PDA

צפייה בגרסה מלאה : off-road גרסה חדשה! נשמח לפידבק

Ilanza
23-02-17, 09:37
הי חברים,
הוצאנו גרסה משמעותית ונשמח אם תנסו אותה וכמובן שתפו אותנו במה אתם חושבים.

בגרסה החדשה ניתן:

לסנן אלו ״שכבות״ או סוגי נקודות עיניין יופיעו על המפה ומה יוסתר.
אפשר לתכנן מסלול באתר של israel hiking ולשלוח אותו ישירות לאפליקציה!
נוסף כפתור הצפן מפה (מתבקש)
מפות israel hiking זמינות להורדה בעדכניות גבוהה יותר אחת לשבועיים.
וכל נקודות העיניין זמינות באוף ליין מלא כולל התמונות.

בקיצור גרסה מאד גדולה ומשמעותית.

ובתקופה האחרונה נוספו מעל מאה מסלולים חדשים ומעניינים.

פוסט מלא על כל השיפורים בגרסה נמצא כאן: http://blog.off-road.io/off-road-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%94-2-0-%D7%99%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%AA-%D7%9C%D7%93%D7%A8%D7%9A/

נשמח לשמוע מה אתם חושבים.
תודה!

alto
23-02-17, 11:04
תסלם על העידכון.
אפשר הסבר איך לייצא ישירות מ
israel hiking לאפילקציה, לא שבעייה לשמור קובץ ולטעון אותו

Ilanza
23-02-17, 11:28
תסלם על העידכון.
אפשר הסבר איך לייצא ישירות מ
israel hiking לאפילקציה, לא שבעייה לשמור קובץ ולטעון אותו
תודה! זה קצת שונה מלפתוח קובץ, ברגע שמעלים לאפליקציה ניתן לשתף, להוסיף למועדפים וכו. התהליך מוסבר כאן בצורה מפורטת.

http://blog.off-road.io/שיתוף-פעולה-israel-hiking-off-road/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

alto
23-02-17, 11:33
תודה, מנסה עכשיו.
אין את האופציה של
off-road במסך שיתוף
בתור עצלן ידוע, הייתי ממליץ לכם לשים מדריך, ו/או לינק באפליקציה.
רוב האנשים היום לא נכנסים היום לאתרים, אני רואה את זה באפליקציות שלי, אחוז אפסי מגיע מיוזמתו.

asypeer
23-02-17, 11:38
יש גרסא לiOS?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ilanza
23-02-17, 11:59
יש גרסא לiOS?

הי, הגרסה בפיתוח. מקווה מאד שתצא בחודשיים-שלושה הקרובים.

scheinery
26-02-17, 18:53
הורדתי את האפליקציה לנסיון. אבדוק בשטח בימים הקרובים. הממשק מאוד נוח והאופציה להוריד את המפות IHM לאופליין אחלה. אם הייתה אופציה גם להוריד מפות סמ"ש אופליין, אפילו בתשלום. כמו בעמוד ענן או TOPOMAP שמציעה להוריד מפה אחת כל פעם ולא את כל הסט זה משהו שמבחינתי הוא פלוס והייתי מוכן לשלם עבורו.

אבל הדבר שהכי חסר לי מהרגע הראשון- אפשרות לראות נ.צ!
ועוד הערה- כשמציגים מסלול ממש קשה לראות את הצבע שביל מסומן במפה מתחת לסימון המסלול.

Bernard
26-02-17, 21:13
לינק לאפליקציה, אפשר?
תודה..

Ilanza
07-03-17, 15:57
לינק לאפליקציה, אפשר?
תודה..
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myadventure.myadventure

Ilanza
07-03-17, 16:00
הורדתי את האפליקציה לנסיון. אבדוק בשטח בימים הקרובים. הממשק מאוד נוח והאופציה להוריד את המפות IHM לאופליין אחלה. אם הייתה אופציה גם להוריד מפות סמ"ש אופליין, אפילו בתשלום. כמו בעמוד ענן או TOPOMAP שמציעה להוריד מפה אחת כל פעם ולא את כל הסט זה משהו שמבחינתי הוא פלוס והייתי מוכן לשלם עבורו.

אבל הדבר שהכי חסר לי מהרגע הראשון- אפשרות לראות נ.צ!
ועוד הערה- כשמציגים מסלול ממש קשה לראות את הצבע שביל מסומן במפה מתחת לסימון המסלול.
אחלה הערות. תודה! תהיה אפשרות לקנות מפות בקרוב. נ"צ זו הערה נכונה, נוסיף בהמשך, שים לב לאופציה של לחיצה ארוכה על המפה לצורך קבלת אזימוט טווח לנקודה, לשם נוסיף גם את הנ.צ.

שים לב שאתה יכול לשחק עם הצבעים של המסלולים בהגדרות, אולי תמצא צבע שיותר מתאים לך...

amitaikl
16-10-17, 16:17
לקראת הטיול בסוכות הורדתי את האפליקציה לנייד (סמסונג S4).
הורדתי מפות אופליין, העליתי מסלול. כל עוד הייתי מחובר לרשת בבית, הכל היה מצוין.
איפהשהו בנחל ערוד ניסיתי לפתוח את האפליקציה. כמובן שללא קליטה סלולרית.
המפות אופליין לא הוצגו - כלומר, היה סימון כי הן על המכשיר, אבל לא ניתן היה לראות אותן.
כל לחיצה על start new navigation ריסקה את האפליקציה.
יש איזה log file שאני יכול לשלוח לכם?

asypeer
16-10-17, 16:24
כנ״ל אצלי, הורדתי את המפה הכבדה של ה2.2 ג׳יגה לאנדרואיד ברכב (Joying) - כשהייתה רשת עבד יופי. כשאיבדתי קליטה לא הייתה לי מפה בשטח למרות שלכאורה המפה קיימת על המכשיר (אגב, יש אפשרות להוריד רק את המפה לDoK בבית ולהוסיף לאפליקציה כדי לא לפרק את חבילת הגלישה?)

