PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי לא מניע אחרי גשם וקור כבד

גיפ אדום
23-11-05, 18:09
כל פעם אחרי גשם וקור כבד הסמוראי שלי לא רוצה להניע.....
החשמל וההנעה עובדים אבל אין את ההצתה...(יש את ההנעה אבל את הצתה)
וזה קורה רק מתי שקר ויורד גשם....(ואז כולי נרטב בנסיונות להחזיר אותו לחניה כי המצבר נגמר עקב כל הנסיונות להתניע...)
אך הבעיה נפתרת רק לאחר שמחברים כבלים ומתניעים הרבה הרבה זמן....

אם מישהו יודע במה מדובר אני יודה לו על התשובה..

**הכותרת נערכה. אנא בחר כותרות שיתנו מידע על תוכן ההודעה.**

גיא
23-11-05, 21:39
אני הייתי מתחיל מלפרק את ההדקים של המצבר ולנקות אותם היטב

אחרי זה לשייף עם נייר שיוף עדין

כמו כן אותו דבר לקטבים של המצבר.

אחרי זה לחבר מחדש חזק ולוזלן היטב.

לא יודע אם זה יעזור אבל זה בטח לא יזיק.

ערן המסוקס
24-11-05, 00:58
מצבר לא אמור להגמר בנסיונות הנעה, גם לא בנסיונות הנעה רבים. זאת הבעייה הראשונה שלך והפתרון יכול להיות מה שגיא רשם לך.

חוץ מזה, ייתכן שהצ'וק שלך לא עובד? יש לך קרבורטור או הזרקה?

UNIX
24-11-05, 02:02
פעם הבאה שזה קורה תפרק את מכסה המפלג ותראה אם הוא מלא באדים\מים ,
אם כן תייבש עם סמרטוט ותרכיב , תדווח .

dizza man
24-11-05, 08:28
תבדוק את משאבת התאוצה בקרב' בדיקה פשוטה= פרק פילטר אוויר ותלחץ על המצערת תוך כדי שאתה מסתכל לתוך הלוע הראשית (היותר קטנה) אם אתה רואה שפריץ\אדים של דלק אז היא תקינה אם לא אז זאת הבעיה שלך .. הקרב' צריך שיפוץ
תנסה ביום גשום אחר לקחת פקק של בקבוק עם דלק ולשפוך ישירות לקרב' זה גם יניע לך את הרכב במקרה של קרב' לא תקין

סוזי המשתוללת
24-11-05, 22:28
פקק אחד זה הרבה אבל ספריי קרב מניע מצויין

אין קשר למצבר המנוע הזה כזה קטן שמסובבים אותו בקלות והוא צריך להניע מיד

תתחיל בדברים פשוטים וזולים כמו החלפת פילטרים של דלק / רוטור בדיסטריבוטור /מכסה דיסטריבוטור /חוטי הצתה - כל הנ"ל גם יחד לא יעברו את ה200 ש"ח
חוטי הצתה סופחים לחות וביום גשום הלחות מן הסתם גבוהה יותר ואז המוליכות שלהם נמוכה והניצוץ פורץ דרכם ולא מגיע לפלאג
כנ"ל גם רוטור ומכסה - הם מעבירים את הניצוץ לחוטים
צ'וק - אם הוא תקין ועובד זה קל לראות
תניע את הרכב כשהוא קר אבל תסיר את המכסה מעל הקרב' (אום 10 מ"מ אחד) ותסתכל על הפחית שבפתח הראשי (הימני אם אתה בקדמת הרכב ) היא אמורה לשכב ולחסום כמעט לגמרי את הפתח אם זה לא המצב אז מישהו ביטל את הצ'וק מסיבה כלשהי ולכן ההתנעה קשה אם כי אצלי כבר 8 שנים בלי צ'וק ובלי בעיות התנעה
תבדוק גם את המרווח בפלאגים הוא צריך להיות 0.8 מ"מ
זהו בינתיים

גיפ אדום
03-12-05, 13:19
אוקי...דבר ראשון תודה על כל התגובות אבל בנתיים לא יורד גשם אז קשה לי לבדוק את הבעייה...
ובאמת יש לי מצבר חלש...והוא יוחלף...אבל איך אני יודע אם הצ'וק טוב או לא - מחובר או לא מחובר??

-->