PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה לעז*זל נסגר עם עמוד ענן??

4by4
27-03-17, 01:06
רציתי לבנות מסלול במחשב ולשמור אותו למסלולים שלי שיהיה מסונכרן באפליקציה. לא רק שזה בלתי אפשרי. גם קבצי TWL אחרים שהורדתי באותו אזור שאני רוצה לטייל בו לא מסונכרנים. מחקתי את האפליקציה והתקנתי שוב וכל מה שהיה במסלולים שלי נמחק!!
מה נסגר מישהו יודע? שלחתי לבחור גם מייל וגם הודעה בפייס.. מקווה שיגיב לי.
היה לי שם מלא מסלולים שאהבתי ולקח לי זמן לאסוף ולבנות..
באתר במחשב המסלולים עוד מופיעים אז חצי נחמה...

erezgur
27-03-17, 16:55
אייפון?
אנדרואיד?

הייתי מתחיל בבדיקה שהגדרות החשבון שלך נכונות. נסה למשל להסיר את היישום מהסלולר (או לנקות דאטה באנדרואיד) ואז להתחבר מחדש מהסלולר.

zerez
27-03-17, 20:16
קורה לי מידי פעם שהוא לא מסנכרן את המסלולים.
אני לא סומך על עמוד ענן ושומר את כל המסלולים על גוגל דרייב, ככה הם נשמרים במקום אמין ונגישים מכל מקום.
באנדרואיד אפשר לפתוח קובץ מסלול בעמוד ענן ישירות מהגוגל דרייב

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

איל מ
27-03-17, 21:00
אצלי היה מקרה שמכמות מסוימת של מסלולים, האפליקציה לא סנכרנה יותר.
זאת אומרת שעל המחשב הכל קיים אבל בפלאפון לא.
הפתרון פשוט, יש לי שני יוזרים על המחשב. באחד כל המסלולים, ובשני רק אלו שרלוונטים לאזור שבו אני הולך לטייל. האפליקציה מקושרת כמובן ליוזר המצומצם ואני משנה אותו לפני כל טיול.
(תכלס אני לא כל כך משתמש בעמוד בשטח אלא ב אורוקס. העמוד בא לידי ביטוי רק בשלבי התכנון. את נקודות העניין אני מציין לעצמי על המפה או ב אורוקס, ובדרך כלל לא פותח אותן דרך עמודענן בטיול, אלא אם מריך משהו ספציפי).

גיא
27-03-17, 23:37
אי אפשר להוריד יותר אורוקס בחינם ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

4by4
28-03-17, 00:40
היוזר תואם. יש לי רק אחד.
קניתי גם את המפות בתשלום ככה שלא משתלם לי להשתמש באפליקציה אחרת.
מחקתי/ניקיתי בכל צורה אפשרית והתקנתי שוב.. כלום.
לא עונים שם לא למיילים ולא בפייס.. איזה עצבים. היו לי שם כל כך הרבה מסלולים. מה שהכי מטריף אותי שהם כן טכנית שם. אם אני מתחבר ליוזר במחשב אני מצליח לראות אותם באתר שלהם. אבל באפליקציה כלום..

גיא
28-03-17, 06:25
הוא ענה לי אחרי חצי שנה ... אתמול. כשכתבתי לו על הקיר הפרטי שלו. לא שאני ממליץ .. רק אומר.

tamir128
28-03-17, 10:54
אי אפשר להוריד יותר אורוקס בחינם ?

אפשר.
באתר של אורוקס יש את ה APK.

גיא
28-03-17, 11:07
תודה

erezgur
28-03-17, 11:25
בחנות של גוגל יש רק אחת הגרסה בתשלום. תשלום לא גבוה ומי שמשתמש בתוכנה, יכול לרכוש אותה.
הבנתי שגוגל הסירה את הגרסה החינמית בעקבות טענות שהיו להם אבל לא התעמקתי מה הסיבה...

Sent from my Nokia 5310

-->