לאחר מכן מחקתי את האפליקציה והורדתי את המפה הקלה יוצר (770 מ״ב) בדרך למדבר - אותה התנהגות: כשיש רשת אז ניתן לעבוד עם המפה ״אוף ליין״, כשאין רשת - אין מפה בשום מצב.

ד ו ר ו ן
16-10-17, 17:05
אצלי עבד באופליין על אייפון בדרום גם כשלא הייתה קליטה.

amitaikl
17-10-17, 08:50
היו לי כמה דקות פנויות, אז הצלחתי לשחזר את זה בקלות:
כיבוי WiFi וMobile Data (מדמה העדר קליטה סלולרית בשטח), גורם לדברים הבאים:
1. לחיצה על Load Route Map ובחירת קובץ TWL - מתקבלת הודעה file not supported
2. לחיצה על Start New Navigation מקריסה את האפליקציה

אשמח להתייחסות המפתחים במידה והם כאן.
זמין גם בנייד
אמיתי
054-231
שתיים
שבע
שמונה
אחד

Ilanza
17-10-17, 13:00
הי,
עלו כאן שני נושאים, מפה שנתקעת וכשלון בהתחלת ניווט.
לגבי הבעיה הראשונה, כפי שכתבו כאן, המפות אכן עובדות באופליין. אבל גם נמצא באג במצבים בהם הקליטה מאד מאד חלשה. זה גרם לתשתית המפה המבוססת גוגל להתקע והתוצאה של זה היתה מסך אפור שבו אתם רואים רק את המיקום שלכם.
הבעיה הזו נפתרה בגרסה החדשה שתעלה בימים הקרובים.

לגבי בעיית ההקלטה ללא קליטה. זה כתוב במדריך ונאמר במקומות שונים. כדי להתחיל הקלטה נדרשת קליטה בנקודת ההתחלה. כנ"ל לגבי פתיחת מסלול מהמאגר להתחלת ניווט.
אנחנו עובדים בימים אלו על גרסת אופרואד 3.0 שתצא בעוד כשבועיים בה הבעיה הזו תפתר בשעה טובה, זו בעיה שאנחנו מכירים ומקבלים עליה תלונות, לכן עכשיו עם השקת האייפון (שם אגב זה לא קורה, למדנו) אנחנו חוזרים לטפל בנושא בגרסת האנדרואיד.

תודה רבה על השימוש וההערות, אנחנו עושים ככל הניתן לשפר את האפליקציה, וההערות שלכם בהחלט בונות.

amitaikl
17-10-17, 15:37
לגבי הבעיה הראשונה, כפי שכתבו כאן, המפות אכן עובדות באופליין. אבל גם נמצא באג במצבים בהם הקליטה מאד מאד חלשה. זה גרם לתשתית המפה המבוססת גוגל להתקע והתוצאה של זה היתה מסך אפור שבו אתם רואים רק את המיקום שלכם.
הבעיה הזו נפתרה בגרסה החדשה שתעלה בימים הקרובים.

אם יש צורך בקליטה בהתחלה, זה לא באמת אופליין....
יש אפשרות להגדיר שהמפה הראשונית היא אחת מהמפות המקומיות?

לגבי בעיית ההקלטה ללא קליטה. זה כתוב במדריך ונאמר במקומות שונים. כדי להתחיל הקלטה נדרשת קליטה בנקודת ההתחלה. כנ"ל לגבי פתיחת מסלול מהמאגר להתחלת ניווט.
כלומר - אם אני מתחיל יום באמצע שום מקום, אני לא יכול להקליט מסלול?

בעיה נוספת שהיתה לי היא לעקוב אחרי מסלול שכבר היה על המכשיר וטעון באפליקציה

Ilanza
17-10-17, 17:27
אם יש צורך בקליטה בהתחלה, זה לא באמת אופליין....
יש אפשרות להגדיר שהמפה הראשונית היא אחת מהמפות המקומיות?

כלומר - אם אני מתחיל יום באמצע שום מקום, אני לא יכול להקליט מסלול?

בעיה נוספת שהיתה לי היא לעקוב אחרי מסלול שכבר היה על המכשיר וטעון באפליקציהנכון. באנדרואיד. יפתר בגרסה הבאה עוד כשבועיים.
לגבי המפה הראשונה אתה בהחלט יכול להגדיר מפה מקומית וזה יעבוד לך. אנחנו פשוט מכירים מספר מצבים בהם המפה נתקעה, אך זה נפתר בגרסה שעולה כבר מחר.

ב' קודקוד
18-10-17, 20:42
אילן, האפליקציה כיום עובדת יפה מאוד, מנסיון של כמה מסעות גרוטראלי.
לא נעים להגיד, אבל כיום היא שמה בכיס הקטן את עמוד ענן.
תמשיכו ככה ...

GodsFather
18-10-17, 23:00
אולי שאלו בעבר, מתנצל אם כן - איך אני מפנה את האפליקציה לראות את מפת האופליין מאורוקס

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ilanza
19-10-17, 08:03
אולי שאלו בעבר, מתנצל אם כן - איך אני מפנה את האפליקציה לראות את מפת האופליין מאורוקס

Sent from my SM-G900F using Tapatalkהי,
לא ניתן כרגע, אנחנו נאפשר את זה בהמשך.
דרישה מאד נכונה
תודה.

guy888
19-10-17, 08:30
הי,
דרישה מאד נכונה
תודה.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk+1

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

איל מ
19-10-17, 09:24
תקשיבו,
אני לא יודע אם אתם מגיבים רק כאן או לא, אבל הקשב שלכם לצרכים שלנו, והמענה שלכם הוא לא פחות ממדהים.
זה בלבד נותן לכם אצלי נקודות ולמרות שאני מסודר מבחינת ניווט ומיפוי אני מוריד את האפליקציה.

