PDA

צפייה בגרסה מלאה : עדכון מצב אחרון ותודות

omri_g
22-11-05, 03:29
אני יודע שלא נהוג לפתוח עצים ככה סתם אבל הפעם הרגשתי צורך לפתוח עץ בנושא כדי להגיד תודה ענקית לכל משפחת ג'יפולוג הנפלאה על העזרה הענקית. תודה לאלון על הנבה החדשה, תודה לבועז על הבוקים,הזמן והרצון הטוב, תודה לעומר שסבל את הניג'וסים שלי ותודה לעידן שבא ב11 בלילה מארוחת ערב במיוחד רק כדי לראות מה קורה.

ועכשיו לעידכון השוטף.

לאחר שהאום סירב לצאת בכל תוקף גם אחרי תקיפה אגרסיבית של מכבש 5 טון החלטתי שאין ברירה וצריך להחליף את הנבה. במקרה לאלון הייתה נבה חליפית שהוא הסכים להביא לי בתמורה לבקבוק קולה קר וזיב פנאי הנאות. הנבה החדשה הותקנה לפי הספר והכל טוב בממלכת המיסבים עד ש.... פתחתי את הצד השני כדי לראות עם צריך לשחרר את האום גם שם וגיליתי שכמעט ואין שום גריז על המיסבים!!! בלת ברירה טינפתי את ידי שוב כדי לגרז את המיסבים טוב טוב וכעט בכל סגור יפה יפה והאוטו נוסעה בשנית.

תמונות צולמו לרוב ואני מקווה להעלות כתבה בנושא החלפת נבה בזמן הקרוב.

תודה לכולכם.

אלון_ק
22-11-05, 17:09
עמרי,

עם כל הרצון הטוב והבנה מלאה שהשרשור נפתח אך ורק בכוונה טובה, אתה פיספסת את הסיבה שאנחנו מבקשים לא לפתוח שרשורים חדשים בנושאים קיימים. זה כדי שכשמישו ירצה לדעת משהו על בעיה בנאבה, הוא יקבל מעט שרשורים עם הרבה מידע ולא הרבה שרשורים עם מעט מידע.
נקודה מעניינת נוספת למחשבה היא שמיקמת את הפתרון לבעיה שלך בשרשור שונה מזה שבו הצגת אותה, הווה אומר אדם שמחפש את הפתרון לבעיה לא ימצא אותה (גם אם במקרה הזה הפתרון לא ממש יעזור לו...).

ברור שמותר לך להודות לאנשים, גם מעל דפי הפורום. אנחנו תומכים בנימוס, גם אם רוב חברי המערכת זרים למושג (טוב, רק ארז); אבל למה לא להודות יחד עם הסיכום והפתרון בהודעה המקורית?

שוב, הכרת התודה מתקבלת בברכה (גם כשהיא לא מופנית אלי :lol: ), אבל חשוב שכולם ינסו לשמור על הסדר הטוב, בעיקר כי הוא לא כאן כדי שאני אחייך בסוף היום אלא בשביל כולנו, כדי שהפורום ישאר טכני ויעיל.

חוץ מזה, אין בעד מה. :twisted:

-->