PDA

צפייה בגרסה מלאה : יודעים הכל? בריכת שחייה למאותגרי תקציב.

אייל
29-04-17, 21:05
אחרי שנגמר הבית הגיע זמן החצר... חשבנו על בריכה ועלו כמה שאלות...
1. מה המינימום לבריכה שממש אפשר לשחות בה בשביל הספורט?
2. העומק אליו אני שואף זה 1.5 מטר. האם אפשר לחפור בור, לשים יריעת PVC ולמלא מים או שחייבים דופן פח או משהו קשה אחר?
3. למה צריך סקימרים והאם זה חובה?

תודה רבה.

avikkllk
29-04-17, 21:38
אני בדיוק בונה בריכה
יצא חי כ 45 אלף שח
חפרו לי בור בתחתית יצאו בטון ועליו שמו אמבטיה של pvc הברוכה 8 על 4
אין צורך ביותר

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לביא
29-04-17, 23:31
יש בריכות דוגמת אינטקס. ניתן להטמינן חלקית באדמה ולבנות סביבן דק. הגדולה ביותר מסוג זה היא 5 על 10 מטר. די מכובד. קיימות גם ביד 2. ב 15000 שח אפשר להעמיד בריכה עם משאבה ומסנן חול משופרים. כל שצריך הוא שטח ישר ומהודק.
אחד היתרונות, אין צורך ברשיון ותשלומי ארנונה למועצה.
הסקימר מנקז לתוכו את הליכלוך שצף על פני המים. נוח. לא חובה. אני חיברתי במקום סקימר רובוט שעובד על יניקת המשאבה ומנקה את הקרקעית. את הליכלוך הצף מנקה עם רשת.

אמיר ב.א
30-04-17, 21:19
קח בחשבון שצריך אישור ,הגשת תוכניות וכו' אם זו בריכה חפורה...לא יודע אם זה מעניין אותך בתור מושבניק מושבע :)

nitzan
30-04-17, 21:46
השאלה כמה מאותגר תקציבית. יש בריכות פיבר גלס מוכנות במידות שונות הבריכה אלכסונית כך שהעומק נעשה עמוק יותר כמו בבריכה רגילה אצלנו עד מטר שישים.
אתה חופר בור במידה ומשאית מנוף מורידה את הבריכה קומפלט. בשביל הספורט יש משאבת גלים שיוצרת גלים אפשרות שחיה במקום נגד הזרם לא משהו אבל מאפשר שחיה.

ש01
01-05-17, 09:28
[QUOTE=לביא;746809]יש בריכות דוגמת אינטקס. ניתן להטמינן חלקית באדמה ולבנות סביבן דק. הגדולה ביותר מסוג זה היא 5 על 10 מטר. די מכובד. קיימות גם ביד 2. ב 15000 שח אפשר להעמיד בריכה עם משאבה ומסנן חול משופרים. כל שצריך הוא שטח ישר ומהודק.
אחד היתרונות, אין צורך ברשיון ותשלומי ארנונה למועצה.

כיום גם לבריכות אינטקס רשויות דורשות אישורים (לפחות אישור יועץ בטיחות).
יצא לי כבר לאשר כמה כאלו בזיכרון, ובמקומות נוספים.

-->