Ilanza
19-10-17, 09:44
תקשיבו,
אני לא יודע אם אתם מגיבים רק כאן או לא, אבל הקשב שלכם לצרכים שלנו, והמענה שלכם הוא לא פחות ממדהים.
זה בלבד נותן לכם אצלי נקודות ולמרות שאני מסודר מבחינת ניווט ומיפוי אני מוריד את האפליקציה.תודה רבה אייל. אנחנו עונים גם בפייסבוק ובמייל.

Ilanza
19-10-17, 15:54
כנ״ל אצלי, הורדתי את המפה הכבדה של ה2.2 ג׳יגה לאנדרואיד ברכב (Joying) - כשהייתה רשת עבד יופי. כשאיבדתי קליטה לא הייתה לי מפה בשטח למרות שלכאורה המפה קיימת על המכשיר (אגב, יש אפשרות להוריד רק את המפה לDoK בבית ולהוסיף לאפליקציה כדי לא לפרק את חבילת הגלישה?)

לאחר מכן מחקתי את האפליקציה והורדתי את המפה הקלה יוצר (770 מ״ב) בדרך למדבר - אותה התנהגות: כשיש רשת אז ניתן לעבוד עם המפה ״אוף ליין״, כשאין רשת - אין מפה בשום מצב.הגרסה עם התיקון הזה זמינה להורדה. אנא תעדכן.
תודה

Ilanza
19-10-17, 15:56
המפות אופליין לא הוצגו - כלומר, היה סימון כי הן על המכשיר, אבל לא ניתן היה לראות אותן.
יש איזה log file שאני יכול לשלוח לכם?הי אמיתי, המפה שלא עולה, עם הרקע האפור תוקנה וזמניה להורדה.
אופרואד 3.0 תצא עוד כשבועיים עם תיקון לבעיית התחלת הקלטה באופליין ..
תודה!

amitaikl
19-10-17, 18:55
הי אמיתי, המפה שלא עולה, עם הרקע האפור תוקנה וזמניה להורדה.
אופרואד 3.0 תצא עוד כשבועיים עם תיקון לבעיית התחלת הקלטה באופליין ..
תודה!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalkמחכה לעידכונים

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

steed
20-10-17, 11:53
אולי שאלו בעבר, מתנצל אם כן - איך אני מפנה את האפליקציה לראות את מפת האופליין מאורוקסהי,
דרישה מאד נכונה
תודה.
+1

אם אפשר שהדבר יעשה בצורה גורפת, לכל המפות שיש לאורוקס, ולא לכל מפה בנפרד.
אולי שווה גם לקחת מאורוקס את ההגדרות למפות האונליין.

היום יש לי על הנייד כמעט 10 גיגה של מפות אופליין ואין מקום פנוי לשכפל את המפות.
השיפורים האלו יכולים לעזור למשתמשי אורוקס להתנסות במקביל באופרואד.

אגב, הגדרות למפות אונליין נוספות (https://www.facebook.com/groups/994960670559126/1484717571583431/) אפשר למצוא בקבוצת הפייסבוק של המפות הפתוחות.

Ilanza
20-10-17, 13:11
+1

אם אפשר שהדבר יעשה בצורה גורפת, לכל המפות שיש לאורוקס, ולא לכל מפה בנפרד.
אולי שווה גם לקחת מאורוקס את ההגדרות למפות האונליין.

היום יש לי על הנייד כמעט 10 גיגה של מפות אופליין ואין מקום פנוי לשכפל את המפות.
השיפורים האלו יכולים לעזור למשתמשי אורוקס להתנסות במקביל באופרואד.

אגב, הגדרות למפות אונליין נוספות (https://www.facebook.com/groups/994960670559126/1484717571583431/) אפשר למצוא בקבוצת הפייסבוק של המפות הפתוחות.אשמח להתייעץ כשנגיע לשלב היישום. אשמח בינתיים אם תשלחו לנו את מפות האון ליין שהייתם רוצים ושנמצאות בשימוש.
נשמח להוסיף אותן, זה לא דורש עדכון גרסה.

erezgur
20-10-17, 16:20
כמעט כל מפות האונליין שאני משתמש בהן באורוקס, הוסרו מקובץ המפות של אורוקס בשל אי בהירות הקשורה חסויות השימוש.

בדקו שאתם לא נכנסים למלכודת דומה לפני הוספת מקורות חדשים.

(קובץ מפות האונליין שאני משתמש בו מנוהל על ידי פדלאון מפורטים גרופי, הוא גיא שחר שאתה מכיר מ IseaelHiking)

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

steed
21-10-17, 17:48
כמעט כל מפות האונליין שאני משתמש בהן באורוקס, הוסרו מקובץ המפות של אורוקס בשל אי בהירות הקשורה חסויות השימוש.

בדקו שאתם לא נכנסים למלכודת דומה לפני הוספת מקורות חדשים.

(קובץ מפות האונליין שאני משתמש בו מנוהל על ידי פדלאון מפורטים גרופי, הוא גיא שחר שאתה מכיר מ IseaelHiking)

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
גיא עבר לפרסם את הקובץ בקבוצת הפייסבוק של המפות הפתוחות והקישור אליו מופיע שתי הודעות למעלה.
ההצעה שלי היא שאופרואד תאפשר שימוש בקובץ הזה.

golyat
22-10-17, 07:44
אחרי 3 ימים בדרום. רובם ללא קליטה. האפליקציה עבדה ללא דופי. עד עכשיו טיילתי עם מפות סימון שבילים רגילות (קשיחות). מתוך הנחה שתמיד המפות באפליקציות השונות נתקעות. בטיול עכשיו המפות נייר נשארו מקופלות. שאפו!.
בעבר הרחוק הייתי מטייל עם אינציקלופדיית "מדן ועד אילת" כדי ללמוד על נק' עניין בדרך. סוג של ויקיפדיה לשטח. לזה אני עוד לא מכיר פיתרון טכנולוגי. ז"א הגעתי למקום מעניין ללא קליטה, עכשיו אני רוצה מדריך טיולים וירטואלי שיסביר על ההיסטוריה גיאוגרפיה גיאולוגיה של המקום וכו.. לא יודע אם זה אפשרי אבל זה היה מכסה את הטיול מכל הכיוונים.
ושוב.. שאפו!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

asypeer
22-10-17, 14:49
הי, גם אחרי עדכון לגרסא החדשה אני לא מסוגל לראות מפות אופליין עם רשת סלולרית או בלעדיה . גם מפות אונליין עם חיבור רשת לא מוצגות. יש קליטת GPS - אייגו עובד ללא תלות בחיבור רשת. מה עושים?

