PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפה של Front control arm ויטארה דור 2 (06) - כמה כואב?

ron1999
29-12-16, 07:16
האוטו עם 110 אלף מייל, בחזור מהטיול האחרון (בעיקר נסיעה מהירה בשבילים כבושים) שמתי לב שהתחילו קרקושים בזמן בלימה מהמתלה הקדמי - ממש בסוף הבלימה, כשהאוטו על סף עצירה, הוא משמיע רעשים של קראק קראק קראק (לא כמו עורב, כמו קנאקים כאלה)
נשמע כאילו משהו שם מתעוות וחוזר למקום.
הוא גם משמיע קנאקים כאלה שעולים על פסי האטה, והוא גם רועד עדין ב75-80 מייל לשעה (מצטער על יחידות המידה האמריקאיות - אני בארה"ב)

עוד לא העפתי מבט, אבל עשיתי חיפוש קצר ונראה שקיט שלם של זרועות, לינקים וכל מיני חיבורים יעלה לי קומפלט 200 דולר - ומפה השאלה:
כמה כואב יהיה להחליף את הזרועות האלה ואת שלל הלינקים?
האם צריך כלים מיוחדים?

ishc
29-12-16, 07:24
בדקת את מצב הבולמים מקסימה לפני שאתה רץ להחליף חצי פרונט?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב42
29-12-16, 07:35
זה יכול לבוא מהמון מקומות, לא הייתי סתם מזמין קיט כלשהו לפני שאני מאבחן מה באמת התקלה.
אם אני מבין נכון מהתיאור מדובר ברעש של ברזל-לברזל, וזה יכול להיות תוצאה של בושינג שהתפרק לגמרי, חלק שיצא מהמקום ונוגע בחלק אחר, תושבת (כלשהי) שנגזרה ובטח יש עוד כמה אפשרויות. בקש ממישהו שיטלטל את הרכב בזמן שאתה מסתכל מלמטה לחפש מה לא יושב טוב.

בהצלחה :)

GodsFather
29-12-16, 09:07
צלם מתחת לרכב מכמה זוויות

ron1999
30-12-16, 06:54
תודה על התגובות - אנסה לענות כמה שאני יכול ואעדכן בהמשך עוד:
1. לא בדקתי את מצב הבולמים, כמי שרגיל לעבוד על פרייבטים, הויטארה הוא חתיכת בהמה - יש רעיון איך לבדוק את הבולמים מלבד לחפש פיצוצים או נזילות?
2. הרעש הוא לא בדיוק ברזל לברזל (אולי כן) אבל יותר כמו משהו שמתכופף בכוח וחורק מאשר שתי חתיכות שמכות אחת על השניה (מצטער שלא ניסחתי זאת כך במקור)
3. מחר אבצע את הבדיקות - טלטול הרכב בזמן שאני מביט מתחת וצילומים כמיטב היכולת ואעלה לפה

-->