PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצטרפים למשפחה, מחפשים ג׳מני :) עצות וטיפים יתקבלו בברכה

shikoaltid
24-02-17, 16:23
אהלן חברים, אז אחרי הרבה זמן שאני ובת זוגתי חושבים על ג׳יפ, מחפשים מצפון עד דרום, מסתכלים על כל מיני מפלצות שטח כמו טרופר, פג׳רו, ויטרות ועוד כל מיני מציאות בשנתונים של בערך עידן האבן....

הגענו להחלטה, הרכב המתאים בשבילנו זה ג׳ימני! שנינו איך נאמר, קצת מפונקים (פלסטיקות שבורות, תיקונים ושיפצורים שעשו באיזולירבנד ומסטיקים פחות דיבר אלינו), וקצת חסרי נסיון בעולם השטח, והחלטנו שההחלטה החכמה בשבילנו, להתגלח ובתקווה להינות מהג׳יפ על גבעות בטבע יותר מאשר על ליפטים במוסך....

התקציב שלנו הוא נמוך אנחנו יודעים, סהכ 25 אלף, מה שמגביל אותנו לשנתונים 99-04 במידה ויתמזל מזלנו.

נשמח אם תוכלו קצת להכווין אותנו מה חשוב לבדוק ברכב, מה פחות, מוסכים באיזור ת"א, איזה דברים כדאי להישמר מהם, ומה חשוב שיעבוד בג׳ימני בזמן הקניה...

כמובן שאם מישהו פה או מישהו שאתם מכירים מוכר איזו בובה בטווח שלנו נשמח להפניה.

שתהיה לכולם שבת שלום ומקווים לפגוש אתכם בקרוב מאוד בשטח [emoji3]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

asypeer
24-02-17, 22:53
תמתחו את התקציב ותלכו על 2005 דגם VVT ומעלה - בשנה הזו התחלף הדגם ויש גם מהדגם הקודם, עליו תוותרו בגלל הגיר האוטומטי הלא עמיד. אלא אם מדובר על ידני ואז השינויים הם מינוריים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

shikoaltid
27-02-17, 13:02
אוקי תודה על העצה, לצערי לא נוכל למשוך כרגע את התקציב, אם לא נמצא בחודש/חודשיים הקרוב אני מאמין שבטח נוכל למצוא משהו.

בכל מקרה, עוד מישהו? מוסכים, עם מי לדבר? מה כדאי וחייבים לבדוק בג׳ימני לפני קניה?

asypeer
27-02-17, 13:25
חשוב להשאיר סכום כסף בצד ליישור קו, תמיד יש משהו ברכב בן 10.
לגבי בדיקה - רק בסדנאות ולא במכון כסתח.
אני יכול להמליץ על זוקילנד בנתניה או טל צופי (מוסך המהיר) בת״א.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4by4
27-02-17, 17:23
שאלה להכוונה; ה25K יכולה לשמש בתור מקדמה? אם אתם מפונקים למה שלא תביאו רכב חדש מהחברה. ככה יש לכם אחריות מלאה. אתם יודעים מה הרכב עבר ולא עבר בניגוד למה שקיים ברכב יד שניה שבו תמיד אפשר לשים "פלסטר" זמני על תקלות כאלה ואחרות שאין שוב מצב שמכון הבדיקה יעלה עליהם.
שימו את מה שיש לכם כמקדמה ואת היתרה תפרסו. אם אתם זוג, התשלום החודשי לא אמור להפריע לכם בהנחה ששניכם עובדים. ואני לוקח בחשבון שיש בטח הוצאות חודשיות אחרות ברמה של "כמוני כמוך"..

ואני מכוון לג'ימני ידני בעלות 100K. לא האוטומט ב120..
גם אם האישה לא רגילה לידני, אחרי שבוע כבר לא חושבים על זה.. מניסיון.

