PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוויות מבדיקת בטיחות של משטרת ישראל

סיקס כחול
13-11-16, 11:33
יום אחד נסעתי בדיסקו 1 שלי באחד מכבישי הצפון ולרוע מזלי נפלתי על ניידת בדיקת בטיחות של המשטרה. הבוחן קפץ לאמצע הכביש תוך סיכון נפשו כמוצא שלל רב על מנת לעצור אותי.
. ממצאי הבדיקה:
1. מנורה אחת מתוך השתיים באור המספר שרופה.
2. החלק האחורי של הביצה בסרן האחורי היה מלוכלך בשמן ישן , שחור יבש וחול, רשם נזילת שמן.
3. תושבת אגזוז אמצעית קרועה.
4. רשם הגבהה בעזרת "דברים צהובים" (ציטוט) בקפיצים הקדמיים (התכוון לבולמים), ממתי מגביהים על ידי בולמים? הסברתי לו שלרכב צמיגים 245 ופגושי מתכת וזה נראה מוגבה. הוא שאל אותי אם אני מכונאי ועניתי שלא.
5. הבוחן, נגד במשטרה שכב על הכביש כ-5 דקות מתחת לרכב וחיפש ליקויים.
6. כאשר שאל אותי לגבי זיהום אויר עניתי לו שהרכב עבר טסט ואני לא יודע, ויתר.
לבסוף הוריד אותי מהכביש עם אישור לנסוע בתוך יום למוסך ולטסט וכמובן שעברתי את הטסט.

לסיכום,
אוי לנו מרכבינו ומבוחנינו, פרסה בהתגלמותה.

oferl
13-11-16, 14:56
משטרת ישראל... שיקבל דלקת בדרכי השתן.

איל מ
13-11-16, 15:19
תגיד תודה שלא הוריד אותך על מידת צמיגים לא חוקית,
ולהבא אל תנדב את המידע הנ"ל.
(גם על פגושי ברזל, במידה והם לא חלק מוו גרירה או כננת ורשומים ברשיון אל תתנדב לדבר).

zivo
13-11-16, 17:02
תחליף את הנורות ללד ותפסיק לדאוג למנורות שנשרפות.

דרך אגב, אני החלפתי את כל הנורות ללד, כולל הראשיות, אז בטסט האחרון הבוחן רצה להכשיל אותי.
שאלתי למה? על איזה סעיף?
הוא ענה יש לך קסנון. הסברתי לו שזה לא קסנון.
אז הוא הסביר לי שהצבע לא תקין (יש לו מד אורך גל בעיניים), ביקשתתי לראות את התקנה ואיזה אורך גל זה תיקני, הוא שאל מה זה אורך גל :-(

ביקשתי לדבר עם הרב בוחן, והגענו להסדר, עברתי טסט (בלי יותר מדי פרטים)

סיקס כחול
13-11-16, 22:28
הצמיגים הם ברשיון

razzamataz
13-11-16, 23:17
גועל נפש של מדינה קטנה עם אנשים קטנים. נראה אותם חכמים באיזור דימונה שבו רוב הרכבים "הפרטיים" נוסעים עם צמיגים שבולטים מהמרכב ועל הצד ברמה שלא הייתה מביישת סרטן חולות ממוצע.

-->