PDA

צפייה בגרסה מלאה : אימפרזה 4×4

Tomer Karen
02-03-17, 20:52
שלום לכם חברים אני חדש בפורום אבל קצת פחות בשטח. אני מחפש רכב שיעשה את רוב הנסיעות על הכביש אך גם לעיתים יוכל לרדת קצת לשבילים ודרכים משובשות, כרגע ג'יפ לא בא בחשבון כיוון שאין תקציב לכן אני פונה בבקשה לעזור לי למצוא כיוון לסוג מסויים של רכב.
הדבר היחידי שעלה בדעתי זה אימפרזה 4×4 יש לכם אולי עוד רעיונות?

erezgur
02-03-17, 21:09
ברוך הבא לפורום,

יש לנו תת-פורום יעודי להתייעצויות שכאלו (התלבטות לפני קניה), היה נכון יותר לפתוח את השרשור שם. אולי אחד המנהלים יעביר אותו בהמשך.

לגבי "ג'יפ לא בא בחשבון כיון שאין תקציב" - זה משפט שלא מספק מספיק נתונים. כדאי לציין את התקציב שברשותך (ובכלל, לענות על כל השאלות שברשא הפורום של ההתלבטויות לפני קניה - כמה נוסעים, אוטומט/ידני, דיזל / בנזין, וכו'.) ישנם ג'יפונים ורכבי שטח שונים על כל קשת המחירים כמעט, אבל עם פרייבט נמוך עם 4X4 עונה על כל הדרישות שלך, אזי אולי באמת אינך זקוק לרכב שטח / ג'יפון. נסה לפרט קצת מהי רמת ה"שבילים ודרכים משובשות" הנדרשת.

Tomer Karen
02-03-17, 22:11
צודק אני אסביר..
כמו שאמרתי, רוב הזמן מדובר על נסיעות בכבישים גם מהירים גם כפריים, בין עירוני וגם עירוני ובין היתר גם לעיתים שבילי עפר, כורכר, דרך לבנה ואספלט לא מתוחזק כראוי, קצת בוץ (לא עמוק מדיי). הסיבות שאני לא רוצה ג'יפונים כגון ג'ימינים, ויטארות, סמוראים וטריוסים למינהם הן:
1. כיוון שעל נוחות ובטיחות אני לא מוכן להתפשר.
2. במצב של השוק קשה למצוא כלי כזה שלא טחנו לו את הצורה בשטח ועוד רוצים עליהם מעל המחירון.

לגבי התקציב, אני כרגע הולך להיכנס לתקופה של לימודים משהו בין שנתיים וחצי לשלוש, בסביבות 15k אני יכול להשקיע.

תודה על הסבלנות.

erezgur
02-03-17, 22:31
לא השתכנעתי שאתה בכלל זקוק ל-4X4, אבל אני משאיר את הבמה למומחים גדולים ממני.

asypeer
02-03-17, 22:39
אימפרזה הנעה כפולה זה לא רכב לשטח, ההנעה הכפולה נועדה לאחיזת כביש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הדסופה
02-03-17, 22:45
ואימפרזה ב 15 אלף זה לא טחון?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Tomer Karen
03-03-17, 05:56
לאימפרזות יש פשוט פחות ביקוש, ראיתי כמה במצב דיי סביר יחסית לכמה ג'יפונים משנתונים יותר נמוכים עם קילומטרז' יותר נמוך.
אז הדאלה שלי כמו שארז אמר האם בכלל צריך הנעה כפולה ואיזה רכב יכול להחזיק כאלה נסיעות לאורך זמן?

GodsFather
03-03-17, 14:13
קח מסחרי קטן בסגנון ברלינגו.
שריד, יש כמו זבל, זול לתחזוקה. ותעשה איתו שבילים כאלה בלי בעיה.

elephant man
06-03-17, 16:33
לפי ההגדרות שנתת, פורסטר דור ראשון שנים 99-00 נכנס בתקציב.
אבל אל תצפה מאף רכב במחיר הזה שיהיה נוח וטוב כמו רכב מודרני חדש.

-->