Ddlavi
28-02-17, 23:10
מפונקים ו ג'ימני זה לא הולך ביחד נקודה. מדובר ברכב קשוח. אבל ממש. אנחנו במשפחה קוראים לו "מפרק הסתימות"...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

4by4
01-03-17, 00:30
תגזים עוד קצת.

זה לא מזדה 6 נכון.. אבל זה רחוק מלהיות מפרק סתימות.

shikoaltid
01-03-17, 10:47
רגע רגע פספסתם משהו שציינתי, כשאמרתי מפונקים הכוונה הייתה שלא בא לנו (בגלל התקציב הדל) לסוע ברכבים שחצי מהרכב עשו לו פצ׳אפים עם פלסטרים ודבק מגע.
מלבד הג׳ימני כל שאר הג׳יפים שיצא לי לראות עד כה בתקציב שלי, היו רכבים שניראו כמו אחרי מלחמה, פלסטיקות שבורות, ריפודים קרועים, פיצוצים בסקיי ודשבורד.

ולכן תדעו מה הולך מתחת למכסה מנוע, קצת קשה לי להרגיש ביטחון שאני קונה רכב שנראה כאילו שימש פנטהאוז לחתולי רחוב

זה הכל.
עניין החוסר נוחות הקל ידוע לנו והצפיפות ידועה לנו. אין בעיה.
בעיקר שכשניכנס לרכב יעלה חיוך על הפנים :)

4by4
01-03-17, 23:06
רגע רגע פספסתם משהו שציינתי, כשאמרתי מפונקים הכוונה הייתה שלא בא לנו (בגלל התקציב הדל) לסוע ברכבים שחצי מהרכב עשו לו פצ׳אפים עם פלסטרים ודבק מגע.
מלבד הג׳ימני כל שאר הג׳יפים שיצא לי לראות עד כה בתקציב שלי, היו רכבים שניראו כמו אחרי מלחמה, פלסטיקות שבורות, ריפודים קרועים, פיצוצים בסקיי ודשבורד.

ולכן תדעו מה הולך מתחת למכסה מנוע, קצת קשה לי להרגיש ביטחון שאני קונה רכב שנראה כאילו שימש פנטהאוז לחתולי רחוב

זה הכל.
עניין החוסר נוחות הקל ידוע לנו והצפיפות ידועה לנו. אין בעיה.
בעיקר שכשניכנס לרכב יעלה חיוך על הפנים :)

שאלה להכוונה; ה25K יכולה לשמש בתור מקדמה? אם אתם מפונקים למה שלא תביאו רכב חדש מהחברה. ככה יש לכם אחריות מלאה. אתם יודעים מה הרכב עבר ולא עבר בניגוד למה שקיים ברכב יד שניה שבו תמיד אפשר לשים "פלסטר" זמני על תקלות כאלה ואחרות שאין שוב מצב שמכון הבדיקה יעלה עליהם.
שימו את מה שיש לכם כמקדמה ואת היתרה תפרסו. אם אתם זוג, התשלום החודשי לא אמור להפריע לכם בהנחה ששניכם עובדים. ואני לוקח בחשבון שיש בטח הוצאות חודשיות אחרות ברמה של "כמוני כמוך"..

...

shikoaltid
02-03-17, 11:10

לא, לצערי לא זה המקרה.
חלק מהכסף שיש לנו כרגע בתקציב מקורו בעצם מהלוואה, לכן אם אקנה רכב חדש עם פריסה זה אומר שבעצם יהיו לי 2 הלוואות על הרכב. מצב שאני קצת פחות מעדיף להיות בו...

בכל מקרה החלטנו למטוח קצת את התקציב ל30~35 על מנת לקנות 05 ומעלה. בהמלצת כמה אנשים שהציעו לי להעדיף מודל vvt
אז אנחנו כרגע מחכים או להזדמנות קניה ממש מוצלחת ובנתיים קצת חוסכים בכדי להגדיל עוד מעט את התקציב

-->