Ilanza
22-10-17, 15:08
הי, גם אחרי עדכון לגרסא החדשה אני לא מסוגל לראות מפות אופליין עם רשת סלולרית או בלעדיה . גם מפות אונליין עם חיבור רשת לא מוצגות. יש קליטת GPS - אייגו עובד ללא תלות בחיבור רשת. מה עושים?הי, שלח לי מספר טלפון בפרטי או למייל [email protected]
ונעזור

leornevo
30-10-17, 23:05
אחלה אפליקציה עם מלא יתרונות והיתרון הגדול הוא רמת השרות והסבלנות של המפתחים לשמוע בקשות שונות ומשונות ולנסות להשביע את רצון כולם, פניתי הרבה פעמים למפתחים ותמיד נעניתי בתשובות מדויקות עם הערכת לוחות זמנים לשיפור, דבר שאפשר לראות בקצב הגירסאות והשיפורים, גם באנדרואיד ועכשיו גם באייפון, הוא משלים את האפליקציה האלטרנטיבית כי מוסיף מידע רלונטי מויקיפדיה והשילוב הקטלני עם גיפאים וותיקים שתורמים מסלולים,, כמו שי לזמי והמעיינות ממש ממש עוזר גם למנוסים שבינינו למצוא נקודות חדשות בכל שטח נתון, בהצלחה = אנחנו איתכם בעיקר בשימוש של הובלת שיירות ולעקוב איפה זנב השיירה נמצא

הי חברים,
הוצאנו גרסה משמעותית ונשמח אם תנסו אותה וכמובן שתפו אותנו במה אתם חושבים.

בגרסה החדשה ניתן:

לסנן אלו ״שכבות״ או סוגי נקודות עיניין יופיעו על המפה ומה יוסתר.
אפשר לתכנן מסלול באתר של israel hiking ולשלוח אותו ישירות לאפליקציה!
נוסף כפתור הצפן מפה (מתבקש)
מפות israel hiking זמינות להורדה בעדכניות גבוהה יותר אחת לשבועיים.
וכל נקודות העיניין זמינות באוף ליין מלא כולל התמונות.

בקיצור גרסה מאד גדולה ומשמעותית.

ובתקופה האחרונה נוספו מעל מאה מסלולים חדשים ומעניינים.

פוסט מלא על כל השיפורים בגרסה נמצא כאן: http://blog.off-road.io/off-road-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%94-2-0-%D7%99%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%AA-%D7%9C%D7%93%D7%A8%D7%9A/

נשמח לשמוע מה אתם חושבים.
תודה!

רמי רווה
31-10-17, 07:16
איך מורידים מסלול או בקיצור איך אני מעביר מסלול מהמחשב לאפליקציה, כרגע הצלחתי רק מסלולים שמובנים באפליקציה

Ilanza
31-10-17, 08:07
איך מורידים מסלול או בקיצור איך אני מעביר מסלול מהמחשב לאפליקציה, כרגע הצלחתי רק מסלולים שמובנים באפליקציה
הי, יש לך שתי דרכים, האחרת פתח קובץ מהתפריט הראשי. אבל זה רק לתצוגה. כמובן שתוכל להתחיל ניווט ולנסוע לפי המסלול.

האופציה השניה והמועדפת היא לפתוח את הקובץ באתר של ישראל הייקינג, לערוך שינויים אם צריך ואז לשלוח לאפליקציה באמצעות כפתור השיתוף באתר.

לאחר מכן הוא יופיע תחת המסלולים שלי באפליקציה.

מומלץ מאד לקרוא את השאלות הנפוצות בדף הפייסבוק שלנו.

https://www.facebook.com/Off-Road-1125588747453419/

בהצלחה!

חנן-ג'יפולוג
31-10-17, 12:33
היי, אילן.

מזכיר לך: כששידרגתם גרסה, התברר שהיא כבר לא מתאימה למכשיר המיושן שלי- גלקסי S4 אקטיב, עם אנדרואיד 4.2.2. שלחת לי במייל את גרסת התוכנה הישנה: 2.0.2.7. זה עובד תקין באונליין.
מאז, לא הצלחתי להוריד מפות לאופליין. הוא מראה כאילו הוא מוריד, אבל הפעולה לא מסתיימת לעולם.

תודה.

Ilanza
05-12-17, 22:50
יש איזה log file שאני יכול לשלוח לכם?

הי אמיתי! טיפה באיחור אבל עשינו זאת :-) כל האפליקציה עברה לאופליין מלא!
שים לב שמעכשיו ניתן להתחיל ניווט ללא קליטה, להעלות נקודות עניין ללא קליטה ואף(!) להוריד מסלול מהמאגר למכשיר (פשוט ע״י הוספה למועדפים).
הגרסה זמינה בבטא, אתה (וכולם) מוזמן להצטרף דרך דף האפליקציה באנדרואיד (בחלק התחתון) לעדכן גרסה ולעזור לנו בבדיקות.

יש עוד מעל 10 פיצ׳רים חדשים עליהם נרחיב עם ההשקה.

