיפה מומנט אז הפחתה בטרנספר כמו קיט 4.16 תעשה לך פלאים. זה לא מוסיף סוסים אלא מביא את הרכב לעבוד קרוב יותר לרצועת הכוח שלו. מאפשר גם שינוי במידת צמיגים או שהסלד יעלה לאותה מהירות נתונה.

לגבי המזגן, אני לא זוכר אם יש מנוע צעדים או מגביר טורים, ההגיון אומר שכן. אתה אמור להרגיש שינוי בסלד כשאתה עומד בסרק ומפעיל מזגן. גם המזגנאי וגם החשמלאי אמורים היו לדעת לזהות את זה כי מדובר בתקלה מאד קלאסית....

מהיכן אתה? שווה לשקול חווד נוסף.

inflictioN
05-11-16, 16:41
חדרה

-->