PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור בושינגים כחולים, אדומים ומה שבניהם, המלצות, ניסיון, שמועות ?

gradar
09-01-17, 07:56
הגיע זמנה של הכרכרה לקצת צ'ומי . כלקוח נאמן של ה-ג'קי עלה הסט הבא:
היה לי ניסיון טוב עם הסט הכחול שלהם משך מס' שנים. יש למישהו ניסיון עם האדום ?

http://m.britpart.com/parts/suspension-and-axle/bushes/bush-sets-polybrush/discovery/discovery-1/da2220/

noamh23
12-01-17, 19:18
יש לי ניסיון עם חברה אחרת עם מוצר דומה צבע כחול .
ונכון להיום אחרי שנתיים אין תלונות מיוחדות .
מה שכן אני יודע שמוצרים על בסיס פוליטרן או דומיו יוצרים שחיקה במתכת שעליהם בהם מורכבים. לכן הייצרן אינו משתמש בחומר הזה ומעדיף להתקין בושינג עם מעטפת מתכת ובפנים גומי. כך שאין מגע ישיר בין הגומי לבין המתכת.

boaz avrahami
12-01-17, 19:37
הצבע הוא סתם פיגמנט.
יש לך נתונים אם יש הבדל במידת השור שלהם?

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

איל מ
12-01-17, 21:38
מנסיון שלי אין תחליף לגומי המקורי. יוצר גמישות בנקודות החיבור שגם מוסיפה לגמישות המתלה וגם מבודדת את השלדה מוויברציות.
ודבר נוסף,
כל מוצר גומי (או דומה ) שהגיע מבית בריטפארט גרם לי למפח נפש. אישית אני לא קונה מוצרים שלהם.

noamh23
14-01-17, 21:09
מה הפרוש? "מידת שור"

elitkh
14-01-17, 23:25
קושי של חומרים אלסטיים נמדד ביחידות "SHORE"

noamh23
14-01-17, 23:36
אז כך ,לא יודע להגיד לך בצורה מדעית אבל, לפי הבנתי חומר פולימרי יותר קשיח ופחות גמיש מגומי.
הראיה פשוטה, בכדי להתקין אותו צריך להשתמש בכוח גדול(מכבש הידראולי / מלחציים) , והוא מתעוות תחת ההלחץ ולא נקרע. לכן אני חושב שהוא יותר קשיח או אלסטי. בנוסף אם הוא מצליח לשחוק מתכת אז יש לו תכונות קשיחות יותר מגומי.
תעיף מבט בסירוונים של land rover toolbox הוא מסביר שם על הנושא.
שבוע טוב.

אסף ד.
15-01-17, 10:21
נסיון טוב עם Super-Pro

gradar
26-01-17, 10:15
מנסיון שלי אין תחליף לגומי המקורי. יוצר גמישות בנקודות החיבור שגם מוסיפה לגמישות המתלה וגם מבודדת את השלדה מוויברציות.
ודבר נוסף,
כל מוצר גומי (או דומה ) שהגיע מבית בריטפארט גרם לי למפח נפש. אישית אני לא קונה מוצרים שלהם.

לבסוף בשל לחץ של זמן הוזמן קיט סופר-פרו מכתום (נציג של אווטבק), הורכב ובא לדיסקו גואל. לגבי הגומי, אולי נכון (לגבי הגמישות,אין לי את הכלים לבדוק את זה) אבל בגלל שהרכב עומד לא מעט בושינגים מגומי פשוט מתפרקים בגלל הלחץ הנקודתי הקבוע אז בחרתי לא לגומי.

mik_l86
29-01-17, 17:51
מניסיון של חברים הSUPER-PRO הוא הפתרון הטוב ביותר לרכבים מוגבהיים וכאלו שעובדים קשה. הגומי באמת יותר רך ויותר בריא לרכבים סטנדרטיים.
כרגע אני עם הסט של ג'קי (פוליאוריטנים של BRITPART) כשיגיע יומם (נראה לי שהקדמיים כבר בדרך) אני יעבור לסופר פרו שעולים 1400 שקל באיביי סט קומפלט.

ד ו ר ו ן
29-01-17, 19:38
הבושינג פוליאוריתן של אולדמן החזיקו אצלי ברכב בקפיצי עלים ותושבות שלדה המון שנים, קרוב ל-10.
לדעתי אמור להיות סט ל-לנדרובר.

קוניסטון
30-01-17, 10:28
.

מניסיון.. מסכים לגמרי

-->