תודה! נשמח לשמוע פידבקים בדף הפייסבוק במייל או כאן בתגובות

kis
05-12-17, 23:22
סתם משהו קטן ומציק.
יש אפשרות להוסיף באופציות מצב שבו לאחר זום כיוון המפה חוזר לצפון, במקום לחזור למצב לפי כיוון נסיעה?

amitaikl
06-12-17, 14:37
הי אמיתי! טיפה באיחור אבל עשינו זאת :-) כל האפליקציה עברה לאופליין מלא!
שים לב שמעכשיו ניתן להתחיל ניווט ללא קליטה, להעלות נקודות עניין ללא קליטה ואף(!) להוריד מסלול מהמאגר למכשיר (פשוט ע״י הוספה למועדפים).
הגרסה זמינה בבטא, אתה (וכולם) מוזמן להצטרף דרך דף האפליקציה באנדרואיד (בחלק התחתון) לעדכן גרסה ולעזור לנו בבדיקות.

יש עוד מעל 10 פיצ׳רים חדשים עליהם נרחיב עם ההשקה.

תודה! נשמח לשמוע פידבקים בדף הפייסבוק במייל או כאן בתגובות

הצטרפתי לבטא, אבדוק ואעדכן.
איך אני יודע כי בטא עודכן אצלי? כתוב אצלי גרסה 2.0.4.8

Ilanza
06-12-17, 16:48
הצטרפתי לבטא, אבדוק ואעדכן.
איך אני יודע כי בטא עודכן אצלי? כתוב אצלי גרסה 2.0.4.8אחרי שאתה נרשם מתחלף (בדף האפליקציה) הכפתור ל"צא מבטא"... ואז אתה אמור לראות update על האפליקציה. כרגע אתה לא מעודכן כי אתה אמור לראות גרסה 3

sportman
06-12-17, 18:54
אחרי שאתה נרשם מתחלף (בדף האפליקציה) הכפתור ל"צא מבטא"... ואז אתה אמור לראות update על האפליקציה. כרגע אתה לא מעודכן כי אתה אמור לראות גרסה 3

גם אצלי מופיע 2.0.4.8 , איך אני מעדכן גירסה?

asypeer
10-12-17, 20:30
היי,
לאחר מחיקה והתקנה (+הורדת המפה אוף ליין)
האפליקציה מתנהגת כך:
https://youtu.be/bMfqegaNmyc
איך ניתן לפתור זאת?
תודה!

kis
16-12-17, 13:47
יש אפשרות להוסיף קנ״מ למפות גרסאות הבאות ל IOS?
זה משהו שממש חסר.
אני משתמש באפליקציה זו כבר 5 טיולים וממש נהנה תודה לכם.

הדסופה
17-12-17, 13:13
מסכים ומחזק נושא העדר הקנ"מ הורג אותי

פיני ד
17-12-17, 13:58
מה ההבדל בין מפות זום 16 ו 15?

או ISRAEL HIKING או ISRAEL MTB ?

האם יש אפשרות להוריד את מפות צילום הלווין?

steed
17-12-17, 15:32
מה ההבדל בין מפות זום 16 ו 15?

אני מניח שאתה שואל על המפות הפתוחות, ISRAEL HIKING ו ISRAEL MTB, שזמינות לא רק ב off-road.

בזום 16 קנה המידה של המפה קטן פי 2 מזום 15. ההבדל דומה להבדל בין מפה 1:50,000 למפה 1:25,000 - יותר קל להבחין בפרטים שקרובים זה לזה.

מצד שני, ההקטנה של קנה המידה מגדילה גם את המקום הנדרש על המכשיר. זום 16 צריך פי 3 (למרות ששטח המפה עצמו גדל פי 4).

או ISRAEL HIKING או ISRAEL MTB ?

שתי המפות נועדו לקהל שונה ולכן יש להן סימונים ומקרא שונים. ההבדל החשוב מכולם הוא במשמעות הצבעים של השבילים.
במפת הטיולים הצבעים הם על פי צבעי סימון השבילים בשטח - של החברה להגנת הטבע, קק"ל, שבילים אזוריים ושביל ישראל.
במפת האופניים הצבעים מייצגים את דרגת הקושי לרכיבה, שבילי רכיבה אזוריים ושביל ישראל לאופניים.

את המקרא המלא אפשר לראות באתר. לחצו על כפתור המידע "i" ואח"כ על לשונית "מקרא"

פיני ד
18-12-17, 09:02
תודה על התשובה המפורטת...
האם יש דרך להוריד את מפות הלווין??

אני מניח שאתה שואל על המפות הפתוחות, ISRAEL HIKING ו ISRAEL MTB, שזמינות לא רק ב off-road.

בזום 16 קנה המידה של המפה קטן פי 2 מזום 15. ההבדל דומה להבדל בין מפה 1:50,000 למפה 1:25,000 - יותר קל להבחין בפרטים שקרובים זה לזה.

מצד שני, ההקטנה של קנה המידה מגדילה גם את המקום הנדרש על המכשיר. זום 16 צריך פי 3 (למרות ששטח המפה עצמו גדל פי 4).

שתי המפות נועדו לקהל שונה ולכן יש להן סימונים ומקרא שונים. ההבדל החשוב מכולם הוא במשמעות הצבעים של השבילים.
במפת הטיולים הצבעים הם על פי צבעי סימון השבילים בשטח - של החברה להגנת הטבע, קק"ל, שבילים אזוריים ושביל ישראל.
במפת האופניים הצבעים מייצגים את דרגת הקושי לרכיבה, שבילי רכיבה אזוריים ושביל ישראל לאופניים.

את המקרא המלא אפשר לראות באתר. לחצו על כפתור המידע "i" ואח"כ על לשונית "מקרא"

גיא
18-12-17, 12:49
כמה שאלות,

נסעתי לטייל עם האפלקציה במכשיר שברכב ( מולטימדיה - אנדרואיד ), הקלטתי את המסלול וכשהפסקתי את ההקלטה התכנה שאלה אותי אם אני
בטוח, אשרתי וזהו.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171218/d7f0253c6e484b73af03680da3cabe58.jpg

עכשיו אני מנסה למצוא את המסלול באפליקציה באייפון ( אותו משתמש / email )
ולא מוצא את זה. מנסה לשתף את המסלול לחברים ולא מצליח.

באנדרואיד יש שני מקומות עם מסלולים my adventures וגם my tracks , מה ההבדל ?
איפה אני מוצא את המסלול מאתמול ? ואיך אני מעביר אותו לאייפון ?
עוד משהו, איך אני עושה שכל פעם שאני מפעיל את התכנה היא תפתח על אותה מפה שבחרתי ( והורדתי למכשיר ) ? כרגע כל פעם זה מתחיל מחדש על מפת און ליין.

ואחרון, איך אני מוצא את המסלולים השמורים שלי בעמוד https://israelhiking.osm.org.il ? ( עם אותו משתמש כמובן )

תודה

Ilanza
18-12-17, 23:48
תודה על התשובה המפורטת...
האם יש דרך להוריד את מפות הלווין??לא ניתן כרגע. מפות לווין שוחררו לאחרונה על ידי מפ"י. אנחנו עובדים על זה שיהיה ניתן להוריד.

עד כה לא היו כאלה לאופליין (את של גוגל אסור להוריד)

Ilanza
18-12-17, 23:53
יש אפשרות להוסיף קנ״מ למפות גרסאות הבאות ל IOS?
זה משהו שממש חסר.
אני משתמש באפליקציה זו כבר 5 טיולים וממש נהנה תודה לכם.הוספנו לאנדרואיד! תודה לכם על ההערה. נסיים עם אופרואד 3.0 בקרוב ונוסיף לאייפוןhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171218/f2b8a27f6c3e43b6d9b921d27d9024f5.jpg

Ilanza
18-12-17, 23:55
היי,
לאחר מחיקה והתקנה (+הורדת המפה אוף ליין)
האפליקציה מתנהגת כך:
https://youtu.be/bMfqegaNmyc
איך ניתן לפתור זאת?
תודה!שלח לנו בבקשה מספר טלפון למייל [email protected] ננסה לעזור. תודה על ההשקעה בסרטון!

Ilanza
18-12-17, 23:57
מסכים ומחזק נושא העדר הקנ"מ הורג אותי

Sent from my iPhone using Tapatalkאם אתה באנדרואיד זכית :-) לאייפון נוסיף בגרסה הבאה. ראה תמונה בהודעה הקודמת.

הדסופה
19-12-17, 12:00
[emoji1][emoji1][emoji1]
תודה הד
(נערך)

הדסופה
19-12-17, 12:01
טעות שלי פספסתי... תודה על ההתייחסות

פיני ד
20-12-17, 15:22
לא ניתן כרגע. מפות לווין שוחררו לאחרונה על ידי מפ"י. אנחנו עובדים על זה שיהיה ניתן להוריד.

עד כה לא היו כאלה לאופליין (את של גוגל אסור להוריד)

האם מישהו הצליח להוריד את אחת מהמפות באפליקציה ?
ניסיתי בטלפון ומתקבלת הודעת שגיאה אחרי כ 90% אותו דבר בטאבלט

גיא
20-12-17, 21:21
כמה שאלות,

נסעתי לטייל עם האפלקציה במכשיר שברכב ( מולטימדיה - אנדרואיד ), הקלטתי את המסלול וכשהפסקתי את ההקלטה התכנה שאלה אותי אם אני
בטוח, אשרתי וזהו.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171218/d7f0253c6e484b73af03680da3cabe58.jpg

עכשיו אני מנסה למצוא את המסלול באפליקציה באייפון ( אותו משתמש / email )
ולא מוצא את זה. מנסה לשתף את המסלול לחברים ולא מצליח.

באנדרואיד יש שני מקומות עם מסלולים my adventures וגם my tracks , מה ההבדל ?
איפה אני מוצא את המסלול מאתמול ? ואיך אני מעביר אותו לאייפון ?
עוד משהו, איך אני עושה שכל פעם שאני מפעיל את התכנה היא תפתח על אותה מפה שבחרתי ( והורדתי למכשיר ) ? כרגע כל פעם זה מתחיל מחדש על מפת און ליין.

ואחרון, איך אני מוצא את המסלולים השמורים שלי בעמוד https://israelhiking.osm.org.il ? ( עם אותו משתמש כמובן )

תודה

אולי בכל זאת ?

yoni_0000
20-12-17, 21:37
האפליקציה לא מצליחה לפתוח קבצי מסלול כשאין נתונים... כלומר אם יש קליטה אני מצליח לפתוח מסלול, אם אין היא נותנת הערה :

117839

boaz avrahami
20-12-17, 22:06
אני מריץ את המפות על טונאב

המכתש הקטן

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171220/5a90d342d92e00f750d3a324271cdc76.jpg

מעלה אברהם לדרום

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171220/76c7763e1662041f1553f98e27cf5d74.jpg

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX

רמי רווה
21-12-17, 08:06
לא מבין במחשבים, אבל יש לי שאלה ?
איך אני מוריד או מעלה על האפליקציה מסלולים שיש לי במחשב במסמכים שלי ,למשל כמו שאני מעלה בעמוד ענן .

רמי

גיא
21-12-17, 08:30
לא מבין במחשבים, אבל יש לי שאלה ?
איך אני מוריד או מעלה על האפליקציה מסלולים שיש לי במחשב במסמכים שלי ,למשל כמו שאני מעלה בעמוד ענן .

רמי

fשאתה אומר אפלקציה אתה מתכוון בסלולרי ?
אם כן אז יש הבדל בין אייפון ואנדרואיד.
איזה יש לך ?

ד ו ר ו ן
21-12-17, 10:25
חייב לציון שבלי לשים לב לא חסמתי נתונים סלולריים לאפליקציה, ובשימוש הראשון היא לקחה כמעט 3גיגה של נפח תקשורת.

זה למרות שהורדתי בוודאות את המפות לאופליין(נבדק לפני היציאה לטיול).

רמי רווה
21-12-17, 12:22
אנדרואיד. גלקסי 7

גיא
21-12-17, 12:44
אם אתה משתמש באתר israelihiking.osm.com אז אתה משתף משם לאפליקציה ואז מוצא את המסלול במסלולים שלך באפליקציה ...
אתה חייב להשתמש באותו אימייל

אם לא. אז שתף לעצמך במייל או בדרופבוקס ומשם פתח באפליקציה.

cadan
21-12-17, 15:48
האפליקציה לא מצליחה לפתוח קבצי מסלול כשאין נתונים... כלומר אם יש קליטה אני מצליח לפתוח מסלול, אם אין היא נותנת הערה :

117839

הי, פתיחת מסלולים קובץ באופליין אפשרי כרגע רק בפורמט של gpx.
עכן ההודעה מטעה נתקן זאת ונציג הודעה מתאימה, בינתיים נסה לטעון קובץ gpx.

- - - Updated - - -

חייב לציון שבלי לשים לב לא חסמתי נתונים סלולריים לאפליקציה, ובשימוש הראשון היא לקחה כמעט 3גיגה של נפח תקשורת.

זה למרות שהורדתי בוודאות את המפות לאופליין(נבדק לפני היציאה לטיול).

הי, ייתכן שהורדת את המפה באמצעות הנתונים הסלוללריים?
מומלץ להוריד כאשר אתה מחובר ל wifi.
מלבד זאת בזמן ניווט האפליקציה אכן צורכת נתונים סלולריים (אם הם זמינים) אך זה לא הכרכי.
הנתונים שהיא צורכת הם על מנת לסנכרן את המסלול שאתה מקליט עם השרת (במידה ויש קליטה כמובן, אם אין זה יתבצע אוטומאטית ברגע שתגיע לאזור קליטה)
ובמידה ואתה בניווט קבוצתי היא שולחת את מיקומך לשאר חברי הקבוצה.
אם הורדת מפת אופליין ובחרת אותה טעינת המפה אינה מצריכה נתונים סלולריים.
3 גיגה של צריכה נשמע שהורדת את המפה כאשר לא היית מחובר לwifi.

פיני ד
21-12-17, 15:53
האם מישהו הצליח להוריד את המפות?
אני מנסה להוריד את מפת הטיולים israel hiking 2.2GB '
וזה נכשל תמיד באיזור ה90 אחוז...ניסיתי מ3 מכשירים שונים על ווייפיי שונים וטאבלט

איל מ
21-12-17, 15:57
הורדתי את גרסאת הבטא (3.0.0) כאשר אני מנסה לפתוח קובץ gpx מהפלא האפליקציה כותבת שהקובץ לא נתמך. שם הקובץ בעברית אם זה משנה.
אני על וייפיי.

cadan
21-12-17, 16:02
הורדתי את גרסאת הבטא (3.0.0) כאשר אני מנסה לפתוח קובץ gpx מהפלא האפליקציה כותבת שהקובץ לא נתמך. שם הקובץ בעברית אם זה משנה.

הי זה לא אמור לשנות, שלח את הקובץ למייל של התמיכה ונבדוק מדוע הוא לא נמך.

תודה רבה..

- - - Updated - - -

האם מישהו הצליח להוריד את המפות?
אני מנסה להוריד את מפת הטיולים israel hiking 2.2GB '
וזה נכשל תמיד באיזור ה90 אחוז...ניסיתי מ3 מכשירים שונים על ווייפיי שונים וטאבלט

הי. ממליץ להוריד את גרסת הבטא. יש שם הודעות מפורטות יותר מדוע ההורדה נכשלת.
בנוסף הוספנו שם פי׳צר אדיר של קישור מפה. כלומר אם הורדת את המפה של Israel Hiking כבר לאפליקציה אחרת (למשל אורוקס) תוכל פשוט לקשר את אופראוד למפה הזו מבלי להוריד פעמיים את המפה (חסכון במקום) או להוריד ידנית מהאתר של israel hiking למחש שלך ופשוט להעתיק ידנית את המפה מהחשב למכשיר ולכוון את אופראוד לתקיית המפה (אחרי שחילצת את הזיפ).

dorherz123
21-12-17, 16:07
123

assafy
21-12-17, 16:16
גם אני לא מצליח להוריד את מפת israel hiking בגודל 2.2 GB וכשהייתי מחובר לוויפיי.
מוריד במשך הרבה זמן אבל לא משלים מאת ההורדה.

ד ו ר ו ן
21-12-17, 16:43
wifi.
הורדתי בבית מחובר ל-wifi, ובדקתי את
האפליקציה טרם היציאה לשטח.
תאריך השימוש בנתונים תואם לשהייה בשטח.

cadan
21-12-17, 17:20
הורדתי בבית מחובר ל-wifi, ובדקתי את
האפליקציה טרם היציאה לשטח.
תאריך השימוש בנתונים תואם לשהייה בשטח.

אשמח שנדבר שנבדוק זאת יוצר לעומק.
לא אמורה להיות צריכה כזו של נתונים מלבד הורדת המפות.

צור איתי קשר.

כדן

[email protected]

- - - Updated - - -

גם אני לא מצליח להוריד את מפת israel hiking בגודל 2.2 GB וכשהייתי מחובר לוויפיי.
מוריד במשך הרבה זמן אבל לא משלים מאת ההורדה.

הי, צור איתי קשר ואנסה לעזור.

[email protected]

ב' קודקוד
21-12-17, 17:52
חייב להגיד לכם שאופרואד היא האפליקציה הרשמית של מסעות גרוטראלי.
היו חבלי לידה קשים אבל כיום היא עובדת מדהים !!
שמה את עמוד עשן בכיס הקטן.
מומלץ !!

assafy
21-12-17, 18:04
אשמח שנדבר שנבדוק זאת יוצר לעומק.
לא אמורה להיות צריכה כזו של נתונים מלבד הורדת המפות.

צור איתי קשר.

כדן

[email protected]

- - - Updated - - -

הי, צור איתי קשר ואנסה לעזור.

[email protected]פרט שלא כתבתי קודם - את המפה של ה750 מגה כן הורדתי והיא מותקנת.
יכול להיות שזה יוצר התנגשות?

אביב3
22-12-17, 18:43
שלום
לאחר שהקלטתי מסלול, נניח לאחר שבוע, אני נכנס ל"ניווטים שלי" בוחר בניווט ספציפי ואין לי שום אופציה להתחיל את הדרך המנהלתית אל הניווט או להתחיל את המסלול עצמו למה ככה?
כדי להצליח לבצע זאת , אני שולח (משתף) את הניווט לעצמי בוואטסאפ , לוחץ על הקישור בוואטסאפ ואז הכל אפשרי כרגיל.

תודה

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

גיא
23-12-17, 14:34
הי, פתיחת מסלולים קובץ באופליין אפשרי כרגע רק בפורמט של gpx.
עכן ההודעה מטעה נתקן זאת ונציג הודעה מתאימה, בינתיים נסה לטעון קובץ gpx.

- - - Updated - - -

מלבד זאת בזמן ניווט האפליקציה אכן צורכת נתונים סלולריים (אם הם זמינים) אך זה לא הכרכי.
הנתונים שהיא צורכת הם על מנת לסנכרן את המסלול שאתה מקליט עם השרת (במידה ויש קליטה כמובן, אם אין זה יתבצע אוטומאטית ברגע שתגיע לאזור קליטה)
ובמידה ואתה בניווט קבוצתי היא שולחת את מיקומך לשאר חברי הקבוצה.
אם הורדת מפת אופליין ובחרת אותה טעינת המפה אינה מצריכה נתונים סלולריים.
3 גיגה של צריכה נשמע שהורדת את המפה כאשר לא היית מחובר לwifi.

אז היום התברר לי שגם קבצי gpx לא נפתחו בלי קליטה ...
האפליקציה קרסה לגמרי.

באנדרואיד של האוטו. באייפון זה כן עבד.

cadan
24-12-17, 11:14
אז היום התברר לי שגם קבצי gpx לא נפתחו בלי קליטה ...
האפליקציה קרסה לגמרי.

באנדרואיד של האוטו. באייפון זה כן עבד.

הי תוכל לשלוח לי בבקשה את הקובץ?
[email protected]

- - - Updated - - -

שלום
לאחר שהקלטתי מסלול, נניח לאחר שבוע, אני נכנס ל"ניווטים שלי" בוחר בניווט ספציפי ואין לי שום אופציה להתחיל את הדרך המנהלתית אל הניווט או להתחיל את המסלול עצמו למה ככה?
כדי להצליח לבצע זאת , אני שולח (משתף) את הניווט לעצמי בוואטסאפ , לוחץ על הקישור בוואטסאפ ואז הכל אפשרי כרגיל.

תודה

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

הי, אתה מוזמן להרשם לבטא (אופראוד גרסה 3 ) עם המון שיפורים בינהם הבעיה שתיארת.
אין צורך לשתף על מנת לנווט שוב את המלול שהקלטת.

צור איתי קשר אם יש עוד שאלות

[email protected]

כדן

גיא
24-12-17, 12:06
הי תוכל לשלוח לי בבקשה את הקובץ?
[email protected]

- - - Updated - - -

הי, אתה מוזמן להרשם לבטא (אופראוד גרסה 3 ) עם המון שיפורים בינהם הבעיה שתיארת.
אין צורך לשתף על מנת לנווט שוב את המלול שהקלטת.

צור איתי קשר אם יש עוד שאלות

[email protected]

כדן

איפה נרשמים ?
ואולי אפשר תגובה גם לשאלות שלי ?
תודה

cadan
24-12-17, 12:15
איפה נרשמים ?
ואולי אפשר תגובה גם לשאלות שלי ?
תודה

הי גיא, הרישום מתבצע דרך חנות האפליקציות (לאנדראויד)
לגבי השאלה שלך - עניתי לך וביקשתי שתשלח לי את הקובץ שלא עובד לך ואבדוק זאת.

האם ישנם עוד שאלות שפספסתי אולי?

בוא נעבור למייל יהיה יותר קל ופחות נעמיס פה.

כדן.

[email protected]

גיא
24-12-17, 12:17
הי גיא, הרישום מתבצע דרך חנות האפליקציות (לאנדראויד)
לגבי השאלה שלך - עניתי לך וביקשתי שתשלח לי את הקובץ שלא עובד לך ואבדוק זאת.

האם ישנם עוד שאלות שפספסתי אולי?

בוא נעבור למייל יהיה יותר קל ופחות נעמיס פה.

כדן.

[email protected]

שלחתי את המייל מקודם, תודה

זאת ההודעה.

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/102859-off-road-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94%21-%D7%A0%D7%A9%D7%9E%D7%97-%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%93%D7%91%D7%A7?p=7 75231&viewfull=1#post775231

גיא
24-12-17, 21:19
אז לאחר שיחה עם כדן. מתברר שאני לא ניסיתי לטעון קובץ אלא מסלול מהרשת ובגלל שלא היתה קליטה לא הצלחתי. בנתיים שדרגתי באוטו לגרסאת הבטא.

amitaikl
20-01-18, 18:24
קודם כל שאפו!
התחלתי להשתמש באפליקציה בצורה אינטנסיבית לפני מספר חודשים לניסוי. קפצתי ממנה לעמוד, לאורוקס וחזרה.
בכל הטיולים האחרונים השתמשתי רק בה. נוחה, ידידותית ומשתפרת מגרסה לגרסה.
אחת האופציות החביבות עלי היא "קח אותי לשם". לחיצה ארוכה על נקודה במפה, לחיצה על "קח אותי לשם" ואני מקבל ציר. תענוג!
ואסיים בשאלה: מצאתי מכשיר סלולרי ישן (Meizu M1 note) ואני רוצה שישמש מכשיר ניווט בלבד. האפליקציה הותקנה בקלות, אך אני לא מצליח להוריד מפות מקומיות. כאשר אני בוחר "download" אני רואה כיתוב במסך ההודעות העליון waiting for reconnect ולאחר כדקה download failed. המכשיר מחובר לwifi בלבד וללא כרטיס סים. ייתכן כי זו הסיבה?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

-->